Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Моя стройка - zx50 в Ворзеле с заморочками

standov

Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, normal сказал:

Google Lens каже Trio KONGO

Дяк, я шукав гуглпошуком картинок, воно мені труби стіни знайшло )

Майже 4кгрн, однако. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, standov сказал:

Майже 4кгрн, однако. 

Якщо не влаштовує ціна то треба шукати не там де продається, а там де виробляється :) наприклад за допомогою Pinduduo (зараз цей додаток в гугл маркеті позначений як шкідливий, але те саме можна знайти на іншому торгівельному майданчику за допомогою додатку Taobao шукайте по сполученню  灯典led户外壁灯防水庭院灯走廊楼梯创意简约门头大门露台阳台过, там не один продавець вибирайте за ціною або рейтингом) пошук по фото видав вартість 199 юаній х 5,40 грн. = 1074 грн. + вартість доставки (міст чина бере 5,6 у.е. за 1 кг. ваги, я не знаю скільки воно важить :)). Інструкцію про покупки в Китаї є на сайті перевізника (міст чина, це те саме, що і міст експрес який возить із США, але з Китаю :)), безмитне пересилання до 150 Євро (тобто треба сплатити лише вартість і вагу).

П.С. Вага – 2,235 кг. х 5,6 у.е. = 12,5 у.е. х 38 грн. = 475 грн. + 1074 грн. = 1549 грн. (приблизно. Насправді більше, оскільки міст округляє до 3 кг. і треба рахувати як 3 х 5,6 у.е., але напевно ви декілька будете замовляти і рахувати загальну вагу всіх пристроїв :)).

 

 

4.jpg

3.jpg

2.jpg

1.jpg

Змінено користувачем laritus
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, laritus сказал:

Якщо не влаштовує ціна то треба шукати не там де продається, а там де виробляється :) наприклад за допомогою Pinduduo (зараз цей додаток в гугл маркеті позначений як шкідливий, але те саме можна знайти на іншому торгівельному майданчику за допомогою додатку Taobao шукайте по сполученню  灯典led户外壁灯防水庭院灯走廊楼梯创意简约门头大门露台阳台过, там не один продавець вибирайте за ціною або рейтингом) пошук по фото видав вартість 199 юаній х 5,40 грн. = 1074 грн. + вартість доставки (міст чина бере 5,6 у.е. за 1 кг. ваги, я не знаю скільки воно важить :)). Інструкцію про покупки в Китаї є на сайті перевізника (міст чина, це те саме, що і міст експрес який возить із США, але з Китаю :)), безмитне пересилання до 150 Євро (тобто треба сплатити лише вартість і вагу).

 

 

4.jpg

3.jpg

2.jpg

1.jpg

Гарна ідея, на алішке воно теж є 1085 гривень, правда доставка не дуже бюджетна, подивимося може і правді на Алі закажу

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, standov сказал:

правда доставка не дуже бюджетна,

Гадки не маю скільки рахує Аліекспрес за доставлення (я зазначав вартість доставлення морем, у мист чина авіа здається біля 14 у.е. за кг., може так само не бюджетно виходить :)), але враховуйте, що вартість вантажу у випадку купівлі на Алі додається до рахунку за вартість товару (для порівняння при доставленні за допомогою мист чина окремо сплачується вартість доставлення вантажу, що є послугою і не оподатковується за законом і окремо ви сплачуєте вартість за товар який оподатковується за законом) тобто якщо загальна вартість становить більше 150 Євро (посилка, що прямує від одного відправника на адресу одного отримувача) додаткова митниця нарахує (все, що більше) + 30 % (мито - 10 %, ПДВ - 20 % і ще здається військовий збір рахують - 1,5 %). Вартість вантажу ви як відправник у випадку мист чина зазначаєте самі 😏.

П.С. подивився опис на наших сайтах, там IP44 (у мене IP65 з ладу виходить, а тут лише IP44) плафон пластик... тобто його напевно якось так роблять або так 😄, краще на 3Д принтері у нас роздрукувати :), хоча б за вартість перевезення не треба буде сплачувати.

