Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Моя стройка - zx50 в Ворзеле с заморочками

standov

Рекомендовані повідомлення

18 часов назад, murava сказал:

Датчик давления да, был выносной.

Одна из проблем - он не выключался после маленького водоразбора.

То есть ты набрал стакан, он вкл, кран закрыт - а он перешёл в самый малый режим и гудит.

хм, і ніяк не забороли? А бак був? Бо всі ті частотнікі пишуть шо мінімальний бак 2-3-4 літра має все-ж бути

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, bs0d сказал:

Налаштування пч 2.4 on, 3.0 off

 Графіка по частоті немає?

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 минут назад, standov сказал:

хм, і ніяк не забороли? А бак був? Бо всі ті частотнікі пишуть шо мінімальний бак 2-3-4 літра має все-ж бути

Бак був.

Ніяк. Бороли і пограмісти, не забороли

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, murava сказал:

Бак був.

Ніяк. Бороли і пограмісти, не забороли

звучить фігово

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 минут назад, standov сказал:

 Графіка по частоті немає?

Його має сенс розглядати лише при постійному водорозборі, тому ось, годинку працював крапельний полив, на жаль витрату зараз не можу сказати

image.thumb.png.147e45ab2d59ef1b5611a9095d0e7dee.png

Там йдуть провали, бо частотник підтримує тиск при постійному розборі протягом ~20хв, потім вимикається, тиск падає, і той знову вмикається і починає тримати 20хв. Час підтримування тиску при цьому встановлений на 10хв =D (максимум можна поставити 100хв)

Змінено користувачем bs0d
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, bs0d сказал:

бо частотник підтримує тиск при постійному розборі протягом ~20хв, потім вимикається, тиск падає, і той знову вмикається і починає тримати 20хв. Час підтримування тиску при цьому встановлений на 10хв =D (максимум можна поставити 100хв)

забавне, а який датчик тиску ви поставили?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Додам про всяк і графік на звичайне тактування під кат, без поливу

Спойлер

image.thumb.png.b8029557da23ef91d92b82c00ab7f3ea.png

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, standov сказал:

забавне, а який датчик тиску ви поставили?

Danfoss MBS 1700, 10 bar, 1/2" (060G6105)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 23.08.2023 в 19:51, bs0d сказал:

Ausenist Y620 water pump VFD 2.2kw

а я шось не зрозумів, воно написано що окрім частоти ще і напругу міняє о_О. ви тим користувалися? чи воно вимкнуто по дефолту?
Взагалі цікава пепяка, придивлюся

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, standov сказал:

а я шось не зрозумів, воно написано що окрім частоти ще і напругу міняє о_О. ви тим користувалися? чи воно вимкнуто по дефолту?
Взагалі цікава пепяка, придивлюся

Вихідна напруга між фазами дійсно міняється, і я не впевнений що то можна налаштувати, рівно як і зняти вихідну напругу по рс485 (там є напруга на шині, але то походу по DC). Сьогодні під час поливу гляну мультом що там на виході при частоті <50hz, бо при 50ти по пам'яті там рівненько 220-230

Отут небайдужі китайці залили мануальчик, раптом що www.dropbox.com/s/saikkub4aj0717j/IP54 Y620 INVERTER.pdf?dl=0

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, bs0d сказал:

Вихідна напруга між фазами дійсно міняється, і я не впевнений що то можна налаштувати, рівно як і зняти вихідну напругу по рс485 (там є напруга на шині, але то походу по DC). Сьогодні під час поливу гляну мультом що там на виході при частоті <50hz, бо при 50ти по пам'яті там рівненько 220-230

Ну наразі думки такі, що ліпше б я того не бачив, якщо чесно.

На 50гц напруга дійсно приблизно рівна вхідній, 230в, але це на тесті з лампочкою, що приєднана метровим дротом.

На насосі ж при 50гц - ледве до 208в дотягує, а в довготривалій роботі з середньою частотою 35.6гц - це аж 155в, я хз як він там взагалі крутиться 😑

На самому пч струм вказується як 4.2а, множимо на 155 (якщо так можна робити, частота ж менша), виходить ~650вт. Смарт-розетка при цьому показує 690-700вт споживання самим пч.

Використовував звичайний мультиметр в режимі виміру змінної напруги.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 30.08.2023 в 18:24, bs0d сказал:

Використовував звичайний мультиметр в режимі виміру змінної напруги.

