Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Моя стройка - zx50 в Ворзеле с заморочками

standov

Рекомендовані повідомлення

19 минут назад, standov сказал:

Розстрочка що в моно що в приватні процентна. Чистий ноль тільки оплата частинами (і то тільки у моно бо в приваті при частинами на кредитні попадаєш на процент). 

Screenshot_20231203-234759.png

Зараз ПриватБанк не бере комісії за використання кредитних коштів. Все, що можна при купівлі я беру в оплату частинами, хоча майже завжди маю можливість оплатити готівкою. З таким рівнем інфляції розстрочка під 0.01% дуже вигідно.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, mastervovik сказал:

35 це не  високоеласт, це  клас  ст - стандартна піна, але 35 це найвищща з звичайних, у блеста не більше 30.

 

Вова я вот каждый раз когда меняются арендаторы ржу с барышень, не зависимо от возраста они в спальне садятся на кровать и пару раз подпрыгивают после чего говорят мужу, меня все устраивает :-)

Я так же выбирал диван сел удобно подумал где будет стоять пиво если местоинашел то купил :-)

а вот то что там есть вот эти вот ваши 30-35 и тд я бы никогда не спросил потому что и не знал бы что такое надо спрашивать :-)

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, standov сказал:

Тканина в моєму кольорі отака (в різних вона різна). Але я хз що це все означає:

чохол виготовлений з пофарбованої поліефірної тканини Gunnared. Рівень світлостійкості чохла - 5 (здатність не втрачати колір) на шкалі від 1 до 8. Відповідно до галузевих стандартів, рівень світлостійкості 4 або вище є придатним для домашнього використання.Стійкий до тертя, протестовано для 50 000 циклів

Тут я в вас засмучу, у ікеї вся тканина гівно, я тепер зрозумів чому, тому що в них зйомні чохли , та через 3-5 років , ти їх викинеш, та купиш нові в другому кольорі. Це теж прикольно.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, mib сказал:

Вова я вот каждый раз когда меняются арендаторы ржу с барышень, не зависимо от возраста они в спальне садятся на кровать и пару раз подпрыгивают после чего говорят мужу, меня все устраивает :-)

Я так же выбирал диван сел удобно подумал где будет стоять пиво если местоинашел то купил :-)

а вот то что там есть вот эти вот ваши 30-35 и тд я бы никогда не спросил потому что и не знал бы что такое надо спрашивать :-)

Я тебе больше скажу, половина производителей скрывает что там в нутри, а половина продавцов не знает какая пена у них в диване))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, dred1717 сказал:

Зараз ПриватБанк не бере комісії за використання кредитних коштів. Все, що можна при купівлі я беру в оплату частинами, хоча майже завжди маю можливість оплатити готівкою. З таким рівнем інфляції розстрочка під 0.01% дуже вигідно.

 Вони вже перестали за погашення кредитними брати 4%? Шо конкуренція животворяща робить....але після того як вони на 5 днів заблокували всі мої рахунки включно з фоповськими мені вже пох, на скільки вони одумалися )) залишив лише контракти які важко переробити доки і справ з приватом більше мати не хочу)

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, mastervovik сказал:

Тут я в вас засмучу, у ікеї вся тканина гівно, я тепер зрозумів чому, тому що в них зйомні чохли , та через 3-5 років , ти їх викинеш, та купиш нові в другому кольорі. Це теж прикольно.

Теж варіант, але тканина в юску точно ще гірша )

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, dred1717 сказал:

Зараз ПриватБанк не бере комісії за використання кредитних коштів. Все, що можна при купівлі я беру в оплату частинами, хоча майже завжди маю можливість оплатити готівкою. З таким рівнем інфляції розстрочка під 0.01% дуже вигідно.

Сьогодні приват в загалі щось вичудив з розділу фантастики.) Прийшла в п24 акційна пропозиція, взяти любу суму з кридитних коштів, і перевести на банку любого банку без комісії та за акційною ставкою 2,5%... Так я отразу полтішок на моно перекинув, і справді без комісії, кредитні кошти перетворились на особисті))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, standov сказал:

Теж варіант, але тканина в юску точно ще гірша )

Юск це взагалі дно, на неї навіть дивитись страшно)) ти як що захочеш знайти такий дєшман, навіть не вийде в Україні))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, mastervovik сказал:

Юск це взагалі дно, на неї навіть дивитись страшно)) ти як що захочеш знайти такий дєшман, навіть не вийде в Україні))

