Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Нужен совет от плиточников!

ArtemMays

Рекомендовані повідомлення

При чому тут клей чи безшовне укладання плитки? Є бажання покласти плитку з 1мм швом. Це можливо зробити при більш менш якісній плитці? Якщо так, то СВП дасть можливість це зробити чи потрібно від них відмовитися?

 

Добавлено через 12 минут

Есть свпхи 0,8мм:twisted:

 

 

Не знайшов таких на українських сайтах, є тільки «за поребриком». Тому питання відкрите.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

При чому тут клей чи безшовне укладання плитки? Є бажання покласти плитку з 1мм швом. Це можливо зробити при більш менш якісній плитці? Якщо так, то СВП дасть можливість це зробити чи потрібно від них відмовитися?
Если плитка реттификат с нормальной геометрией, то вполне реально добиться 1мм шва на свпхах.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є бажання покласти плитку з 1мм швом.

Усе можливо , але для такої укладки потрібен деякий навичок.

Деякі поради: як зазначив Saschik , плитка має такий параметр як калібр , але це не похибка в розмірі , а просто завод виробник кожну партію плтитки калібрує , тобто на кожні пачці плитки нанесено калібр(вказаний розмір плитки в пачці) , і при купівлі плитки потрібно слідкувати , щоб усі пачки мали один калібр. СВП не обовязково використовувати , замість цього візміть правило , на кінці приклейте , або примотайте скотчем шматок деревяного брусочка , який рівний товщині плитки + клей , таким чином можна контролювати площину всієї плитки.

Починати укладання потрібно з середини кімнати , спочатку під правило посередині кімнати викладаєте один ряд плитки , коли цей ряд схопиться , орієнтуючись на нього викладаєте далі , таким чинаом мінімізуються похибки в розмірах швів. Перед укладанням плитки викладіть плитку насухо без щвів , якщо Вам це більш-менш вдасться, значить і зі швом 1мм. також можна викласти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы сможете вживую показать укладку со швом 1мм?

Я не займаючть виключно викладанням плитки , і мені достиь рідко доводиться викладати плитку з такими параметрами , рідко коли роблю фото готових робіт , в основному роблю фото процесса роботи , і то , тільки те що вважаю за цікаве. І гадки не мав що мені колись знадобляться такі фото.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

НУ еще и что бы фасок не было.

Если шо, покажете такую укладку?

Если будет очередной прецедент с качественной керамикой, то канэшна.

Но есть нюанс при укладке бесфасочной керамики на 1мм свп.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как свп выковыривать что бы сколов не наделать

Вот и он- нюанс)

www.instagram.com/p/CAx4OkdlqKl/?igshid=11s9rzggjlo1x

Хотя есть уже специальные платформы под безболезненный монтаж/демонтаж свпх.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кто бы сомневался.

Ваш уровень мне понятен по Вашим дельным советам.

Ну а мені то що до того , зрозумілий Вам мій рівень чи ні ! І ці "дельні совєти" я зовсім не Вам давав , навіщо Вам їх читати , чи тим більш коментувати ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Без СВП можливо зробити шов 1мм? Можливо СВП зло? Раніше без нього якось обходились.

 

На оборот СВП -это благодать для плиточников посланный с небес .

Тем не менее добиться минимального шва в 1мм можно, но при этом сама фома , параметры итп,плитки играет не маловажную роль.

С 2000х я пользуюсь не крестиками,а полосками с упаковочных лент ,при этом швы получаются очень аккуратными, :good:

IMG-8c8b4fb7ea10a0636d970835c1df700d-V.thumb.jpg.5c35c174a0ea60e4897234ae0dd8ec61.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы сможете вживую показать укладку со швом 1мм?

Щойно зайшовши на кухню , згадав Ваше скептичне запитання , задане звичайно із за цікавості побачити покладену плитку, зі швом 1мм.

422e81b2b1cb.jpg

 

58f7bb7eddfc.jpg

 

2715e9f4b163.jpg

 

 

Правда не знаю як Ви по фото зможете визначити що шви мають 1мм. , може таке фото Вам допоможе.

38431cf0963c.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нет там 1мм

А особенно ярко это видно на последнем фото.

хорошо если 2.

Хорошо бы еще провести рукой по поверхности.

тем более с такой разбежкой плитки.

П.С. На фото плитка изготовленная методом пресования.

Какой нафиг 1мм с её геометрией и планетарностью.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут вопрпос даже не в том что возможно или нет. Вопрос в том что бы заказчик еще согласился за такую работу платить соответственно. Смысл находить себе головную боль чтоб заработать столько сколько и на обычной укладке обычной плитки. Мне лично еще такие не попадались все хотят за обычную уплату супер пупер панты. Так зачем оно нужно ?
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нет там 1мм

А особенно ярко это видно на последнем фото.

хорошо если 2.

Хорошо бы еще провести рукой по поверхности.

тем более с такой разбежкой плитки.

П.С. На фото плитка изготовленная методом пресования.

Какой нафиг 1мм с её геометрией и планетарностью.

Ну немає, значить немає , Вам видніше.

 

ПС... Відстань між плитками 1мм. але , так як плитка не ректифікована і на кінці має скруглення , і якщо дивитись в торець то немає 90° , то сформований з фуги шов має 1,8 - 2мм. Якщо , хоча б торці вивести в 90° , то шов буде максимум 1,4мм. Але я собі такої задачі не ставив , не варте воно тих зусиль.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут вопрпос даже не в том что возможно или нет. Вопрос в том что бы заказчик еще согласился за такую работу платить соответственно. Смысл находить себе головную боль чтоб заработать столько сколько и на обычной укладке обычной плитки. Мне лично еще такие не попадались все хотят за обычную уплату супер пупер панты. Так зачем оно нужно ?

 

Я замовник, готовий платити, тому і питаю чи реально добитися це з СВП, так як всі їми активно користуються.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я замовник, готовий платити, тому і питаю чи реально добитися це з СВП, так як всі їми активно користуються.

 

З СВП это не реально. Только крестики.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хороша плитка , гарно підготовлені основи, на які буде вкладатися плитка ( щоб ніяких доп шарів клею- полізе під свп , збільшить шов). І все буде як бажаєте.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нужен совет.

Хочу облицевать ригель мелкой плиткой под кирпич, по эппс. Беспокоит горизонтальная плоскость, как сделать правильно и надежно?

Эппс буду клеить на клей-пену, затем фиксировать зонтами, а вот дальше одни вопросы.

IMG-20210303-WA0008.thumb.jpg.c1567a5319b81f6709cb9227a71307b5.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нужен совет.

Хочу облицевать ригель мелкой плиткой под кирпич, по эппс. Беспокоит горизонтальная плоскость, как сделать правильно и надежно?

Эппс буду клеить на клей-пену, затем фиксировать зонтами, а вот дальше одни вопросы.

 

Я в подобных случаях штукатурю потом только плитка. Что будет если сразу плитку не знаю.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нужен совет.

Хочу облицевать ригель мелкой плиткой под кирпич, по эппс. Беспокоит горизонтальная плоскость, как сделать правильно и надежно?

Эппс буду клеить на клей-пену, затем фиксировать зонтами, а вот дальше одни вопросы.

Дальше клейте сетку фасадную штукатурную ,штукатурьте и клейту плитку ..

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...