Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вкапываю каркасный круглый Intex 7,32x1,32. Нужен совет и критика

Petka_Dnepr

Рекомендовані повідомлення

6й ряд закончили. Дальше планирую заливать бетон в вертикальные отверстия шлакоблока, до уровня середины шлакоблока 6-го ряда.

Вопрос. Бетон заливать в каждое отверстие или достаточно только в те где вставлена вертикальная арматура, т.е. через отверстие? Кто что думает? Горизонтальная арматура уложена в каждый ряд.

После того как выложим 8й (последний) ряд, планирую установить на краю шлакоблока по кругу опалубку из двп (или тонкого osb) на высоту примерно 5 см от последнего шлакоблока и залить бетоном, при этом бетон прольется в вертикальные отверстия шлакоблока до ранее пролитого уровня (на 2,5 ряда в глубину). Получится сверху шлакоблока ровное по горизонтали заармированное монолитное кольцо.

 

Добавлено через 12 минут

Технадзор в шоке :grin:

 

И не только он :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бетон заливать в каждое отверстие или достаточно только в те где вставлена вертикальная арматура, т.е. через отверстие?

 

После того как выложим 8й (последний) ряд, планирую установить на краю шлакоблока по кругу опалубку из двп (или тонкого osb) на высоту примерно 5 см от последнего шлакоблока и залить бетоном,

 

Бетон заливати в кожну ячейку.

 

А от верхній шар в 5 см малуватий буде.При присверлюванні кутника для лайнера може відколюватись шматками.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А по какой цене НСТ будет штукатурить?

Вы себе бюджет какой заложили?

 

Не понял вопроса. Штукатурить не планировал. Изнутри будут наклеены плиты ЭППС, стыки проклею армированным скотчем, и на ЭППС натяну ПВХ мембрану.

 

Добавлено через 3 минуты

Бетон заливати в кожну ячейку.

Таки да, я же когда буду верхнее кольцо заливать, бетон все-равно прольется в пустые отверстия шлакоблока :fool:

 

А от верхній шар в 5 см малуватий буде.При присверлюванні кутника для лайнера може відколюватись шматками.

Наверное сантиметров 10 нужно толщину делать?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не понял вопроса. Штукатурить не планировал. Изнутри будут наклеены плиты ЭППС, стыки проклею армированным скотчем, и на ЭППС натяну ПВХ мембрану.

И будет у вас видно каждый лист.

А если поштукатурить нет.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дам ще пару порад, якщо Ви звісно не проти.

Верх борта я б робив би як на малюнку.

ЕППС з середини таки штукатурити прийдеться.Ну не штукатурити а затягувати сумішшю з сіткою як фасад під короїд.По перше під лайнер потрібно ідеальну поверхню-лайнер під тиском води покаже всі нерівності(пилосисити буде дуже незручно.По друге штукатурка буде термозахистом при пайці лайнера -без неї еппс просто поплавиться в місцях пайки.

 

ЗІ.Тільки розверніть малюнок на 90 по часовій.

Зі зі.Не треба розвертати .Ну Ви зрозуміли.

Синім- кутник з шурупом для припаювання лайнера

20200531_224849.thumb.jpg.13511b975c076ec30f324558da87844a.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дам ще пару порад, якщо Ви звісно не проти.

Верх борта я б робив би як на малюнку.

ЕППС з середини таки штукатурити прийдеться.Ну не штукатурити а затягувати сумішшю з сіткою як фасад під короїд.По перше під лайнер потрібно ідеальну поверхню-лайнер під тиском води покаже всі нерівності(пилосисити буде дуже незручно.По друге штукатурка буде термозахистом при пайці лайнера -без неї еппс просто поплавиться в місцях пайки.

 

ЗІ.Тільки розверніть малюнок на 90 по часовій.

Зі зі.Не треба розвертати .Ну Ви зрозуміли.

Синім- кутник з шурупом для припаювання лайнера

[ATTACH]692981[/ATTACH]

 

Именно так и планировал, чтобы бетон был над плитами ЭППС. Сперва надо будет наклеить ЭППС, а потом делать опалубку под бетон.

 

Добавлено через 3 минуты

И будет у вас видно каждый лист.

А если поштукатурить нет.

 

Да, Вы правы, прийдется ложить слой штукатурки (клея, шпаклевки, чем лучше?) сверху ЭППС.

