Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Идеальный велосипед для жизни в частном доме (из «Идеальный автомобиль…»)

AlexNaymk

Рекомендовані повідомлення

Що революційного з 2012 винайшли у велотехнологіях ?

Так навіщо платити більше ?

 

Да как-бы несколько поколений железок вышли. Кроме того, если то была цена MSRP, то реальная стоимость где-то в 2 раза меньше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да как-бы несколько поколений железок вышли. Кроме того, если то была цена MSRP, то реальная стоимость где-то в 2 раза меньше.

 

Не знаю , що ви мали на увазі під MSRP -

то була ціна на новий такий у європейских інтернет магазинах .

 

За посиланням - докладні професійні світлини його молодшого брата - 2014 року народження

 

archiwum.allegro.pl/oferta/mtb-haibike-sleek-rc-29-carbon-xt-full-i8034069286.html

 

Але , ціна - то дрібнички .

 

Головне - щоб подобався .

 

Мені подобається .

 

А ось - такий , як мій красень - Haibike Sleek RX/2012 - у інтернет магазинах

 

www.bike-magazin.de/mountainbikes/hardtail/haibike-sleek-rx/a10373.html

 

www.mtbchannel.com/gammes2012/Haibike/11169/Sleek-SL-Carbon

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...то есть имеется как бы классический мтб, но ездок получается намного сильнее, по ощущениям именно так. Для равнины возможно это лишнее, но летом в горах незаменимо. Сам использовал похожий по принципу работы но более дешевый аналог tsdz2

 

То, что у Вас на фото, к МТВ никакого отношения не имеет...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То, что у Вас на фото, к МТВ никакого отношения не имеет...

 

Realy? А я и не знал...

Для особо внимательных - haibike делает мтб, а я только использую мотор, с похожим принципом работы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Realy? А я и не знал...

 

Absolutely. Теперь будете знать. Да хоть 10 моторов, на фото рама не мтб-шная (про вилку вообще молчу).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А теперь человек с воспалением нам покажет, где связь приведенного фото и слова "мтб", или это разговор сам с собой?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А теперь человек с воспалением нам покажет, где связь приведенного фото и слова "мтб", или это разговор сам с собой?

 

Советую перечитать ваше сообщение и прилепленное фото - может связь и найдёте. Да и учтите, что разговор шёл об МТБ. Или вы предложили человеку на двухподвес прилепить электродвигатель? Сумбур какой-то... звыняйте

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вышеупомянутый Haibike не считает это сумбуром, мало того, это уже пару лет как абсолютно в каждом магазине (2800 евро):

xsduro-fullnine-50-i500wh-11v-haibike-bicicleta-electrica-2019-21520.jpg.pagespeed_ic.7yAMuUk6E.jpeg.332b0b0f112fd557358ea7bbc7024704.jpeg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вышеупомянутый Haibike не считает это сумбуром...

 

Ну есть покупатели значит. Двухподвесы сами по себе не лёгкие, т.е. где-то 14-16кг, а с аккумом сколько - 20 будет? Это уже для какого-то горного туризма разве чот, хотя не представляю как 20кг на себе носить. Короче - на любителя. Учитывая, что масса народа покупает двухподвесы и тупо ездит по городу (ровный асфальт), то они с радостью ещё 4-5кг примут ))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну есть покупатели значит. Двухподвесы сами по себе не лёгкие, т.е. где-то 14-16кг ))

 

мій двопідвіс - 10,7 кг - карбон та легкі сплави рулять

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мій двопідвіс - 10,7 кг - карбон та легкі сплави рулять

 

Не верю )))

 

У меня также карбоновый, причём рама весит 1050 грамм. И при этом hardtail, и при этом 1х11 speed. И никак не удалось сделать легче 11.5кг, ну просто никак.

А у Вас ещё добавился один дополнительный аммортизатор плюс спереди переключалка и 3(?) звезды...

 

10кг у меня весит карбоновый вел с жёсткой передний вилкой, типа как на той фотке с аккумом. Но аммортизационная вилка спереди будет 1.7кг минимум, а жёсткая ну пусть 400грамм... короче хз - весы свои проверьте )))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не верю )))

 

У меня также карбоновый, причём рама весит 1050 грамм. И при этом hardtail, и при этом 1х11 speed. И никак не удалось сделать легче 11.5кг, ну просто никак.

А у Вас ещё добавился один дополнительный аммортизатор плюс спереди переключалка и 3(?) звезды...

