Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Моя стройка - zx50 в Ворзеле с заморочками

standov

Рекомендовані повідомлення

19 минут назад, standov сказал:

доречі, а приват зараз як рахує? бо колись в них ліміт оплати частинами то була загальна ціна товарів яку можна купити. В моно ліміт оплати частинами то ліміт на місячні платежі, тобто умовно ліміта ОЧ 10тис достатньо на взяти шось за 100к на 10 місяців 

загальна сума. це ж кредитний ліміт - все тіло кредита є кредитом. банк відразу всю суму перераховує продавцю. а в особистому кабинеті у покупця ця сума є кредитом

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Dendnepr сказал:

загальна сума. це ж кредитний ліміт - все тіло кредита є кредитом. банк відразу всю суму перераховує продавцю. а в особистому кабинеті у покупця ця сума є кредитом

а ну ось і відповідь про 15 разів, бо в моно це сума місячних платежів за усіма кредитами

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, standov сказал:

ну ліміт то історія наживна, він спочатку базовий а потім банк дивиться на фінансову історію, рух коштів і корегує, зараз в мене шось під 120 оплати частинами та 60 ліміт, логічно що одразу гроші не дають бо це-ж одразу невозврати підуть 

А де в моно вказан ліміт на оплату частинами? В мене лишень кредитний ліміт вказаний, якій до речі постійно збільшується без моєї згоди...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 минуты назад, standov сказал:

а ну ось і відповідь про 15 разів, бо в моно це сума місячних платежів за усіма кредитами

очень сомневаюсь

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Vikctor сказал:

А де в моно вказан ліміт на оплату частинами? В мене лишень кредитний ліміт вказаний, якій до речі постійно збільшується без моєї згоди...

На вкладці кредити, загальний ліміт на всі кредити, розстрочка та оплата частинами

 

Спойлер

Screenshot_20231204_175121~2.jpg

 

Змінено користувачем mastervovik
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, mastervovik сказал:

На вкладці кредити, загальний ліміт на всі кредити, розстрочка та оплата частинами

 

  Скрыть контент

Screenshot_20231204_175121~2.jpg

 

Дивно - в мене однаковий ліміт що частинами що ні, а в ТС вони різні...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 минуту назад, Vikctor сказал:

Дивно - в мене однаковий ліміт що частинами що ні, а в ТС вони різні...

в тс різний на оплату частинами та кредитний ліміт по картці (ця інфа в картці), є ще ліміт "розсрочки" 2% він співпадає з лімітом ОЧ але оскільки я не розумію нашо це треба тож не користуюся. А кредитний ліміт карти майже ніяк не пов'язаний з ОЧ (тобто там є сумма але перерозподіл довільний).

 

2 часа назад, Dendnepr сказал:

очень сомневаюсь

в чому саме?

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Людина купила собі хороший диван, написала в своїй темі, а як багато нового я тут дізнався! :beer:

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 6
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, Фрай сказал:

Людина купила собі хороший диван, написала в своїй темі, а як багато нового я тут дізнався! :beer:

Сплошні плюси)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А мені якраз тільки залишилось купити диван у кухню-вітальню, але як побачив ціну, то вже передумав, три роки без нього прожили, значить ще потерпить :) Блін в мене тоді всі меблі обійшлися дешевше

Змінено користувачем normal
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 часа назад, standov сказал:

Слонова кістка колір кульовий але ми то трошки пройшли в квартирі 

А що саме пройшли?

Бо я хотів саме її або молочно-білу і тепер жалкую, бо в останній момент перепросив і замовив тканину Ролс-Ройс, у мене тоді було дві собаки і лякало чищення після них.

А тепер жалкую, бо коли він стояв у салоні то був один вигляд, а коли вдома то зовсім інший і не в кращий бік.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наступає момент коли стає дуже-дуже видно всі роки і воно якось видно дуже противно, плюс можна дізнатися якого кольору фломастери були в моїх дітей. Я думаю що може хімчистка би щось виправила але коли стадо знову питання то дружина сказала тверде ні ) а так колір шик, нарядний.

Бо в мене сіренький старий який був до цього там пес його заслюнявив до неможливості, воно видно що грязнюче але воно якось не так мєрзко виглядає 

Змінено користувачем standov
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 часов назад, standov сказал:

в чому саме?

Кредитній лимит - єто общий лимит. А не один платеж

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ха. сегодня закрылся один из договоров в привате. и тут же - исчез лимит на оплату частей. вчера было свободного еще 49 тысяч. а сейчас - ничего нет. причем лимит по карте не изменился.

флуд, конечно. :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

54 минуты назад, Dendnepr сказал:

ха. сегодня закрылся один из договоров в привате. и тут же - исчез лимит на оплату частей. вчера было свободного еще 49 тысяч. а сейчас - ничего нет. причем лимит по карте не изменился.

флуд, конечно. :)

В цьому плані з моно легше, в мене не вистачало щось типу 3тис для нової купівлі, написав в чатбот запитав чи можливо підняти трохи - підняли на ці 3тис. Юзерфрендлі моно набагато попереду, але багато грошів там зберігати стрьомно, добре що в мене ремонт і їх нема 

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, standov сказал:

але багато грошів там зберігати стрьомно, добре що в мене ремонт і їх нема 

Як я Вас розумію:classic_biggrin:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня.Так,як ця тема дуже активна,хочемо запитати форумчан за ціну на сантехнічні роботи,будинок двоповерховий 154м.кв.перший поверх тепла підлога,другий міксований,радіатори в спальнях.І ще потрібні майстри на мокру стяжку підлоги.Підскажіть , будь ласка.Можна в лічку.Дуже дякуємо 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перший поверх тепла підлога,а на другому поверсі коридор і ванна тепла підлога,а в трех спальнях радіатори на стіни.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Taisiya сказал:

Перший поверх тепла підлога,а на другому поверсі коридор і ванна тепла підлога,а в трех спальнях радіатори на стіни.

зупиніться, це тема мого будинку. Є профільні теми де я якісь розцінки по ринку.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як я провів три дні. Оскільки в цьому році офіційно нарешті Різдво з усім цивілізованим світом (ми правда вже не перший рік) і буде багато гостей і родичів, то вирішили доробити то що давно муляло -  доробити світло та поставити ролети з мотогчиками на друге світло плюс нарешті прийшов наш стіл зі Львова. Дні дуже насичені вийшли, але результат прям - топчик, дуже подобається. Але на висоті ледь не всрався.

 

photo_2023-12-09_20-51-23.jpg

photo_2023-12-09_20-52-04.jpg

PXL_20231207_103250840.jpg

PXL_20231207_131427263.jpg

PXL_20231208_182703671.jpg

PXL_20231209_161545161.MP.jpg

PXL_20231209_161942521.MP.jpg

PXL_20231209_174751829.jpg

viber_image_2023-12-07_10-38-27-585.jpg

Змінено користувачем standov
  • Лайк 22
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, @ndrey_Z сказал:

Дуже дякую класно! Такий простір у вас! 
А яке покриття на підлозі, це плитка?

так, керамограніт

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...