Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

ЧС- потріскана машинна штукатурка від Сергей НСТ

sentor

Рекомендовані повідомлення

Можно запитати прямо. Чому не замовили експертну оцінку? На кону ж чималі гроші на сьогоднішній час. Якби помилка Сергія під час робіт була доведена, діватись би йому було нікуди, так і сам он він говорить, що при такому перебігу подій, переробив би усе. А не хотіли б бачити його більше у себе в будинку, ну компенсував би грошима. Ну а тепер, просто маємо, що маємо((

 

Досвід з компенсацією від Сергія вже був і згадувався неодноразово, коли він сказав, що компенсує косяк, не поцікавившись про ціни, а після озвучення вартості доробок(які таки дійсно високі) він вирішив заплатити третину і чомусь почав мені доказувати, що це я винуватий, що поспішаю з ремонтом і "мені до завершення як до місяця" © От саме його думки про те як мені швидко робити ремонт не вистачало :pozor:

 

Ну і без нормального договору - це все не мало змісту, бо йти без нього в суд - це дурно-витрачені гроші на суд/адвокатів ітд, а на слово йому я вже не вірю.

 

І саме головне - ці всі рухи і пошук істини - це додатково втрачений час і нерви. Власне рішення обшити гіпсом замість штукатурки також було прийняте більше для економії часу.

 

Добавлено через 4 минуты

Тогда незачем и такую тему с клеветой создавать. Ведь по такой схеме можно оболгать любого подрядчика.

 

Тобто штукатурка відстрелила, але це все клевета і ви всьо врьорте:crazy:....ну ок

 

Ну і ця тема окрім самого сабжа добре показує конфліктне спілкування виконавця, яку багато хто зацінить :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Досвід з компенсацією від Сергія вже був і згадувався неодноразово, коли він сказав, що компенсує косяк, не поцікавившись про ціни, а після озвучення вартості доробок(які таки дійсно високі) він вирішив заплатити третину і чомусь почав мені доказувати, що це я винуватий, що поспішаю з ремонтом і "мені до завершення як до місяця" © От саме його думки про те як мені швидко робити ремонт не вистачало :pozor:

 

 

І саме головне - ці всі рухи і пошук істини - це додатково втрачений час і нерви. Власне рішення обшити гіпсом замість штукатурки також було прийняте більше для економії часу.

то нащо ви її відбивали? все таки якась шумо/теплоїзоляція?

чи ви думаєте вона б вам проламала профіля скріплені ГК ?:)

ви так і не написали скільки погонних метрів тих домазок біля проводів було і скільки це коштувало.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А Вы живите со своей неадекватной злобой и желчью )

 

Я живу зі злобою ітд, але хамите всім тут саме Ви :) ну ок, буває.

 

Добавлено через 4 минуты

то нащо ви її відбивали? все таки якась шумо/теплоїзоляція?

чи ви думаєте вона б вам проламала профіля скріплені ГК ?:)

ви так і не написали скільки погонних метрів тих домазок біля проводів було і скільки це коштувало.

по "домазокам" я кидав скріни колись. Ціна всього питання ніби була в районі 3к, Сергій заплатив 1к. Точні цифри треба шукати.

 

Ну і не збивати цю штукатурку яка і так мала місцясм 4+ см було б зменшенням розміру кімнат.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Могу ошибиться, но согласие на такой исход от исполнителя было уже после заявления подрядчиком что уже все переделали.

Ошибаетесь или невнимательно читали. Исполнитель сразу был готов на экспертизу и возможную компенсацию. С этого незаметно съехал заказчик. Потом подтянулась его группа поддержки, точнее группа недоброжелателей Сергея с сомнительными историями десятилетней давности.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я живу зі злобою ітд, але хамите всім тут саме Ви :) ну ок, буває.

 

Добавлено через 4 минуты

 

по "домазокам" я кидав скріни колись. Ціна всього питання ніби була в районі 3к, Сергій заплатив 1к. Точні цифри треба шукати.

 

Ну і не збивати цю штукатурку яка і так мала місцясм 4+ см було б зменшенням розміру кімнат.

 

метрів скільки там по домазкам було?

по втраті площі, то я чогось не доганяю?

Напр, внизу у вас 4 см зверху в нуль з мінімальним шаром(не знаю який там допустимий) умовно 5-10 мм.

ну, ви збили зверху 5мм і знизу 4 см. що ви зєкономили,коли поставили профіль на те ж міце майже???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

метрів скільки там по домазкам було?

50 погонних метрів.

 

Мені їх дотягнули по 100грн/м.п. Знаю, що дорого, але то був малий обсяг робіт і вони швидко і оперативно те зробили.

 

Сергій поставив свою ціну в 20грн/м.п і заплатив відповідно за ці доробки 1000 грн.

по втраті площі, то я чогось не доганяю?

Напр, внизу у вас 4 см зверху в нуль з мінімальним шаром(не знаю який там допустимий) умовно 5-10 мм.

ну, ви збили зверху 5мм і знизу 4 см. що ви зєкономили,коли поставили профіль на те ж міце майже???

