Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Общая тема про Коронавирус

Сергей НСТ

Как протекает Ваш карантин  

621 користувач проголосував

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Ви тупий чи сліпий? Я ж Вам чітко і недвозначно написав в повідомленні https://www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=5259581&postcount=13670

Ви не зрозуміли, що я написав? Чи маєте поганий зір і не побачили?

 

Добавлено через 8 минут

А тепер давайте повернемося до того, що я казав більш ніж пів року назад, базуючи свої твердження на дослідженнях доказової медицини про нікчемність масочок, локдаунів та подібної бздури, яку запроваджували по всьому світу тупі безграмотні бюрократи та пропагували продажні ЗМІ. Ну і тупеньке стадо активно підтримувало.

mises.in.ua/article/asymptomatic-spread-revisited/?fbclid=IwAR1beI-dpgiaI25LDDwucI5bT9DpcErem2GMaktTA67rGyALxiCrenLMy98

В данном случае носителем рациональности является гигантское исследование, проведенное в Ухане, Китай, с участием 10 миллионов человек. Статья опубликована в журнале Nature 20 ноября 2020 г. ( www.nature.com/articles/s41467-020-19802-w )

Вывод заключается не в том, что бессимптомное распространение является редким или что наука не уверена в своих выводах. Вывод в том, что ни одного задокументированного случая “бессимптомной передачи” не было. Забудьте о “редких” случаях. Забудьте даже предположение Фаучи о том, что бессимптомная передача существует, но не вносит большого вклада в распространение. Замените все это на “никогда”. По крайней мере, не в этом исследовании для 10 000 000 человек.

"В период с 23 января по 8 апреля 2020 года в Ухане были введены строгие меры борьбы с COVID-19. Оценки распространенности инфекции после снятия ограничений могут послужить информацией для управления пандемией после блокировки. Здесь мы описываем общегородскую программу скрининга нуклеиновых кислот SARS-CoV-2 с 14 мая по 1 июня 2020 года в Ухане. Все жители города в возрасте от шести лет имели право участвовать в программе, в итоге, приняли участие 9 899 828 человек (92,9%). Не было выявлено никаких новых симптоматических случаев и 300 бессимптомных случаев (частота выявления 0,303 / 10 000, 95% CI 0,270–0,339 / 10 000). Положительных тестов среди близких контактов 1174 людей с бессимптомным течением не было. 107 из 34 424 ранее выздоровевших пациентов с COVID-19 снова дали положительный результат (частота повторных положительных результатов 0,31%, 95% CI 0,423–0,574%). Таким образом, распространенность инфекции SARS-CoV-2 в Ухане была очень низкой через пять-восемь недель после окончания карантина."

Можно было бы предположить, что это исследование станет большой новостью. Его результаты позволяют нам отменить локдауны. Теперь, когда вся основа для локдауна после “выравнивания кривой” рухнула, мы могли бы вернуться к нормальной жизни. Страх мог бы испариться. Мы могли бы снова считать, как подсказывает нам наша интуиция, что здоровые люди могут выходить на улицу без риска для других. Мы могли бы снять маски. Мы могли бы пойти в кино и на спортивные мероприятия.

 

Насколько я могу судить, об этом исследовании была опубликована только одна новость. И то она была на Russia Today. Мне не удалось найти другой. Люди, не подписанные на нужные аккаунты в Твиттере, даже не узнают об этом.

 

Мы все время слышим о том, что нам нужно следовать науке. Но этот призыв уже не работает. Мы уже знаем, что происходит на самом деле. Лобби локдаунов игнорирует все, что противоречит их нарративу, предпочитая непроверенные анекдоты фактическому научному исследованию 10 миллионов жителей в том месте, которое было первой в мире горячей точкой распространения болезни, с которой мы пытаемся справиться. Можно было бы ожидать, что это исследование станет серьезной международной новостью. Но, насколько я могу судить, оно игнорируется.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@Краківський Вомбат,

А Швеція вже поборола ковід щоб казати що їх підхід найкращий? Наразі проміжні результати в них такі що в медицинському плані не на стільки погано як могло бути (але гірше ніж в сусідів), а в екномічному не так добре як хотілося в порівнянні з тими самими сусідами.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А Швеція вже поборола ковід

Ви дурниці пишете задля тролінгу? Як Ви собі уявляєте "побороли ковід"?

І взагалі, для початку прочитайте статтю, яку я навів, тоді менше питати будете. Там багато відповідей.

Що за дурна звичка товкти воду в ступі?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А Швеція вже поборола ковід щоб казати що їх підхід найкращий?

Якраз зараз Швеція випереджуэ у проведенні вакцинування найближчих сусідів - норвежців та фіннів. Це мабуть і являэться найкращим свідченням помилковості іх попередньоіі політики у стримуванні ковіду.

88.jpg.555e0cc44da6c9502bad22d84aec222f.jpg

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пропаганду чого я поширив зараз? Пропаганду статистичних даних? Серйозно?