 

10кг у меня весит карбоновый вел с жёсткой передний вилкой, типа как на той фотке с аккумом. Но аммортизационная вилка спереди будет 1.7кг минимум, а жёсткая ну пусть 400грамм... короче хз - весы свои проверьте )))

 

 

Зверніть увагу на вагу без педалей - 10 кіло

 

Gewicht ohne Pedale 10,00 kg

 

 

www.bike-magazin.de/mountainbikes/hardtail/haibike-sleek-rx/a10373.html

 

Ну ладно - я б збрехав , німцям ви вірите ? :D

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну ладно - я б збрехав , німцям ви вірите ?

 

на этом байке карбоновые обода и похоже и всё остальное... DT-Swiss 240s (эта одна втулка около $400-500)... у Вас так?

Если ДА, то поздравляю! Если НЕТ - всё равно поздравляю, т.к. байк зачётный!

 

ПС Возникает вопрос - нафига я выкинул $2500 если люди покупают лучшее за $500 :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на этом байке карбоновые обода и похоже и всё остальное... DT-Swiss 240s (эта одна втулка около $400-500)... у Вас так?

Если ДА, то поздравляю! Если НЕТ - всё равно поздравляю, т.к. байк зачётный!

 

 

 

Так , мені тут веломастер , у якого я робив "інвентарізацію , ТО , підлаштовував пневмопідвіску під свою вагу ) казав , що якщо скласти таке саме з окремих нових запчастин , то там якась космічна сума вийде - я , навіть , не особо йому й повірив - думав , то він мені "приємно" хоче зробити.:D

 

 

Того року - коли я брав собі у подарунок - "під ялинку" "ровера з Німетчини" у Львові - їх було два на продаж , але мені два не треба було .

 

 

Ловити треба гідний варіант .

 

PS

 

дещиця дегтю :

 

Модне німецьке сідало "fizik" довелося змінити на звичне гелеве - не на мою дупу той "fizik" зроблений .:D

 

ПС Возникает вопрос - нафига я выкинул $2500 если люди покупают лучшее за $500 :D

 

За то ви - перший власник , а в мене - вживаний ровер з - під німецької дупи :D

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

коли їхати десять-п`ятнадцять км. то й мої старі сталеві двопідвіси теж їдуть. "нормально"

 

А от , якщо сорок + км....та ще й з підйомами ( а місто в нас холмисте ) ...

Тоді ОЙ . Приїхали .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...Але , ціна - то дрібнички .

 

Головне - щоб подобався .

 

Мені подобається .

 

А ось - такий , як мій красень - Haibike Sleek RX/2012 - у інтернет магазинах...

Почитал, улыбнуло )

Гармония шасси не идеальна.

Задняя часть имеет много движения и может использовать больше прогрессии, вилка имеет слишком много.

Таким образом, хвост движется по ходу пружины (что помогает на высоких уровнях рельефа),

вилка упряма и может нуждаться в большем времени обкатки.

Но это нытье на высоком уровне.

:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на этом байке карбоновые обода и похоже и всё остальное... DT-Swiss 240s (эта одна втулка около $400-500)... у Вас так?

Если ДА, то поздравляю! Если НЕТ - всё равно поздравляю, т.к. байк зачётный!

 

ПС Возникает вопрос - нафига я выкинул $2500 если люди покупают лучшее за $500 :D

Не перестаю восхищаться людьми выкидывающие такие бабки за лисапед.

На работе есть два чувака,фанатеющих от вело.Каждый день тридцатку крутят,в отпуск Карпаты бороздят по сотне в день.У одного велик за 12,другой сам собрал,по винтикам.

Т.е. если людям нравятся покатушки то бюджет это не главное,такой у меня назрел вывод.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не перестаю восхищаться людьми выкидывающие такие бабки за лисапед.

На работе есть два чувака,фанатеющих от вело.Каждый день тридцатку крутят,в отпуск Карпаты бороздят по сотне в день.У одного велик за 12,другой сам собрал,по винтикам.

Т.е. если людям нравятся покатушки то бюджет это не главное,такой у меня назрел вывод.

 

сотку за раз на гіовновеліку не проїдеш .

 

як і марафон у гівнодавах - не пробіжиш

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сотку за раз на гіовновеліку не проїдеш .

 

як і марафон у гівнодавах - не пробіжиш

 

Я коли чiтаю тебе на мовi,тихесенько ржу,ти такий кумедний:D

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ПС Возникает вопрос - нафига я выкинул $2500 если люди покупают лучшее за $500 :D

А есть ли уверенность, что вел продавал хозяин?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А есть ли уверенность, что вел продавал хозяин?

