Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Общая тема про Коронавирус

Сергей НСТ

Как протекает Ваш карантин  

621 користувач проголосував

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Мне значит карточку, а зеленым значит без карточки, ну просто исправить. Красавы, шо тут скажешь. :lol:

так я исправил, в отличии от четвертинок :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мне значит карточку...:

 

И ему тоже хотел выдать, но он написал, что не винАвАтый :D

Завязывайте с обсуждением.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Квитками на літак на квітень судячи з усього можна підтертись...

А в мене квитки на неділю, 15 березня... Можна підтертися, так...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Квитками на літак на квітень судячи з усього можна підтертись....

 

Підтертися електронним квитком - діджиталізація)

 

Добавлено через 1 минуту

Отменяют регулярные рейсы. Чартерные как я понимаю еще летают.

 

А какая разница, с точки зрения вируса?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Може люди руки почнуть мити частіше і взагалі менше руками тикати куда не потрібно ,як злякаються коронавірусу...

 

PS почитав новину про призупинку авіасполучення типу на 2 тижні.. Квитками на літак на квітень судячи з усього можна підтертись....

 

СкайАп заявив, що повертає кошти. Інші ХЗ.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так я исправил, в отличии от четвертинок :)

 

Исправлений не заметил, но то такое. Ты хоть не пенсионер, а то участь пенсов зеленое братство уже определило. Лечить никто не буде.:lol:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підтертися електронним квитком - діджиталізація)

 

 

треба нові фрази придумувати під сучасний світ...:D смартфоном підтиратись незручно)

 

PS Цікаво чи будуть повертати кошти за відмінені заздалегіть рейси.....особливо якщо це МАУ. Цікаво я к це на законодавчому рівні врегульовано..

 

Добавлено через 2 минуты

СкайАп заявив, що повертає кошти. Інші ХЗ.

це їх ініціатива...а як воно законодавчо.....хтось може і не захотіти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

треба нові фрази придумувати під сучасний світ...:D смартфоном підтиратись незручно)

 

PS Цікаво чи будуть повертати кошти за відмінені заздалегіть рейси.....особливо якщо це МАУ. Цікаво я к це на законодавчому рівні врегульовано..

 

Добавлено через 2 минуты

 

це їх ініціатива...а як воно законодавчо.....хтось може і не захотіти.

 

Якщо це відміна - гроши повинні повернути, якщо ні - чарджбек через банк, але, якщо це буде масове явище...

Навіть Люфтганза, АФ та КЛМ не знають що робити та як воно буде далі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня вылет в Египет 1апреля в 4 утра. Ровно через 4 часа после отмены карантина, если его отменят конечно. Интересно все как завернулось. :p
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Немного добавить кислорода — его хватит. Но его производительности недостаточно, чтобы обеспечить приток обогащённого кислородом воздуха даже и одному человеку.

А сколько надо?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня вылет в Египет 1апреля в 4 утра. Ровно через 4 часа после отмены карантина, если его отменят конечно. Интересно все как завернулось. :p

 

Здесь отменят - там введут:D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

це їх ініціатива...а як воно законодавчо.....хтось може і не захотіти.

 

По законодавству ситуація з розряду форсмажор, тому все залежить від можливостей і совісті авіакомпанії.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И хватит их дня на 2.

Их хватит 8 раз съездить в магазин. Если ограничится 1 разом в неделю, то почти на 2 месяца. :beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня вылет в Египет 1апреля в 4 утра. Ровно через 4 часа после отмены карантина, если его отменят конечно. Интересно все как завернулось. :p

 

 

Судячи з усього від коронавірусу буде більше постраждалих від відміни рейсів і туристичних подорожей , ніж від захворювання самим вірусом.:D

кількох постраждалих вже бачу в цій темі.

  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня вылет в Египет 1апреля в 4 утра. Ровно через 4 часа после отмены карантина, если его отменят конечно. Интересно все как завернулось. :p

Ого, ты пролобировал.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Просто напомню один из вариантов отношения к подобным ситуациям.

Записано очень давно и не в связи с короновирусом.

 

 

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

від коронавірусу буде більше постраждалих від відміни рейсів і туристичних подорожей , ніж від захворювання самим вірусом.

Зубожіння.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня коллега сделал подарок девчонкам на мартовские - снял виллу в Италии.

Жена вернулась, он с дочкой через 2 дня планировали.

Авиа отменили, деньги вернули на карты.

Сидит там, думает машину бу купить, чтобы вернуться.

Тем более, Зеленский дал срок всем. - 3 дня.:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сидит там, думает машину бу купить, чтобы вернуться.

D

 

Это уже не просто сделать. Словения не пускает, Австрия тоже...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это уже не просто сделать. Словения не пускает, Австрия тоже...

 

Та там і пішки не далеко, у мене знайомі в Еміратах, а кума в Єгипті з малою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та там і пішки не далеко, у мене знайомі в Еміратах, а кума в Єгипті з малою.

Та же история, жена в Дубаях, вылет на 18-е... Пока мы ее подгоняли поменять билет, цены подскочили с 8000 до 35000грн... пока черт его знает как оно будет..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гениально!
Я уже писал раньше. И ссылку давал. Перекись водорода. Если она вообще подействует (там есть сомнения в эффективности), то результат будет не хуже. Стоит около 160грн. за ящик 15*0,2л.