Змінено користувачем laritus
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я на ебее інші замовив, в схожій стилістиці але осрам. за якісь дивні кошти по 9 евро штука, подивимося що прийде, бо в нас таке під сотню

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, standov сказал:

бо в нас таке під сотню

взагалі не бачу сенсу у нас таке купувати, до речі є гарні 3Д моделі (якщо є натхнення, маєте можливість самі, щось подібне намулювати), тобто є сенс роздруковувати, щось таке в нашій країні, але за кордону замовляти лише якісне освітлення (лампи + можливо якійсь перехідники) яке у нас не виробляється :), я собі так би робив (не має сенсу пластик перевозити тем більш з IP44 :))

Ось наприклад, або ось.... або більш сучасне. Я собі такий варіант приглянув :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

59 минут назад, laritus сказал:

взагалі не бачу сенсу у нас таке купувати, до речі є гарні 3Д моделі (якщо є натхнення, маєте можливість самі, щось подібне намулювати), тобто є сенс роздруковувати, щось таке в нашій країні, але за кордону замовляти лише якісне освітлення (лампи + можливо якійсь перехідники) яке у нас не виробляється :), я собі так би робив (не має сенсу пластик перевозити тем більш з IP44 :))

Ось наприклад, або ось.... або більш сучасне. Я собі такий варіант приглянув :)

в то може важко повірити, але мені є куди витрачати час і сили )
1. Розглядати 3д друк як засіб економії то, як на мене, якась дивина бо то не може так бути щоб за сучасного розвитку того всього китайська фабрічна штамповка була дорожче ніж кустарний 3д
2. достатній рівень якості поверхні, в домашніх умовах, дає зараз лише друк фотополімером, що ще дорожче. Якість друку термопластом дуже далека від фабричного.
3. вуличне освітлення за визначенням має бути стійким до ультрафіолету що у випадку зд або не виконується зовсім або коштує інших грошей
4. Той самий майтоні то китайський дешевий масмаркет, який шо там шо в нас не дорогий.

Друкувати має сенс або шось максимально-кастомне (в форматі хоббі, коли ціна не важлива) або то що не можна купити/не продається.
Як задротське хоббі - чого-б не, як рішення шо оправдане хоч з якогось боку - не

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

image.thumb.png.f75cd58ea042c600b4c0250d950ab4e3.png
отаке замововив, за дивні кошти якщо приїде, буде нормальним то напишу де, бо там багато чого ще продають 

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, standov сказал:

2. достатній рівень якості поверхні, в домашніх умовах, дає зараз лише друк фотополімером, що ще дорожче. Якість друку термопластом дуже далека від фабричного.

ні :), навіть з linear advance достатня якість, але не буду вас переконувати, якщо вам ця тема в принципі не цікава і у вашому розумінні все зводиться до виключно економії коштів (у моєму розумінні все зводиться насамперед до економії часу тому що мені не треба чекати місяць поки доставлять те, що мені треба :), навіть якщо річ вийде з ладу умовно через декілька років, мені не треба шукати продавця який на той час вже не продає цей товар або аналог :), мені всього лише треба роздрукувати файл :) це не кажучи про те, що за кресленнями можна використовувати інші матеріали відмінні від пластику (просто пластик доступніший і дешевший :)).

