Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Субсидии ЖКХ: Обсуждение всех вопросов по субсидиям

Tsoy

Рекомендовані повідомлення

Насчитали.....опять с моими рассчетами в разъезд((((((

На газ маловато дали чейта, аж на тыщу меньше, чем в прошлом году, поеду-заберу бумажку - будем разбираться....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Насчитали.....опять с моими рассчетами в разъезд((((((

На газ маловато дали чейта, аж на тыщу меньше, чем в прошлом году, поеду-заберу бумажку - будем разбираться....

 

Ну что ж, сходила-офигела. На вопрос все в том же собесе: почему так мало газокубов мне насчитали, получила удивительный ответ: так это ж только за пол октября - с начала отопительного сезона! Приходите в ноябре за очередной бумажкой, там уже будет за весь ноябрь месяц полная сумма....

Опосля зарегила на Правительственной Гарячей Линии - 1545 обращение за разъяснением по поводу того, что мне впарили в собесе.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну что ж, сходила-офигела. На вопрос все в том же собесе: почему так мало газокубов мне насчитали, получила удивительный ответ: так это ж только за пол октября - с начала отопительного сезона! Приходите в ноябре за очередной бумажкой, там уже будет за весь ноябрь месяц полная сумма....

Опосля зарегила на Правительственной Гарячей Линии - 1545 обращение за разъяснением по поводу того, что мне впарили в собесе.

 

А хіба опалювальний сезон не від 15 жовтня до 15 квітня ?

 

Ви що в першій половині жовтня уже включали опалення :o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну что ж, сходила-офигела. На вопрос все в том же собесе: почему так мало газокубов мне насчитали, получила удивительный ответ: так это ж только за пол октября - с начала отопительного сезона! Приходите в ноябре за очередной бумажкой, там уже будет за весь ноябрь месяц полная сумма....

Опосля зарегила на Правительственной Гарячей Линии - 1545 обращение за разъяснением по поводу того, что мне впарили в собесе.

 

ага и при этом получается как они рассказывали что 1200 кубов с начала октября по конец апреля

и ни каких 15-х чисел быть не может

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну что ж, сходила-офигела. На вопрос все в том же собесе: почему так мало газокубов мне насчитали, получила удивительный ответ: так это ж только за пол октября - с начала отопительного сезона!

В законе про субсидию действительно указано тариф на отопление считают с начала отопительного сезона. Не тут не следует путать когда в каком городе включили отопление или начали считать начало отопительного, ведь есть закон где все четко прописано тут

опалювальний період - період з 1 жовтня по 30 квітня включно
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В законе про субсидию действительно указано тариф на отопление считают с начала отопительного сезона. Не тут не следует путать когда в каком городе включили отопление или начали считать начало отопительного, ведь есть закон где все четко прописано тут

Но субсидии ВСЕГДА считались именно с момента начала отопительного сезона в регионе до окончания.

Я сто раз об этом писал.

В этом году по Харьковской области начало с 10 октября вроде. Вот на эти 20 дне и идет расчет.

Окончание было вроде 11 апреля. Апрельские перечисления были за 11 дней.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Но субсидии ВСЕГДА считались именно с момента начала отопительного сезона в регионе до окончания.

Я сто раз об этом писал.

В этом году по Харьковской области начало с 10 октября вроде. Вот на эти 20 дне и идет расчет.

Так вот верно с начала отопительно сезона, так и в законе про субсидии. А ведь где-то должен быть указан период? Каким постановлением ориентируются в соц.отделе? Я нашел только тот закон что выше давал. Насчет начислений у меня все почти одинаковые, последняя за апрель даже выше чем остальные месяца, но там возможно из-за разной цены за газ было.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так вот верно с начала отопительно сезона, так и в законе про субсидии. А ведь где-то должен быть указан период? Каким постановлением ориентируются в соц.отделе? Я нашел только тот закон что выше давал. Насчет начислений у меня все почти одинаковые, последняя за апрель даже выше чем остальные месяца, но там возможно из-за разной цены за газ было.

Начало\конец ОС определяет МинРегионРазвития. Корректируют местные власти в зависимости от среднесуточной т-ры.

А начисления у меня РАЗНЫЕ...

53848389_.JPG.6500fcd7f89c1f3ba80136cd9ae7a40c.JPG

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А хіба опалювальний сезон не від 15 жовтня до 15 квітня ?

 

Ви що в першій половині жовтня уже включали опалення :o

 

Уявіть собі, вмикала. В мене двоє маленьких дітей в домі, та й сама я мерзнути якось не бажаю....

Я, можливо, Вас здивую, але в минулому році, я включала опалення вже навіть у вересні, оскільки за бортом будо вже достатньо холодно, як на мене!

 

Добавлено через 3 минуты

Начало\конец ОС определяет МинРегионРазвития. Корректируют местные власти в зависимости от среднесуточной т-ры.

А начисления у меня РАЗНЫЕ...

 

А у меня, в том-то и дело, в 2015 году в октябре и ноябре одинаковые....

 

Уже разобралась и отменила свое обращение на Гарячей Линии))).

В п.14 Постановы 848, кроме того, что:

14. Субсидія для відшкодування витрат на оплату

житлово-комунальних послуг призначається з місяця звернення за її призначенням до дати закінчення опалювального сезону, але не більше ніж на 12 місяців, і розраховується:

 

на неопалювальний сезон - з 1 травня по 30 вересня;

 

на опалювальний сезон - з 1 жовтня по 30 квітня.

