Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Моя стройка - zx50 в Ворзеле с заморочками

standov

Рекомендовані повідомлення

"Дитяча" плескательна кімната, ця плитка то наша окрема домашня сторі. В мене був бзік - хочу тераццо але максимально білу шоб з білою, виявляється шо такої тупо нема бо мода не тераццо пройшла, нема моди нема плитки. Знайшли одну індійську і до неї підібрали білу, і це все було десь так 20 лютого, гроші пішли плитка нє, всі знаємо чого.
Восени коли стало питання доробляти виявилося шо вже і тієї нема (бо які дебіли купляють зараз плитку), але гвоздь в голові жеж страшна штука, ще 3 місяці була історія з повторним пошуком того чого нема. На щастя знайшли, навіть українську.  

viber_image_2022-12-09_16-28-23-005.jpg

viber_image_2022-12-09_16-28-23-372.jpg

viber_image_2022-12-09_16-28-23-669.jpg

viber_image_2022-12-09_16-28-23-990.jpg

viber_image_2022-12-09_16-28-24-673.jpg

  • Лайк 15
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, yur43 сказал:

Вікно біля ванни - огінь! 

Часто не вистачає такого, сусідам помахати

воно по плану затягнеться матованою плавкою і буде не видно чим машуть але світло буде )

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, yur43 сказав:

Вікно біля ванни - огінь! 

ще в попередніх постах звернув увагу на прозорі вікна у ванній. @standov, а чого вирішили ставити прозорий склопакет? чим потім плануєте закривати?

апд. поки писав, то вже й відповідь частково прийшла 🙂 а в чому перевага перед готовим матовим склопакетом?

Змінено користувачем outdoor24
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, outdoor24 сказал:

ще в попередніх постах звернув увагу на прозорі вікна у ванній. @standov, а чого вирішили ставити прозорий склопакет? чим потім плануєте закривати?

вище написав ) бо на той момент не було чіткого розуміння по плануванню СУ і вирішили шо зробити з прозорого матоване легше ніж навпаки

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо у вас дітям не 16 років - вони будуть лити гарячим душем на ваше вікно чи бризкати хвилями. Навіть зимою. Може якась штора потрібна?
У мене теж є вікно, але воно меньше і вище. Все одно зимою часто відчувається конвекція холодного повітря...Вікно вологе після душу, але я ще туди в проєм додав електро обігрів у штукатурку. Трохи спасає.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, LAT сказал:

Якщо у вас дітям не 16 років - вони будуть лити гарячим душем на ваше вікно чи бризкати хвилями. Навіть зимою. Може якась штора потрібна?
У мене теж є вікно, але воно меньше і вище. Все одно зимою часто відчувається конвекція холодного повітря...Вікно вологе після душу, але я ще туди в проєм додав електро обігрів у штукатурку. Трохи спасає.

подивимось,  ванна під кутом там до вікна місця в теоріїї забагато. Була ще альтернативна ідея поставити в проем в площині стіни додаткове скло-шторку матове, але я провтикав із відкриванням вікна свого часу і ця мисля якось померла сама.  

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в первом доме джакузи стояла впритык к оконному проему с самым крутым стеклопакетом , плюс жалюзи

принятие ванны в зимнее время - дискомфорт от окна

необходима или тепловая завеса в виде встраиваемого конвектора,  или хотя бы теплый подоконник 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 часов назад, standov сказал:

В мене був бзік - хочу тераццо але максимально білу шоб з білою, виявляється шо такої тупо нема бо мода не тераццо пройшла, нема моди нема плитки.

Ось начебто світліший варіант вийшов (мені особисто подобається, що в саморобному варіанті можна підганяти розмір "плитки" під приміщення і мінімізувати нікому не потрібні шви. Знову ж таки вибір наповнювача кольору обмежується тільки фантазією).

2012507067_.thumb.png.04fc1a88e5f6c3b7c1b5617235ab6cdc.png

Змінено користувачем laritus
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, standov сказал:

В мене і так забагато роботи по життю поза будівництвом )

так і плитку ви самі напевно теж не клали. Чи ні? Мова ж не про те хто робитиме, а про вибір матеріалів (плитка не завжди зручний варіант, оскільки дійсно малий асортимент і завжди треба додатково підганяти під приміщення. І виходить у різному стилі, те, що можна зробити в одному стилі під колір ванної наприклад і умивальників як у США).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 часов назад, standov сказал:

воно по плану затягнеться матованою плавкою і буде не видно чим машуть але світло буде )

Ну, якщо є чим махати, то не треба матувати - хай заздрять.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, Astrolog_ua сказал:

Ну, якщо є чим махати, то не треба матувати - хай заздрять.

Тут є нюанс, це дитячий санвузол. В тому де я можу махать - теж вікно є, кацманавти най заздрять, там точно матувати не буду )

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, laritus сказал:

так і плитку ви самі напевно теж не клали. Чи ні? Мова ж не про те хто робитиме, а про вибір матеріалів (плитка не завжди зручний варіант, оскільки дійсно малий асортимент і завжди треба додатково підганяти під приміщення. І виходить у різному стилі, те, що можна зробити в одному стилі під колір ванної наприклад і умивальників як у США).

