Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Общая тема про Коронавирус

Сергей НСТ

Как протекает Ваш карантин  

621 користувач проголосував

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Кацапам тільки того й треба, щоб корисні ідіоти зараховували до їхніх союзників усіх, хто не сказився від ідеї важливості поголовної вакцинації.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, 7351 сказав:

Пропаганда вакцинации в Украине -- это "российские нарративы"?

Возражения пропаганде антивакцинации в Украине -- "это российские нарративы"?

 

Наративи про Іловайськ і небесну сотню.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, DecorMaster сказав:

Кацапам тільки того й треба, щоб корисні ідіоти зараховували до їхніх союзників усіх, хто не сказився від ідеї важливості поголовної вакцинації.

Це неправда, кацапські союзники ті, хто розповсюджує рашистсу пропаганду під різними приводами виправдовуючи відкос від вакцинації.

Загалом то пофіг,і всім було пофіг поки вони не почали завалювати собою лікарні - довелось застосовувати копняки. Зараз хвиля дещо спаде - і знов всім буде пофіг

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Дощ сказав:

Наративи про Іловайськ і небесну сотню.

Я вважаю, що в обох випадках було цілоспрямоване вбивство, як і сдача территорій Украіни оккупантам -- тими ж людьми.

Доказів зворотнього, таких, щоб мене переконали -- ще не бачив.

Тому вірю тільки в велике майбутнє України і не вірю чиїмсь ідолам і мародерам.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А почему бы не видоизменить формат данной темы:

Разрешить в сообщении постить ИСКЛЮЧИТЕЛЬНО свой Ковид-сертификат и больше ничего.

Докажи личным примером своё отношение к вакцинации.

Змінено користувачем y29
  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, OlaR сказал:

Прикиньте число вакцинаций от ковида и от гриппа и поймете о чем говорит Кот

Моя ж Вы "понимающая". Вероятно, как и я написали парочку диссертаций...

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 хвилин тому, Дощ сказав:

виправдовуючи відкос від вакцинації.

Обожнюю тупих комуняк, вони такі дебільні в своїй тупості...

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, Вомбат сказав:

Обожнюю тупих комуняк, вони такі дебільні в своїй тупості...

Бо ж сам такий - вони близькі по дебільному комуністичному духу

Я таких не люблю

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, Ranch сказав:

Моя ж Вы "понимающая". Вероятно, как и я написали парочку диссертаций...

Так йшов же геть, навіть прощався. Кілька разів. Повернувся щоб дисертаціями вихвалятись? Дві шт

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, 7351 сказав:

Я вважаю, що в обох випадках було цілоспрямоване вбивство, як і сдача территорій Украіни оккупантам -- тими ж людьми.

Доказів зворотнього, таких, щоб мене переконали -- ще не бачив.

Тому вірю тільки в велике майбутнє України і не вірю чиїмсь ідолам і мародерам.

Так це і є рашанаративи щоб відвести вину від справжніх убивць. Тск безуглої зробила такий же висновок

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, Дощ сказав:

Це неправда, кацапські союзники ті, хто розповсюджує рашистсу пропаганду під різними приводами виправдовуючи відкос від вакцинації.

Загалом то пофіг,і всім було пофіг поки вони не почали завалювати собою лікарні - довелось застосовувати копняки. Зараз хвиля дещо спаде - і знов всім буде пофіг

Ви вже там якось домовтеся між собою, яку лінію тримати: чи вам пофіг, чи вам не пофіг. Бо в одних ситуація пишуть, що ваксерам абсолютно пофіг на невакциновпних, і через кілька повідомлень - вже не пофіг.

Якщо визначитеся і домовитеся, то з однієї сторони це буде не так негарно, як зараз, з іншої - у вас буде менше приводів дивуватися - ну чому це ми такі розумні, а нам не вірять?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, DecorMaster сказав:

Ви вже там якось домовтеся

Вкажіть хто конкретно "ви" з ким має домовлятись.

Мені то й зараз пофіг на НЕвакцинованих аж поки наші життєві шляхи не починають перетинатись, і їхня свобода починає налазити на мою.

Ось такий приклад - малий займається регбі, команда більше 2 років наполегливо готувалась до чемпіонату Європи, вибороли право, на наступний рік матчі у Франції, АЛЕ за умови 100% вакцинації учасників - тупі дибільні комуністичні гейропейці встановили такі правила і їх виконують - всі інші ідуть лісом. Відповідно якщо не назбирається кількість вакцинованих - команда нікуди не поїде. Зараз думаєм чи їхати чи йти лісом.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, Павел Т. сказав:

Сегодня бил 6 шт. кролей.. у трёх есть свежее поражения лёгких ковидом у остальных нет... все трое кролей с поражениями легких сидели в верхних клетках которые находятся примерно на уровне моего лица... Так что считаю маски , соц. дистанция работает от ковида на 100% и здоровый человек может быть переносчиком этой заразы! 

То просто пєндоси розпиляли ковід з літаків.І верхнім кролям попало більше.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

54 хвилини тому, Дощ сказав:

Ось такий приклад - малий займається регбі, команда більше 2 років наполегливо готувалась до чемпіонату Європи, вибороли право, на наступний рік матчі у Франції, АЛЕ за умови 100% вакцинації учасників - тупі дибільні комуністичні гейропейці встановили такі правила і їх виконують - всі інші ідуть лісом. Відповідно якщо не назбирається кількість вакцинованих - команда нікуди не поїде. Зараз думаєм чи їхати чи йти лісом.

Та ну нафіг - я не вірю, що команді вашого малого нічого робити на серйозних змаганнях без кількох невакцинованих маргіналів. Нема чого думати - вперед, за перемогою!

