Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

HKM14 і ми почали будівництво

HumanKM

Рекомендовані повідомлення

Какой плинтус планируется? Goga777, а у Вас какой?

МДФ , сейчас некоторые модели, включая мою в распродаже

profilplus.kiev.ua/products/plintys-mdf-omis-8sm-belii-gladkii.html

20191119_165932.thumb.jpg.1b92d3079f47bb7934b67739fe06006f.jpg

20191119_165433.jpg.54b0b2186caf9d2b1bfc2825c511aa66.jpg

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Задобався я з ватою.

Согодні вирішив змінити вид діяльності і покласти трохи плиточки на підлогу.

Спочатку ванна:

[ATTACH]676354[/ATTACH]

[ATTACH]676355[/ATTACH]

[ATTACH]676356[/ATTACH]

 

Потім туалет:

[ATTACH]676358[/ATTACH]

[ATTACH]676359[/ATTACH]

[ATTACH]676360[/ATTACH]

 

Ну і підготував для укладання плитки кухню:

[ATTACH]676361[/ATTACH]

 

Скажите пожалуйста , такой способ укладки плитки в небольшом помещении , был выбран из экономии материала или так быстрее и проще работать ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скажите пожалуйста , такой способ укладки плитки в небольшом помещении , был выбран из экономии материала или так быстрее и проще работать ?

 

Незрозумів питання, який спосіб?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В журналах советуют ,в небольших помещениях ,укладывать плитку

по диагонали чтобы зрительно увеличить площадь . При этом способе , опять же , со слов журналов , большой отход материала.:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В журналах советуют ,в небольших помещениях ,укладывать плитку

по диагонали чтобы зрительно увеличить площадь . При этом способе , опять же , со слов журналов , большой отход материала.:)

Нифига оно площадь зрительно не увеличивает, а геморроя добавляет будь здоров. В совсем маленьких помещениях, это даже плохо, потому, что не читается узор. И напротив, смотрится гармонично в просторных помещениях .

На истину не претендую, сугубо мои ощущения от проживания с разными напольными покрытиями и способами их укладки

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Короче до НР, поклав плитку в залі. Вийшло прекрасно, рівно, симпатично - короче ми задоволені. Тільки от шви невстиг затерти. Новий рік святкували вже в своєму будинку.

Поздравляю)

ха) я так же делал похожий мостик из досок, что бы не ходить по свежей плитке)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Робота кипить, хоч і не сильно. Доводиться паралельно вирішувати інші життєво важливі питання.

 

За цей час ми повністю доклєїли багети по всьому поверху.

P00112-214400-min.thumb.jpg.75324d85df1077d06787282a9202ec79.jpg

 

Пофарбували всі потолки і відкоси.

 

Зробили в ванній та туалеті потолки. Матеріал ПВХ вагонка Декомакс ГрейРіпс. Поясню цей крок. Загалов я терпіти неможу пластикову вагонку. Надух її не переношу. Та був період в житті коли я проживав в квартирі і мав час від часу підтоплення. Тому ГК не годився і я зробив потолок вагонкою ГрейРіпс. Це пластикова вагонка 250мм х 2750мм. Ламінована плівкою. Має повздовжню смугасту структуру. Завдяки цьому на ній взагалі не видно стиків і всі гості котрі були в мене не розуміли що то вагонка. Вона гарно миється, не боїться вологи і тд і тп. Тому ми й вирішили повторити цей крок в будинку.

P00110-134700-min.thumb.jpg.a01215c863ba2d5fa7e82895e0840356.jpg

P00110-144356-min.thumb.jpg.d292f9e49ca574d037e73d8a012e5778.jpg

P00110-195954-min.thumb.jpg.7b91e16eb4f27b537f04412e3dd0ca1a.jpg

P00110-161543-min.thumb.jpg.0de09e77986ed00491c1a01989818b26.jpg

P00110-161554-min.thumb.jpg.b6d91f57177c7faf77de608a07a1c979.jpg

 

Вирішив перевезти пральну машинку. Мав Зануссі яка пропрацювала в квартирі десь 3 роки і потім два роки просто зберігалася. Та нажаль коли почав підключати помітив що барабан не крутиться. Короче довго описувати всі ті танці що я робив навколо неї, та як виявилося все в середині обросло корозією і хрестовина лопнула. Бак не розбірний, ремонт не доцільним з економічної точки зору. Було це несподівано і дуже не приємно, бо гроші фактично закінчилися. Пішли в комфі і взяли ЛиЖу в розсрочку, сума здалася невеликою і тому взяли ще й посудомийку Горенья. :o. Ця несподівана покупка показала що я накосячив при виготовленні кухні з місцем встановлення посудомийки. Відвіз ДСП на віяр, його вже перекроіли. Завтра маю забрати і переробити ту частинку кухні де стоятиме цей агрегат.

