Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Автомобиль с америки

vale3

Рекомендовані повідомлення

Именно селвидж сертификат(сертификат списания):beer:.

 

мабуть вони хворі люди на пів голови.

я розумію там перепаковка подушок+ крило+ пару вузлів..

але поміняти і покрасити одне крило:lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Може вони порахували що на авто з пробігом 300 тис. і вбитим двигуном немає сенсу відновлювати крило, бо капіталка двигуна недешева. Там же теж не зовсім ідіоти сидять.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Може вони порахували що на авто з пробігом 300 тис. і вбитим двигуном немає сенсу відновлювати крило, бо капіталка двигуна недешева. Там же теж не зовсім ідіоти сидять.

А де Ви прочитали про пробіг і стан двигуна? Дайте посилання.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я підозрюю що там не одне крило винне і якщо зовнішніх пошкоджень більше немає - треба шукати внутрішні. Бо я раніше вже бачив авто із незначними ушкодженнями, але з кінським пробігом й давнім роком випуску - то зрозуміло що відновлювати косметику зношеному авто сенсу небагато.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То вы Максимус пидозрюк не иначе:lol: и я так понимаю не одну сотню машин из США повидали:lol:???

 

Добавлено через 1 минуту

мабуть вони хворі люди на пів голови.

я розумію там перепаковка подушок+ крило+ пару вузлів..

але поміняти і покрасити одне крило:lol:

 

Нет, дело не в болезнях а в том что Америка это богатая страна, а Украина к сожалению нет.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мне хватило тех битков которые видел в СЦ и на СТО.

Богатство Америки слишком преувеличено - если бы они не считали деньги и раскидывали их направо и налево то очень быстро превритились бы в нищую Африку. Так что деньги считать они умеют, можете в этом не сомневаться.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Битки разные бывают, бывают в полный тотал, а бывают под покраску бампера и те и другие с селвидж сертификатом, так вот то что везется на продажу и стоит у нас по низу рынка это почти всегда именно полный тотал.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Под покраску бамера - откуда тотал там берется? Тем более что бампер вообще расходный материал и даже в США его можно поменять.

Помню смотрел ютуб - правда в раше, легкий удар в передок и, как вы говорите - поцарапан бампер. И даже в РФ авто списали в утиль. Потому что за легким касанем в бампер кроется съезд в сторону всей морды. Конечно машину на аукционе годных остатков выкупили перекупы, поставили новый бампер и перепродали, а новому владельцу гемор потом. И поверьте - если бы кроме бампера других повреждений не было - никто бы авто в утиль не списал.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скажите вот почему я должна вам верить???

 

Через меня их тысячи штук прошло и все что я пишу, пишется не от куда то а из собственного опыта.

 

Я сама езжу на списанной в тотал машине), машина зацепила ограждение на трасе, безопасность целая, все повреждения на фото

 

e74786126d5f.jpg

 

dcaaa1ec1989.jpg

 

На машине заменен бампер и левая фара, остальное все родное стоит, можно было и бампер не менять а припаять крепления и с фарой поступить так же и если бы я на продажу чинила то так бы и было, а так скорлупа 120 долларов и фара 250.

 

c7f2746f94c5.jpg

 

78d7981abff3.jpg

 

Тачка куплена с селвидж сертификатом, Теслой не списана ввиду чего обновляется без танцев с бубнами), из доп вложений перекрас дисков, новая резина, два рулевых наконечника, замена масла в редукторе и замена охлождайди, на продажу всего этого не делалось бы + остался бы родной бампер и родная фара:beer:.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Через меня их тысячи штук прошло

Большинство из которых вы в глаза не видели вживую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да это верно), но я имея свою малярку других в живую немного повидала, в том числе "не бит не крашен" с Европы или в Украине всаженный))), так вот хочу сказать следующее))), машины Украинской регистрации из такого ремонтируют), что на аукционе такое для экспорта ни кто не покупает:lol:, потому как оно в контейнере как то оплывет, но вот с эвакуатора потом половина отвалится:o.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я підозрюю що там не одне крило винне і якщо зовнішніх пошкоджень більше немає - треба шукати внутрішні. Бо я раніше вже бачив авто із незначними ушкодженнями, але з кінським пробігом й давнім роком випуску - то зрозуміло що відновлювати косметику зношеному авто сенсу небагато.

Ви не перший модератор що ,не маючи свого авто, активно фантазує на авто тему.Жгітє ще.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@serg179, у вас якісь дитячі фантазії, тримайте їх при собі.

Не більші ніж у Вас.Ви ж свої не тримаєте:(.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не знаю звідки ви нафантазували що в мене немає авто. Якщо мова за тотал зі США - то так, такого немає і при здоровому глузді не буде.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не знаю звідки ви нафантазували що в мене немає авто. Якщо мова за тотал зі США - то так, такого немає і при здоровому глузді не буде.

Звідти ,звідки і Ви нафантазували про пробіг 300000 і убитий двигун .Гадаєте по фото?:hlop:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бо в США не ідіоти живуть і не списують майже нове авто з пом’ятим крилом.

То Ви вирішили допридумати про вбитий двигун:pozor:?А чому не акпп?

А що нафантазуєте на такий видадок - авто викрали і воно після розшуку продалось з аукціону з пробігом 4т.км і без пошкоджень?

Ваш варіант?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:o

 

Кстати да, есть машины списанные по причине кражи, вандальных действий, когда один из партнёров написал на двери "сука" итд, но такие машины не везут на продажу ибо они стоят дороже чем тотал))).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:o

 

Кстати да, есть машины списанные по причине кражи, вандальных действий, когда один из партнёров написал на двери "сука" итд, но такие машины не везут на продажу ибо они стоят дороже чем тотал))).

У мене товариш привіз таку камрю - жодного пошкодження ( не було тільки ключів)не набагато дороще ніж аналогічні битки.Покатався 1.5роки і продав.Продав по такі ж ціні як і битки продаються - бо ринок.Правда купував у ньго не фантазер а людина яка розбирається тому питань про вбитий двигун :) не було.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А чому не акпп?

Може й АКПП :) .

авто викрали і воно після розшуку продалось з аукціону з пробігом 4т.км і без пошкоджень?

І не повернули власнику?

но такие машины не везут на продажу ибо они стоят дороже чем тотал

Отож.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну наприклад тому що йому виплатили страховку й страхова продає знайдене авто по ціні автошроту? Чи все ж таки трошки дорожче, якщо на авто немає жодного пошодження?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...