Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Як нам живеться в ОТГ.

Музей

Рекомендовані повідомлення

Ви не знаєте що було до Пороха "сучасних ОТГ"?

 

Я, що з Місяця прилетів ?

Тоді грошей у бюджетах було обмаль.

Тоді на місцях крали - землю, схеми по приватизації, зловживали становищем - поїздки за кордон, квартири, лікування і т.д і т.п.

 

Зараз, продовжують красти по старих схемах, але здебільшого їх живі гроші цікавлять - прості відкати.

Бо красти живі гроші для них зараз значно легше - можна майже офіційно.

 

1 квітня змінились правила - без тендеру д

Я що з Місяця ?

Звісно знаю.

 

Якщо раніше наші хитрожопі робили один договір на 10 металевих конструкцій на загальну суму 199 тис. грн.

Отримували свої 5-ть відсотків у відкаті та були щасливі.

 

То зараз вони роблять 10 договорів - кожний на суму 19 тис. грн.

Та продовжують отримувати ті самі 5-ть відсотків.

 

***

 

Добавлено через 2 минуты

якийсь асфальт - скільки вийде асфальту на 50 тис? Зіл чи Газон?

 

Рівно стільки - щоб їм отримати свої 5-10 відсотків у відкаті.

Ви, напевно, у курсі, що у минулому році слуги народу відмінили кримінальну відповідальність за фіктивне підприємство ?

 

У нас у тендерах на асфальт зараз 2-а місцевих приватних підприємства конкурують та по черзі виграють.

Тільки техніка у них - ОДНА НА ДВОХ.

І усі щасливі.

Особливо ті - хто договори підписує та регулярно відкати отримує.

 

А якщо ви спробуєте влізти у їх схеми та договірняки та якимось чудом виграєте тендер на асфальт, то вас перевірками кожного квадратного метра того асфальту так задовбають, що ви ще доплатите з власної кишені - щоб лише залишили у спокої та на нацьковували правоохоронні органи, які у них також смачно підгодовані та отримують регулярно частину свого пирога.

 

Добавлено через 8 минут

Прозорро, і це все як раз зроблено щоб уникнути глобального злодійства

 

Клали вони на ваше Прозоро.

 

У нас одного піймали на цьому прозоро - що той брав участь у тендері щось там на 1,5 млн. і як приватний підприємець і як володар приватної фірми.

Непоганий такий тендер.

 

Впіймали його , здається з Антимонопольного комітету.

 

Вердикт - 3-и роки заборони участі у тендерах.

 

Через 6-ть місяців, без будь-яких конкурсів та Прозоро , голова ОТГ з ним договір робить на 500 тис.грн. - на річну охорону будівлі. Договір відображено у Прозоро.

Це місцевий голова ОТГ так допомагає тим хто його регулярно смачно годує та попав у халепу - місцева кланова корупція.

 

Клали вони на ваше Прозоро.

 

У нас місцевий голова ОТГ ВЗАГАЛІ ОБОРЗЄЛ - видав за рахунок громади інформаційний бюлетень (2,5 тис. примірників) - де на першій сторінці чітко написав, що

 

ЙОГО РОБОТА - ЦЕ СТВОРЮВАТИ УМОВИ КОМФОРТУ ДЛЯ ЛЮДЕЙ.

(кого він за людей вважає та кому він у такий простий засіб сигнали подає - ну це ви вже самі здогадайтеся

Наприклад вище по тексту йдеться про умови комфорту на 500 тис.грн. - там вже точно - він того товариша, якого впіймав антимонопольний комітет - за людей вважає. )

 

***

 

Якщо хто з правоохоронних органів, то пишіть у приват - я вам навіть силки на документи дам.

 

 

***

Змінено користувачем Privet
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я що з Місяця ?

Звісно знаю.

 

Якщо раніше наші хитрожопі робили один договір на 10 металевих конструкцій на загальну суму 199 тис. грн.

 

То зараз вони роблять 10 договорів - кожний на суму 19 тис. грн.

Не знаєте. Не можна зробити 10 договорів на однотипну продукцію, і навіть 2 не можна.

У нас у тендерах на асфальт зараз 2-а приватних підприємства.

Тільки техніка у них - ОДНА НА ДВОХ.

І усі щасливі.