8 часов назад, standov сказал:

3. вуличне освітлення за визначенням має бути стійким до ультрафіолету що у випадку зд або не виконується зовсім або коштує інших грошей

це вирішується як і в будь якому випадку з іншим матеріалом - покриттям :), фарба навіщо? :), яле якщо мова про стійкійсть ось будь-ласка приклад з чого будують вертикальні ферми (які постійно на ультрафіолеті) :)

Цитата

1. Розглядати 3д друк як засіб економії то, як на мене, якась дивина бо то не може так бути щоб за сучасного розвитку того всього китайська фабрічна штамповка була дорожче ніж кустарний 3д

Для розуміння ось подивіться скільки коштує те, що я замовив в останній раз 03.04.2023 р. і скільки коштує вартість перевезення

494487180_.png.171e5270671961594bcee9ac542ee227.png

5.jpg

Змінено користувачем laritus
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Собівартість це не тільки матеріали але і час, вже не кажучи про амортизацію засобів виробництва )) чомусь ці прості істини з уроків економіки постійно забувають. Якщо то хоббі то окрема історія якщо прикладне використання то то не має в моєму варіанті жодного сенсу бо час занадто дорогий 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Планую як/куда я буду робити стоки дощові і треба порада колективного разуму або свіжі ідеї.

Маємо
1. будинок на суглінку+глині, дренування - зеро (натурально)
2. дощові стоки з даху (під 200м) - 4 точки які треба кудись діти
3. маємо через "дорогу" лісок. Дорога в лапках бо фактично то грунтовка на яку я в цьому році трохи підсипав щебня бо там просто після дощу/снігу завжди жопа

Лісок той має перспективу бути забудованим але поки що вдається відбиватися від забудовника.

Що я надумав, то трошки мабуть по хамськи з мого боку але інших варіантів не бачу.
1. Між забором і "дорогою" викопую два колодязі невеличкі (на 1 кольце наприклад), на дно щебня
2. В ті колодязі заводжу від будинку дві труби (по трубі в колодязь), кожна труба забирає від двох точок воду
3. прокопую на дорозі траншеї до ліска (10 метрів) які закінчуються щебневими мішками
4. в траншеї вкладаю труби вже дренажні (з дірочками) від колодязів до щебневих мішків в ліску

 

План такий що ті дренажні труби будуть працювати як перелив і зливати надлишок під дорогу та в лісок. В ліску дренування значно краще бо там дерева, корні і ото всьо. Якщо колись лісок буде забудовуватися то буде робитися і лівневка і я ті дренажні труби просто поховаю а від колодязів перелив зроблю в цивілізований дренаж.

image.png.41a73b534f46390d4929f2325004381b.png

Змінено користувачем standov
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, standov сказав:

2. дощові стоки з даху (під 200м) - 4 точки які треба кудись діти

Ливнівка завжи викидається за межі ділянки якомога швидшим спосібом - по верху, а не через труби, колодязі та дренажі, бо культурним рослинам потрібно тільки те, що капає на них, а не зливається з 200м даху

2 години тому, standov сказав:

3. маємо через "дорогу" лісок

Якщо за рельєфом він вище вашої ділянки, то направляти туди потік даремна затія: полийте воду на губку у мийці, як тільки вона (водоносний шар) перестане вбирати воду, то пусте зайве по глині (водостійкому шару) і все потече вам назад у сіфон та каналізацію (річку), тож направляти треба вниз за рельєфом, інакше тільки насосами

Змінено користувачем normal
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, standov сказав:

В ліску дренування значно краще бо там дерева, корні і ото всьо

Якщо ліс вище і у вас немає від нього забору з фундаментом до глини, то зайва вода з того всього лісу може вся текти до вас десь там під грунтом і ви того сверху не побачите  - краще кинуть оком та викопати ямку подивитися які там шари на якій глибині проходять

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, standov сказал:

Планую як/куда я буду робити стоки дощові і треба порада колективного разуму або свіжі ідеї.

А чи відомо як сусіди вирішують таке ж питання?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, normal сказал:

Якщо ліс вище і у вас немає від нього забору з фундаментом до глини, то зайва вода з того всього лісу може вся текти до вас десь там під грунтом і ви того сверху не побачите  - краще кинуть оком та викопати ямку подивитися які там шари на якій глибині проходять

Ліс нижче, в мене схил від заднього двору в сторону лісу. Да в не дуже зрозуміло про яку ви воду і звидки вона там візьметься бо там воно більш-менш всотується в верхній слой де коріння кусти і таке інше. Також не зрозуміло навіть якщо припустити що вона там є, то як вона буде текти мені і чому не тече зараз?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, blacktigra сказал:

А чи відомо як сусіди вирішують таке ж питання?

