Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Проекты одноэтажных домов без коридоров

goga777

Рекомендовані повідомлення

Нещодавно завершений проект компактного будинку на 130 кв.м.

 

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.689270487878086.1073741856.234043166734156&type=3

 

Оч достойный домик :-).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нещодавно завершений проект компактного будинку на 130 кв.м. Хоча й не одноповерховий.

 

https://www.facebook.com/media/set/?...6734156&type=3

 

 

Оч достойный домик :smile:.

Він ще й досить економний в будівництві, оскільки спрощений конструктивно та планувально. Планування по принципу пасивного будинку.

12783544_689270591211409_7711039352089977507_o.thumb.jpg.0d4bfa826085dac162f614247b496a73.jpg

11709877_689271161211352_8043197371941863685_o.thumb.jpg.a78f1784482d04c61112d9734de17e8f.jpg

plan.thumb.jpg.6a28e3ef81125c1dfa3d9d1d76943621.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нещодавно завершений проект компактного будинку на 130 кв.м.
непонятно почему вы здесь это постите?

первое предупреждение

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

непонятно почему вы здесь это постите?

первое предупреждение

 

Вирішив поділитись власними наробками. Можливо комусь стане в нагоді. Причому проект не фінський/американський/німецький, а який реально будується в Україні, створений під наші умови. Якщо нікого не цікавить/комусь не подобається - видаліть пост. Рекламою це не назвеш, оскільки заклику до покупки немає. Копірайт поставив, щоб потім не зустріти свій проект в інтернеті під чужим іменем.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вирішив поділитись власними наробками. Можливо комусь стане в нагоді. Причому проект не фінський/американський/німецький, а який реально будується в Україні, створений під наші умови. Якщо нікого не цікавить/комусь не подобається - видаліть пост. Рекламою це не назвеш, оскільки заклику до покупки немає. Копірайт поставив, щоб потім не зустріти свій проект в інтернеті під чужим іменем.

 

был намек на то, что тема называется "одноэтажные дома без коридоров" :-) - просто разместите Ваш проект в соответствующей теме (поищите, есть такая по двухэтажникам и мансардникам)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

был намек на то, что тема называется "одноэтажные дома без коридоров" :-) - просто разместите Ваш проект в соответствующей теме (поищите, есть такая по двухэтажникам и мансардникам)

 

Тоді перепрошую, дійсно не додивився.

В якості компенсації покажу ще один ескіз планування в один поверх. Хоча там наявне слово "коридор", надіюсь не закидають мене цеглою ).

plan_v0_1b.thumb.jpg.29c4e65086c46f5b1c912899498bbce1.jpg

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тоді перепрошую, дійсно не додивився.

В якості компенсації покажу ще один ескіз планування в один поверх. Хоча там наявне слово "коридор", надіюсь не закидають мене цеглою ).

 

а фасады этого дома есть? какая у него общая?

если убрать центральную несущую и использовать кровельные фермы - этот дом легко превращается в без коридоров и в довольно редкие 4 спальни

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дом легко превращается в без коридоров и в довольно редкие 4 спальни
4 спальни и без коридоров:

099.thumb.jpg.7d1f552071485af6646104396cc93157.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а фасады этого дома есть? какая у него общая?

если убрать центральную несущую и использовать кровельные фермы - этот дом легко превращается в без коридоров и в довольно редкие 4 спальни

 

До фасадів діло не дійшло. Це більше як планувальна схема. Площа орієнтовно 160 кв.м. Також це була реконструкція. Нижня частина існуюча з поздовжньою несучою стіною. Якщо робити ферми (проліт десь 12 м), то можна і без внутрішньої несучої стіни обійтись, так. Та й на будь який план можна натягнути будь який фасад.

 

Добавлено через 9 минут

4 спальни и без коридоров:

 

В такому тамбурі не розвернешся, нема ні гардеробної для верхнього одягу, потім хол дуже малий. Вітальня вузька, вся у транзитних шляхах (входи у спальні). Тихі зони (спальні) та шумні (кухня-вітальня) варто розділяти. Вхід у спальну при самій кухні теж викликає великі питання. Кухонний стіл затиснуто виглядає та невеликий. Мінімум що б я зробив - забрав стіну між холом та вітальнею. Тоді додасться простору.