P00112-191518-min.thumb.jpg.7e69f23a546a55c66e76000a3d639a80.jpg

P00112-194431-min.thumb.jpg.d90ef02fd7bae16eb71bc601ffcac448.jpg

P00112-194440-min.thumb.jpg.4b8416895d70b3a62753c772797bd12c.jpg

 

Почав сьогодні класти плитку в коридорі.

P00115-184818-min.thumb.jpg.4cc77141dc76e6078ba443c5898fd631.jpg

 

Ще придбав раковину Jika врізну. І замовив на Віярі ДСП на шафку під раковину. Завтра маю забрати.

  • Лайк 13
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю мало ширины

 

и второе ЗА посудомойкой не должно быть никаких коммуникация - ПММ становится вплотную к стене

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спочатку відповім на поставлені вище питання:

 

Я думав, що посудовийка ставиться як духова шафа, в шкаф. І зробив під неї шафку 450мм. Як виявилося ставиться вона замість шафки. І то не було б проблемою, якби ця шафка не була крайною. Виявляється поставити посудомийк не всередині мебляв а з краю - то геморой ше той. Тому прийшлося включить кулібіна і понапридумувать всякой фігні, щоб ПММ стала зкраю. Ще є проблема з цоколем (доска внизу шафи, що закриває ножки). В ній треба зробити виборку зверху, бо двері ПММ піднирюють під шафку і впераються в верх цоколя. Все зроблено:

P00116-201334-min.thumb.jpg.90386704a3f6a9dd51bdb4dea6f3b889.jpg

 

Забрав вчора ДСП з Віяра. Склав тумбочку під раковину. Зверху на тумбі трафарет, толешню робитиму з понеділка.

P00116-202226-min.thumb.jpg.976e93d3b74ade0c40f81ae7fccba523.jpg

 

Сьогодні клав плитку в коридорі

P00117-120254-min.thumb.jpg.e83107b12681b0ddd838a5d7072a0c27.jpg

P00117-175946-min.thumb.jpg.efc01afdbb83f84898ebd888e63921e9.jpg

 

Виникло одне питання - створив тему для консультації.

Тема - стик плит ТП і плитка

https://www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?p=5028939#post5028939

P00117-180123-min.thumb.jpg.9c2b55d1a1c3463a0fa43c5679ee3319.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Делала все компенсационные швы так, чтоб пришлись на шов двух плиток. Но, один сместился. Заходит на плитку на 10 см. Мне повезло в том, что это место я клеила через 2 месяца после включения пола. До этого момента стяжка была закрыта плёнкой и сверху осб.

И... я с трудом нашла этот диф шов. Он так и не лопнул( стык двух залитых в разное время участков - деформационный шов холодным методом. В общем, решила, что раз не лопнула плита по шву, значит и плитке ничего не будет . Заложила плитку сплошняком, без применения эластичной затирки. Но ложу ВСЕ на эластичный клей. Липучку я бы не применяла. . А вообще ну ничего же страшного не будет, ну отстрелит плитка, возьмёте и переклеете, вам же не мастера вызывать. А бухтеть она сразу начнёт, если там большие расширения. Хотя в моем очень частном случае их нет, от слова совсем. Может под электрическим тёплым полом все иначе. А рекомендации к ТП идут одни и те же.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Забрав вчора ДСП з Віяра. Склав тумбочку під раковину. Зверху на тумбі трафарет, толешню робитиму з понеділка.

 

Я точно такой же вырез заказывал на вияре, давал им AutoCAD файл.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я точно такой же вырез заказывал на вияре, давал им AutoCAD файл.

 

РІзатиму з залишку столешні кухонної. Бралася не на Віярі, тому різатиму по місту.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

РІзатиму з залишку столешні кухонної. Бралася не на Віярі, тому різатиму по місту.

 

Вопрос очень актуальный- вы собрались столешницу в ванную делать из остатков столешницы кухни? Это общий санузел вместе с детьми?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вопрос очень актуальный- вы собрались столешницу в ванную делать из остатков столешницы кухни? Это общий санузел вместе с детьми?

