Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Моя стройка - zx50 в Ворзеле с заморочками

standov

Рекомендовані повідомлення

43 минуты назад, Vikctor сказал:

В нас подібне криворіжці роблять

В нас таке майже всі роблять))

А  в якості ікеі, я думаю був би набагато дешевше.

В мене такий стоє 20 тис. за метр, по фото бачу що там десь 390*290 вийшло б до 100 тис., з доставкою під двері.

Але б по якості було раза в 3 краще ...

Це одне із останніх замовлень, на виробництві. В інтер'єрі звісно буде краще фото😉

14.jpg

11.jpg

Змінено користувачем mastervovik
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, standov сказал:

Отож-бо, все ще я знайшов воно було десь навколо 120 причому через одного ще і без спального місця, цей без спального місця став-би десь 70-75

Я своїм спальним місцем за 5+ років жодного разу не скористався) Хоча пару десятків разів довелося на диванові спати. В мене приблизно права частина вашого дивану й прибравши подушки для одного він і так здоровезний.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Vikctor сказал:

Я своїм спальним місцем за 5+ років жодного разу не скористався) Хоча пару десятків разів довелося на диванові спати. В мене приблизно права частина вашого дивану й прибравши подушки для одного він і так здоровезний.

Так, ми думали чи воно нам справді треба, але по факту в нас часто залишаються дві сім'ї найближчих друзів і зайве спальне місце замість надувного матрацу буде в нагоді, воно коли є то наче не користуєшся а як нема так одразу дуже стає потрібним ) це точно буде дуже не часта історія, тому розглядали будь які варіанти які не зроблять сидячі місця гірше (бо стара "книжка" була заглибокою для сидіння саме через те що книжка)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, mastervovik сказал:

В нас таке майже всі роблять))

А  в якості ікеі, я думаю був би набагато дешевше.

В мене такий стоє 20 тис. за метр, по фото бачу що там десь 390*290 вийшло б до 100 тис., з доставкою під двері.

Але б по якості було раза в 3 краще ...

Це одне із останніх замовлень, на виробництві. В інтер'єрі звісно буде краще фото😉

14.jpg

11.jpg

Ну скажімо так, 100 для мене це історія психологічно неприйнятна, я і на 87 повівся лише через те що на половину дали розстрочку. Стосовно якості, що вам сказати, вона точно не гірше мого блєста в квартирі. Початкова задумка взагалі була розбити купівлю на 2 етапи бо диван помністб модульний але зупинила доставка 2 рази ну і можливість розстрочки. 

Ну і да, 100 ніде не було ) 120 було

Змінено користувачем standov
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, standov сказал:

Ну скажімо так, 100 для мене це історія психологічно неприйнятна, я і на 87 повівся лише через те що на половину дали розстрочку. Стосовно якості, що вам сказати, вона точно не гірше мого блєста в квартирі. Початкова задумка взагалі була розбити купівлю на 2 етапи бо диван помністб модульний але зупинила доставка 2 рази ну і можливість розстрочки. 

Ікея та блест це приблизно один рівень якості, але так,  в нас вам розстрочку ні хто не дасть.)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, mastervovik сказал:

...в нас вам розстрочку ні хто не дасть.)

А чому? Через підозрілу фізію пана standov чи взагалі в меблевому бізнесі розстрочки не прийняті? Бо я точно знаю, що скажемо на електричні автівки продавці наразі залюбки дають розстрочку.

Блін, побачив що це жарт.)

Змінено користувачем Vikctor
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, mastervovik сказал:

в нас вам розстрочку ні хто не дасть.)

По идее же как то можно средствами привата или моно постфактум оформить рассрочку, без участия продавца, сам не пользовался но когда то мне приват звонил предлагал оформить, мол в приложении пара кликов

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Vikctor сказал:

А чому? Через підозрілу фізію пана standov чи взагалі в меблевому бізнесі розстрочки не прийняті? Бо я точно знаю, що скажемо на електричні автівки продавці наразі залюбки дають розстрочку.

