Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Моя стройка - zx50 в Ворзеле с заморочками

standov

Рекомендовані повідомлення

2 минуты назад, allanek сказал:

З приводу вітчизняного виробника в мене є своя історія. Коли шукали меблі в будинок, то сподобався диван українського виробника, до речі, з Дніпра, але коли запитали за ціну, то замовити американський диван з доставкою в будинок, вийшло значно дешевше. Про якість та комфорт, то можна  оди тому американському виробнику співати.

В мене дуже багато ікеехвських меблів в квартирі саме через це бо 12 років тому коли я то все купляв наші меблі були переважно адової якості в комплекті з циганським дизайном. Зараз дизайн значно виправився, якість хз але ціна! Думаю як ікея тимчасово закрилася багато хто видохнув. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, irina1969 сказал:

Алла, залишилось дочекатись, що скаже ТС, але во всіх випадках вибір дуже класний і прослужить набагато довше, ніж вибір на користь дивану з гаража🙃

А що вибір само такий - або ІКЕА або гараж?

Чесно кажучи не стикався з меблями від ІКЕА плотно, бо наявність однієй невеличкой полиці на стіні у ванній кімнаті не робить меня знавцем їх меблів. Але якість диванів на місцевому ринку відчизняних виробників років 5-6 тому трохі вивчив. Я не уявляю щоб подібні дивани можливо було виробити в гаражі.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зараз значно краще стало, але ціна стала трошки захмарною. Може там і супер-якість я хз, але поки що моїй не супержьопі ціна має велике значення

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, standov сказал:

....12 років тому коли я то все купляв наші меблі були переважно адової якості в комплекті з циганським дизайном. Зараз дизайн значно виправився, якість хз але ціна! Думаю як ікея тимчасово закрилася багато хто видохнув. 

В мене є досвід користування відчизняними м'якими меблями 12-15 річной давнини й останнім диваном який купив 5-6 років тому. Це різні світи. Стосовно дізайну навіть не паралельні. І якість в сучасних ну дуже радує.

В магазині ІКЕА жодного разу не був. Ну щоб роздивитись, руцями помацати. Бо зовні то воно все непогано. Меблі від юска ті що всередину приміщень порівнювати мені немає з чим, бо нижче якості  за них хіба що меблі радянських часів. А ті що вуличні так наче непогано виглядають.

В будь-якому випадку я за вихід на наш ринок ІКЕА.Конкуренція зайвою не буде. При цьому я впевнений що відчизняні дивани з ринку не зникнут й залишаться цілком конкурентними.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, mastervovik сказал:

ціна його в роздріб 2 кує це дешевше ніж в ікеї)

Ну він як мінімум меньше на 1 секцію, ну і плюс знач шось з комбінаціями) бо я людина інтернету, я шукаю магазин, скидаю картинку отримую відповід 120 йду далі шукати) натикаюсь на готове але страшненьке - 150. Шукаю далі, в цьому процесі за 2куе не бачив )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, standov сказав:

В мене дуже багато ікеехвських меблів в квартирі саме через це бо 12 років тому коли я то все купляв наші меблі були переважно адової якості в комплекті з циганським дизайном. Зараз дизайн значно виправився, якість хз але ціна! Думаю як ікея тимчасово закрилася багато хто видохнув. 

В мене теж є схожий експеримент, тільки значно пізніше, коли , майже все, крім ванної кімнати, це Ікеа. В них чітка градація серій по якості. Тож, якщо нема цілі купити дешеву серію, то нарікань на якість та експлуатацію не буде. А в кухні Ікеї я закохана. І порівнюю з італійськими, не  копіями, а дійсно італійськими кухнями. Побутова техніка  для Ікеї робиться Єлектролюксом.

 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Vikctor сказал:

В мене є досвід користування відчизняними м'якими меблями 12-15 річной давнини й останнім диваном який купив 5-6 років тому. Це різні світи. Стосовно дізайну навіть не паралельні. І якість в сучасних ну дуже радує.

В магазині ІКЕА жодного разу не був. Ну щоб роздивитись, руцями помацати. Бо зовні то воно все непогано. Меблі від юска ті що всередину приміщень порівнювати мені немає з чим, бо нижче якості  за них хіба що меблі радянських часів. А ті що вуличні так наче непогано виглядають.