Хоча для відпочинкового будинку чи дачі зійде, для постійного проживання 4-5 людей - навряд чи. Або зменшувати кількість кімнат та людей.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 спальни и без коридоров:

 

И забеги по утрам в трусах через гостинную в санузел :lol:ю

или вечерами :)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 спальни и без коридоров:

 

ужОс! :D

Из спальни в кухню...

Уж лучше в санузел, но что-то не вижу таких планировок, никому не хо ходить в санузел из спальни, это же удобно?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ужОс! :D

Из спальни в кухню...

Уж лучше в санузел, но что-то не вижу таких планировок, никому не хо ходить в санузел из спальни, это же удобно?

 

Удобно - это когда кол-во санузлов в доме равно кол-ву спален +1 гостевой :-). Красиво жить не запретишь, но если стоят вопрос "жить", а не "мечтать" - то вполне рациональный проект Вадима более чем решит эту задачу.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В такому тамбурі не розвернешся...потім хол дуже малий.
Збільшуємо вхідний блок до розмірів 5х5 (або 6х6) - отримуємо тамбур і хол 2,5х2,5(3х3). Це вже ціла кімната.

нема ні гардеробної для верхнього одягу
Я особисто не прихильник гардеробних - шафа у тамбурі + шафа у холі.

Вітальня вузька
Її можна зробити на метр ширше (5 м).

вся у транзитних шляхах (входи у спальні)
В зоні диванів (вгорі ліворуч) немає входів у спальні.

Тихі зони (спальні) та шумні (кухня-вітальня) варто розділяти.
Це плата за ідсутність коридорів. Якщо у вашому проекті прибрати несучу стінку і коридор - кабінет і одна спальня теж будуть у шумній зоні.

Вхід у спальну при самій кухні теж викликає великі питання.
Те ж саме буде у вас, якщо прибрати стінку.

Кухонний стіл затиснуто виглядає та невеликий.
Ми ж вже збільшили ширину вітальні та вхідну групу - збільшиться і стіл.

Мінімум що б я зробив - забрав стіну між холом та вітальнею. Тоді додасться простору.
І ніде буде поставити стола. І значно погіршиться звуоїзоляція між вітальнею та санвузлом.

Хоча для відпочинкового будинку чи дачі зійде, для постійного проживання 4-5 людей - навряд чи. Або зменшувати кількість кімнат та людей.
Або просто збільшити розміри будинку з 9х11 до 11х13 м.

И забеги по утрам в трусах через гостинную в санузел :lol:ю

или вечерами :)

Та да, в спальне есть шкаф с одеждой, но одеть на себя хотя бы штаны - не наш метод. Надо бежать в трусах.:D

ужОс! :D

Из спальни в кухню...

И не говорите, как ужасно скандинавы с американцами живут.Ж-)

что-то не вижу таких планировок, никому не хо ходить в санузел из спальни, это же удобно?
Я видел. К каждой спальне - по санузлу. Такое ощущение, что это дом престарелых или инвалидов-паралитиков.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Удобно - это когда кол-во санузлов в доме равно кол-ву спален +1 гостевой :-).

 

Не, не согласен. Возьмем стандартную :) семью - родители + дети и возможно бабушка с дедушкой. Вход в санузел из спальни реально нужен только родителям :D И никакой проблемы с посещением нет, т.к. и с одним входом из общего коридора, зашел из спальни закрыл защелку на двери из коридора, зашел из коридора закрыл на защелку обе двери...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Удобно - это когда кол-во санузлов в доме равно кол-ву спален +1 гостевой :-). Красиво жить не запретишь, но если стоят вопрос "жить", а не "мечтать" - то вполне рациональный проект Вадима более чем решит эту задачу.

 

Санвузол у кожну спальню мало хто собі може позволити.