. Я не зекономив, я зменшив втрати. Якби я поверх тих +4см добавив би товщину профіля і ГК - то кімната стала б ще меншою.

Або ж я не розумію вашого питання.:unknown:

 

Добавлено через 19 минут

Ошибаетесь или невнимательно читали. Исполнитель сразу был готов на экспертизу и возможную компенсацию. С этого незаметно съехал заказчик. Потом подтянулась его группа поддержки, точнее группа недоброжелателей Сергея с сомнительными историями десятилетней давности.

 

Виконавець спочатку ганяв стрілки і жарти жартував. А коли були пропозиції експеритизи - то вже більша частина штукатурки зі стін була демонтована. Ну і робити експертизу заради чого ? Що б довести що Сергей зробив криво штукатурку ? Вірити йому знову на слово, що він все компенсує ? :) Проходили вже. В результаті був би висновок який грів би душу, але не приблизив би мене до завершення будівництва, а навпаки відтягнув би час і якісь гроші.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

. Я не зекономив, я зменшив втрати. Якби я поверх тих +4см добавив би товщину профіля і ГК - то кімната стала б ще меншою.

Або ж я не розумію вашого питання.:unknown:

 

Малось на увазі , що не просто ж так ліпилось 4 см по всій стіні - значить чи то стіна завалена , чи пузо і в якомусь місці був мінімальний шар , а десь 4 см . І щоб зробити стіну з ГК так щоб вона була рівна , максимум що Ви виграли - це товщина того самого мінімального шару.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сергій поставив свою ціну в 20грн/м.п

Ахаха. А за метр штукатурки бере скільки сам? І чи буде за 20 грн штукатурити метр погонний? Щось є дуже великі сумніви.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сейчас начнется песня о том, что я не оплатил оверпрайс каких-то гастеров с черными шпателями, и потому у него не было веры в такой вариант решения.

 

Добавлено через 5 минут

 

Тогда незачем и такую тему с клеветой создавать. Ведь по такой схеме можно оболгать любого подрядчика. Нет желания - нет обвинений, всё ж просто.

 

ну так знайомий сказав що просто з тими людьми працювати надалі не буде і іншим не порекомендує, хоча це були одні майстри по рекомендації ініші його знайомі.

 

а писати відгуки на форумах це не його

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Малось на увазі , що не просто ж так ліпилось 4 см по всій стіні - значить чи то стіна завалена , чи пузо і в якомусь місці був мінімальний шар , а десь 4 см . І щоб зробити стіну з ГК так щоб вона була рівна , максимум що Ви виграли - це товщина того самого мінімального шару.

 

дякую. Тс бачу взагалі не зрозумів,що він зробив

 

Добавлено через 3 минуты

50 погонних метрів.

 

Мені їх дотягнули по 100грн/м.п. Знаю, що дорого, але то був малий обсяг робіт і вони швидко і оперативно те зробили.

 

Сергій поставив свою ціну в 20грн/м.п і заплатив відповідно за ці доробки 1000 грн.

.

 

косарь звичайно за 50 метрів мало. одній людині день роботи. приїхати,розкластись, десь чуханути трохи. 5000 перебор. за 2000 найшли б когось на день...

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ахаха. А за метр штукатурки бере скільки сам? І чи буде за 20 грн штукатурити метр погонний? Щось є дуже великі сумніви.

Скільки бере за метр - мені не дуже етично розголошувати. Хоча мабуть ця інфа є на всих робітниках.

 

А на рахунок того що за 20 грн він сам не взявся б штукатурити - то він десь це навіть сам написав, але мені шукати це лінь .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скільки бере за метр - мені не дуже етично розголошувати

То було риторичне питання й відповідь на нього відома - 150 грн. Звісно дешевше відкупитися по 20 грн ніж навіть власну бригаду засилати - який би не був жадібний посередник, але за 20 грн знайти виконавців і йому б було майже неможливо.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Малось на увазі , що не просто ж так ліпилось 4 см по всій стіні - значить чи то стіна завалена , чи пузо і в якомусь місці був мінімальний шар , а десь 4 см . І щоб зробити стіну з ГК так щоб вона була рівна , максимум що Ви виграли - це товщина того самого мінімального шару.

Я в цьому точно не виграв :) Тут вже більше про мінімізацію втрат. Але залишати штукатурку, яка може в любий момент відвалитися великим пластом за ГК - цього б я точно не хотів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сообщение от LITMANENko

Как будто от этого кому то легче. Давайте лучше узнаем после проведения независимой экпертизы готов ли будет исполнитель работ оплатить и экспертизу и переделать всю работу и будет ли готов ТС отказаться от любых претензий и принести извинения, если окажется, что исполнитель не при чем.

Це був би майже правильний та справедливий розвиток подій між нормальними людьми. Між тими хто хоче домовлятися, знаходити причини і вирішувати проблеми.

Але цей розвиток не можливий в нашому випадку з ряду причин:

1) Сергей - балабол. Він мені вже колись обіцяв компенсувати переробки, але коли дізнався вартість - заплатив 5у частину.

