Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Законно ли ограничение проезда? и что делать.

andreo

Рекомендовані повідомлення

Ну так скиньтесь и сделайте там дорогу и не пускайте по ней соседа.

Нє, краще зробіть дорогу і запускайте міксери сусідів, які зажали її робити :good:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Краще зробити дорогу, яка не руйнуватиметься від міксерів. Але слідкувати, щоб з тих міксерів на дорогу вміст не виливався.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та вони ніяку не хочуть робити, хочуть щоб лошара зробив а вони його ще й поливати будуть, який ублюдок
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та вони ніяку не хочуть робити, хочуть щоб лошара зробив а вони його ще й поливати будуть, який ублюдок

какой вы странный. вам же ясно сказали, что из всего условного массива построилось процентов 30. если не 20. это как в доме, что сдался один первый сделал себе ремонт и потом долбает остальных, что ему мешают жить своими ремонтами.если бы не перекопали заезд что идет по участку другого человека вокруг, вопрос о заезде не стал вообще. а так через лес вокруг я вообще сомневаюсь, что эта техника пройдет.или вы думаете, что если я купил участок, то первым делом мне некуда девать деньги и я буду автобаны строить?я просил возможные законные решения этого вопроса, а не брызги желчи от таких как вы. сейчас я участвую в сборе средств на ремонт первой улицы, что ведет к нам. хотя даже фундамент не залил.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

какой вы странный. вам же ясно сказали, что из всего условного массива построилось процентов 30. если не 20. это как в доме, что сдался один первый сделал себе ремонт и потом долбает остальных, что ему мешают жить своими ремонтами.если бы не перекопали заезд что идет по участку другого человека вокруг, вопрос о заезде не стал вообще. а так через лес вокруг я вообще сомневаюсь, что эта техника пройдет.или вы думаете, что если я купил участок, то первым делом мне некуда девать деньги и я буду автобаны строить?я просил возможные законные решения этого вопроса, а не брызги желчи от таких как вы. сейчас я участвую в сборе средств на ремонт первой улицы, что ведет к нам. хотя даже фундамент не залил.

Каждый примеряет ситуацию на себя, а так как вопрос частый, отсюда и говносрач.

Про «договорится отремонтировать если что» или трапы, не думали?

Из законного способа:

Берете официально в аренду себе камаз или еще что высокое. Приезжаете на нем и вызываете полицию- вас не пускают домой.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я просил возможные законные решения этого вопроса

Законный путь тернист.Вызывается полиция и безпека руху.Составляются бумаги.Ответ из поселкового совета об отсутсвии разрешения на установку.Заключение кадастра о принадлежности участка с сооружением и дорогой.Желательно задокументировать,кто позиционирует себя как установщик сооружения.Иск в суд с требованием признать не законной и демонтировать,нанять дорогого адвоката,судебные издержки возложить на "соорудителя".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

какой вы странный. вам же ясно сказали, что из всего условного массива построилось процентов 30. если не 20. это как в доме, что сдался один первый сделал себе ремонт и потом долбает остальных, что ему мешают жить своими ремонтами.если бы не перекопали заезд что идет по участку другого человека вокруг, вопрос о заезде не стал вообще. а так через лес вокруг я вообще сомневаюсь, что эта техника пройдет.или вы думаете, что если я купил участок, то первым делом мне некуда девать деньги и я буду автобаны строить?я просил возможные законные решения этого вопроса, а не брызги желчи от таких как вы. сейчас я участвую в сборе средств на ремонт первой улицы, что ведет к нам. хотя даже фундамент не залил.

Не странніший ніж ви. Сказали не ясно, ми до цього часу не можемо допроситись у вас розміру дороги і ціни питання. Якщо ціни ще не знаєте (тоді чого шум?) то розміри дороги можна й вказати.

Щодо % то ви вже визначтесь хто там що там, і до чого, бо вказано 5 чол

Робити дорогу до будівництва нормальна практика, хоча б чорнову, інакше як техніка потраплятиме на ділянку? Чи чекаєте що вам хтось на шарка її зробить?

 

Ось ви пишете що змогли легковиком заїхати через другий заїзд, якщо пройшов легковик то вантажівка проїде аж бігом, проблема я так бачу в тому щоб взяти бензопилу і витратити кілька годин на обрізку дерев? Це серйозно? От проблема так проблема

 

Ще на початку вам вказали що рамка незаконна, але по людськи... Якби всі були людьми то й рамки не було

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

хоча б чорнову, інакше як техніка потраплятиме на ділянку?

Щось мені підказує,що дехто таки странніший."Чорнова" і так є...

Можливо Ви ще вважаєте,що певний розмір інвестицій(ніяк не зафіксований) приватної особи у ділянку дороги,надає особі деякі привілеї у визначенні правил користування означенною ділянкою?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можливо Ви ще вважаєте,що певний розмір інвестицій(ніяк не зафіксований) приватної особи у ділянку дороги,надає особі деякі привілеї у визначенні правил користування означенною ділянкою?