 

Стосовно раціональності цього будинку - є питання. Наразі він нагадує комуналку. Без образ автору. Жити у ньому можна, але незручно. Якщо є 4 спальні то передбачається проживання мінімум 4-х людей (сім'я мама/тато/2 дітей + одна резервна спальня чи кабінет). Одного санвузла для них замало буде. Вітальня теж мала буде. Або всі сидять по своїх кімнатах. Їдальні як такої нема, для 4-х людей. Це якщо говорити про постійне проживання, повторю.

Для епізодичного, як схема, може бути, тільки підшліфувати.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

о одеть на себя хотя бы штаны - не наш метод. Надо бежать в трусах.:D

 

Да мне они каГбэ не авторитет, от слова вообще. Я же свое мнение высказываю, правда? Ж-)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я считаю , что у нас получился самый экономичный и удобный одноэтажник на 100 квадратов. в принципе все устраивает, такая квартира на земле, я бы сказала :)))

план рисовала сама - главная задача стояла уместиться в 100 квадратов, сделать 3 спальни, большую кухню, топочную и зал.

вроде получилось :)

 

да еще задача была - кухню обязательно отдельно, т.е. закрытую.

 

111.thumb.JPG.1543b89959acedd2666074675b805468.JPG

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Збільшуємо вхідний блок до розмірів 5х5 (або 6х6) - отримуємо тамбур і хол 2,5х2,5(3х3). Це вже ціла кімната.

Я особисто не прихильник гардеробних - шафа у тамбурі + шафа у холі.

Її можна зробити на метр ширше (5 м).

В зоні диванів (вгорі ліворуч) немає входів у спальні.

Це плата за ідсутність коридорів. Якщо у вашому проекті прибрати несучу стінку і коридор - кабінет і одна спальня теж будуть у шумній зоні.

Те ж саме буде у вас, якщо прибрати стінку.

Ми ж вже збільшили ширину вітальні та вхідну групу - збільшиться і стіл.

І ніде буде поставити стола. І значно погіршиться звуоїзоляція між вітальнею та санвузлом.

Або просто збільшити розміри будинку з 9х11 до 11х13 м.

Та да, в спальне есть шкаф с одеждой, но одеть на себя хотя бы штаны - не наш метод. Надо бежать в трусах.:D

И не говорите, как ужасно скандинавы с американцами живут.Ж-)

Я видел. К каждой спальне - по санузлу. Такое ощущение, что это дом престарелых или инвалидов-паралитиков.

 

Звичайно можна все змінити та покращити.

Гардеробна - я маю на увазі не завжди кімната, може бути і шафа, але бажано вбудована, щоб в ніші була, не виступала в приміщення. Це для верхнього одягу та взуття. В холі шаф не варто ставити, щоб не перетворювати його на склад.

 

Під транзитними шляхами через вітальню я маю на увазі проходи до спалень, так як входи у спальні розміщені по всій стіні то більша частина вітальні є лише проходом до спалень. Та й мені особисто не подобається прохід у спальні через вітальню.

 

Звукоізоляція між вітальнею та санвузлом - питання не додаткових стін, а шумоізоляції саме санвузла. Відповідні двері, перегородка необхідної товщини та відповідного матеріалу, хороша вентиляція для усунення вологи та запахів.

 

У моєму ескізі теж ще є над чим працювати. Одноповерхові будинки мають свою специфіку, що коли хочеться багато приміщень то й починають вилазити коридори. Деколи їх не треба боятись, а грамотно вписувати у планування.

 

А за кількість санвузлів - тут кожен собі сам вирішує. Слабо уявляю собі, до прикладу, чергу в туалет у будинку площею 500-1000 кв.м. Та й в таких будинках ванна від спальні може бути відділена скляною перегородкою. Звичайно якщо проект грамотно був розроблений.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стосовно раціональності цього будинку - є питання. Наразі він нагадує комуналку. Без образ автору. Жити у ньому можна, але незручно.
Я не ображаюся, вже звик за багато років.Ж-) Саме у такій "комуналці" ми живемо (тільки на 3 спальні). Я б не сказав, що незручно: вчотирьох ми розміщуємося за невеликим столом, коли приходять гості - сидять за великим столом на великому дивані (на кухні) і дивляться великий монітор, шум з кухні при закритих дверях ледве чутно. Зате ніяких коридорів і темних кутків.