Ви вказали посилання на держстат Швеції? Чи на раша-бота? Давайте держстат і ніхто Вам і слова не скаже проти. :pozor:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Давайте держстат і ніхто Вам і слова не скаже проти

1. В статті є посилання на статистику.

2. Я давав посилання на статистику європейську.

3. Мені треба таких як Ви кожному під носа тикати? Та ще й пережовувати?

Я розумію, що у Вас наглухо відсутні навички, що дозволяють опрацьовувати дослідження чи тексти. Але хіба моя в цьому вина? Навіщо Ви на мене перекладаєте власні проблеми?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. В статті є посилання на статистику.

У меня не открывается - можете скинуть прямо ту ссылку на статистику, а не на раша ресурс? :oops:

2. Я давав посилання на статистику європейську.

И? Я ее посмотрела - не слабо так смертность выросла. Где там 2% в той статистике? :pozor:

Я розумію, що у Вас наглухо відсутні навички, що дозволяють опрацьовувати дослідження чи тексти. Але хіба моя в цьому вина? Навіщо Ви на мене перекладаєте власні проблеми?

А в Вас повністю відсутня навичка надавати посилання на джерело інформації. Як я розумію, Ви самі дослідження вивчаєте та офіційні стат.дані, а потім (не зрозуміло для чого) шукаєте тексти на раша сайтах, щоб нам на них посилання надати? Навіщо? :pozor:

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якраз зараз Швеція випереджуэ у проведенні вакцинування найближчих сусідів - норвежців та фіннів. Це мабуть і являэться найкращим свідченням помилковості іх попередньоіі політики у стримуванні ковіду.

 

Хм... Може саме до цього і хоче підвести нас пан Вомбат?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хм... Може саме до цього і хоче підвести нас пан Вомбат?

 

Цей пан нікуди нікого не водить

Маємо самі робити свідомий вибір

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Саме так. Я даю інформацію, а не лякалки зі ЗМІ, а кожен вирішує для себе. Хто хоче і кому цікаво - той знайде і статистику, і дослідження. А кому воно не треба - то воно і не треба. Ті хай вакцинуються, то дуже помічне для планети.

 

Добавлено через 6 минут

У меня не открывается

Через кеш гугла подивіться. Невже так важко самій щось зробити? Обов"язково все розжовувати треба?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви звинуватили мене, що я поширив брехливу інформацію. Ок, доведіть це. Якщо Ви не фуфло сране, звісно.

Нагадую, що обов"язок доведення звинувачення лежить саме на тому, хто висуває звинувачення. Отже, давайте, де в тій публікації брехня? Давайте факти.

Абсолютно не збираюсь читати статтю і колупатись в какашках, вишукуючи непетравлене "зерно правди". Джерело брехливе - цього достатньо щоб його не відкривати.

 

З і. слідкуй за язиком, хамло :evil:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Абсолютно не збираюсь читати статтю

Тобто, тільки що Ви самі визнали, що оббрехали мене. Ок.

Але враховуючи Ваш захмарний рівень тупості та хамовитості, відсьогодні Ви в мене в ігнорі. Я так і з кацапськими пропагандонами робив, прийшла черга і до Вас.

Нехай щастить.

ПиСи. Щоб у Вас не так пукан горів від моїх повідомлень, дуже раджу і Вам поставити мене в ігнор.

І тойво, давайте швидше вакцинуйтеся, допоможіть планеті.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Оёй, а тут опять кракосрач :hlop::pozor:

 

Промелькнула информация по последствиям ковида - ухудшаются когнитивные способности, экспресс-старение организма на 2-3 года. Не иначе пенсионный фонд разработку спонсировал. Плюс боячка даже из нормальных людей потенциально может сделать избирателей нынешней влады. :rolleyes:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я так і з кацапськими пропагандонами робив

Як я вас розумію - я так само недавно з одним спорив. Він настоював що публікація в ланцеті про резузлтати аналізу проміжних данних 3-ї фази випробовуваннями спітніка є результатами 3-ї фази. Аж моторошно як глибоко пустила коріння кацапська пропаганда...

Змінено користувачем yuragon
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Промелькнула информация по последствиям ковида - ухудшаются когнитивные способности, экспресс-старение организма на 2-3 года. Не иначе пенсионный фонд разработку спонсировал. Плюс боячка даже из нормальных людей потенциально может сделать избирателей нынешней влады. :rolleyes:

 

брешут

освежает еще как

и физически норм

и по работе отлично

я уже писал об этом

пока все так же остается

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Плюс боячка даже из нормальных людей потенциально может сделать избирателей нынешней влады.

:lol: :good:

Тут только на форуме если разных Вомбатов почитать, то можно понять, что побочку уже получили многие)

 

п.с. А если серезно, то действительно очень многие переболевшие (даже в относительно легкой форме) подтверждают изменения в организме. Естественно не в сторону омоложения и оздоровления. И это даже только среди знакомых.