Всякие полочки столики вроде +- но детский молоточек не пережили :-)

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В юску як пощастить, буває дніще (як доречі інколи і в ікеє але ікея в цьому випадку чесно каже "дно, value-level але три копійки") а в юске воно якось не корелюється з ціною, буває норм за дешево (як так стільці купив) а буває дніще за "справжні гроші", але щось з тканиною стабільна біда - тонка, витягується, засалюється. З ікеею я такого не помічав поки 

Змінено користувачем standov
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, mib сказал:

Я так же выбирал диван сел удобно подумал где будет стоять пиво если местоинашел то купил :-)

а вот то что там есть вот эти вот ваши 30-35 и тд я бы никогда не спросил потому что и не знал бы что такое надо спрашивать :-)

Мені важлива естетична складова в комплексі з адекватною технічною якістю, тобто всі оті грами до жьопи справді але коли збирають умовно каркас вкручуванням саморезів в ДСП то хочеться вбивати) тут мені наприклад сподобалося що всі кріплення через товсті "шайби" з якогось типу пластику чи хз, в які запресовані гайки, тобто навіть не класичні ці втулки металеві які вкручуються в дсп. Ну і ще є психологічні бюджети, тобто я навряд колись куплю собі телефон за косарь (бо евм, це-ж телефон!!) І диван за 3-5к (бо евм, це-ж диван!)..при тому колонки за 3 косаря запросто(хз як це пояснити раціонально)))

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, standov сказал:

Мені важлива естетична складова

Ну это первостепенно, на тот который не нравится изначально жопу с пивом примерять не будешь

Но вот какие там конферматы и есть ли они там вообще, а уж про толщину шайб и их наличие я бы точно никогда не узнал :-)

С телефоном последние годы примерно такая же фигня болевой порог баксов 500 максимум, особенно после того как на ios то то приложение пропало то это, а на андроиде оно живее всех живых

с колонками тоже понятно, ну точнее я не меломан у меня в доме их вообще нет :-) а на террасе висят соньки которые мне подарили на 16 лет :-) но мысль тут понятна за какую то важную Хтуку на ценник не смотришь ибо это важная Хтука

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Про Хтуку треба запомнити, бо в мене так красиво то не виходило пояснювати 

Змінено користувачем standov
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, standov сказал:

Чистий ноль тільки оплата частинами (і то тільки у моно бо в приваті при частинами на кредитні попадаєш на процент)

У меня приват уже несколько месяцев не берет процент при оплате кредита в счёт кредитных средств. Удобно. Бо кредитов несколько в разное время взяты. Теперь не надо все время карту в плюсе держать. Раз в месяц, в удобный день обнулил и никаких процентов 

Screenshot_2023-12-04-06-47-01-214_ua.privatbank.ap24.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, standov сказал:

Мені важлива естетична складова в комплексі з адекватною технічною якістю, тобто всі оті грами до жьопи справді але коли збирають умовно каркас вкручуванням саморезів в ДСП то хочеться вбивати) тут мені наприклад сподобалося що всі кріплення через товсті "шайби" з якогось типу пластику чи хз, в які запресовані гайки, тобто навіть не класичні ці втулки металеві які вкручуються в дсп. Ну і ще є психологічні бюджети, тобто я навряд колись куплю собі телефон за косарь (бо евм, це-ж телефон!!) І диван за 3-5к (бо евм, це-ж диван!)..при тому колонки за 3 косаря запросто(хз як це пояснити раціонально)))

Ви вже вибачайте, це для мене питання принципове, десь мене чіпає як представника Українського ринку)

Ось наприклад ця модель в такому варіанті в нас на багато популярніша, тут вже дві ніші з обох боків, про ДСП і речі нема, і тканина звичайно краще, та і в загалі це не рівень ікеї, він у всьому буде кращий, а головне в комфорті.

І ціна його в роздріб 2 кує це дешевше ніж в ікеї)

Так що, в Україні є і гірші за ікею меблі, але звичайно і краще. Й дешевше й дорожче і т.д. 

Це питання вибору на покупця, ви вибрали ікею, це чудово, мене просто зацепило десь, що в нас все погано, прийшлось везти з ікеї.))

