Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Как найти архитектора-проектировщика?

Chapaev

Рекомендовані повідомлення

А те, що два поверхи , плоска кровля та перекриття монолітний залізобетон з прольотами у 6-7 метрів ? - це ж треба таки якось рахувати ?

 

Взагалі, конструктив - це коробка у два поверхи 16х7 метрів, без будь-яких внутрішніх перегородок.

 

проект, розрахунки ви робите, якщо він потрібен. вся відповідальність за будівництво на вас як не крути.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

проект, розрахунки ви робите, якщо він потрібен. вся відповідальність за будівництво на вас як не крути.

 

Тобто, якщо я цю нежитлову будівлю почну офіційно використовувати у підприємницькій діяльності - наприклад у якості офісу чи магазину, то місцеві чиновники мені не почнуть руки заламувати з приводу того, що проект я сам малював - отже якщо воно рухне, то нехай мене там поховає, а щодо сторонніх людей та їх присутність - ми на таке не підписувалися ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто, якщо я цю нежитлову будівлю почну офіційно використовувати у підприємницькій діяльності - наприклад у якості офісу чи магазину, то місцеві чиновники мені не почнуть руки заламувати з приводу того, що проект я сам малював - отже якщо воно рухне, то нехай мене там поховає, а щодо сторонніх людей та їх присутність - ми на таке не підписувалися ?

 

как магазином или офисом в прямом понимании вы пользоваться не сможете так как это подмена понятий. а вот заниматься предпринимательской деятельность на своей частной територии никто не запрещает.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

нежитлову будівлю

 

ips.ligazakon.net/document/RE19640?an=226

1.2. Будівельний паспорт забудови земельної ділянки (далі - будівельний паспорт) визначає комплекс містобудівних та архітектурних вимог до розміщення і будівництва індивідуального (садибного) житлового, садового, дачного будинку не вище двох поверхів (без урахування мансардного) з площею до 300 квадратних метрів, господарських будівель, споруд, гаражів, елементів інженерного захисту, благоустрою та озеленення на земельній ділянці.

 

Тобто на комерційній землі збудувати по будпаспорту не вийде.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

как я понимаю земля то у Privet под садибну застройку

 

Для комерційного використання.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для комерційного використання.

 

упс, тоді містобуди, проект( бажано підвести під CC1), а далі по схемі ...... повідомлення (сертифікований авторский надзор, технадзор)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

как я понимаю земля то у Privet под садибну застройку

На жилой/садовой/дачной земле все равно не выдадут стройпаспорт на обьект более 300м и 2 этажей. Если на ней нужен офис или магазин превышающий эти показатели то смысла получать стройпаспорт нет. Такое строят самоволкой сразу. Как потом это легализуют не знаю. Но вот пример самовольных обьектов, которые вполне себе функционируют. При этом все построены на садовой земле.

8000000000:75:766:0001

8000000000:75:768:0020

8000000000:91:474:0050

8000000000:91:453:0021

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На жилой/садовой/дачной земле все равно не выдадут стройпаспорт на обьект более 300м и 2 этажей.

 

 

я как бы не спорю, в нашей стране всякое бывает, тем более уже который год меняют законодательство в строительной сфере, а конца еще не видать.

 

был уверен, что у Privet земля под жилую застройку и ему нужна мастерская аля...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Privet земля под жилую застройку и ему нужна мастерская аля...

 

Взагалі, у мене є і комерційна і під застройку - які межують між собою.

Комерційну я звільнив від забудови - зніс той сарай що там був та дуже не хочу її зараз забудовувати , але приміщення хоча би у 100 квадратів потрібне.

Не хочу тягнути морські контейнери та зварювати між собою - не дешево та під сумнівом доцільність, але при такому варіанті до мене важко буде мати якісь питання.

 

Є думка, на межі цих ділянок - але на ділянці під індивідуальну забудову побудувати якусь господарську споруду.

Але, як її потім узаконити під офіс та магазин ? - щоб місцеві злочинці-чиновники та місцеві злочинці-депутати, підгодовані моїми конкурентами - мені руки не викручували - не зрозуміло ...

 

Десь так, - якщо коротко.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Проект и план - разные вещи

 

Ні, не так. Іноді один єдиний план це і є весь проект. Але він є. І це добре. Іноді, для деяких надпростих будов достатньо одного плану. Це лише питання кваліфікації будівельника, який не в змозі прочитати мінімум інформації, і проектувальника, який не вміє є передати за допомогою однієї проекції.

 

 

Ну напугайте, тогда уж, меня чем-нибудь сложным до 100 квадратов.

 

Будь-який комерційний проект, що випускають у серію модульні будинки для продажу. Ви не зможете обійтися ані без проекту ані без архітектора. Відсутність і того і іншого має вас налякати. Приїзджає до вас скажимо три фури пронумеровані деревоматеріалів з дивним маркуванням. Перелякалися чи щоки далі будете надувати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Будь-який комерційний проект, що випускають у серію модульні будинки для продажу. Ви не зможете обійтися ані без проекту ані без архітектора. Відсутність і того і іншого має вас налякати. Приїзджає до вас скажимо три фури пронумеровані деревоматеріалів з дивним маркуванням. Перелякалися чи щоки далі будете надувати?

Буду... потому-что я конструкторами Лего не занимаюсь, потому-что не считаю их домами.

А впрочем... если наводнившие нашу страну "беженцы" из благополучных эвроп, исраэлей и америк создадут спрос... но что-то я в этом сомневаюсь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В моем понимании малая площадь дома для многих сразу означает одно - "проблемный" клиент. Поэтому и реакция соответсвующая.

 

"проблемный" по нескольким причинам:

- небольшая площадь - небольшой бюджет - низкий уровень маржи

- нигде ничего не добавить - сразу вылезет наружу несоответствие

- возни много, потому что важна каждая мелочь при такой площади

- небольшая площадь - значит клиент либо не богатый, либо жадный

 

вы и машину по такому принципу купили?

абы больше железа?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вы и машину по такому принципу купили?

абы больше железа?

 

Не понял Ваш вопрос. И почему Вы задали его именно мне.

 

ПС. по выбору машины могу рассказать (покупал весной 2008-го, сразу после сдачи экзамена на права, причем машины не было ни у родителей ни у родственников, езжу на ней до сих пор, все устраивает). но это данной теме не соответствует.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Буду... потому-что я конструкторами Лего не занимаюсь, потому-что не считаю их домами.

А впрочем... если наводнившие нашу страну "беженцы" из благополучных эвроп, исраэлей и америк создадут спрос... но что-то я в этом сомневаюсь.

Речь шла о домах из клееного бруса, к примеру. И если дома из клееного бруса не дома, то что, по вашему, дома?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...