Нічо не зрозумів, але то мабуть нормально )

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По батарейці - в нас в форматі світло, холодна вода, холодильник, котел, інет, мої сервачкі десь за 4 години хавають 60% батарейки. Хвилина-півтори мікроволновки це десь умовно -1%. Заряджається десь за 2.5 години

Тобто для формату 4/4 за глаза, але нажаль в нас зараз місцями то щось з серії 2/6, тут вже проблема, думаю в наступному місяці докинути ще одну батарейку та закрити питання - зможу подвоїти струм заряду, відповідно за 2 години буду всасувати значно більше ніж зараз, і буде відставати на 8-10 з запасом 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доречі знайшовся невеликий "косяк" зв'язки цієї батареї та цього інвертора. По паспорту номінальний струм заряду 37а, в інвертора шаг встановлення струму 10, але він схоже читає ці 37, вписує в свою сітку 10, бере меньше за номінал і не дає заряджати більше 30а, хоча в теорії 40 це вполне було-би, але уставку більше 30 ігнорує 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 часов назад, standov сказал:

Доречі знайшовся невеликий "косяк" зв'язки цієї батареї та цього інвертора. По паспорту номінальний струм заряду 37а, в інвертора шаг встановлення струму 10, але він схоже читає ці 37, вписує в свою сітку 10, бере меньше за номінал і не дає заряджати більше 30а, хоча в теорії 40 це вполне було-би, але уставку більше 30 ігнорує 

Це нормально для життя батареї. Якщо буде більший струм - БМС піде у захист і не будет заряджати. У мене була така ситуація, коли додав нову батарею. Треба було тимчасово понизити загальний струм, щоб він пішов тільки в одну батарею. Потім вже повернув на більшу потужність заряду.

Ще один варіант - збалансувати батареї:

від'єднати від інвертора і вмикнути. залишити доки не перейдуть у режим очікування:


 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, LAT сказал:

Це нормально для життя батареї. Якщо буде більший струм - БМС піде у захист і не будет заряджати

хм, так а в паспорті жеж на пілонтечі є максимальний струм та номінальний, воно-ж не може при перевищенні номінального в захист йти, бо тут воно фактично і номінальний не може виставити.

Ще питання, якщо я поставлю 2 пілонтеча воно-ж правда в 2 рази струм заряду підніме? Ну так, на всяк випадок цікавлюся. Інвертор по паспорту до 150 вміє

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, standov сказал:

хм, так а в паспорті жеж на пілонтечі є максимальний струм та номінальний, воно-ж не може при перевищенні номінального в захист йти, бо тут воно фактично і номінальний не може виставити.

Ще питання, якщо я поставлю 2 пілонтеча воно-ж правда в 2 рази струм заряду підніме? Ну так, на всяк випадок цікавлюся. Інвертор по паспорту до 150 вміє

У мене не авто режим. Але теоретично так - при двох батареях будет струм 70А. Чи 60А. Яка там логіка у інвертора...
Там кабелі на 100А, так на всяк випадок.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, LAT сказал:

Там кабелі на 100А, так на всяк випадок.

наче на 120, ну в будь якому випадку то не означає шо вони згорять ) втрати будуть високі, а че просто забороть вкоротивши їх

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перше випробування для моєї "електростанції". В Ворзелі третій день фактично блекаут, вмикають мережу і шось десь горить від перенавантаження, вчора за добу було десь 4 години світла від міста, сьогодні і дві не набереться.

При цьому я майже всю добу зі світлом, за виключенням пари годин вночі, інвертор та батарейка себе показують чудово, коли закінчується заряд я витягаю генератор інверторний і заряджаю, спочатку я обмеж вав струм заряду 20а, але зараз повернув дефолтний 30, генератор витягує але холодильник вже доводиться гасити на час заряду. Організаційно десь перший раз витягаю в 11-12 дня, заряджаю до 90% за десь дві години, десь вдень зазвичай на 1-2 години дають місто, і другий раз витягаю "перед сном", шоб в ніч виходити с тими самими 90%.

За три дні пішло десь літрів 10-15 бензу (точніше важко сказати бо 2 каністри, туди-сюди).

Фактично задоволений, вже шукаю де купити другу батарейку бо є відчуття що за умовні 5 години я можу запасти 10квг, чого мені має вистачати на добу

  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бажаю здоров'я! З інтересом прочитав Вашу тему від початку. На одному із початку будівництва були виявлені пустоти під бетонною стяжкою, і підрядна організація мала усунути проблему. Чим дана історія закінчилась, що саме причиною пустот було? Чи можливо випадково пропустив ту історію по певній причині?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, Vstar сказал:

Бажаю здоров'я! З інтересом прочитав Вашу тему від початку. На одному із початку будівництва були виявлені пустоти під бетонною стяжкою, і підрядна організація мала усунути проблему. Чим дана історія закінчилась, що саме причиною пустот було? Чи можливо випадково пропустив ту історію по певній причині?

роздробили кут плити, десь 2 на 2 метри по пам'яті, продивилися ленту, засипали, затромбували и залили по новій. 
Офіційна гіпотеза така - фундамент та плиту я робив восени і всі опади та талий сніг збиралися в кутку який був трохи нижчий і за 5 місяців частково вимили частково дотромбували зворотню засипку під цією плитою в цьому куті, грунт під лентою не постраждав бо там материнська порода.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...