Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Законно ли ограничение проезда? и что делать.

andreo

Рекомендовані повідомлення

Я думаю так. Спочатку наші люди не розуміли, навіщо платити за комунальні послуги і як важливі ці блага цивілізації. Тепер розуміють. Раніше люди у багатоповерхівках не розуміли, що ремонт потрібний не тільки в квартирі, але й у під'їзді і на подвір'ї. Тепер розуміють здебільшого. Скоро наші люди зрозуміють, що будівництво будинку треба починати не з фундаменту, а з дороги. Думати про дитячі майданчики і таке інше.

 

Рамки незаконні? Так. Чи допоможуть вони ментальному прогресу наших людей? Я певен, що так.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Рамки незаконні? Так. Чи допоможуть вони ментальному прогресу наших людей? Я певен, що так.

 

Тобто, той сусіда, що поставив рамку, якщо й не піонер в цій справі, то вже точно, що святий, який приведе нас у світле майбутнє?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто, той сусіда, що поставив рамку, якщо й не піонер в цій справі, то вже точно, що святий, який приведе нас у світле майбутнє?

 

Вибачте, вам аби щось написати? Сформулюйте свою позицію, а ми будемо ставити запитання.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цена вопроса? Сколько денег с вас и ваших соседей требует построивший дорогу? За какой размер асфальтированного участка ?

на неделе узнаю. размер метров 80 длина и стандарт ширина на 2 машины

Або так????

 

Чим перша вулиця краща чим сусідська?

эта та же улица. только в конце ее этот человек поставил рамку.

если вы думаете, что там через лес спокойно проедет бетоновоз, откуда такая уверенность? я та 1 передаче еле ехал. а если он там застрянет?:fool:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на неделе узнаю. размер метров 80 длина и стандарт ширина на 2 машины

 

эта та же улица. только в конце ее этот человек поставил рамку.

если вы думаете, что там через лес спокойно проедет бетоновоз, откуда такая уверенность? я та 1 передаче еле ехал. а если он там застрянет?:fool:

Ого.

А нахрена он делал на 2 машины? Оставил бы одну полосу доя миксеров, и самому удобно было бы, и миксеры бы проезжали. Я думал там узенько, хрен проедешь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на неделе узнаю. размер метров 80 длина и стандарт ширина на 2 машины

эта та же улица. только в конце ее этот человек поставил рамку.

Ну, непогано вклався, мабуть той відрізок сам робив. А на початок вулиці колгоспом скидаються.

 

если вы думаете, что там через лес спокойно проедет бетоновоз, откуда такая уверенность? я та 1 передаче еле ехал. а если он там застрянет?

Зазвичай туди, де проїжджає бетоновоз, легковик навіть не потикається. Але звісно хай водій дивиться куди їде, очі ж є

 

Добавлено через 57 секунд

А нахрена он делал на 2 машины?

Потому шо мудак і сволочь

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

наші люди не розуміли, навіщо платити за комунальні послуги і як важливі ці блага цивілізації. Тепер розуміють. Раніше люди у багатоповерхівках не розуміли, що ремонт потрібний не тільки в квартирі, але й у під'їзді і на подвір'ї

А, Вы, простите, чьих будете? Это где такие люди, в Бангладеш? )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А, Вы, простите, чьих будете? Это где такие люди, в Бангладеш? )

Прекращайте вот етот вот балаган, давайте по темі - з’явились нові ввідні

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Появились длина и ширина. А денег сколько - тайной и осталось.

Ну так пише ж, на тижні буде знати. Як узнає так напише

 

Але площа вже є, 5*80=400м2, по чому там у нас асфальтування? Грн по 200 без підготовки? А з підготовкою?

400*200=80 000 грн

Непогано так прилип якщо на одного, але на 6-ох то по 13 тис - різниця є.

Як і розуміння нащо рамка проти міксерів :evil:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А з підготовкою?

А з підготовкою то й бетонозмішувач не страшний тому покриттю. А от якщо тоненький шар асафльту на пісок кинули - то і я б нічого важчого за тачанку не пускав.

80 000 грн

Непогано так прилип якщо на одного

Ми ж не знаємо джерел і розміру доходів. Може це саме довжина по фасаду огорожі ділянки і завтра відвідувачі нові чемодани принесуть зі значно більшими цифрами, ніж було витрачено на асфальтування.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як і розуміння нащо рамка проти міксерів

Як нащо?Щоб за горло не тримати не зговірливих "партнерів".Типу самі до мене приповзете.У випадку,як не здогадаються звернутись до прокурора...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А з підготовкою то й бетонозмішувач не страшний тому покриттю. А от якщо тоненький шар асафльту на пісок кинули - то і я б нічого важчого за тачанку не пускав.