Особливо ті - хто договори підписує та регулярно відкати отримує.

Ваше підприємство одне з них? Якщо ні то що заважає вийти на тендер? Там переможець визначає система, а не той хто "договори підписує".

Раніше навіть такої можливості - вийти на тендер - не було.

 

Зараз, продовжують красти

Якщо хто з правоохоронних органів, то пишіть у приват - я вам навіть силки на документи дам.

Вам треба не на форумі розорятись, а йти в поліцію.

Якщо у вас є докази то чому їх приховуєте?

 

Стаття 396 ККУ Приховування злочину

 

1. Заздалегідь не обіцяне приховування тяжкого чи особливо тяжкого злочину -

 

карається арештом на строк до трьох місяців або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

 

Якщо у вас немає доказів то:

Стаття 383. ККУ Завідомо неправдиве повідомлення про вчинення кримінального правопорушення

 

1. Завідомо неправдиве повідомлення суду, прокурору, слідчому, дізнавачу або органу досудового розслідування про вчинення кримінального правопорушення -

 

карається виправними роботами на строк до двох років або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на строк до двох років.

 

2. Ті самі дії, поєднані з обвинуваченням особи в тяжкому чи особливо тяжкому злочині або із штучним створенням доказів обвинувачення, а також вчинені з корисливих мотивів, -

 

караються обмеженням волі на строк від двох до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вам треба не на форумі розорятись, а йти в поліцію.

Якщо у вас є докази то чому їх приховуєте?

 

Чого це ?

 

Для мене періодично пойобу-ти місцевих злочинців - це засіб відпочинку від стресів.

Це як для вас у інтернеті ютуб дивитися.

 

Нещодавно, наприклад, за доручення адміністрації президента аудитори приїздили та дорогу перевіряли.

 

Що наші злочинці зробили ?

 

За тиждень до аудиту - зробили її прихований ремонт.

 

Аудитори були у захваті - яка чудова дорога, які погани люди що пишуть на таких місцевих талановитих кризових менеджерів...

 

Вирішив я трохи вздрючити тих аудиторів - відправив якісні фото дороги за тиждень до їх приїзду та те що вони бачили під час аудиту.

 

Напевно, у кабінетах ссали кіпятком та рвали волосня на пупках.

 

Бо дуже кумедні речі почали відбуватися через 2-а дні - голова ОТГ за один день закатав ту дорогу у новий асфальт.

 

І що цікаве - це було влітку 2019 року, а за той асфальт він так не розрахувався - у тендерах відсутня будь-яка інформація з цього приводу.

А асфальту там десь на 1,5 млн.грн.

 

ВМІЮТЬ ВОНИ ЖОПИ ОДНЕ ОДНОМУ ПРИКРИВАТИ КОЛИ СМАЖЕНИМ ЗАСМЕРДИТЬ - кланова корупція.

Змінено користувачем Privet
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для бидла завжди всі винні. Що ти зробив для того, щоб місцева влада була зацікавлена "в благополуччі населених пунктів без власної вигоди"? Мені чомусь здається що нічого.

а не пішов би ти в ліс за таку розмову? я мешкаю 30 років в своєму селі, а якесь віртуальне чучело буде мене ображати і відчитувати "що я зробив." Не знаєш хто я і чим живу, а пишеш таку нісенітницю. І не повинен нічого робити, щоб реалізувати своє законне право. зато 70 млн за 5 років порох с***ив грошей в села, а я повинен щось робити, на колінах повзати, випрошувати? АТОвці теж повинні щось робити? Чи коли береги ділять своїм трудягам, а АТовці в прольоті? Для мене простіше придбати землю, ніж дупи цілувати чиновницькі.

Коли питають тих трудяг на якій підставі вони отримали 20 соток берега, завжди відповідь проста - написав заяву , типу люди не пишуть? скрізь корупція, і нікуди вона не дінеться. штучно стримується розвиток села, це першочергова завдення голови, землі повно, вилучається поле і відводиться під будівництво, збільшується населення, росте інфраструктура. Якщо видавати землю тим, хто "заслужив" (щось зробив), то потрібна комісія, на чолі з паном Humanite і цілий статут, по якому пан Humanite буде казати, заслужив ти чи ні, землю в своєму рідному селі.