В будь-якому випадку я за вихід на наш ринок ІКЕА.Конкуренція зайвою не буде. При цьому я впевнений що відчизняні дивани з ринку не зникнут й залишаться цілком конкурентними.

Юск то точно не конкуренція, юск це як китайська копія) в них бувать непогані товари але там нема системи і кожен раз то рендом (я вже писав).

Ікея це не про супер-якість точно, це баланс дизайну, ціни і достатньої якості, бувають серії де якісь дуже сумнівна але то компенсується ціною. Наприклад серія лакк це таке собі ікеевське дно, але в каталозі вона подається як "студент може обставити перше житло"(с) і це правда, бу умовний журнальний стіл за 500 грн ще і з дизайном, ну де ще? Да він паперовий але в мене таких два ))) на здачу колись брали

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, standov сказал:

Зараз значно краще стало, але ціна стала трошки захмарною. Може там і супер-якість я хз, але поки що моїй не супержьопі ціна має велике значення

Все до нас прийде поступово. Років через 10 ми збагнемо чому це скажемо якісь німці чи данці купують овочи/фрукти в місцевих виробників помітно дорожче ніж імпортовані в супермаркеті при тих самих властивостях овочів/фруктів. Й підтримка місцевих виробників стане природньою для нас також...

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, allanek сказал:

В мене теж є схожий експеримент, тільки значно пізніше, коли , майже все, крім ванної кімнати, це Ікеа. В них чітка градація серій по якості. Тож, якщо нема цілі купити дешеву серію, то нарікань на якість та експлуатацію не буде. А в кухні Ікеї я закохана. І порівнюю з італійськими, не  копіями, а дійсно італійськими кухнями. Побутова техніка  для Ікеї робиться Єлектролюксом.

 

 

Саме так, я останній раз купляв в них тумбу з рукомийником для св. Да воно було зовсім наче не дешево але по перше там в комплекті рукомийка з непоганим краном, а по друге українське "фабрічне" здохло за 2 роки а це поки що щодної проблеми тьфу-тьфу. Але наприклад лакк, мальм серії то або для студентів або на арендоване житло щоб там все і залишити

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, standov сказал:

Ну він як мінімум меньше на 1 секцію, ну і плюс знач шось з комбінаціями) бо я людина інтернету, я шукаю магазин, скидаю картинку отримую відповід 120 йду далі шукати) натикаюсь на готове але страшненьке - 150. Шукаю далі, в цьому процесі за 2куе не бачив )

Я теж людина інтернету й наприклад забув коли щось купляв собі з одягу/взуття в магазині, але диван обирав дупою й зробив вдалий дле неї вибір)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Vikctor сказал:

Все до нас прийде поступово. Років через 10 ми збагнемо чому це скажемо якісь німці чи данці купують овочи/фрукти в місцевих виробників помітно дорожче ніж імпортовані в супермаркеті при тих самих властивостях овочів/фруктів. Й підтримка місцевих виробників стане природньою для нас також...

Для такої благодійності треба мати вільні гроші, які не шкода буде віддати місцевим виробникам.

Першими, хто б сильно сів на дупу при плотному нормальному заході сюда ікеї (хочаб як в Польщі) - це виробники кухонь і корпусних меблів.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Vikctor сказал:

Я теж людина інтернету й наприклад забув коли щось купляв собі з одягу/взуття в магазині, але диван обирав дупою й зробив вдалий дле неї вибір)

Яж кажу проблема ще в розмірах, мені дупою сподобався диван в кума, він знайшов контакт українська фабрика, я туди зателефонував отримав дуже юзерфрендлі відповідь "тільки то шо на сайті" (дукую що не послали, хоча це не точно) на сайті потрібних мені розмірів не знайшлось, клієнт проє..н)

Змінено користувачем standov
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, murava сказал:

Для такої благодійності треба мати вільні гроші, які не шкода буде віддати місцевим виробникам.

Першими, хто б сильно сів на дупу при плотному нормальному заході сюда ікеї (хочаб як в Польщі) - це виробники кухонь і корпусних меблів.

Ікея да буде хороніть, але з іншого боку вони ж роблять на підряді в мене в квартирі мальм шкаіи зроблені в Тернополі, куплені в Польщі ) хто втикнеться той отримає збут світовий хто не - помре 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, Vikctor сказав:

А що вибір само такий - або ІКЕА або гараж?

