Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Общая тема про Коронавирус

Сергей НСТ

Как протекает Ваш карантин  

621 користувач проголосував

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Here, we report preliminary results

Скажіть будь ласка як ви переклали слово preliminary в цьому кусочку вашого тексту?

вийшла стаття росіянських дослідників

(31 автор на 10 сторінок тексту)

з результатами 3-ї фази випробовувань їх вакцини від ковіду Спутнік V,

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

росіянських дослідників

Кацапи брешуть за визначенням навіть на ланцеті. Не варто уваги

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кацапи брешуть за визначенням навіть на ланцеті. Не варто уваги

 

Але ж зауважте, навіть в брехні вони показали нульову ефективність вакцини порівняно з плацебо.

То я уявляю, який там трешак насправді.

 

 

Результати брифінгу МОЗ - цитата:

«

▪️Захворюваність на COVID-19 йде на спад. Кількість нових випадків COVID-19 майже втричі менша у порівнянні з груднем. Це результат реалізації стратегії Міністерства охорони здоров’я України по боротьбі з COVID-19, і вакцинація в цій стратегії - один із цілого ряду дієвих інструментів.»

Вакцины в Украине ещё нет, но заболеваемость идёт на спад. Собственно, это все, что нужно знать о «победах вакцинации»

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кацапи брешуть за визначенням навіть на ланцеті. Не варто уваги

нещодавно їхні журнашлюхи і на ББСі публікували, що Супутник 5 має 90% ефективності чи щось типу того :lol:

 

Как же так, братыку генацвале:sorry:

Доречі, Грузія - це Сакартвело. Так правильно казати. :good:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А взагалі мені дико подобається, як свідки секти Святої Вакцинації кинулися відмазувати кацапську вакцину, на яку вони перед цим плювалися:lol: Ну як же ж, хіба Свята Вакцинка може бути поганою, навіть кацапська?

 

Немає тут такої секти, не бачу тут жодної людини яка готова вакцинуватись будь чим. Я наприклад готовий на сьогоднішній день тими вакцинами, що роблять провідні країни, а поки завезуть ще можна буде проаналізувати. Тому що судів в США не укникнути у випадку масових проблем. Спутнік немає сенсу обговорювати хоча ви і намагаєтесь, тому що навіть при підтвердженні ефективності війна нікуди не ділась, тим паче є альтернативи.

 

Є секта зато людей без здорового глузду, вони вас лайкають тут та періодично вихваляються як нехтують всіми елементарними правилами. :good:

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так якщо смертність однаковісінька - в чому суть вакцинації?

Зазвичай переслідуються наступні цілі:

— зменшення смертності;

— зменшення захворюваності;

— зменшення важкості перебігу хвороби, побічних наслідків, та тривалості лікування/реабілітації.

Я нічого не пропустив?

Окрім того, в процитованому Вами було написано, что всі випадки смерті не пов'язані з вакцинацією. Тому дуже дивно, що Ви посилаєтесь саме на це, доводячи неефективність вакцини.

А взагалі мені дико подобається, як свідки секти Святої Вакцинації кинулися відмазувати кацапську вакцину, на яку вони перед цим плювалися

Я не відмазую ту вакцину, мені просто дивний Ваш підхід: «померло три людини, це більше ніж одна, тому вакцинація призвела до збільшення смертності».

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не відмазую ту вакцину, мені просто дивний Ваш підхід: «померло три людини, це більше ніж одна, тому вакцинація призвела до збільшення смертності».

__________________

Та попри це у світі провакциновано вже 4 млн. чол., та ще й 100 зверх цього.

Змінено користувачем kim chen loran
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та попри це у світі провакциновано вже 4 млн. чол., та ще й 100 зверх цього.

 

И что?

Вакцинируют, зарабатывают деньги.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вакцинируют, зарабатывают деньги.

Ксимелин - (капли в нос) дороже стоят чем вакцина _ Астра-Зенека.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ксимелин - (капли в нос) дороже стоят чем вакцина _ Астра-Зенека.

 

Только ксимелин принимают единицы, а вакцинировать хотят всех

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тому що судів в США не укникнути у випадку масових проблем.

А, то Ви ГЕТЬ не в курсі? Що вакцини поставляються виключно з відмовою від претензій до виробників, якщо щось піде не так.

І, напевно, навіть не підозрюєте, що в тих же Штатах виробники вакцин АБСОЛЮТНО! звільнені від відповідальності за наслідки вакцинації...

А чому я, вакциноскептик, про це знаю, а Ви, такий "продвинутий", віруючий в сучасну науку, про це навіть не підозрюєте?

"Не уникнути судів в Штатах", це ж треба було таке ляпнути...

 

Добавлено через 3 минуты

Я не відмазую ту вакцину, мені просто дивний Ваш підхід: «померло три людини, це більше ніж одна, тому вакцинація призвела до збільшення смертності».

Е нє, не треба перекручувати мої слова: Порівняйте з тим, що я розмістив:

 

Три вакцинованих трупи проти одного невколотого - це не причина зупинити масове використання препарату чи хоча б потреба в додаткових дослідженнях,

Це навіть не доказ очевидної нездатності вакцинації від ковіду хоч якось позитивно вплинути на смертність.

Де там про збільшення смертності? Давайте будемо коректно наводити думки опонента.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Захар Мілютін

1 год. ·

"Ляшко зазначив, що за кордоном були випадки, коли вакциновані літні люди вмирали, і закликав українців готуватися до наслідків вакцинації.