 

Добавлено через 1 минуту

ЕППС з середини таки штукатурити прийдеться.Ну не штукатурити а затягувати сумішшю з сіткою як фасад під короїд.По перше під лайнер потрібно ідеальну поверхню-лайнер під тиском води покаже всі нерівності(пилосисити буде дуже незручно.По друге штукатурка буде термозахистом при пайці лайнера -без неї еппс просто поплавиться в місцях пайки.

[ATTACH]692981[/ATTACH]

Да, спасибо. А чем лучше оштукатурить? Может тем же клеящим раствором на который плиты клеить к шлакоблоку буду?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тс, розумію що бюджет у Вас не великий, але Ви вже мабуть зрозуміли що краще зразу зробити добре.

Дуже бажано в басейні мати протитечію.Без неї це просто корито з водою :( -швидко надоїдає.

Протитечія ж , центральне місце: і поплавати ,і масаж .А діти її взагалі не виключають.Якщо зразу не поставити потім пожалієте.Сьогодні грошей обмаль а через рік будете думати : чого зразу не зробив.

Спочатку можна поставити оттаку штуку: watermart.ua/forsunka-dlya-protivotoka-kripsol-bcl-b-pod-layner.html

А ,саму дорогу деталь- насос можна і через рік коли з"являться гроші.

 

Добавлено через 7 минут

 

Да, спасибо. А чем лучше оштукатурить? Может тем же клеящим раствором на который плиты клеить к шлакоблоку буду?

Тут ,на жаль, точно не підкажу.Потрібно марку питати у фасадчиків.Тас все таки суміш різна, для приклеювання і армування.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я бы вообще отказался от еппс(а). Как я понимаю, с этими блоками самое главное это хорошая гидроизоляция. Я бы еще сразу сделал хорошую отмостку вокруг. По бюджету наверно могли уже купить готовый круглый бассейн)))
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По бюджету наверно могли уже купить готовый круглый бассейн)))

Ну Вы же продаете/строите бассейны? вот и озвучьте Вашу цену 7ми метрового круглого бассейна, а мы потом сравним с ценой автора ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну Вы же продаете/строите бассейны? вот и озвучьте Вашу цену 7ми метрового круглого бассейна, а мы потом сравним с ценой автора ;)

 

При всій повазі до праці ТСа кругла форма басейну-сама безтолкова.

Тому якщо і рівняти то наприклад 3х6 як мінімальнний (виключно на мою думку) розмір НОРМАЛЬНОГО ,стаціонарного басейну.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

При всій повазі до праці ТСа кругла форма басейну-сама безтолкова.

Тому якщо і рівняти то наприклад 3х6 як мінімальнний (виключно на мою думку) розмір НОРМАЛЬНОГО ,стаціонарного басейну.

Це ваша особиста думка.

Так само як і ця.

...

Дуже бажано в басейні мати протитечію.Без неї це просто корито з водою :( -швидко надоїдає.

Протитечія ж , центральне місце: і поплавати ,і масаж .А діти її взагалі не виключають.Якщо зразу не поставити потім пожалієте..

круглий басейн такого розміру особисто я по колу навряд чи пірнувши перепливу.

Як не є, але більше 20 метрів! пливеш собі по колу поки не втомився.

А от прямокутний без протитечії ніяк не обійтись.

Маю досвід з басейном 4х7, довелось купляти протитечію навісну та ще й 2 штучки.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це ваша особиста думка.

.

Як би я був не правий то більшість людей які будують собі повноцінний басейн , робили б його крруглим.Насправді ж торохи навпаки , нє?

Витратити пару тис долярів і плавати в ньому як каліка ? Це яким збоченцем:) треба бути?

І це я ще не писав про накриття теплозберігаюче на літо і на зиму.Ми ж говоримо про нормальний басейн а не про срали-мазали.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як би я був не правий то більшість людей які будують собі повноцінний басейн , робили б його крруглим.Насправді ж торохи навпаки , нє?.

Звичайно, що нє. )

Кому що подобається, може комусь і трикутні до вподоби, але перевага круглого басейна саме в тому, що безперешкодно плаваєш по колу.

поки сам не спробуєш і не відчуєш різниці переконувати марно то ж і я не стану.

Кому маслом писати краще, кому акварелі, а кому й фломастер в нагоді.

 

до речі, циркуляція води у круглому також краща.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Звичайно, що нє. )

Кому що подобається, може комусь і трикутні до вподоби, але перевага круглого басейна саме в тому, що безперешкодно плаваєш по колу.

