Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Как пережить развод?

Gala999

Рекомендовані повідомлення

Отож.... недоделанный мордорський язык, жаль что на нем общаться привык....

 

Якщо говорити на нашій рідній співучий, то любов між жінкою і чоловіком значно більш значна ніж кохання, так як кохання може зникнути з часом коли любов не є основою стосунків.

І навіть якщо спочатку немає кохання, але є любов, то кохання з'явиться з деяким часом.

 

 

 

А чем отличается кохання,

от любви?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А чем отличается кохання,

от любви?

Если исходить из всем известного изречения, что любовь придумали мужчины, чтобы не платить за секс, то "любят" те, кто не может "кохатися" )))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А чем отличается кохання,

от любви?

 

Т-а-а-к, в укр. мові є слово "любов" - до матері, Батьківщини, дитини, а є "кохання" - до протилежної статі.

Любов це добре, щире відношення, а кохання це пристрасть, гормональний сплеск.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А чем отличается кохання,

от любви?

 

Від "любви" відрізняється суб"єктом.

Це особливість української мови. В російській такого нема.

Любити можна партію, а кохати тільки людину..

Кохання - це особисте. Любов - узагальнене.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю, что между настоящей дружбой и любовью разницы нет.
Народ думает иначе: "Не можешь любить - сиди дружи".
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гормональна складова кохання[24]

Вентральна тегментальна область виробляє допамін, природній стимулятор, і відправляє його в різні частини мозку, коли людина закохана. Той же самий відділ мозку задіяний при наркотичному оп'янінні від кокаїну[25].

 

Тривалість кохання у міжстатевих відносинах:

 

романтичне кохання , як правило, діє протягом від 18 місяців до 3-х років;

спокійне кохання в шлюбі може тривати 10 років

Допамін — ось що викликає ейфорію, веде до безсоння, втрати апетиту і припливу емоцій. Іншими словами, сприяє зародженню почуття кохання, вважає антрополог університету Ратджерса Гелен Фішер. На її думку, різні речовини нейрохімії впливають на три стадії в розвитку стосунків між чоловіком та жінкою. Так, за фізичний потяг відповідають відповідні гормони, за пристрасну закоханість — допамін. А тривалі стійкі стосунки, які Фішер характеризує як прив'язаність, формуються за рахунок серотоніну і гормонів типу окситоцину.

 

Серотонін — ще один нейромедіатор мозку, пов'язаний з одержимістю, депресією і нав'язливими думками — теж активно бере участь у любовних романах і скачуванні допаміну.

 

Виявилось, що в людей, які недавно зустріли свою любов, і в людей, які страждають нав'язливим неврозом, однаково низький рівень медіатора серотоніну. Іншими словами, допамін пригнічує серотонін, що, в свою чергу, викликає нав'язливі стани.

 

Окситоцин та інші хімічні речовини вторгаються в мозок, щоб у вас із вашим коханим (коханою) почалися спокійні, міцні стосунки.

 

Пристрасна любов не може тривати вічно, серед іншого і з біохімічних причин, стверджують учені. Дія біологічно активних речовин, що визначають емоційне ставлення до «предмета», з часом стає менш вираженою — а значить, знижується і потяг. На думку різних дослідників, це відбувається на 2 — 4 рік сумісного життя — період, коли, за статистикою, і відбувається велика кількість розлучень.

 

Добавлено через 1 минуту

Народ думает иначе: "Не можешь любить - сиди дружи".

 

Судячи з останніх подій, народ зовсім не думає.....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Від "любви" відрізняється суб"єктом.

Це особливість української мови. В російській такого нема.

Любити можна партію, а кохати тільки людину..

Кохання - це особисте. Любов - узагальнене.

 

 

 

Спасибо.:rolleyes:

Я на верно прогуляла тот урок.:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это же опасноЖ-), откусит еще что!:D

 

Ту преимущество все равно в вашу пользу.

Все что он может вам откусить, не идет ни в какое сравнение с тем, что можете откусить ему вы ;) :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гормональна складова кохання[24]

Вентральна тегментальна область виробляє допамін, природній стимулятор, і відправляє його в різні частини мозку, коли людина закохана. Той же самий відділ мозку задіяний при наркотичному оп'янінні від кокаїну[25].

