Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

ЧС- потріскана машинна штукатурка від Сергей НСТ

sentor

Рекомендовані повідомлення

Кто не давал возможности заказчику требовать экспертизу для разрешения вопросов? Тут спрашивали насчет договора и пр. Все прописано в законе.

 

У заказчика тоже есть некоторые обязанности. Нравится-не нравится подрядчик и его манеры - это дело десятое.

862287310_.PNG.f784e272acfff6dbe43dbc3f5ae9c983.PNG

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Просто для справки:

 

Первым экспертизу предложил провести форумчанин Sly.

 

А исполнитель изначально встал в позицию "никому ничего не должен".

 

О экспертизе завёл речь сильно позже.

 

Сколько можно?!!!! Тема 3.11, Сергей подтверждает согласие на экспертизу, как вариант 7 страница, 5.11. 6.11 заказчик уходит в полный отказ, попутно обозвав исполнителе всякими нехорошестями и начинает демонтаж периодически вкидывая свои обидки под бурный восторг "друзей" Сергея. Вы даты и хронологию событий смотрите?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тема была создана 3.11 , 6.11 заказчик отказался от экспертизы.

ніби неодноразово писав вище чому я не бачу змісту робити експертизу.

 

Кто кого обозвал балаболом, непрофессионалом ? А чего можно за день работы и 20 т. заплатить и повесить на Сергея.

Його за язик ніхто не тягнув. Сам сказав, що заплатить навіть не поцікавившись вартості - а потім заплатив, скільки вважав за потрібне. Я взагалі не просив гроші за ці переробки :)

 

.... была идея заменить неправильное решение на гипсокартон, за одно и исполнителю нагадить по возможности.

Не вірно, лише після появи тріщин і після відпадання великих брил штукатурки тоді появилося рішення з ГК, як саме найшвидше. Да і Сергій більше собі сам нагадив своїми відповідями ніж результат його роботи

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ага, как за свой карман так сразу бред. А как чужим заплатить - то и за двадцатку замажут, что там сложного.

 

Там вообще за такую работу в погонах не меряют. Максимум день работы. Если бы были строители на соседнем участке больше штуки не попросили бы , а так 1500-2000 максимум.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

косарь звичайно за 50 метрів мало. одній людині день роботи. приїхати,розкластись, десь чуханути трохи. 5000 перебор. за 2000 найшли б когось на день...

 

Мало, багато....Не так легко когось шукати на такі домазки, бо вони нафіг нікому не потрібні, тим паче за 1000 грн:lol:

Звісно Сергій дарма сказав:" знайдіть когось, я компенсую" , не сказавши які обмеження компенсації, бо по суті дав замовнику картбланш на будь-яку суму...

Хоча 50 м по 100 грн-овердофіга..

 

Та й сам факт домазки дивний...Наче робота приймалась і все було гуд, а якщо потім виявилось, що треба домазати, бо втрачається висота стелі, то це вже предмет домовленостей.

ІМХО Не має в такому випадку підрядник все кидати і їхати на домазку, бо під час прийомки все було ок..

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сам сказав, що заплатить навіть не поцікавившись вартості

То есть так и сказал, что оплатит любую названную Вами цифру? Мало назвали.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пропозиція сторонньої експертизи з'явилася лише на 3й день обговорення, і то від форумчанина sly і після відео початку демонтажу штукатурки, яка відпадала пластами.

 

До цього часу були хіханьки-хаханьки з боку посередника між виконавцями і замовником з переводом стрілок на все завгодно, крім штукатурів.

 

для тих, хто так "уважно" слідкує за датами та хронологією

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То есть так и сказал, что оплатит любую названную Вами цифру? Мало назвали.

Я лише озвучив ту ціну по якій я заплатив. А багто/мало, чи треба було назвати більше - це вже кожен індивідуально вирішує для себе згідно своїх моральних норм :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ІМХО Не має в такому випадку підрядник все кидати і їхати на домазку, бо під час прийомки все було ок..

 

в том то й прикол,що по фоткам наче ні хера не втрачається. якщо в нього помимо проводів ще труби йдуть:)

ТС плавно з їхав з мого питання,як і від питання , нащо він відбив всю штукатурку вдома де тріщала і де й не тріщала)

придумав якусь мінімізацію витрат,коли демонтувати гіпс і зробити ГК

може хтось з профі скаже де мінмізація там і де економія?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хоча 50 м по 100 грн-овердофіга..

Саме так, вартість дуже дорога, але мене не годували "завтраками", а приїхали і все поробили.

Та й сам факт домазки дивний...Наче робота приймалась і все було гуд, а якщо потім виявилось, що треба домазати, бо втрачається висота стелі, то це вже предмет домовленостей..

Так, під час прийомки я не побачив цей момент і це є чесно моїм проколом.

Підрядник сам спочатку погодився їх доробити, коли робив ППУ, але потім забув за це :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ніби неодноразово писав вище чому я не бачу змісту робити експертизу

його роботи

 

Ну і на Вашу думку, як тепер має вирішитись цей конфлікт? І що Ви саме хотіли донести форумчанам цим постом?