Чесно кажучи не стикався з меблями від ІКЕА плотно, бо наявність однієй невеличкой полиці на стіні у ванній кімнаті не робить меня знавцем їх меблів. Але якість диванів на місцевому ринку відчизняних виробників років 5-6 тому трохі вивчив. Я не уявляю щоб подібні дивани можливо було виробити в гаражі.

Так вже вийшло, що я трішки знаюсь на Ікеї і трішки знайома з меблевим виробництвом в Україні, тому враховуючі співвідношення ціни та якості вибір буде завжди на користь Ікеї....те, що у нас можна купити за ціною Ікеї на 99 % робиться в умовному гаражі((

Вдома у мене з масмаркету старий ( дерев'яний) Юск та Ікея ( багато) все інше на замовлення чи б/ у 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, murava сказал:

Для такої благодійності треба мати вільні гроші, які не шкода буде віддати місцевим виробникам.

Першими, хто б сильно сів на дупу при плотному нормальному заході сюда ікеї (хочаб як в Польщі) - це виробники кухонь і корпусних меблів.

Повторюю - я за конкуренцію і за прихід ІКЕА, але впевнений що за якісні вітчизняні меблі мудрий нарід) охоче переплачуватиме.

3 минуты назад, standov сказал:

Яж кажу проблема ще в розмірах, мені лупою сподобався диван в кума, він знайшов контакт українська фабрика, я туди зателефонував описав дуже бзерфрендлі відповідь "тільки тотшо на сайті" (дукую що не послали, хоча це не точно) на сайті потрібних мені розмірів не знайшлось, клієнт проє..н)

З іншого боку схоже що з продажем в них все ок)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Vikctor сказал:
5 минут назад, standov сказал:

)

З іншого боку схоже що з продажем в них все ок

Ну думаю да, наклепали популярні розміри, орендували пару площ в трц і погнали хаміть по телефону )) профіт

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, irina1969 сказал:

Так вже вийшло, що я трішки знаюсь на Ікеї і трішки знайома з меблевим виробництвом в Україні, тому враховуючі співвідношення ціни та якості вибір буде завжди на користь Ікеї....те, що у нас можна купити за ціною Ікеї на 99 % робиться в умовному гаражі((

Вдома у мене з масмаркету старий ( дерев'яний) Юск та Ікея ( багато) все інше на замовлення чи б/ у 

Про гаражі мені дуже подобається ікеевські розділи коврів і усілякого хендмейду, заходиш в розділ а там напис контексту 

Да ми знаємо що ви ахерелі від цін в цьому розділі, але це тому що ми принципово не працюємо з виробниками які експлуатують дешеву рабсилу і дитячий труд.

І там справді ціни "ебм", але те що роблять умовні станки поки поза конкуренцією, ще-б воно все тут нарешті було повноцінно бо перший старт був якийсь дуже скучний

Змінено користувачем standov
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але доречі таке сильне враження що віяр складе гідну конкуренцію кухням ікееівським, може тому вони кухні і не заводили 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, standov сказав:

Про гаражі мені дуже подобається ікеевські розділи коврів і усілякого хендмейду, заходиш в розділ а там напис контексту 

Да ми знаємо що ви ахерелі від цін в цьому розділі, але це тому що ми принципово не працюємо з виробниками які експлуатують дешеву рабсилу і дитячий труд. І там справді ціни "ебм", але те що роблять умовні станки поки поза конкуренцією, ще-б воно все тут нарешті було повноцінно бо перший старт був якийсь дуже скучний

 щодо дешевої робочой сили маю що сказати )) до війни майже 80 % того що продавалась в Ікеї з буку та ялини робилось в Україні, потім це все добро фарбувалось в Польщі і продавалось, але Україна не згадувалась

 

1 хвилину тому, standov сказав:

Але доречі таке сильне враження що віяр складе гідну конкуренцію кухням ікееівським, може тому вони кухні і не заводили 

 от коли складе, тоді і подивимось 🙃, бажано щоб це була складська програма,шкидкість виконання замовлення і  гарантія  як у Ікеї

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я хз яка кількість меблів ікеї робиться тут, але як я писав вище мій шкаі 10ти річної давнини (мальм або біллі не пам'ятаю) був зроблений вже в Тернополі ) і він з ДСП.

