Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Моя стройка - zx50 в Ворзеле с заморочками

standov

Рекомендовані повідомлення

43 минуты назад, blacktigra сказал:

@standov, доброго ранку

Може десь пропустив, але не бачив чи ставили ви собі сонячні панелі. Ви їх плануєте, чи є якісь моменти що заважають їх поставити?

Так, відсутність грошей ))

Буду ставити, на даху зроблений грибок, в утеплювачі труба 110 під канал все заведено в бойдерну, але поки що гроші постійно на шось інше. Але панелей я буду по мінімуму, десь умовно 4 штуки, вже по напрузі буду дивитися 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 часов назад, standov сказал:

десь умовно 4 штуки, вже по напрузі буду дивитися 

Точно не помню но вроде вам 6 надо так что бы напряжение было не час в день

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, mib сказал:

Точно не помню но вроде вам 6 надо так что бы напряжение было не час в день

Я не планую робити автономну систему, це так - зайняти МРРТ за недорого збираючи по верхам.

Більш того, я планую скоро електричку купувати другою машиною, така моя віра )

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 24.09.2023 в 10:15, standov сказал:

Більш того, я планую скоро електричку купувати другою машиною, така моя віра )

Будешь бросать водить?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Tamburello сказал:

Будешь бросать водить?

) скоріше дружина. В мене зараз розвозка двох дітей по школам/садікам/кружками та поїздки за хлібчиком, в кіношку виходить 10-12кгрн в місяць по паливу, це не дуже нормально, тому хочу другу машину під такі задачі

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Трошки безумна задумка але все вийшло.

Так сталося що в мене в кабінеті по вентиляції лише приток, витяжка йде під дверима перетоком (спеціально замовляв двері на сантиметр вище від підлоги ніж звичайно, нажаль як показала практика то ніфіга не працює, як тільки закривається дверь то скільки не подавай притоку - цо2 більше ніж хочеться, а це кабінет де двері закриті досить часто а ще я там думаю ) тож давно виношував план врізатися у витяжку за стіною щоб в кабінету теж була гілка витяжки.

Основні страхи були стосовно - зробити акутарно і не вхекати пофарбовану в біле стіну. Усе вийшло непогано, буду сподіватися що то буде працювати як хочеться

 

PXL_20231007_130023175.jpg

PXL_20231007_144922769.jpg

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Фрай сказал:

А який вигляд з вулиці?
 

Це ж приточно-витяжна а не скрізь стіну...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Фрай сказал:

А який вигляд з вулиці?
 

Це не на вулицю, на цією стіною технічне приміщення в якому стеля зашита ГК а під стелею один витяжний канал. Я пробив отвір в цей простір над стелею і врізався в той витяжний канал. Тобто вийшло "як так і було одразу". Ще треба на цей канал доставити ірісовий клапан для балансування бо зараз там трошки є переток 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Интересно. Я тоже запланировал в комнатах только приток, а отток в санузлах и кухонной зоне. Выходит так не очень работает?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, BAV_Lug сказал:

Интересно. Я тоже запланировал в комнатах только приток, а отток в санузлах и кухонной зоне. Выходит так не очень работает?

Не дуже, в мене в гостьовій кімнаті і приток і витяжка, при тому що вона остання на каналі і там що приток шо витяжка по мінімалці і фактично в цій кімнаті найкращій повітрообмін навіть при тому що там діти постійно тусуються..

Якби я зараз робив другий раз то точно би зробив в спальнях та кабінеті обидва.

Тобто доки двері в кімнату відкриті то воно ще нічого але в спальнях вони часто закриті і в цих умовах все міняється, щілини 2см під дверями ніфіга не вистачає, можливо нюанс ще в тому що двері з резинками з трьох сторін, але вже як є. Зараз в планах в спальнях теж доробити канали, благо там є можливість 

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 хвилин тому, BAV_Lug сказав:

Выходит так не очень работает?