 

Так, робитиму з столешні. Маю шматок що підходить розміром і кольором з найдорожчої серії люксформа.

Не зовсім зрозумів що саме Вас цікавить в санвузлі, тому опишу все. Є окремий туалет, терпіти неможу об'єднані санвузли. І душова.

Пральна машинка в душовій.

 

Але.

 

Ще є другий поверх, який робитиметься згодом. Там буде ще один туалет, ванна і прачечна. Тому пральна машинка перенесеться

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, робитиму з столешні. Маю шматок що підходить розміром і кольором з найдорожчої серії люксформа.

Не зовсім зрозумів що саме Вас цікавить в санвузлі, тому опишу все. Є окремий туалет, терпіти неможу об'єднані санвузли. І душова.

Пральна машинка в душовій.

Але.

 

Ще є другий поверх, який робитиметься згодом. Там буде ще один туалет, ванна і прачечна. Тому пральна машинка перенесеться

Тут скорее шкурный интерес. Мебельщик, ( как выяснилось в моей теме не только он)утверждает, что устройство крана на столешнице теряет гарантию. Как выяснилось не без основательно. Есть опыт деревянной столешницы( дети просто ее убили меньше чем за год) , поэтому спросила. В основном проблема с мокрыми руками, что закрывают кран, влага попадает в отверстые установки смесителя не смотря на все штатные прокладки и герметик в срезе. И это просто дерево ,в мдф все было бы ещё быстрее.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут скорее шкурный интерес. Мебельщик, ( как выяснилось в моей теме не только он)утверждает, что устройство крана на столешнице теряет гарантию. Как выяснилось не без основательно. Есть опыт деревянной столешницы( дети просто ее убили меньше чем за год) , поэтому спросила. В основном проблема с мокрыми руками, что закрывают кран, влага попадает в отверстые установки смесителя не смотря на все штатные прокладки и герметик в срезе. И это просто дерево ,в мдф все было бы ещё быстрее.

 

Для перестраховки, я купив раковину врізну з отвором під кран. Тому кран не в столешні. З приводу дсп (столешні), то на кухні ж служить і без проблем. Я края дсп під раковиною замазую пальцем силіконом. Ну і раковину на силікон. На кухні старій вже майже 20 років і все ок. Коли робив шафку, то для перестраховки замовив пур кромкування.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

влага попадает в отверстые установки смесителя не смотря на все штатные прокладки и герметик в срезе.

 

как вам уже ув. Сарочка сказали выше палец в силиконе перед установкой решает эти вопросы. Главное не жалеть этого силикона.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

как вам уже ув. Сарочка сказали выше палец в силиконе перед установкой решает эти вопросы. Главное не жалеть этого силикона.

 

Угу, но он зараза, со временем отваливается, начинает пропускать, и это видно по пятнам.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Угу, но он зараза, со временем отваливается, начинает пропускать, и это видно по пятнам.

 

 

лыжи свечой приходилось натирать ?

то же проделываете со срезом, но потом прогреваете газовой горелкой, впитывается- на ура .

и так - пока не надоест :grin:

 

 

и это, без фанатизма , столешню не сжечь ...

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я демонтував пару років тому варочну поверхність. Нічого не біліло і не відвалювалося. Важливо гарно Втерти силікон в зріз дсп. Саме втерти, а не покрити шаром зверху.

 

Якщо не забуду, то сфоткаю процес. Думаю десь на днях робитиму

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я демонтував пару років тому варочну поверхність. Нічого не біліло і не відвалювалося. Важливо гарно Втерти силікон в зріз дсп. Саме втерти, а не покрити шаром зверху.

 

Якщо не забуду, то сфоткаю процес. Думаю десь на днях робитиму

 

 

 

 

тепле з мокрим - не порівнюйте !:grin:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Давайте так, батькам так поставив кухонну мийку орієнтовно 18-20 років тому назад. Столешня вже підношена, місцями протертий рисунок. Недорога 28мм. Дсп навколо мойки ціле, не надуте, без бефектів.

 

Собі зробив так в квартирі. До продажу прожив там років 6-7. Все теж ок, так і продав з квартирою.

 

Там просто неповинно бути вологи, от і все. Ставте якісно мийку, щоб туди не потрапляла вода. Небуде вологи, небуде проблем.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...