Один сусід вибрасує прямо на "дорогу", але в нього нема ліска, інші сусіди ніяк бо не завершене будівництво

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, normal сказал:

Якщо за рельєфом він вище вашої ділянки, то направляти туди потік даремна затія: полийте воду на губку у мийці, як тільки вона (водоносний шар) перестане вбирати воду, то пусте зайве по глині (водостійкому шару) і все потече вам назад у сіфон та каналізацію (річку), тож направляти треба вниз за рельєфом, інакше тільки насосами

Оце не зрозуміло. В мене глина, в мене нікуди нічого нікуди не потече якщо не по трубам (я би радий щоб тікло). В ліску є 100 років дерну, і там куча дерев які ту воду можуть розбирати, тож в моїй теорії лісок то просто місце де вода може не стояти місяцями а дренувати за якийсь розумний термін, в ліску калюж не буває умовно кажучи

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 хвилин тому, standov сказав:

як вона буде текти мені і чому не тече зараз?

Ви ж самі написали, що ліс нижче, тоді все норм і вам не тече, значить напрямок вірний, далі треба порахувати - пускати ливнівку по канаві чи трубам: який об'єм води з 200м2 даху у зливу і чи пролізуть вони крізь дві 100-200мм труби?

Змінено користувачем normal
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, normal сказал:

Ви ж самі написали, що ліс нижче, тоді все норм і вам не тече, значить напрямок вірний, далі треба порахувати - пускати ливнівку по канаві чи трубам: який об'єм води з 200м2 даху у зливу і чи пролізуть вони крізь дві 100-200мм труби?

Пролізуть, в мене лівневка 90, з скиданням з криші проблем немає. Є проблеми з її утилізацією 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вітаю,  можливо пропустив, Ви не розглядаєта варіант збір води в підземний резервуар (для використання поливу по території) на кілька кубів,  та передбачити байпас навіть і в  посадку. Україна є однією з найменш забезпечених водними ресурсами країн Європи. Я свідомо зробив такий варіант,  подібна ситуація була після опадів на території.  

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

55 хвилин тому, standov сказав:

Пролізуть, в мене лівневка 90

Можливо, але шось мені здається машина їде вертикально вниз набагато швидше з меншими витратами палива, чим горизонтально, але то неточно...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щодо дренування в лісок, то в мене є сумніви що це буде працювати в таку погоду як зараз, та коли дерева ще не прокинулись а ґрунт вже перенасичений вологою. Дренажна труба просто буде стояти заповнена водою. Схоже про це намагався сказати @normal

Ідея @Vstarз акумуляцією води має сенс.

Я б колодязі між огорожею та дорогою зробив більшого об'єму, щоб накопичувати залповий скид води з покрівлі, а в лісок потихеньку викидати погружним насосом невеликої продуктивніості, щоб щось встигало всмоктуватись.

Чи будете ви користуватися тією водою для власних потреб то вже друге питання.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хочу доповнити з приводу збору води. У мене етап будівництва, до озеленення діло не дійшло, тому вода з даху заповнила герметичний колодязь  і байпасом проходить далі. Що дивно, вода в ньому прозора, чиста, без запаху, і нема ніякої давності. І уже кілька років. Сам здивований.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я колись думав про накопичення але проживши і все порахувавши я не бачу поки що в тому великого сенсу а гроші будуть витрачені. В мене досить сиро (скоріш за все через грунт з відсічкою). Натурально вкопуєш кільця і за місяць там буде вода на рівні 50см стояти, тож накопичувати ще і дощову я не бачу прям сенсу в моему випадку. Воно і так буде накопичуватися в тих двох кільцях до рівня переливу, скільки би я туди щебня не поклав ))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...