Ну якби не очень логічно закривати двері заради тиші, але не до кінця (зі щілиною), тому і виходить - не дуже тиша і не дуже вентиляція :) Я щілин під дверями спален і санвузла не залишав, а більше дверей немає, коли папа працює в кабінеті, то бажано не шуміти, шкода тільки робот пилосос і кіт не розуміють  цієї команди :)

Змінено користувачем normal
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мені не потрібна тиша (ідеальна), мені потрібно щоб мене не турбували, це можна досягнути надійно лише зачиненими дверима. Далі йде фактор спалень - де двері теж потрібні бо це камерний простір по визначенню, ідеальна тиша недосяжна, варіанта який є зараз по дверям спалень та кабінету з тз тиші мені більш ніж вистачає, а більше дверей в мене теж нема (ну санвузли само собою)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, standov сказал:

мені не потрібна тиша (ідеальна), мені потрібно щоб мене не турбували, це можна досягнути надійно лише зачиненими дверима.

Те ж саме, коли я засів в кабінеті то до мене тільки з кавою. )

У дружини на першому поверсі є своя кімната, там її мольберти, фарби і навіть ліжко, кожен має право на особистий простір. )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якась жопа з гранітною бруківкою, обзвонив все навколо що знайшов, нічого нема, на потрібну станки зайняті на невідомий термін. Незрозуміло шо робити, провтикав

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Десь так приблизно навесні ми з дружиною вирішили що нема сил і було-б непогано покласти таки бруківку. 17 жовтня, я нарешті довіз бруківку "до дому", ще є надія покласти до морозів, майже "локальний" продукт - пряміком з Коростишевського. 

PXL_20231017_114644839_MP.thumb.jpg.968b6e0bbd9dc882c43b93e8760b9291.jpg

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Красиво запакована. Відборна. Мені свого часу бігбегами привезли. Бо не відборна.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

58 минут назад, Vikctor сказал:

Красиво запакована. Відборна. Мені свого часу бігбегами привезли. Бо не відборна.

Це повнорізана, мені здається тому. По перше легко скласти а по друге мабуть грані побьються в бігбегах, а для колотої то не принципово. Я планував колото-пиляну але вона зникла з продажу навколо Києва, жоден пильщик не дав строків, один взагалі сказав що лінія загружана на непередбачуваний термін, хтось замовив дуже багато бруківки схоже) тож оскільки нема - довелося купляти повнопиляну

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, standov сказал:

Це повнорізана, мені здається тому. По перше легко скласти а по друге мабуть грані побьються в бігбегах, а для колотої то не принципово. Я планував колото-пиляну але вона зникла з продажу навколо Києва, жоден пильщик не дав строків, один взагалі сказав що лінія загружана на непередбачуваний термін, хтось замовив дуже багато бруківки схоже) тож оскільки нема - довелося купляти повнопиляну

В мене якась параноя до граніту, контролюйте радіаційний фон👆😃

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 хвилини тому, yukon сказав:

В мене якась параноя до граніту, контролюйте радіаційний фон👆😃

Це просто параноя ) .

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, yukon сказал:

В мене якась параноя до граніту, контролюйте радіаційний фон👆😃

Параноя в вас, а контролювати пропонуєте іншим) Легше контролювати параною.

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, yukon сказал:

В мене якась параноя до граніту, контролюйте радіаційний фон👆😃

Я виходжу з того що якщо-б граніт з Коростишевського суттєво фоніл про то би вже давно знали) граніт невідомого походження може і можна параноїти, хз

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Написав про то як я керую вентиляцією через openhab

 medium.com/@stasdovgodko/%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B0-%D0%B0%D0%B2%D1%82%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B7%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%8F-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%BF%D0%BB%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%BE%D1%97-%D0%B2%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B8%D0%BB%D1%8F%D1%86%D1%96%D1%97-%D0%B2-openhab-b6f706ba0ec3

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вийшов собаку покакать, за одно і сам покакав.

Над Гостомелем приблизно

image.thumb.png.c5de408a8d6999698b9ebbb642a86076.png

Пишуть північне сяйво "Аврора"

Змінено користувачем standov
  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...