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:lol: :good:

Тут только на форуме если разных Вомбатов почитать, то можно понять, что побочку уже получили многие)

напротив

если Вы способны осознать направленность постов Вомбата

и однотипно отвечать на его различные посты, неизменно определяя

их направленность как враждебную для Вас —

то Ваши когнитивные способности, скорее всего, не пострадали.

Держитесь, все будет хорошо!

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Serhiy Dibrov

31 хв. ·

Вже неодноразово бачу сумні дописи фахівців про те, що вже приблизно половина населення України має імунітет проти COVID-19.

Враховуючи контагіозні властивості вірусу SARS-2, це означає, що ми приблизно досягли порогу популяційного ("колективного") імунітету проти цієї хвороби, і швидкість розповсюдження збудника має відчутно зменшитися, навіть до повного припинення.

Здається, радіти треба. Проте вони сумують. Через те, що, на їх думку, ми досягли це "у середньовічний спосіб".

Не розумію.

По-перше, чому цей спосіб є "середньовічним"?

Набуття популяційного імунітету в природний спосіб - це не "середньовічний", а споконвічний механізм, який до того ж діє не лише у людській популяції.

"Середньовічним способом" можна вважати, наприклад, варіоляцію - умисне зараження людини смертельною інфекційною хворобою в сподіванні, що вона перехворіє у легкій формі. Колись це була передова медична наукова технологія, яка, як було доведено, вбила більше людей, ніж врятувала. Ми цього разу ми так не робили, чому ж автори сумують?

По-друге, автори кажуть про якісь "здобутки цивілізації", які начебто "для слабаків". Цікаво, про що це вони? Наразі у світі не існує жодної країни, яка здобула цей популяційний імунітет у будь-який "несередньовічний спосіб".

Я так розумію, вони мають якісь інші пропозиції? Знають, що треба було робити протягом року, що минув в початку пандемії, щоб вже зараз набути імунітет іншим чином?

Дуже цікаво. Із задоволенням послухаю.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@Краківський Вомбат,

способом" можна вважати, наприклад, варіоляцію - умисне зараження людини смертельною інфекційною хворобою в сподіванні, що вона перехворіє у легкій формі. Колись це була передова медична наукова технологія, яка, як було доведено, вбила більше людей, ніж врятувала. Ми цього разу ми так не робили, чому ж автори сумують?

Вірус еболи, мабуть, дуже сумуэ, що до нього не було застосовано подібних технологій.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

брешут

освежает еще как

и физически норм

и по работе отлично

я уже писал об этом

пока все так же остается

 

Возможно, вы что-то знаете :) но увы, те, кого знаю я, втч преподаватели всякого там выживания, подтверждают наблюдения, противоположные вашим. :unknown:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Возможно, вы что-то знаете :) но увы, те, кого знаю я, втч преподаватели всякого там выживания, подтверждают наблюдения, противоположные вашим. :unknown:

 

возможно

а може разные все

что одному здорово –

другому смерть

у каждого свои слабые стороны

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

возможно

а може разные все

что одному здорово –

другому смерть

у каждого свои слабые стороны

 

Ну или живая-мертвая водычка помогла? По себе отмечаю некоторую детренированность, утомляемость иличилишоле. Метеочувствительность усилилась, даже один раз заболела давно сросшаяся нога.... может, просто старость ...ю :lol:

 

Как обычно, хороший проп..дон собственной лени, режим сна, физкультура и контрастный душ возвращают все как было. Вроде :unknown: К лету обычно большинство приходит слегка ленивенькими, жирненькими, и измученными нарзаном... с тремя звездочками. И так каждый год. :oops:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну или живая-мертвая водычка помогла?

и прогрев грудной клетки, до, во время и после болезни

да лучше уже и не поминать

свои пользуются, спасаются — и то ладно

для остальных мортидо милее

да и ладно

 

что до ноги - MSM погуглите.

у нас с подачи OlgaFlower на него довольно быстро сели,

уже килограмм 5 скупил у продавца, почти раздал своим

сам дошел до 20 гр в день, суставы как новые, сам в шоке

коленки болели, даже подпрыгнуть не давали,

соскок со скейта проблемный был, раз даже упал из-за этого

сейчас норма, хоть на бетон становись коленками — не больно

 

ну или в баньку, только не в гриль-баню, при 110°

а в нормально нагретую, в крайнем случае — так наз. хаммам,

полежать на каменной теплой плите часок, и после перерыва ещё раз

пяток визитов — и обновленным себя почувствуете

спорт тоже помогает вычистить неплохо, если воды пить норм

но напряжно, трудно, долго — как добавку хорошо использовать, даже очень.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Рацпропозиція - давайте скинемось Голкіну на монітор людський бо походу він 12 чи 13" тому текст в якомусь блокноті пише і викидає стовпчиками в кожному дописі :unknown:
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • FLASH закріпив темі

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...