Тому що це потрібно мати справу з банками, це геморой та втрата коштів... Та й взагалі, у моїх клієнтів нема такого запиту, може раз на рік хтось запитає. На кредити є запит у бюджетному сигменті. Для цього є ікеї та епіцентри)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну от я і не бачу особливого сенсу тут вкидуватися в якусь суперякість, як я написав в самому першому пості вона "достатня", блест живий, пережив два переїзди, не продавлений. Тут теж все виглядає достатньо, каркас комбінація ДСП і фанєри де це має сенс, ніяких конфірматів як любить ікея, всі чохли та вся-вся оббівка знімаються, подушки під жопою комбінація пласких пружин та чогось типу латексу,  механізм - досить товстенький металл з ламелями, все прикрито накладками щоб собі ноги не різати, повністю модульна конструкція, матрац латексний, чохли на все продаються окремо вже 10+ років. Ще б воно знову було все без посередників а локально) але то вже мабуть після перемоги. Ну може би кольорів побільше. Я би із задоволенням купив шось локальне, але чогось воно все було або "120" (я так розумію це 3к по курсу) або "такого нема")

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, mib сказал:

По идее же как то можно средствами привата или моно постфактум оформить рассрочку, без участия продавца, сам не пользовался но когда то мне приват звонил предлагал оформить, мол в приложении пара кликов

То платна розстрочка, вона відносно недорога але не 0. А частинами то має бути контракт з банком 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, mib сказал:

По идее же как то можно средствами привата или моно постфактум оформить рассрочку, без участия продавца, сам не пользовался но когда то мне приват звонил предлагал оформить, мол в приложении пара кликов

Конечно, хоть моно хоть приват дасть розстрочку постфактум. Но это нужно иметь средства на карте)

Если будешь пользоваться кредитными средствами то полиняешт единоразово примерно на 3%

Змінено користувачем mastervovik
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, mastervovik сказал:

Конечно, хоть моно хоть приват дасть розстрочку без процентів постфактум. Но это нужно иметь средства на карте)

Если будешь пользоваться кредитными средствами то полиняешт единоразово примерно на 3%

Розстрочка що в моно що в приватні процентна. Чистий ноль тільки оплата частинами (і то тільки у моно бо в приваті при частинами на кредитні попадаєш на процент). Частинами дають лише під контракт прямий продавець-банк

Screenshot_20231203-234759.png

Змінено користувачем standov
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, standov сказал:

блест живий, пережив два переїзди, не продавлений

У меня блест пережил 7 лет собаку и уже 7 лет живет при арендаторах, предыдущие были с кошкой в итоге заказали ему химчистку, не знай я что ему почти 15 лет подумал бы что новый

Правда я тогда заказывал какую то супер пупер износоустойчивую оббивку, это стоило каких то денег но главное ожидание пол года

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, mastervovik сказал:

Конечно, хоть моно хоть приват дасть розстрочку без процентів постфактум. Но это нужно иметь средства на карте)

Если будешь пользоваться кредитными средствами то полиняешт единоразово примерно на 3%

Якщо оплата за посередництвом терміналу й в межах кредитного ліміту, то в моно це без відсотків ... десь протягом місяця. А якщо не встигаєш погасити за цей час, то там відсотки такі немаленьки...

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, standov сказал:

Розстрочка що в моно що в приватні процентна.

Так, я виправив одразу)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Vikctor сказал:

Якщо оплата за посередництвом терміналу й в межах кредитного ліміту, то в моно це без відсотків ... десь протягом місяця. А якщо не встигаєш погасити за цей час, то там відсотки такі немаленьки...

Ну це взагалі третє) оплата частинами та сама прикольна штука на купівлю великої техникі, я постійно пасусь але чим більша покупка тим меньше місяців доступно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, standov сказал:

Ну от я і не бачу особливого сенсу тут вкидуватися в якусь суперякість, як я написав в самому першому пості вона "достатня", блест живий, пережив два переїзди, не продавлений. Тут теж все виглядає достатньо, каркас комбінація ДСП і фанєри де це має сенс, ніяких конфірматів як любить ікея, всі чохли та вся-вся оббівка знімаються, подушки під жопою комбінація пласких пружин та чогось типу латексу,  механізм - досить товстенький металл з ламелями, все прикрито накладками щоб собі ноги не різати, повністю модульна конструкція, матрац латексний, чохли на все продаються окремо вже 10+ років. Ще б воно знову було все без посередників а локально) але то вже мабуть після перемоги. Ну може би кольорів побільше. Я би із задоволенням купив шось локальне, але чогось воно все було або "120" (я так розумію це 3к по курсу) або "такого нема")

За латекс у ікеї це було дуже смішно))

І уцікаво як це с'ємні чохли?