20 соток лісу, на пагорбах, на греблях - це все законно і нормально, вони ж ЗРОБИЛИ щось для села.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вся реформа це ще один майданний розводняк. У нас в селі пробули створити ОТГ. Була послані на три веселі букви на найвищому рівні.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а не пішов би ти в ліс за таку розмову? я мешкаю 30 років в своєму селі, а якесь віртуальне чучело буде мене ображати і відчитувати "що я зробив." Не знаєш хто я і чим живу, а пишеш таку нісенітницю. І не повинен нічого робити, щоб реалізувати своє законне право. зато 70 млн за 5 років порох с***ив грошей в села, а я повинен щось робити, на колінах повзати, випрошувати? АТОвці теж повинні щось робити? Чи коли береги ділять своїм трудягам, а АТовці в прольоті? Для мене простіше придбати землю, ніж дупи цілувати чиновницькі.

Коли питають тих трудяг на якій підставі вони отримали 20 соток берега, завжди відповідь проста - написав заяву , типу люди не пишуть? скрізь корупція, і нікуди вона не дінеться. штучно стримується розвиток села, це першочергова завдення голови, землі повно, вилучається поле і відводиться під будівництво, збільшується населення, росте інфраструктура. Якщо видавати землю тим, хто "заслужив" (щось зробив), то потрібна комісія, на чолі з паном Humanite і цілий статут, по якому пан Humanite буде казати, заслужив ти чи ні, землю в своєму рідному селі.

20 соток лісу, на пагорбах, на греблях - це все законно і нормально, вони ж ЗРОБИЛИ щось для села.

 

У мене нема часу гуляти по лісі. Я працюю щоб у мешканців вирішувалися нагальні питання. І вони вирішуються. Хотілося б більше та швидше, але є бюджет і неможливо зробити бідьше, ніж дозволяє бюджет.

 

За те, що ви живете в селі голова вам повинен цілувати дупу? А може ви розповісте скільки податків з вашої кишені пішло на розвиток села? Чи то недозволене питання? Дійсно, ви ж не винні, то вам всі винні.

Коли вас не влаштовує що і як робить місцева влада, то балотуйтеся на місце голови та робіть так як треба... Але то ж не ваші методи? Вам кортить щоб вони самі на колінах до вас повзли та випрошували що ж їм такого зробить, щоб ви прийняли за 30 рочків життя в сели як компенсацію за страждання?

Розкажіть же що ж ви такого зробили що вам винні!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вся реформа це ще один майданний розводняк. У нас в селі пробули створити ОТГ. Була послані на три веселі букви на найвищому рівні.

Ну...молодці.

Який бюджет Вашого населеного пункту за 2019-й рік?

Структуру надходжень знаєте?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отож, що правда

разводняк, були послані...

а по яким критеріям, які розміри громади і т.п.?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дуже часто "посилають" коли на об"єднуватися хочуть ті, в кого скрізь дірки з тими, хто добре хазяйнує та має гроші, мовляв - там гроші є, хай нам усе й роблять. Отоді й посилають. Хитро зроблених.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отож, я як побачив список вимог у сосідеього села - амбулаторію нам, велосипедну доріжку и тротуар довжиною 3 км, нічне освітлення, ще щось не пригадую, при тому що в самих ноль, вже зранку під магазом пивко та цигаретка
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось тут можна дізнатися про доходи населеного пункту, та які саме надходження. Також, є інфографіка витрат.

openbudget.gov.ua/

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

зато 70 млн за 5 років порох с***ив грошей в села, а

а че так мало?написал бы уже миилиард....

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а че так мало?написал бы уже миилиард....

 

Добавлено через 1 минуту

пАтАмуштА ЗЕбил - однозначно!!!:pozor:

ви дійсно вважаєте петра святим? крали і будуть красти, ніколи це не зникне. Україноою керує опг, змінюється лиш етикетка

 

Добавлено через 3 минуты

У мене нема часу гуляти по лісі. Я працюю щоб у мешканців вирішувалися нагальні питання. І вони вирішуються. Хотілося б більше та швидше, але є бюджет і неможливо зробити бідьше, ніж дозволяє бюджет.

 

За те, що ви живете в селі голова вам повинен цілувати дупу? А може ви розповісте скільки податків з вашої кишені пішло на розвиток села? Чи то недозволене питання? Дійсно, ви ж не винні, то вам всі винні.