 

смерть ребенка от давно забытого H1N1
Та было уже: в Днепре и у нас зверствует.

И, если на то пошло, коронавирус — ещё более забытый: первый хайп по SARS (атипичная пневмония) был ещё в 2002-2003, а по свинскому гриппу (H1N1) — с 2005-го, в Украине — в 2009-м, при Воной.

 

к сожалению, мы не можем формировать борты исключительно из граждан Украины
Б…, если бы этих граждан не стригли, как скотину, налысо, таких проблем не было бы. И, да, чартеры ж ведь только из граждан, нэ?

 

Добавлено через 6 минут

Цікаво я к це на законодавчому рівні врегульовано..
Якщо «дія непереборних обставин» — можна всіх вертіти на 21-му пальці. Заборона на польоти державою — на це натягується. Далі — все на совісті контрагента. Совість — у Бєні? Оце так дивина!
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Serhiy Dibrov

13 хв ·

Друзі та знайомі, які читають мій ФБ, знов обережно питають, чи все зі мною добре.

Все добре, друзі. Зі мною - все добре.

Але просто зараз через мене проходить досить багато досить специфічної інформації, яка, в переважній більшості, не налаштовує на веселі думки. Те, що ви читаєте тут — то таке, дрібниці.

Якщо зовсім коротко: я не люблю ту фразу “а я казав!”. Але що робити, якщо я дійсно казав. Багато років, особливо після 2015го, я чи не постійно казав, що не можна зводити усю протиепідемічну роботу лише до профілактичних щеплень. Що не можна нехтувати санітарно-гігієнічними та карантинними заходами, не можна ліквідувати епідеміологів як клас, не можна з наукового та методологічного забезпечення мати лише погано переведені рекомендації ВООЗ з вакцинації для дітей Африки. Чи не постійно казав, що щеплення роблять проти десяти хвороб, а інфекцій — сотні і тисячі, і якщо така інфекція з’явиться тут, все буде погано. І це було лише питання часу.

Перепрошую, якщо налякав.

Спробуємо відволіктися. Давайте я вам розповім казку — про те, що буде років за двадцять чи тридцять.

А все буде зовсім по-іншому. До того часу ми всі перехворіємо на китайський коронавірус в тій чи іншій формі і отримаємо імунітет (крім тих, хто не виживе, як це не сумно казати — а таких буде один на сто чи двісті). Без імунітету будуть тільки новонароджені діти. І саме вони будуть хворіти, тому що повністю знищити вірус не вдасться.

В перші місяці життя дітей будуть захищати антитіла від матерів, що отримали інфекцію в своєму дитинстві. Коли цей імунітет закінчиться, діти будуть хворіти. На щастя, цю інфекцію вони переносять легко: більшість взагалі не знатиме, що захворіли, а решта перенесе як чергову “легку простуду”. Років до 15 майже усі діти встигатимуть перехворіти у забуватимуть про цю хворобу до кінця життя.

Страшний зараз COVID-2019 стане ще однією звичайнісінькою “дитячою хворобою”, а циркуляція вірусу в дитячому прошарку допоможе підтримувати імунітет дорослих.

Цю ідилію будуть порушувати лише поодинокі неприємні випадки, коли на коронавірус хворітимуть діти з вадами здоров’я, особливо імунної системи. Їх буде дуже, дуже небагато. Але інколи такі випадки траплятимуться траплятимуться, і це буде сумно.

Для виправлення ситуації і рятування дітей вирішать запровадити дитячі щеплення проти цієї хвороби. Батькам пояснять, що цей коронавірус — дуже небезпечна інфекція, лікування від якої немає. Покажуть жахливі кадри і нагадають, як колись давно, в далекому 2020 році (це коли ще не винайшли нуль-транспортацію і мандрували літаками), від неї помирало 3% хворих.

Після цього все піде нашкереберть. Прищепити вразливих не вдасться, тому, щоб отримати “колективний імунітет”, вирішать вакцинувати всіх. Так, вакцина викликатиме у дітей певні проблеми. Але що вони, проти 3 відсотків померлих?

Циркуляція збудника зменшиться. Років через десять несподівано стане зрозуміло, що захист після щеплення не такий потужний, імунітет не пожиттєвий, і чомусь хворіють прищеплені діти у віці 5-10 років. Тому введуть ще одну планову вакцинацію, років в шість.

Циркуляція збудника ще більш зменшиться. Ще років за 10 з’ясують, що створюється прошарок неімунних підлітків у віці 15-20 років, а захворюваність стане циклічною. А ще з’ясують, що цією дитячою хворобою чомусь почали хворіти дорослі. Тому виникне потреба у третьому та четвертому щепленні.

Як бачите, буде цікаво. Так само цікаво, як зараз з кором, вітряна віспа на черзі.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А сколько надо?
В норме частота дыхания — 12-15 раз в минуту. Объём лёгких — очень усреднённо — 3л. Про фиброз лёгких от коронавируса, писали, 50% (и думаю, это тоже сильно усреднённо). Дальше — сами считайте.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • FLASH закріпив темі

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...