На каркасі в на сидячому місці в вас зйомні чохли?

Не разу такого не бачив в розкладних диванах

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, standov сказал:

Ну це взагалі третє) оплата частинами та сама прикольна штука на купівлю великої техникі, я постійно пасусь але чим більша покупка тим меньше місяців доступно

Я на том что покупал до полномасштабной еще и заметно выиграл на курсе, покупал грубо по 25 а доплачивал по 37

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, mib сказал:

У меня блест пережил 7 лет собаку и уже 7 лет живет при арендаторах, предыдущие были с кошкой в итоге заказали ему химчистку, не знай я что ему почти 15 лет подумал бы что новый

Правда я тогда заказывал какую то супер пупер износоустойчивую оббивку, это стоило каких то денег но главное ожидание пол года

Приблизно те саме, ми його купили собі років 12 тому, пожили з кішкою, потім переїхали здавали, потім він їздив на склад, з нього повертався, знову з ним жили - тьфу-тьфу. Єдиний мінус в нас він слонова кістка колір, дитачі фломастери місцями наявні )) але так якщо знати де шукати

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, mastervovik сказал:

На каркасі в на сидячому місці в вас зйомні чохли?

Так, все повністю. Диван приходить в технічній обивці білого кольору, все що кольорове то змінне вторим шаром, і все продається окремими артикулами. Натикався на британський магазин який ввесь бізнес - на цей конкретно диван робить "преміум обівку", на мою комплектацію конструктор дав шось типу 600фунтів

5 минут назад, mastervovik сказал:

За латекс у ікеї це було дуже смішно

Воно шось таке хз, не паралон явно але я хз що саме, я не такий прям спец

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, mastervovik сказал:

За латекс у ікеї це було дуже смішно

Схоже не латекс, в українському перекладі звучить так, оригінал впадло шукать )

Подушка спинки:

30% різаний пінополіуретан/70% поліестерне волокно

 

Подушка сидіння:

Високоеластичний пінополіуретан (холодна піна) 35 кг/куб.м

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, standov сказал:

Воно шось таке хз, не паралон явно але я хз що саме, я не такий прям спец

Паралон і є, як щоб там був латекс, то там тільки він би коштував 100 тис.

Є маркетингова фішка називати високо еластичну піну, штучним латексом, але й цього у ікеї не буде. Максимум пару сантимів в верхньому шарі, щоб записати це в описі товару)

Але сйомні чохли це прикольно), мабуть в цьому випадку між блестом та ікеєю, вибрав би ікею.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, standov сказал:

Схоже не латекс, в українському перекладі звучить так, оригінал впадло шукать )

Подушка спинки:

30% різаний пінополіуретан/70% поліестерне волокно

 

Подушка сидіння:

Високоеластичний пінополіуретан (холодна піна) 35 кг/куб.м

35 це не  високоеласт, це  клас  ст - стандартна піна, але 35 це найвищща з звичайних, у блеста не більше 30.

Ст35 це краще ніж 30, але по комфорту посадки гірше ( твердіша) 30 помякше.

Змінено користувачем mastervovik
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тканина в моєму кольорі отака (в різних вона різна). Але я хз що це все означає:

чохол виготовлений з пофарбованої поліефірної тканини Gunnared. Рівень світлостійкості чохла - 5 (здатність не втрачати колір) на шкалі від 1 до 8. Відповідно до галузевих стандартів, рівень світлостійкості 4 або вище є придатним для домашнього використання.Стійкий до тертя, протестовано для 50 000 циклів

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...