Коли вас не влаштовує що і як робить місцева влада, то балотуйтеся на місце голови та робіть так як треба... Але то ж не ваші методи? Вам кортить щоб вони самі на колінах до вас повзли та випрошували що ж їм такого зробить, щоб ви прийняли за 30 рочків життя в сели як компенсацію за страждання?

Розкажіть же що ж ви такого зробили що вам винні!

вчипевся до одного речення і написав якусь хрінь? ти весь такий класний дядько-маладец, сам не похвалиш ніхто не похвалить?

я тобі написав, що землю ділять своїм і тим, хто нічим не кращий за мене. коли питаєш як отримали, відповідь проста - написав заяву. її пишуть сотні людей, є неофіційні черги. "землі не має" - такого поняття не має бути.

в своєму болоті плаваєш і не розумієш, що без землі розвитку не буде.

згідно децентралізації мої податки йдуть по місцю проживання, значить мій внесок теж є.

свідок петра?

 

собі земелюку вже взяв? трудяга

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Саме так. Не далі як сьогодні розпочав процедуру поврнення в комунальну власність 13,152 Га землі. Кілька років тому цю землю відвели під будівництво житлового комплексу, але там навіть проектувати не починали. Ще раз - не собі а в комунальну власність, тобто на потреби містян. Тому пан знов схибив бо рахує всіх за своєю суттю - всі навкруги крадії, бо сам би як міг би щось вкрасти, то крав би.

А стомовно податків, то згідно податкового кодексу не всі податки ідуть за місцем проживання чи навіть сплати. Далеко не всі.

 

Стосовно ютубу. За минулий рік реконструювали два стадіони. Суми дійсно такі. Але така ціна за проектом, що пройшов державну експертизу. На одному резинове покриття, на іншому трава, яку майже наступного дня після відкриття почали такі як ви різати собі на дачі та на балкони. Одного поліція спіймала. 5 років. Ще двоє чекають вироку. І як пошептало. Не крадуть ані забори, ані килим. Огорожа, така сама. Поки бовдури не ламають, то стоїть непагано декілька років як нова. А от ті, яим всі винні, своїх іточок виховують такими як і вони самі. Для тих загорожа з арматури з колючим дротом потрібна. Для перевиховання.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановні, всіх, хто зайшов посперечатися про Петра або про Зе, про «крадуть», про «земельку» та інше, дуже прошу забиратися геть.

Так, проблем багато, але потрібно вирішувати ті проблеми і жити далі.

Хоч один з‘ясував бюджет свого населеного пункту, як витрачаються кошти?

Очевидно, що ні.

 

Є села, де річний бюджет 300-500 тис грн.

Діти поїхали в місто або на заробітки, батьки живуть не пенсію та городину. Жодних підприємств немає, єдиний платник податків місцевий МАФ, що торгує цигарками, сіллю та пивом. Мабуть, такі села повинні поступово ліквідовуватися.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не думаю що такі населенні пункти мають ліквідуватися, а людей куди? З якого бісу? Ім так добре.

По друге - що прям усі села можна наповнити підприємствами? Наврячі, та і нащо?

Короче це питання дуже дискутабельне

А з садовими що робити, якщо все більше людей починає в них проживати? Садові теж потрапили до отг, з налогів платять тільки земельний.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сообщение от piterpavel

а че так мало?написал бы уже миилиард....

 

источник конечно : гавно плюс гавно:)

Порошенко украл лично?

как житель васильковского района знаю что кононенко помогал ..

что там шас делает дубинский не слышно не видно

по децентрализации ,наш голова не знала куда деньги расходовать, ( ситуация до зеленой эры:) улицы осветили, детские площадки ,парк сделали

на моей улице свет пропал в году 92, в 16 появился....

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не думаю що такі населенні пункти мають ліквідуватися, а людей куди? З якого бісу? Ім так добре.

По друге - що прям усі села можна наповнити підприємствами? Наврячі, та і нащо?

Короче це питання дуже дискутабельне

А з садовими що робити, якщо все більше людей починає в них проживати? Садові теж потрапили до отг, з налогів платять тільки земельний.