Змінено користувачем DecorMaster
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Протесты по всей планете против вакцинации, ковид-пас и карантинов набирают глобальный размах.

Вот лишь некоторые примеры (спрятал под спойлер, а то видео-факты займут всю страницу и вакцеботам места не останется):
 

Спойлер

Генуя

Грузия

Лондон

Ванкувер

Мельбурн

Северная Ирландия

Цюрих

Вена

Новая Зеландия

Будапешт

Нью-Йорк

Хорватия

Амстердам

Торонто

Дания

Норвегия

Финляндия

Манчестер

Милан

Рим

Турин

Флоренция

Неаполь

Австралия

Франция

Ницца

Монпелье

 

 

Змінено користувачем MAESTRO DNEPR
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 хвилин тому, Павел Т. сказав:

Сегодня бил 6 шт. кролей.. у трёх есть свежее поражения лёгких ковидом у остальных нет... все трое кролей с поражениями легких сидели в верхних клетках которые находятся примерно на уровне моего лица... Так что считаю маски , соц. дистанция работает от ковида на 100% и здоровый человек может быть переносчиком этой заразы! 

Давайте фотки. С чего вы решили, что оно поражены ковидом? Может они просто курили втихаря.

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, DecorMaster сказав:

Та ну нафіг - я не вірю, що команді вашого малого нічого робити на серйозних змаганнях без кількох невакцинованих маргіналів. Нема чого думати - вперед, за перемогою!

Уточню: 100% вакцинованих у 100% учасників. Якщо не буде кількох "маргіналів" - йдуть лісом всі, а не лиш вони - не той рівень і можливості щоб мати кількох "маргіналів" прозапас.

 

З.І. ви не відповіли на питання

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Dmitriy_S сказав:

Давайте фотки. С чего вы решили, что оно поражены ковидом? Может они просто курили втихаря.

Там просто радіація

Прихований текст

c09d541-jpg-large.bs6l-9icmai4fit.jpg

 

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, MAESTRO DNEPR сказав:

Протесты по всей планете против вакцинации, ковид-пас и карантинов набирают глобальный размах.

Вот лишь некоторые примеры (спрятал под спойлер, а то видео-факты займут всю страницу и вакцеботам места не останется):
 

  Показати вміст

Генуя

Грузия

Лондон

Ванкувер

Мельбурн

Северная Ирландия

Цюрих

Вена

Новая Зеландия

Будапешт

Нью-Йорк

Хорватия

Амстердам

Торонто

Дания

Норвегия

Финляндия

Манчестер

Милан

Рим

Турин

Флоренция

Неаполь

Австралия

Франция

Ницца

Монпелье

 

 

Смєла таваріщі в ногу....

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, Дощ сказав:

Уточню: 100% вакцинованих у 100% учасників. Якщо не буде кількох "маргіналів" - йдуть лісом всі, а не лиш вони - не той рівень і можливості щоб мати кількох "маргіналів" прозапас.

 

З.І. ви не відповіли на питання

Я зрозумів: у вакцинованих не той рівень, щоб змагатися без підтримки не вакцинованих. Я просто спочатку думав, що все навпаки.

І покажіть своє чітко сформульоване запитання із відповідним знаком пунктуації, щоб я зміг ідентифікувати його не як набір випадкових слів, а як важливе для вас запитання. Тоді я зможу дати відповідь.

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Павел Т. сказав:

Я скажу так.. мне абсолютно все равно верите вы или нет... вся требуха сложена в ведро на ужин алабаю.. копаться не буду... да и тем более я здесь выкладывал фотки год назад поражением ковида легких у моих кролей..

Вы выкладывали сердце. Еще и непонятно, с чего вы решили, что оно повреждено ковидом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

непонятная статистика на выходных, ладно тесты не делают, но как смертность тоже падает в 2 раза?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, DecorMaster сказав:

І покажіть своє чітко сформульоване запитання із відповідним знаком пунктуації, щоб я зміг ідентифікувати його не як набір випадкових слів, а як важливе для вас запитання. Тоді я зможу дати відповідь.

Так нормально?

1 година тому, Дощ сказав:

Вкажіть хто конкретно "ви" з ким має домовлятись.

 

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 хвилин тому, MAESTRO DNEPR сказав:

Протесты по всей планете против вакцинации, ковид-пас и карантинов набирают глобальный размах.

Вот лишь некоторые примеры (спрятал под спойлер, а то видео-факты займут всю страницу и вакцеботам места не останется):
 

  Приховати вміст

Генуя

Грузия

Лондон

Ванкувер

Мельбурн

Северная Ирландия

Цюрих

Вена

Новая Зеландия

Будапешт

Нью-Йорк

Хорватия

Амстердам

Торонто

Дания

Норвегия

Финляндия

Манчестер

Милан

Рим

Турин

Флоренция

Неаполь

Австралия

Франция

Ницца

Монпелье

 

 

Так идиотов везде хватает, это не новость.

Знакомый реаниматолог, сильно утомленный вопросом: существует ли коронавирус?,

сформировал универсальный ответ: Вы даже представить не можете, скольких я уже похоронил, умерших от коронавируса, 100% уверенных, что коронавируса не существует.

На сегодня, слава Богу, на спад пошло. Мое отделение закрыли, остатки больных перевели в другие отделения.

Двое, в процесе, отправились к праотцам. Одна из них была не единственная жертва в семье.

Женщин, в процессе лечения, было примерно в три раза больше, чем мужчин.

Основной вопрос у выживших при выписке: как скоро можно привиться после выписки?

  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, ozor сказал:

даже представить не можете, скольких я уже похоронил

Хороший реаниматолог, че. Телефончик дадите? )

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • FLASH закріпив темі

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...