 

Тривалість кохання у міжстатевих відносинах:

 

романтичне кохання , як правило, діє протягом від 18 місяців до 3-х років;

спокійне кохання в шлюбі може тривати 10 років

Допамін — ось що викликає ейфорію, веде до безсоння, втрати апетиту і припливу емоцій. Іншими словами, сприяє зародженню почуття кохання, вважає антрополог університету Ратджерса Гелен Фішер. На її думку, різні речовини нейрохімії впливають на три стадії в розвитку стосунків між чоловіком та жінкою. Так, за фізичний потяг відповідають відповідні гормони, за пристрасну закоханість — допамін. А тривалі стійкі стосунки, які Фішер характеризує як прив'язаність, формуються за рахунок серотоніну і гормонів типу окситоцину.

 

Серотонін — ще один нейромедіатор мозку, пов'язаний з одержимістю, депресією і нав'язливими думками — теж активно бере участь у любовних романах і скачуванні допаміну.

 

Виявилось, що в людей, які недавно зустріли свою любов, і в людей, які страждають нав'язливим неврозом, однаково низький рівень медіатора серотоніну. Іншими словами, допамін пригнічує серотонін, що, в свою чергу, викликає нав'язливі стани.

 

Окситоцин та інші хімічні речовини вторгаються в мозок, щоб у вас із вашим коханим (коханою) почалися спокійні, міцні стосунки.

 

Пристрасна любов не може тривати вічно, серед іншого і з біохімічних причин, стверджують учені. Дія біологічно активних речовин, що визначають емоційне ставлення до «предмета», з часом стає менш вираженою — а значить, знижується і потяг. На думку різних дослідників, це відбувається на 2 — 4 рік сумісного життя — період, коли, за статистикою, і відбувається велика кількість розлучень.

 

 

Как Вы ловко все на молекулы разложили.

А самый напряг в отношениях 7 лет.

"Зуд седьмого года" с Мерилин Монро,

хороший фильм.

 

Добавлено через 3 минуты

Вот вам и домашний книжник:D.

 

 

 

Белоснежка,

всякое бывало.:)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я тоже домашняя. На СД-ку хотелось, но увы, я за городом живу, а из моих краев никто не ехал.

 

А Вы спрашивали у кого-то об том? :-)

Все как в жизни - хотя бы лотерейный билет нужно купить :-)

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как Вы ловко все на молекулы разложили.

А самый напряг в отношениях 7 лет.

"Зуд седьмого года" с Мерилин Монро,

хороший фильм.

 

Це не я, це статистика, а вона буває різною. Тим паче у кіно. До того ж там же написано, що друга фаза "тихого кохання" триває до 10 років. 7 це як раз до 10, десять то напевно найдовші випадки, не виключено, що як раз на межі 7 років і відбуваються найбільші зміни.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А Вы спрашивали у кого-то об том?

Cпра-а-а-шивала, спра-а-а-шивала:). Даже в теме Все о Васильковском р-не:). Граждане ответили: дорого, будем местную, свою собирать.

И я чего-то думала, что СД-ка затянется по-дольше, а Лана тут так раненько отчиталась, что аж грустно стало:sad:.

 

Добавлено через 1 минуту

Все как в жизни - хотя бы лотерейный билет нужно купить

Да отож:cry::cry::cry:.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Cпра-а-а-шивала, спра-а-а-шивала. Даже в теме Все о Васильковском р-не

я с Одесской площади ехала, например :-)

Белоснежка - шевелите попой, если таки чего-то хочется :-)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Белоснежка - шевелите попой, если таки чего-то хочется

:D:D:D Так чистосердечно и справедливо:):D.

Знаю, знаю, ну ничего поделать со своей попой / натурой не могу:o:D.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:D:D:D Так чистосердечно и справедливо:):D.

Знаю, знаю, ну ничего поделать со своей попой / натурой не могу:o:D.

 

 

А может пока не для кого, особо напрягаться.

Будет за кем, то и пешком пойдете.

Накрайняк, такси возьмете.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А может пока не для кого, особо напрягаться.

с таким подходом - и не будет

имхо

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И я чего-то думала, что СД-ка затянется по-дольше, а Лана тут так раненько отчиталась, что аж грустно стало.
если следить за отъезжающими, то можно было и еще раньше уехать)) не все всегда до ночи сидят
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

согласна

так проще

Я исправлюсь:). Не сразу, но скоро исправлюсь:).

Внесу коррективы в свое поведение:).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Повесила нос:(. Пошла спать:(.

Вы, как всегда, правы.

 

 

А чего нос вешать.

"Будет день,

будет и пища"

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...