Власне, йдеться про поступовий процесс. Хто купить будинок або будуватиме виробництво в місцевості де самі пенсіонери?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є села, де річний бюджет 300-500 тис грн.

Діти поїхали в місто або на заробітки, батьки живуть не пенсію та городину. Жодних підприємств немає, єдиний платник податків місцевий МАФ, що торгує цигарками, сіллю та пивом. Мабуть, такі села повинні поступово ліквідовуватися.

Не думаю що такі населенні пункти мають ліквідуватися, а людей куди? З якого бісу? Ім так добре.

По друге - що прям усі села можна наповнити підприємствами? Наврячі, та і нащо?

Короче це питання дуже дискутабельне

А з садовими що робити, якщо все більше людей починає в них проживати? Садові теж потрапили до отг, з налогів платять тільки земельний.

Чого бідні - бо дурні.

Абсолютно не згоден з твердженням про "бідні" села, і тим більше про ліквідацію, до речі як вона має виглядати. Особливо дивують аргументи про відсутність джерел доходів.

 

Села одноосібно мають вкрай ліквідний ресурс - землю. І наскільки вони ефективно ним розпоряджаються - так і живуть.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Власне, йдеться про поступовий процесс. Хто купить будинок або будуватиме виробництво в місцевості де самі пенсіонери?

я теж так вважаю, що такі села вимруть. Сенсу їх існування просто немає. Землю будуть обробляти агрохолдинги або фермери. Хто із молоді захоче жить в забитому селі без інфраструктури і без нормальних заробітків? Це все прогрес, індустріалізація і автоматизація праці. Землю зараз обробляють без застосування ручної праці та ще й високопродуктивними механізмами.

Подивилась наш бюджет: доходи 47 млн, видатки 52млн.грн. В самому документі загальні фрази на кшталт "программа бла-бла-бла" і сума. А чи є документи в якому розписано докладніше куди потратили гроші?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А 47 та 52 мільйони це бюджет якого населенного пункту та за який період?

 

Подивитись реальний бюджет можна на сайті вашого міста/села/селища. Там є детальний розгорнутий план використання коштів та звіти за попередні періоди.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А 47 та 52 мільйони це бюджет якого населенного пункту та за який період?

 

Подивитись реальний бюджет можна на сайті вашого міста/села/селища. Там є детальний розгорнутий план використання коштів та звіти за попередні періоди.

Степанківська ОТГ бюджет на 2020 рік. Хотілося б глянути виконання бюджету.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

источник конечно : гавно плюс гавно:)

Порошенко украл лично?

как житель васильковского района знаю что кононенко помогал ..

что там шас делает дубинский не слышно не видно

по децентрализации ,наш голова не знала куда деньги расходовать, ( ситуация до зеленой эры:) улицы осветили, детские площадки ,парк сделали

на моей улице свет пропал в году 92, в 16 появился....

 

смт. Глеваха - за правления Петра (во время войны), просто расцвела!

Уложены везде новые бордюры, тротуары, асфальт, остановки. Пробили две артезианские скважины, озеленение везде и т.д и т.п. До этого, смт. стояло как призрак с дурдомом, даже без питьевой воды.:(

НО ЗЕложникам зомбоящика внушили, что Кононенко и Петя воры, и получил Васильковский р-н. святого сына, мамы которая очень любит скорость!:) Который вообще нихрена не делает!!!:(и нихрена не сделает!!!

Но, на конец то, местные ЗЕбилы - начинают прозревать, что в очередной раз, жиды развели народ!!!

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Степанківська ОТГ бюджет на 2020 рік. Хотілося б глянути виконання бюджету.

Я давала посилання на сайт де можна все побачити.

openbudget.gov.ua

Ваша ОТГ. План надходжень (думаю співпаде з минулорічним надходженням), фактичні надходження станом на початок липня 2020, структура витрат. На скріні.

Не вказано, скільки мешканців, територія. Але ось тут сайт Вашої ОТГ.

stepankivska.gr.org.ua/

А тут, детальна інформація про кому та скільки платить Ваша ОТГ.

https://spending.gov.ua/new/disposers/04408844/agreements

 

Я к на мене, то якось занадто дорого коштують Ваші сільські чиновники.

При тому, що економічна діяність мізерна.

Open Budget - СтепнківськаОТГ.pdf

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...