 

Прозорий натяк на те , що ровер "крадений" ?

 

Я ж казав - я купував не у першого господаря ровера , але ж , я й купував не у раптового " продавця одного вєліка" , я купував у гуртового торгівця "роверами з Німетчини" - невже "ровери з Німетчини" крадуть потоком ?

Тоді й зовсім нічого на ОЛХ купувати не можна .

За шість рочків вживання першим господарем ровер бачив досить багато чого цікавого , але висока первинная якість компонентів , та дбайливе ставлення попереднього господаря дозволили йому зберетися у пристойному стані .

 

 

І ... та спробуйте продати на ОЛХ вживаний вєлік за 500 баксів - я подивлюся , який на нього буде "шалений" попит . :D Об`ява на ОЛХ пару місяців провисіла , поки я вмовляв себе та дружину викинути на вєлік аж 500 баксів . Нікому він за таку ціну не потрібний був:D Дружина погодилася лише за умови , що я позбудуся усіх трьох інших вєліків ( два - переросли сини , один - мій ) :D

Поки що жодного позбутися не спромігся :D

 

99 % відсотків відвідувачів ОЛХ у пошуках вживаного товару , хочуть придбати там щось пристойне за пару тисяч гривень . :D

 

З.І.

Зараз рясно пускаю слину на ОЛХ на концерного Гібсона 1979 року - ціна , як для такої гітари - ну дуже цікава .:D

Може крадена ?:D

Не хочете придбати ?

як для такої гітари - це задешево :D

Вигідна угода :D

 

www.olx.ua/obyavlenie/gibson-sg-standard-usa-1979-IDD6mU8.html#2168cec07a;promoted

 

Добавлено через 16 минут

Я коли чiтаю тебе на мовi,тихесенько ржу,ти такий кумедний:D

 

тре в дитинстві книжки українською читати

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не перестаю восхищаться людьми выкидывающие такие бабки за лисапед...

Т.е. если людям нравятся покатушки то бюджет это не главное,такой у меня назрел вывод.

 

Каждая группа компонентов на велосипед стоит определённую минимальную сумму и гарантируют определённое качество работы. Попробовав велики за $500 и за $2500 почему-то :D выбирается более дорогое. На последние велики большинство не покупает. Карбон и алюминий и борьба за малый вес - то уже ближе к фетишизму, я для MTB даже скорее склоняюсь к алюминию как более надёжному.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В начале марта 2019 баскетболист Леброн Джеймс наконец-то получил свой кастомный и самый необычный велосипед. Что за велосипед?

 

 

 

DirtySixer — американский производитель велосипедов для очень высоких людей. Специализация — ну очень большие велосипеды: с колесами на 32 и 36 дюймов.

 

Как бы не дизайнеры DirtySixer не хвалили гигантские колеса (приговаривая: благодаря им велосипед более прочен и способен выдержать кого-угодно), все равно байк на ободьях размером 36” выглядит не очень пропорционально.

 

Решение проблемы нашли в необычном угле наклона цепи. По словам разработчиков, это «придает эстетичности облику велосипеда». Не можем не согласиться. Правда, не менее важную роль в этом «облике» еще играют:

 

материал колес — карбон;

покрышки — Vee Rubber;

каретки — Onyx;

трансмиссия 1 х 12 с электронным переключением передач Archer.

Хоть байк оснащен ригидной вилкой, все равно езда на DirtySixer'е Джеймса не жесткая. Все благодаря подвесному седлу от Kinet. Добавьте сюда еще:

педали от Catalyst, на которые Леброн будет давить ногами 15-го размера (евро-размер — 48);

гидравлические 4-поршневые дисковые тормоза Magura MT5.

 

Цена умалчивается. На сайт DirtySixer официальный прайс стокового дорожного велосипеда бренда — от $5 799. Во сколько обошелся велосипед Леброну — лишь догадки…

 

9160770b149dba23b6c0a0cd7de86edd-resize_crop_1Xquality_100Xallow_enlarge_0Xw_1200Xh_630.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Краб нічого не платив .

Крабу ще приплатили за рекламу , як ендорсеру , як водиться .:D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Краб - известный любитель великов.

До этого дертисиксера он отдавал предпочтение Кэннондейлу.

С вилкой лефти.

 

LeBron-James-explains-why-bicycles-are-such-an-important-part-of-his-life-1.jpg.945f8cbe36a204a87c4657d86b8cd92a.jpg

king-james-bike.jpg

 

Бездомный, твое мнение о лефти? мы тут на джипофоруме ее горячо обсуждаем)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...