Думаю вас не обходить що я вважаю, очевидно ж чоловік, що зробив шмат дороги ДЛЯ ВСІХ не вимагає абсолютно ніяких для себе привілеїв, а лише відшкодування частини витрат (без %).

"Чорнова" і так є...

Так, є, і тут пощастило - треба лиш гілляки обрізати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю вас не обходить що я вважаю, очевидно ж чоловік, що зробив шмат дороги ДЛЯ ВСІХ не вимагає абсолютно ніяких для себе привілеїв, а лише відшкодування частини витрат (без %).

 

Так, є, і тут пощастило - треба лиш гілляки обрізати.

 

Якщо хтось помиє підлогу в загальному під'їзді або пофарбує стіни, що він може очікувати від сусідів крім респекту, дотримання чистоти і можливо добровільного відшкодування витрат? Якщо йому не повезло і він живе серед свиней або серед людей, що не планували фарбувати стіни, він тим не менш не може обмежувати їх доступ до квартир.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо хтось помиє підлогу в загальному під'їзді або пофарбує стіни, що він може очікувати від сусідів крім респекту, дотримання чистоти і можливо добровільного відшкодування витрат? Якщо йому не повезло і він живе серед свиней або серед людей, що не планували фарбувати стіни, він тим не менш не може обмежувати їх доступ до квартир.

1. Дорога - не миття підлоги.

2. Він абсолютно нікому не обмежує проїзду і доступу до ділянок.

3. Щодо свиней згоден.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сегодня был в одном коттеджном городке, где люди тоже установили ограничитель. Тоже по причине асфальтированной дороги.

 

Так там не то что пожарная, там скорая помощь не может проехать.

 

По-моему мир сошёл с ума...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

там скорая помощь не может проехать.

А смысл скорой приезжать?Так хоть по дороге нормальной,напоследок покатаются.

 

Добавлено через 1 минуту

Так, є, і тут пощастило - треба лиш гілляки обрізати.

Нііііііі!Є та де немає гіляк.

 

Добавлено через 2 минуты

очевидно ж чоловік, що зробив шмат дороги ДЛЯ ВСІХ не вимагає абсолютно ніяких для себе привілеїв, а лише відшкодування частини витрат

То,як встановленна рамка не подіє,може вже переходить до викрадення дітей?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так там не то что..

Там - не тут

 

Добавлено через 6 минут

Нііііііі!Є та де немає гіляк

Та так, та що без гілляк не чорнова

Хочеш їздити по чистовій бетоновозами - заплати людині що її зробила, і подякуй

 

То,як встановленна рамка не подіє,може вже переходить до викрадення дітей?

У вас багата уява :pozor:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хочеш їздити по чистовій бетоновозами - заплати людині що її зробила, і подякуй

Ви не уважні.Те,що Ви назвали людиною,кинуло клаптик асфальту на частину існуючої дороги.І її дії можуть бути кваліфіквані як вимагання,при доведенні,передбачається кримінальна відповідальність.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хочеш їздити по чистовій бетоновозами - заплати людині що її зробила, і подякуй

Ок. Я завтра пришёл и покрасил эту дорогу. Очень красиво покрасил. Прям глаз радуется. .

Ставлю болларды и блокирую проезд до момента, пока меня не поблагодарят и не оплатят мои работы ВСЕ автомобилисты, которые планируют проезд по этому участку.

Норм идея?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ок. Я завтра пришёл и покрасил эту дорогу.

Дарагой!Зачэм эту?На въезде в Ирпень покрасим.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви не уважні.Те,що Ви назвали людиною,кинуло клаптик асфальту на частину існуючої дороги.

Це ви не уважні. ТСа вже тричі питали про параметри зробленої дороги, і ціну питання - без відповіді, тому чи клаптик там, чи кілометр невідомо.

 

Добавлено через 1 минуту

Ок. Я завтра пришёл и покрасил эту дорогу.

...

Норм идея?

Якщо чесно - ідіотська

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сосед построивший дом на углу коттеджного городка, проложил асфальт напротив себя и поставил ограничитель по проезду

А так??????

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дарагой!Зачэм эту?На въезде в Ирпень покрасим.

Маладэц, купи собі пиріжок :pozor:

 

Добавлено через 2 минуты

А так??????

А так??????

 

Предварительно он озвучил, что за дорогу мы (нас человек 5) должны ему деньги. Какие варианты решения проблемы? я согласен на ремонт какой то но это считаю перебор.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...или вы думаете, что если я купил участок, то первым делом мне некуда девать деньги и я буду автобаны строить?..

 

Цена вопроса? Сколько денег с вас и ваших соседей требует построивший дорогу? За какой размер асфальтированного участка ?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Або так????

сейчас я участвую в сборе средств на ремонт первой улицы

Чим перша вулиця краща чим сусідська?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чим перша вулиця краща чим сусідська?

Там ще не встановлено обмеження.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Там ще не встановлено обмеження.

Тобто якби стояла рамка то було б те саме?:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...