Форму сигналу би подивитися при тому всьому )

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Найкоротша історія Хемінгвея - приїхали хлопці привезли ворота, насилу вигрузили, виявилося що зробили їх не на ту сторону, забрали - будуть переробляти 

 

PXL_20230902_161103548.jpg

Змінено користувачем standov
  • Хаха 8
  • Конфуз 1
  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 23.05.2023 в 19:41, standov сказал:

місце для віткату десь близько 10 метрів, ворота не обрані але мабуть шось типу алютеха але то ще все дуже поверхнево

так ну в общем з алютехом звісно пролет, москалі-беларуси - бан. Замовив звичайні сталеві "нові-ворота", поки привезли не ті я встиг помацати, виглядає добротно але я в тому дилетант.

По приводу - зупинився на i12 (1200) Edinger, поспілкувався з людиною яка ставить приводи, сказав що ситуація наступна (може кому буде цікаво):
1. є зовсім шлак (я правда не спросив бренди)
2. є все інше (тут і Edinger)
3. такого щоб був якийсь бренд або модель яку можна було радити завжди такого нажаль нема, всі з приколами
4. у Edinger болячка - можуть самопроізвольно відв'язуватися брелкі
5. Стосовно механіка або геркони, сказав шо і в того і в того є приколи (механіка взимку забивається/підмерзає, геркони проскакують) і сказати що краще однозначно не може
6. Стосовно nice (я думав ще про нього) - мовляв nice "вже не той шо був", брати можна але жопа з сервісом, якщо щось зламається - чекати запчастину можна довго
7. по Edinger сказав в плюс адекватний сервіс і наявність всіх запчастин

Змінено користувачем standov
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, standov сказал:

так ну в общем з алютехом звісно пролет, москалі-беларуси - бан. Замовив звичайні сталеві "нові-ворота", поки привезли не ті я встиг помацати, виглядає добротно але я в тому дилетант.

По приводу - зупинився на i12 (1200) Edinger, поспілкувався з людиною яка ставить приводи, сказав що ситуація наступна (може кому буде цікаво):
1. є зовсім шлак (я правда не спросив бренди)
2. є все інше (тут і Edinger)
3. такого щоб був якийсь бренд або модель яку можна було радити завжди такого нажаль нема, всі з приколами
4. у Edinger болячка - можуть самопроізвольно відв'язуватися брелкі
5. Стосовно механіка або геркони, сказав шо і в того і в того є приколи (механіка взимку забивається/підмерзає, геркони проскакують) і сказати що краще однозначно не може
6. Стосовно nice (я думав ще про нього) - мовляв nice "вже не той шо був", брати можна але жопа з сервісом, якщо щось зламається - чекати запчастину можна довго
7. по Edinger сказав в плюс адекватний сервіс і наявність всіх запчастин

Опис робив бог маркетингу)))

 

Хоть автоматика и принадлежит к бюджетным моделям, но качество исполнения люксовое.

 

Двигатель мощный, а редуктор металлический, что само по себе дает еще дополнительную гарантию качества.

 

Все, что находится на плате подписано понятным шрифтом еще и большими буквами, так что не нужно будет брать лупу.

 

Дуже прикольно, що плата в окремой пластиковой коробці. Ні в кого такого не бачив.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, Vikctor сказал:

Опис робив бог маркетингу

то коли дуже треба написати 1500 знаків маркетинговий текст а писати особливо нема чого )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здраствуйте.Поделитесь ,пожайлуста,контактами по септикам.Довольны ли Вы их роботой?Можно в личку.Зарание спасибо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Докупив другу батарейку, доки я чухався, рахував гроші, думав - подорожчало на 100$

image.thumb.png.c052ef5bf915f58a79458d606836e8a6.png

Нова батарейка свіжіша на 9 місяців, то-ж відповідно до інструкції поставив її мастером бо прошивка новіша (по факту так і є), батарейки одразу почали друг-друга ровнять, версія прошивки і справді трохи свижіша (мінорно)
 

image.thumb.png.66c827dd24758d6166c6b86a86859041.png

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, Taisiya сказал:

Здраствуйте.Поделитесь ,пожайлуста,контактами по септикам.Довольны ли Вы их роботой?Можно в личку.Зарание спасибо.