 

есть еще:

 

Перерахунок субсидії в межах установленого строку її

призначення без звернення громадян здійснюється у разі:

 

встановлення рішенням виконавчого органу сільської, селищної, міської ради або місцевої держадміністрації дати початку (закінчення) опалювального періоду, що відрізняється від дати початку (закінчення) опалювального сезону, на який розраховується субсидія, визначеної цим пунктом;

 

Загадкой остается только то, когда именно появился этот абзац про местные органы власти в данной Постанове, поскольку с прошлого года пункт 14 дважды претерпевал смену изложения - в июне 2015 и в апреле 2016, если я ниче не путаю.

Змінено користувачем AnnyAnna
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

скажите, если безоаботный и есть ФОП (неработающий) на общей системе, то какой доход считается? одна минималка или две? спасибо
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

скажите, если безоаботный и есть ФОП (неработающий) на общей системе, то какой доход считается? одна минималка или две? спасибо

 

вам надо ваш фоп закрыть

потому как могут считать по фопу если он у человека есть

так же думаю их особо не парит работает фоп или нет

к тому же, если безработный то должны стоять на бирже, если на бирже не стоите, то возможны любые варианты

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

скажите, если безоаботный и есть ФОП (неработающий) на общей системе, то какой доход считается? одна минималка или две? спасибо

Неработающий ФОП = нулевые декларации = 2 минималки

Безработный(официальный) = сумма пособия от фонда занятости

Безработный просто так = 2 минималки

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Неработающий ФОП = нулевые декларации = 2 минималки

Безработный(официальный) = сумма пособия от фонда занятости

Безработный просто так = 2 минималки

 

По-любому 2 минималки, т.к. ФОП на биржу не ставят:flag1:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По-любому 2 минималки, т.к. ФОП на биржу не ставят:flag1:

Точно, я неправильно понял. Думал есть и безработный и ФОП...

Змінено користувачем Canton
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Неработающий ФОП = нулевые декларации = 2 минималки

Безработный(официальный) = сумма пособия от фонда занятости

Безработный просто так = 2 минималки

 

Подтверждаю, моя ситуация

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минималки

Якщо в особи, яка досягла 18-річного віку станом на 1 січня

року, за який враховуються доходи для призначення субсидії,

відсутні доходи, для розрахунку субсидії середньомісячний дохід

такої особи визначається на рівні двох розмірів прожиткового

мінімуму, встановленого для працездатних осіб станом на 31 грудня

року, за який враховуються доходи для призначення субсидії.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А у мну такая фигня интересная произошла :evil:

Вчера в кабинете показывало переплату 1555 грн...

А сегодня - 1462 грн

Притом никаких изменений по показаниям мною не вносилось и как были данные на 31, так и остались

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А у мну такая фигня интересная произошла :evil:

Вчера в кабинете показывало переплату 1555 грн...

А сегодня - 1462 грн

Притом никаких изменений по показаниям мною не вносилось и как были данные на 31, так и остались

 

Похоже на снятие абонплаты

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

fakty.ua/214825-s-1-aprelya-v-ukraine-vstupayut-v-silu-novye-pravila-raschetov-za-gaz

Эта фигня включена в тариф газа и не выделяется отдельной строкой. Соответственно во взаиморасчетах на сайте ОТДЕЛЬНО не может принимать участие. Я написал им, пусть прояснят.

Хоть бери да скрины делай каждый день

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Насчитали.....опять с моими рассчетами в разъезд((((((

На газ маловато дали чейта, аж на тыщу меньше, чем в прошлом году, поеду-заберу бумажку - будем разбираться....

 

Поділіться досвідом походів в собез. От я хочу піти провірити чи правильно нараховано субсидію. Вони показують свої розрахунки? Можна з ними сперечатися і показувати свої розрахунки?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можна з ними сперечатися і показувати свої розрахунки?

 

Стучите - и Вам откроется.

 

Как-то так.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поділіться досвідом походів в собез. От я хочу піти провірити чи правильно нараховано субсидію. Вони показують свої розрахунки? Можна з ними сперечатися і показувати свої розрахунки?

 

Я приходила і казала, напиклад, що тариф на вивезення сміття порахований мені невірно, бо п. такий-то......Дивимось, якщо потрібно. Якщо второпали, то перераховують. Але часто-густо ніхто нічого не хоче розрулювати, як правило, кажуть, що рахує програма, тому помилок не може бути. Та може! У програму ж люди вносять дані і показники. Я б радила іти і добиватися, але тільки в тому випадку, коли Ви стовідсотково впевнені у своїх розрахунках і у їх правильності:flag1:

Ба, навіть, так буває.

Мені минулого року було невірно пораховано субсидію по світлу - нарахували більше, ніж треба. Так, таке теж буває:lol: Але мені ж зайвого не треба, пішла, щоб перерахували і зайве повернули з мого рахунку. Довела їм їх помилку, погодилися, зробили розрахунок на наступні місяці правильно, АЛЕ....Кажу, там же ж один місяць мені по неправильному розрахунку перерахували на 60 грн. більше субсидії, її ж треба повернути, зробіть перерахунок на повернення. Довго не могла співробітник второпати що, кому і куди я хочу повернути:fool: Нарешті сказала, УВАГА!!! Все, вже перераховано, так і буде, далі сплачуйте за квитанцією....Я наполягаю, бо не хочу грати з нашою державою в азартні ігри! Вона: якщо Ви так наполягаєте, то пишіть заяву, що хочете повернути кошти, складемо акт і т. д., але я Вас запевняю, ніхто і ніколи не знайде, ба більше - не стане навіть шукати ці зайві кошти....Абзац....

Отаке.....

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В нас баба живе по сусідстві то субсидію не оформляє бо дочка сказала що як оформит то після її смерті хату заберут :wink::lol:
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...