поки сам не спробуєш і не відчуєш різниці переконувати марно то ж і я не стану.

Кому маслом писати краще, кому акварелі, а кому й фломастер в нагоді.

 

до речі, циркуляція води у круглому також краща.

 

Професійно працюю з басейнами -один круглий на штук 30 прямокутних.( і круглий тільки тому що власник був не в темі).

Циркуляція води правильна там де вона правильно зроблена.

Переваг у круглого басейна немає.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На вкус и цвет все фломастеры разные.

У нас были 3*25 г-образной формы, так называемая дорожка.

Последняя смета, без стройки и без работы - 5м круглый сборной. 2200евро Бассейн + фильтрация + освещение + фитинг для подключения + комплект пылесоса.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Професійно працюю з басейнами -один круглий на штук 30 прямокутних.( і круглий тільки тому що власник був не в темі).

Циркуляція води правильна там де вона правильно зроблена.

Переваг у круглого басейна немає.

це ваша думка, маєте право.

але, перепрошую, особисто у вас який басейн?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

це ваша думка, маєте право.

але, перепрошую, особисто у вас який басейн?

 

Які саме характеристики Вас цікавлять?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

форма, розмір, тип та термін користування.

 

5 років користуюсь.Є протитечія і пушка .Влаштовує все , окрім двох моментів : дуже жалію що не поставив донний повітряний гейзер, і довжину ,в ідеалі 7м(хоча мені і 6 з головою-це більш коли збирається купа дітлахів)

IMG-bceca8bf1df313b2af6d2e1b61ed1b7b-V.thumb.jpg.0ead2713db7499758fde1a699450e98c.jpg

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

чудово! для дітлахів погратися місця вистачає і для відпочинку повністю облаштований. :good:

а до цього у вас був круглий і ви можете порівняти на власних враженнях?

чи ні?

бо мій перший досвід 4 роки на прямокутному 4х7 і на круглий дивився як на щось незрозуміле, каркасний взагалі як на жабенятник. ))

проте коли спробував зрозумів, що в цьому є і плюс, купляв на дачу для дітей, а потім і сам не пошкодував

тому на таку форму після більш як 15 років користування дивлюсь зовсім інакше

от місця круглий нормального розміру займає більше, це так.

це така моя думка і я її лише висловлюю, а не нав'язую. :beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Б", вариант "Б". Будет круглый. Уже как то поздновато определяться с формой бассейна :lol:. Как по мне то 3*6 очень маленький, так попрыгать, понырять., детям поплескаться. А мне нужно что бы плавать можно было. Для плавания нужен противоток, а это в моем случае - сумма как весь бассейн. Будем плавать покругу, 20 м длина дорожки получается, думаю хватит.

 

P.S.: строительство продолжается, завез отсев и песок, завтра начинаем проливать бетоном отверстия в шлакоблоке. Проливать буду до середины 6го ряда. Надеюсь сей процесс не растянется на месяц-два, управиться бы дня за 3-4, было бы супер.

 

Добавлено через 7 минут

Я бы вообще отказался от еппс(а). Как я понимаю, с этими блоками самое главное это хорошая гидроизоляция. Я бы еще сразу сделал хорошую отмостку вокруг. По бюджету наверно могли уже купить готовый круглый бассейн)))

1) А как без ЭППСа, кто мне его потом греть будет:shock:)?

2) Гидроизоляция будет, снаружи закладываю рубероид, изнутри обработаю гидрофобным составом каким-нибудь, потом ЭППС, штукатурка и мембрана.

3) Отмостка будет.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1) А как без ЭППСа, кто мне его потом греть будет:shock:)?

Самі великі тепловтрати через зеркало води.Особливо вночі , і в вітерець.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спрошу тут, раз много народу тусит :)

 

А на каркасник противоток кто-то ставил? Существуют такие решения? Как они в эксплуатации - есть смысл или баловство и нормально не работает?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Самі великі тепловтрати через зеркало води.Особливо вночі , і в вітерець.

 

Так что может есть смысл не заморачиваться с ЭППС, а сразу штукатурить шлакоблок. Это понятно что через зеркало воды идут большие потери за счет испарения? Но ведь земля то холодная, ну пусть верхний слой в жару прогреется сантиметров на 10-15, а дальше? А дно, там тоже приличная площадь получается, тоже потери не слабые. Как то ненадежненько без утепления.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...