Да чого уж в приват, я розповім тут а ви вирішуйте задоволений чи не )

В мене глина, в сусідів септик працює в одного з усіх і то я так думаю шо вони трошки на горі відносно і в них скоріш за все шось типу пісчаної лінзи трапилося чи чогось такого (читай - пощастило).
1. Я звернувся до розрекламованого Нікос Буд (вони є, або були, на форумі), в контексті "якщо не вони то хто", розумів шо буде дорого.
2. Приїхав менеджер, я йому пояснив що в мене глина (ПОКАЗАВ ГЕОЛОГІЮ), давайте щось думать, отримав відповідь - не переймайтеся, і не таке робили, поставимо більше дренажних блоків, щебня, буде все ок
3. ну ок, по рукам, сума вийшла дуже кругла як для септика але сказали що буде все ок жеж
4. змонтували
5. септік пропрацював десь 9 місяців в дуууже лайтовому режимі і всьо, далі я черпав його раз в місць-два
6. я звернувся до нікоса з питанням "обіцяли шо буде працювати"
7. пару місяців мене мурижили обіцянками, приїхав нарешті менеджер сказав "у вас глина"(с)
8. йбвм
9. вирішили підняти дренажнікі та додати щебня в надії що над глиною слой трошки меньш водоупорний, по факту робота за їх рахунок, матеріали за мій, то мені стало ще в третину мабуть прайсу 
10. Я все ще черпаю раз в місяць-два

Змінено користувачем standov
  • Лайк 2
  • Сумно 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Vstar сказал:

В яку ціну така батарея зараз і де замовляли?

цього разу тут, 1350$ на олкс в часніка. По конторам або значно дорожче або зараз нема але "от-от будуть можливо за старою ціною", одна контора чесно сказала що будуть за пару днів але вже +100$

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за вiдповiдь.Дуже прикро,коли люди обiцяють зробити все,як ляля,а на кiнець жалкуеш про грошi.А ми знайшли людей для внутрянки та людей на септик.Пообiцяли,що на початку вересня почнуть роботи.4дня не беруть трубку.Не вiдповiдають i не передзвонюють.Теплi днi вiдходять I що ми будемо потiм робити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, standov сказал:

10. Я все ще черпаю раз в місяць-два

Це халепа.
Я вірно розумію що горизонтального дренажного поля, як такого не робили? Оті дренажні блоки шо зробили - які ТТХ, - вертикальні?
Може допоможе моя історія. В мене глина теж, причому сама убойна шо є, - коли копали котлован під фундамент ТРАКТОР не потягнув то широким ківшом - перевзувався на самий вузький ківш, а коли копали траншею під трубу до септика - рубали відбійним молотком, бо лопата не брала.

Я теж одразу розумів що з септіком я попав, тому прийшла мисля за забором, уздовж всього забору викопати ямку 15м довжиною, 4м глибиною. На дно 1.5 м щебня, на щебень тунелі пластикові в тунелі труба з дирками, зверху знов ще 1м щебня і вся ця цукерка в обгротці з геотекстиля. На початку цієї ямки пару бетонних кілець з люком. Зверху в цій колодець входе труба з септика, знизу з колодця виходе та дірява труба дренажного поля. Септик працює вже 1.5 року, десь пару тижнів тому вирішив подивитись шо там у тому коолдці - зняв кришку, бачу як з септика струйка стоку тече, дно колодця сухе, в ту діряву трубу навіть нічого не лилося.. (а там ще 15 метрів)...
Ну і все це за забором - дуже зручно, - навіть і ніхто не знає шо там дренажне поле, - зверху кори насипав, бардюрчиком огородив, потім шось посаджу шоб росло перед забором..

Змінено користувачем Malchish
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Malchish сказал:

коли копали котлован під фундамент ТРАКТОР не потягнув то широким ківшом - перевзувався на самий вузький ківш, а коли копали траншею під трубу до септика - рубали відбійним молотком, бо лопата не брала.

така сама фігня

В мене зараз лайтова варіація дренажного поля бо це фактично 3 камази щебня десь на площу 20 квадратів, в них 3 дренажні модулі, це все підняли на скільки дала висота переливу з другох камери. Але фактично то все працює як великий герметичний резервуар наполовину заповнений щебнем. 
Насправді я вже з тим живу, воно не сильно мене парить, може колись буде централізована каналізація, бо дві вулиці від мене вже є, трошки парить що можна було то все зробити значно дешевше з приблизно тим самим результатом ) але то вже історія і гроші витрачені, який вже сенс про то зайвий раз думати.

З іншого боку в мене вода непогана в скважині поруч бо туди нічого не потрапляє ) натурально 25 метрів, ні заліза ні піску ні запаху, всі хто щось будуть прям офігевають від смакових якостей і відсутності запахів і тп

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, standov сказал:

Докупив другу батарейку, доки я чухався, рахував гроші, думав - подорожчало на 100$

image.thumb.png.c052ef5bf915f58a79458d606836e8a6.png

Нова батарейка свіжіша на 9 місяців, то-ж відповідно до інструкції поставив її мастером бо прошивка новіша (по факту так і є), батарейки одразу почали друг-друга ровнять, версія прошивки і справді трохи свижіша (мінорно)
 

image.thumb.png.66c827dd24758d6166c6b86a86859041.png

А чим і як отримати таку інформацію?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...