А з тими хто не тримає слова - я не бачу змісту співпрацювати от в принципі.

... пруфи в скрінах

2) Я не вбачаю в ньому професіонала, який може якісно щось зробити, окрім шукання відмазок і зістрибування то на опалення то на поганий дім

Миниатюры

Тема была создана 3.11 , 6.11 заказчик отказался от экспертизы. Так кто съехал? Кто кого обозвал балаболом, непрофессионалом ? А чего можно за день работы и 20 т. заплатить и повесить на Сергея.Заказчику не нужна была экспертиза, была идея заменить неправильное решение на гипсокартон, за одно и исполнителю нагадить по возможности.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я в цьому точно не виграв :) Тут вже більше про мінімізацію втрат. Але залишати штукатурку, яка може в любий момент відвалитися великим пластом за ГК - цього б я точно не хотів.

про яку мінімізацію витрат йде мова??

яку площу ви зєкономили??

:hlop: ви хочете сказать, що коли в притик профіля СД близько 60 мм кожні 60 см змонтувати +ГК , то штукатурка між профілями пластом вивалить ГК?:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

косарь звичайно за 50 метрів мало. одній людині день роботи.

Конечно, за тысячу вряд ли кто-то приехал бы специально. Предлагая ему компенсировать эти недоделки (возникшие исключительно из-за кривого электромонтажа, т.е. по его же вине ) я так и предложил, что когда приедут маляры, я с ними договорюсь или через него оплачу. Нормальные деньги за пару часов несложных манипуляций, замешать смесь и шпателем намазать по плоскости стены. И вот он в очередной раз ноет о том, что я заплатил за его косяки слишком мало :pozor: Как еще можно быть более лояльным к клиенту, чем оплачивая чужие косяки, я увы не представляю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

т.е. по его же вине

Він сам монтував електропроводку? Чи це був черговий майстер від бога?

Нормальные деньги за пару часов несложных манипуляций, замешать смесь и шпателем намазать по плоскости стены.

Тільки коли ці маніпуляції здійснюють ваші хлопці то хочуть 150 грн за метр, а не 20. Хоча складного, дійсно, нічого немає. Велике майстро - кине глину на цеглину і кричить давай вода :lol: .

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Конечно, за тысячу вряд ли кто-то приехал бы специально. Предлагая ему компенсировать эти недоделки (возникшие исключительно из-за кривого электромонтажа, т.е. по его же вине ) я так и предложил, что когда приедут маляры, я с ними договорюсь или через него оплачу. Нормальные деньги за пару часов несложных манипуляций, замешать смесь и шпателем намазать по плоскости стены. И вот он в очередной раз ноет о том, что я заплатил за его косяки слишком мало :pozor: Как еще можно быть более лояльным к клиенту, чем оплачивая чужие косяки, я увы не представляю.

 

в тій темі теж загадка для мене . на фіга штукатурити до досок ,якщо там якісь коммунікації йдуть на 3-4 см нижче верньої точки?:)

потолок же вище не стане від цього.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Він сам монтував електропроводку? Чи це був черговий майстер від бога?

 

Тільки коли ці маніпуляції здійснюють ваші хлопці то хочуть 150 грн за метр, а не 20. Хоча складного, дійсно, нічого немає. Велике майстро - кине глину на цеглину і кричить давай вода :lol: .

 

не знаю щодо справедливої ціни, але справедливості заради. Є різниця, відкоса чи перемичку робити на голій цеглі чи ПСБ з маяками, або підмазати 5-10 см, продовжуючи рівну поверхню.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ошибаетесь или невнимательно читали. Исполнитель сразу был готов на экспертизу и возможную компенсацию. С этого незаметно съехал заказчик. Потом подтянулась его группа поддержки, точнее группа недоброжелателей Сергея с сомнительными историями десятилетней давности.

 

Просто для справки:

 

Первым экспертизу предложил провести форумчанин Sly.

 

А исполнитель изначально встал в позицию "никому ничего не должен".

 

О экспертизе завёл речь сильно позже.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Человек привел цитаты с датами, но тут появляется справочник из Чехии и всё расставляет по своим местам :pozor:

Позже, не позже.... А если бы вообще не предлагал, то и не нужно было бы её делать для доказательства вины подрядчика? Какая каша в голове у человека...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є різниця, відкоса чи перемичку робити на голій цеглі чи ПСБ з маяками, або підмазати 5-10 см, продовжуючи рівну поверхню.

Ну так розкажіть це штукатурам, які ломлять за метр погонний 150 грн, хоча що там промазати того відкоса, наприклад. Це ж не стіну тягнути.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не знаю щодо справедливої ціни

Этот бред MaksymS лучше просто игнорить ) Если ему отвечать, то он напишет еще сотню абсолютно неразумных вопросов и предположений, можно надолго увязнуть :pozor:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ага, как за свой карман так сразу бред. А как чужим заплатить - то и за двадцатку замажут, что там сложного.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...