P80313-112918.jpg

DSC_7672.jpg

DSC_7661-1.jpg

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, standov сказав:

Головний тестер дивану - заапрувив

 

як я зрозуміла це модель KIVIK ?image.thumb.png.f6dab4a4f09bd3e86c185b46d62842ed.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, standov сказал:

Мені важлива естетична складова в комплексі з адекватною технічною якістю, тобто всі оті грами до жьопи справді але коли збирають умовно каркас вкручуванням саморезів в ДСП то хочеться вбивати) тут мені наприклад сподобалося що всі кріплення через товсті "шайби" з якогось типу пластику чи хз, в які запресовані гайки, тобто навіть не класичні ці втулки металеві які вкручуються в дсп. Ну і ще є психологічні бюджети, тобто я навряд колись куплю собі телефон за косарь (бо евм, це-ж телефон!!) І диван за 3-5к (бо евм, це-ж диван!)..при тому колонки за 3 косаря запросто(хз як це пояснити раціонально)))

А ви ж не бачили хочаб окремі частки дивану перед замовленням? Ну в сенсі все тільки по картинках і як воно все виглядає насправді побачили тільки вже вдома? А чудови складові кріплення стали приємним бонусом?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Іра, ні, це не KIVIK. Бо KIVIKа я маю в квартирі. Придивись уважно, в останнього подушки відстрочені по краю. І  KIVIK відрізняється від інших ікеєвських моделей тим, що в нього підлокітники низькі та широкі. Той, що купив standov, мені більше на  VIMLE схожий. В любому випадку, яка б модель не була, це гарний вибір.

В мене , крім KIVIKа, що не розкладається, є ще диван з розкладним механізмом і зовсім іншою тканиною оббивки. Каркаси добротні з якісного дерева, про конфірмати ніхто не думав при замовленні, але так, все зроблено якісно. На розкладний механізм теж нарікань нема.

Взагалі, Ікеа мені подобається. Порівняти маю з чим.

 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хз що там у кого в блесті вижило, але у мене в двох діванів за перший рік в обох навернулись і повідлітали  підйомні механізми, а через пару років натяжні пружини пішли спати.

За сім років диван пролежався до пружин

Відремонтувати навіть дрібниці по місцю неможливо, треба їм відвозити цілий диван, а там вони ще подивляться чи це їх факап, чи ж детальки і чи це можливо.

Довбанута контора наглухо. Понтів тьма, гарантій ноль.

Простіше вибирати локальних виробників, з ними якось простіше 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Алла, залишилось дочекатись, що скаже ТС, але во всіх випадках вибір дуже класний і прослужить набагато довше, ніж вибір на користь дивану з гаража🙃

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Vikctor сказал:

А ви ж не бачили хочаб окремі частки дивану перед замовленням? Ну в сенсі все тільки по картинках і як воно все виглядає насправді побачили тільки вже вдома? А чудови складові кріплення стали приємним бонусом?

Я цей диван дуже давно в мінімальній комплектації (2 секції і 2 бильця) купляв в офіс, але тоді я не роздивлявся як воно зроблено бо прямо не до того було. Зараз почитав відгуки, знайшов пару профільних обзорів забугорних які звелися до того що це одна з культових ікееіських серій на багато років з збалансованими властивостям. Тобто якість виконання фактично була невідома але певний кредит довіри був, фактично виявилось що зроблено навіть краще ніж я очікував

Змінено користувачем standov
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, irina1969 сказал:

як я зрозуміла це модель KIVIK ?image.thumb.png.f6dab4a4f09bd3e86c185b46d62842ed.png

Ці, це vimle, ківік попростіше по можливостям.

www.ikea.com/gb/en/cat/vimle-series-37814/

Змінено користувачем standov
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З приводу вітчизняного виробника в мене є своя історія. Коли шукали меблі в будинок, то сподобався диван українського виробника, до речі, з Дніпра, але коли запитали за ціну, то замовити американський диван з доставкою в будинок, вийшло значно дешевше. Про якість та комфорт, то можна  оди тому американському виробнику співати.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, murava сказал:

Хз що там у кого в блесті вижило, але у мене в двох діванів за перший рік в обох навернулись і повідлітали  підйомні механізми, а через пару років натяжні пружини пішли спати.

За сім років диван пролежався до пружин

Відремонтувати навіть дрібниці по місцю неможливо, треба їм відвозити цілий диван, а там вони ще подивляться чи це їх факап, чи ж детальки і чи це можливо.

Довбанута контора наглухо. Понтів тьма, гарантій ноль.

Простіше вибирати локальних виробників, з ними якось простіше 

Думаю різні моделі і різному ціновому щ різним рівнем якості, хз. В мене тьфу-тьфу жодних зауважень окрім дебільного кріплення спального місця, але воно буде таке по народженню)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...