«Будуть несприятливі події після імунізації. До них треба бути готовими. До кожного лікарського засобу в інструкції прописані побічні реакції. Ми будемо роз'яснювати це і показувати», — сказав Ляшко."

bit.ly/2MQGt7q

Нарешті!

Але як досвідчена в цьому плані людина,

хочу попередити пана Ляшка,

що коли він дійсно почне

роз'яснювати та показувати несприятливі події після імунізації,

і що після неї, буває, навіть вмирають,

то спонсовані фармою псевдо-громадські активісти,

джинсові журналісти,

бот-ферми на чолі з незалежними від Сороса "фейк-чекерами"

та щирі вразливі до пропаганди фанатики ін'єкцій:

- класифікують його як "антиваксера";

- його дописи в фб "чомусь" перестане бачити абсолютна більшість його підписників (shadow ban),

а найбільш резонансні отримають ще й наліпку "частково неправдива інформація";

- його дітям регулярно бажатимуть вмерти від дифтерії та вітрянки;

- його самого будуть об'являти винним в усіх епідеміях, спалахах та індивідуальних випадках інфекційних захворювань незалежно від регіону та існування від цих інфекцій вакцин;

- усі справжні та вигадані "інфекційні" смерті будуть "на його совісті".

Ну і ще багато цікавого.

Welcome to the club!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А, то Ви ГЕТЬ не в курсі? Що вакцини поставляються виключно з відмовою від претензій до виробників, якщо щось піде не так.

І, напевно, навіть не підозрюєте, що в тих же Штатах виробники вакцин АБСОЛЮТНО! звільнені від відповідальності за наслідки вакцинації...

А чому я, вакциноскептик, про це знаю, а Ви, такий "продвинутий", віруючий в сучасну науку, про це навіть не підозрюєте?

"Не уникнути судів в Штатах", це ж треба було таке ляпнути...

.

 

А я ніде не писав що суд проти умовного Пфайзера. Суд може бути і проти держави. Просто читати ви досі не навчились, буває.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Три вакцинованих трупи проти одного невколотого - це не причина зупинити масове використання препарату чи хоча б потреба в додаткових дослідженнях,

Ще раз: вказано, що всі чотири померли не внаслідок вакцинації. Ви ж самі написали. Померлих від ковіду/наслідків вакцинації в обох групах (вакциновані та плацебо) не було зовсім.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ляшко зазначив, що за кордоном були випадки, коли вакциновані літні люди вмирали,

Та вказано що вони вмерли саме від вакцини, але якби навіть так, то на ковідом усього були захворили 104,5 млн. чол., з них 2,2 млн. вже вмерли. /

С другого боку вже правакційовано 105,5 млн. чол, з них можливо померли декилька чоловік, хоча ніяких доказів ще не надано.

Так що баланс дуже кривобокий, вірніше абсолютний дисбаланс!

 

Добавлено через 2 минуты

Только ксимелин принимают единицы, а вакцинировать хотят всех

 

Так уж и всех? И в каком десятилетии?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так уж и всех? И в каком десятилетии?

Т.е. растягивание эвтаназии на десятилетия, эвтаназией уже не является? Отличная логика, я почему-то не удивлен )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на ковідом усього були захворили 104,5 млн. чол., з них 2,2 млн. вже вмерли.

 

не пишите такого, если вы не ковид-диссидент

бо это официальные данные

а принято по правилам ковид-истерии писать что умерло 5 млн

и это еще гуманно, потому что обычно умножают на 10.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3/4 країни бухають дешеве лайно, курять папір просочений фарбою з нікотином, їдять ковбасу із того ж паперу і курячих кишок, дихають кожен день димом від горілого сміття і вихлопом авто вибитими катами та без жодного ТО..

але неймовірно бояться американських вакцин і 5G :lol:

не дивно, що в цієї країни і президенти, як не зек, то клоун.

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не дивно, що в цієї країни і президенти, як не зек, то клоун.

Ну-ну, після вчорашнього ведметчукового випаду його карма піднялась на 20 левелів :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну-ну, після вчорашнього ведметчукового випаду його карма піднялась на 20 левелів

там причини всього дві:

1) Рейтинги ригів-жопожазо-ведметчук і т.п. проросійського лайна вже близькі до рейтингів зелені

2) Байден

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То другорядне. Якщо він виб'є наволоч і нам за це нічого не буде - можна сказати отримав індульгенцію за минулі 2 роки у т.ч. за коронавірус

Але за все треба платити, он уже в Запоріжжі тец посипалась - не знічев'я ж, це тільки початок

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А я ніде не писав що суд проти умовного Пфайзера. Суд може бути і проти держави. Просто читати ви досі не навчились, буває.

А, то Ви настільки не в курсі?

Ну ок, гугліть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, судів там нема в таких випадках. Є спеціальна комісія яка вивчає скарги і у випадку виявлення зв'язку шкоди для здоров'я з вакцинацією - уряд виплачує грошову компенсацію.

До цього не зразу дійшли, але кращого виходу нажаль не знайшлося.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так якщо смертність однаковісінька - в чому суть вакцинації? Імітація бурної діяльності?

Я хотела уточнить - идет речь о смерти от ковида? Или кто-то заявлял, что вакцинация может уменьшить число смертей от рака, сердечнососудистых или ДТП? :unknown:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • FLASH закріпив темі

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...