 

Ми ж не знаємо джерел і розміру доходів. Може це саме довжина по фасаду огорожі ділянки і завтра відвідувачі нові чемодани принесуть зі значно більшими цифрами, ніж було витрачено на асфальтування.

Ну, це вже інше питання. Початково було падлюка, сволочь, незаконно перекрив бо

Те,що Ви назвали людиною,кинуло клаптик асфальту на частину існуючої дороги

Тепер виявилось чималий клаптик. Тобто невдоволення чоловіка, який зробив дорогу для всіх (!) в принципі зрозуміле. Натомість він не забороняє нею користуватись всім, і навіть бетоновози готовий пропускати - але хоче справедливості - відшкодування частини витрат пропорційно користувачам. Цілком адекватний підхід адекватної людини.

 

А щодо ціни питання тут можуть бути варіанти. Якщо виставить кошторис по ціні бурштинової копальні - тут зрозуміло можна обурюватись і сперечатись, а якщо ціна +/- ринкова то... Але ж погодьтесь це інше питання

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А, Вы, простите, чьих будете? Это где такие люди, в Бангладеш? )

 

 

 

Ви мене намагаєтесь тролити, чи що? Чи провокуєте, щоб забанити?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну так пише ж, на тижні буде знати. Як узнає так напише

 

Перед тем как поднимать кипиш нужно знать основание. А сидеть на кухне и умничать - там наверно по 2 тыс. с носа - это много. не дам........

 

Добавлено через 2 минуты

Як нащо?Щоб за горло не тримати не зговірливих "партнерів".Типу самі до мене приповзете.У випадку,як не здогадаються звернутись до прокурора...

При чем тут прокурор?! Вы вообще в курсе, что полномочия прокуратуры изменились с 2012 года и они уже 8 лет имеют право надзора только за полицией? Функций общего надзора у них нет.

Про горло думаю иначе - человек реально претендует на лидерство в КП.

Продолжение будет интересней. После всеобщей сдачи денег преграду не уберут.

т.о. - сдаю 10 и езжу огородами\лесом. Не сдаю 10 и езжу огородами\лесом. Вывод напрашивается сам собой.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Про горло думаю иначе - человек реально претендует на лидерство в КП.

Продолжение будет интересней. После всеобщей сдачи денег преграду не уберут.

т.о. - сдаю 10 и езжу огородами\лесом. Не сдаю 10 и езжу огородами\лесом. Вывод напрашивается сам собой.

От що значить жінка! Бачить на три кроки вперед навіть те, чого сходу не видно! :lol:

 

Насправді все простіше:

логика такая, или давайте деньги или делайте заезд с другой стороны.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вывод напрашивается сам собой.

Да он опубликован в третьем посту на первой странице.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тепер виявилось чималий клаптик.

Ми не знаємо довжину фасаду ділянки. Можливо довжина асфальту точно відповідає довжині фасаду.

Тобто невдоволення чоловіка, який зробив дорогу для всіх (!) в принципі зрозуміле.

Або лише навпроти фасаду своєї ділянки.

 

От колись Медведчук зробив в мене в селі асфальтування - заасфальтував вулицю до своєї тітки, 1200 м - оце я розумію зробив дорогу для всіх (бо то аж до кінця вулиці вийшло, його тітка майже в кінці й мешкала). Але ніяких обмежувачів не ставив. Вже й тітка та померла - але дорогою досі користуються. І фури об’їжджали по ній минулого року втомлений міст на основній дорозі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ми не знаємо довжину фасаду ділянки. Можливо довжина асфальту точно відповідає довжині фасаду.

Або лише навпроти фасаду своєї ділянки.

І що це міняє?

 

От колись Медведчук зробив в мене в селі асфальтування - заасфальтував вулицю до своєї тітки, 1200 м - оце я розумію зробив дорогу для всіх (бо то аж до кінця вулиці вийшло, його тітка майже в кінці й мешкала). Але ніяких обмежувачів не ставив. Вже й тітка та померла - але дорогою досі користуються. І фури об’їжджали по ній минулого року втомлений міст на основній дорозі.

медведчук... Це тіпа він індульгенцію купив?

Я впевнений, як він паскуда сдохне то гнитиме у пеклі вічність

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@Дощ, если вы именно про асфальт то там раза в 2-3 больше чем 200 грн, а если речь про крошку то 200 это как раз с подготовкой основания и 100 без такового
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, я в цінах не особо орієнтуюсь, сказав навмання, думаю якщо тс вкаже точні параметри то тут колективним розумом і ціну визначим щоб три шкури не здерли, асфальтування - не фасад, розбіжність в межах розумного.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...