Да в віярі зі строками та відсутністю складу факт що біда, але і модель трошки інша. Тут більше питання ціни бо на око москальскі ікеївськи кухні "тоді" були суттєво дорожче віяру, ну і там не було таких можливостей кастомізації

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

50 хвилин тому, Vikctor сказав:

При цьому я впевнений що відчизняні дивани з ринку не зникнут

У Вроцлаві , де знаходиться самий великий по площі ( в Європі) магазин ікеї, нікуди не поділись ТЦ, забиті диванами місцевих виробників. І той же BRW спокійно складає конкуренцію Ікеї по диванам. А є місцеві виробники. що набагато дорожчі, ніж Ікея. Тож кожен може вибрати те, що дозволяє гаманець або те, що подобається і ціна не має значення.

50 хвилин тому, Vikctor сказав:

В магазині ІКЕА жодного разу не був.

Там без підготовки( вивчення каталогу по сайту Ікеї) дуже важко зорієнтуватись і зрозуміти в який бік дивитись. Але, коли вже зрозумів , що таке Ікеа, то мені, наприклад, його дуже не вистачає зараз, навіть, в тому куцому вигляді, що він був в Києві. не вистачає дрібничок, якими Ікеа дуже полегшує життя.

Приклад. Потрібні були штори на терасу, заїхали в Ікею, купили карнизи та два комплекти льняних штор. все обійшлось тисячі 3 гривень.  Карнизи прикручуються легко, штори готові, тож часу зайняло небагато. Сусіди в той самий час теж робили штори в бесідку. Карнизи та штори ( відверта синтетика) робились на замовлення в салоні подруги сусідки. Порівняння ціни: в мене 3000грн і в сусідки-21000грн надовго зіпсували настрій сусідам. а я казала, щоб заїхала в Ікею, бо три рази на тиждень їздила біля магазину по дорозі в "5-й елемент" ( це спортивний клЮб для багатих).

Текстиль в Ікеї якісний. Льняні штори , наче нові і витримують всі погодні умови.

22 хвилини тому, standov сказав:

може тому вони кухні і не заводили 

Завезла Ікеа і кухні до нас. Але магазин був категорії "Сіті", тож обмеженість площі дорівнювала обмеженості каталогу. Здається, що не було мийок, кранів та побутової техніки  в наявності, але фасади всі були  і куток під кухні був виділений. Щоб зрозуміти ікеєвську кухню, треба бачити , що таке відділ кухонь в магазині. І що добре,  що є паперовий каталог, де сам складаєш кухню, наче лего, з розмірами і цінами. В ікеї є програма, де сам можеш погратись, складаючи кухню або прийти до магазину з малюнком і  за безкоштовних 45 хвилин співробітник Ікеї зробить повну розкладку  по модулям. Можна замовити за гроші індивідуальне спілкування на 2 години. Що імпонує в Ікеї, вона заощаджує час та нерви.

Теж саме і з шафами.

 

 

 

 

 

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, standov сказав:

Хз, я саме кухонь не бачив і на сайті українському розділ не працював 

Я не знаю. як пояснити, де вони були розташовані, але фасади були розташовані біля великого прохіду. і кухні були, бо Света Батра  в темі про ікею ще розповідала, що заїхала в Ікею та замовила якусь недорогу кухню. не Метод. а, наче з дешевої серії, що вже скомплектованими продаються.

Я це можу стверджувати ще і тому, що знайома ( не в Україні) замовляла фасади м'ятного коліру, то я дивилась в нашій Ікеї, як вони вживу виглядають

Змінено користувачем allanek
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, allanek сказал:

Я не знаю. як пояснити, де вони були розташовані, але фасади були розташовані біля великого прохіду. і кухні були, бо Света Батра  в темі про ікею ще розповідала, що заїхала в Ікею та замовила якусь недорогу кухню. не Метод. а, наче з дешевої серії, що вже скомплектованими продаються.

Я це можу стверджувати ще і тому, що знайома ( не в Україні) замовляла фасади м'ятного коліру, то я дивилась в нашій Ікеї, як вони вживу виглядають

Може то було щось готове, але не було конструктору коли ти комплектуєш все включно з побутовою технікою, ну або я не бачив. Бо наприклад така сама історія була з системами зберігання, типу наче щось є але то 30% від номенклатури і то все відповідно втрачало сенс. Може то якесь вивчення попиту чи хз

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...