Якщо є 4 спальні то передбачається проживання мінімум 4-х людей (сім'я мама/тато/2 дітей + одна резервна спальня чи кабінет). Одного санвузла для них замало буде.
Там два санвузли - основний + резевр (типа топочна).

Вітальня теж мала буде.
З власного досвіду- вітальня шириною 5 м - завелика - дуже далеко як до каміна, так і до телевізора. Оптимально - 4 м. В мене вільна зона 4х5 м.

Їдальні як такої нема, для 4-х людей.
Домалювати 4-й стілец неважко.

 

PS: основною метою моїх ескізів було "запхати" якомога більше кімнат в якомога меншу площу. Такий собі експеримент, в одному з яких я живу сам.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я считаю , что у нас получился самый экономичный и удобный одноэтажник на 100 квадратов. в принципе все устраивает, такая квартира на земле, я бы сказала :)))

план рисовала сама - главная задача стояла уместиться в 100 квадратов, сделать 3 спальни, большую кухню, топочную и зал.

вроде получилось :)

 

да еще задача была - кухню обязательно отдельно, т.е. закрытую.

 

[ATTACH]496978[/ATTACH]

 

Наскільки я розумію приміщення 1-2 це спальня? Не дуже мені вхід в спальню через тамбур. Він опалюється?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наскільки я розумію приміщення 1-2 це спальня? Не дуже мені вхід в спальню через тамбур. Він опалюється?

 

Да, это спальня, которую можно расценивать, как гостевую. Тамбур конечно отапливается.

Это такая удобная комната, за 2 дверьми (одна дверь тамбура+дверь самой комнаты), возле санузла, т.е. гости чувствуют себя там оч.комфортно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я считаю , что у нас получился самый экономичный и удобный одноэтажник на 100 квадратов. в принципе все устраивает, такая квартира на земле, я бы сказала :)))

план рисовала сама - главная задача стояла уместиться в 100 квадратов, сделать 3 спальни, большую кухню, топочную и зал.

вроде получилось :)

 

да еще задача была - кухню обязательно отдельно, т.е. закрытую.

 

[ATTACH]496978[/ATTACH]

 

Так понимаю вы уже построились. Комнаты в 2,5 шириной не узкие?

У нас даже хрущевки оптимизированные 3 м имеют.

А шкафы где разместили?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не ображаюся, вже звик за багато років.Ж-) Саме у такій "комуналці" ми живемо (тільки на 3 спальні). Я б не сказав, що незручно: вчотирьох ми розміщуємося за невеликим столом, коли приходять гості - сидять за великим столом на великому дивані (на кухні) і дивляться великий монітор, шум з кухні при закритих дверях ледве чутно. Зате ніяких коридорів і темних кутків.

Там два санвузли - основний + резевр (типа топочна).

З власного досвіду- вітальня шириною 5 м - завелика - дуже далеко як до каміна, так і до телевізора. Оптимально - 4 м. В мене вільна зона 4х5 м.

Домалювати 4-1 стілец неважко.

 

Якщо рішення влаштовує замовника, він знає всі ризики та йому зручно там жити - хоч гараж посеред вітальні. Був у мене і такий випадок. Ну а архітектор на собі має право трохи поекспериментувати )

 

Та й я не ображаю, а подаю своє бачення. Як колега колезі. Я теж завжди готовий слухати аргументовану критику своїх проектів.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так понимаю вы уже построились. Комнаты в 2,5 шириной не узкие?

У нас даже хрущевки оптимизированные 3 м имеют.

 

да, мы построились и живем уже четвертый год. Комнаты не узкие совсем, если стоит задача их не захламлять мебелью. Одна детская - диванчик, стол, стеллаж, спортивный уголок.

Вторая гостевая спальня - кровать, телевизор на стене, комод.

Т.е. естественно, что в эти комнаты не стоить ставить мебельные гарнитуры.

 

Шкафы - один купе большой в тамбуре, как раз вписался под левую стену, как влитой. Второй в спальне нашей, которая побольше.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...