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в том то й прикол,що по фоткам наче ні хера не втрачається. якщо в нього помимо проводів ще труби йдуть:)

І всерівно це не привід не дотягувати дорогоцінні мені сантиметри навіть до воздуховодів. Робити нижчу стелю через те що полінувалися дотягнути правило - якось не дуже.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

для тих, хто так "уважно" слідкує за датами та хронологією

 

А что мы видим на видео 5.11? Начало демонтажа видимо. Вижу строителя с молотком и зубилом долбящим стену и комментарии типа , штукатурка плохая, пластами отходит. Типа, какие мы молодцы убираем каку и сделаем конфетку. Да тут еще хуже чем я думал. Не исключено что на момент публикации темы был произведен демонтаж. То-то категорический отказ заказчика от посещения объекта любыми экспертами. Э , да тут заказчик уже должен Сергею. Ну-ну...

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну і на Вашу думку, як тепер має вирішитись цей конфлікт? І що Ви саме хотіли донести форумчанам цим постом?

Цей конфлікт не вирішиться в принципі. Кожен зробить свої висновки і на тому і все.

А форумчанам можливо буде корисним мій поганий випадок отримання послуг від Сергея НСТ і його гарантійного обслуговування ну і звісно прикладом комунікації підрядника з колишнім клієнтом і всіма навколо.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Саме так, вартість дуже дорога, але мене не годували "завтраками", а приїхали і все поробили.

 

Так, під час прийомки я не побачив цей момент і це є чесно моїм проколом.

Підрядник сам спочатку погодився їх доробити, коли робив ППУ, але потім забув за це :)

 

за 5000 підмзати по готовій плоскості до вас із чергігівської області б приїхали)

 

Добавлено через 3 минуты

І всерівно це не привід не дотягувати дорогоцінні мені сантиметри навіть до воздуховодів. Робити нижчу стелю через те що полінувалися дотягнути правило - якось не дуже.

 

підождіть,як це не привід?? якщо це не дотягування до самої крайньої точки не впливає на висоту потолка, то в чому проблема-то. вам просто не сподобалось,що не красиво? якщо ніхто не крав у вас висоти. я напр не бачу там по тим фоткам.

воздуховоди не бачили..

да і по поводу площі економіїї відповісте? і якоїсь мінімізації витрат?

і як штукатурка буде падати через профіля і гк бажано

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в том то й прикол,що по фоткам наче ні хера не втрачається. якщо в нього помимо проводів ще труби йдуть:)

ТС плавно з їхав з мого питання,як і від питання , нащо він відбив всю штукатурку вдома де тріщала і де й не тріщала)

придумав якусь мінімізацію витрат,коли демонтувати гіпс і зробити ГК

може хтось з профі скаже де мінмізація там і де економія?)

 

Потому что мы не всю историю знаем. Еще раз пересмотрела видео от ТС и заметила очень глубокие трещины в самой стене, когда штукатурку уже сбили. Скорее всего там стены своей жизнью живут, поэтому и от экспертизы отказались. Возможно, под гипсокартоном было решено сделать еще какое-то дополнительное армирование (или что там делают) для укрепления самих стен.

 

Отговорка про отказ от экспертизы, так как нет доверия к исполнителю так мило звучит. Угу, верим. Мастерок верно заметил, она нужна хотя бы для спокойствия за жизнь родных в подобном доме. Но цель существования этой темы не в этом же. Кому нужны те советы, главное же мстя :)

 

Пысы Хамовитые ответы от Сергея неодобрямс

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Потому что мы не всю историю знаем. Еще раз пересмотрела видео от ТС и заметила очень глубокие трещины в самой стене, когда штукатурку уже сбили. Скорее всего там стены своей жизнью живут, поэтому и от экспертизы отказались. Возможно, под гипсокартоном было решено сделать еще какое-то дополнительное армирование (или что там делают) для укрепления самих стен.

 

Отговорка про отказ от экспертизы, так как нет доверия к исполнителю так мило звучит. Угу, верим. Мастерок верно заметил, она нужна хотя бы для спокойствия за жизнь родных в подобном доме. Но цель существования этой темы не в этом же. Кому нужны те советы, главное же мстя :)

 

Пысы Хамовитые ответы от Сергея неодобрямс

 

ти кращий следак після Вбтима:)

на відео у будівельників відчувається радість в голосі. і в льоні не завжди получається так феєрично відривати.. весело)\

чесно кажучи і я жопу свою підірвав за 5000 в день. я б так і пів року поробив би)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ага, можна ставити на счьотчік )

один раз уже було:pozor:

 

Там была спорная ситуация в финансах. Сергей приехал один, а заказчик подтянул пацанов. Перемеряли, Сергей оказался не прав , извинился, отдал вроде пятерку. Что не так? Поступил правильно и порядочно. Здесь ТАК? Он в чем -то неправ, кому-то должен? Может кто-то это определил, была экспертиза? Сергея обвинили без предоставления доказательств,это ВООБЩЕ КАК?!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

підождіть,як це не привід?? якщо це не дотягування до самої крайньої точки не впливає на висоту потолка, то в чому проблема-то. вам просто не сподобалось,що не красиво? якщо ніхто не крав у вас висоти. я напр не бачу там по тим фоткам.

Там воно впливало. Недотянутість мала неоднорідний характер і була суттєво нижча ніж воздуховоди. Відпровідно натяжна стеля кріпиться по самій низькій точці де є рівна вся площина.

 

да і по поводу площі економіїї відповісте? і якоїсь мінімізації витрат?

і як штукатурка буде падати через профіля і гк бажано

Спробую ще раз пояснити. Якби я поверх старої штукатурки почав би кріпити профіля +ГК - площа кімнати б зменшилася додатково на товщинку профіля. Да і прораховувати як би саме падав пласт штукатурки, як саме він дробився і чи не пошкодив би ГК - це трохи невдячна справа.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Там воно впливало. Недотянутість мала неоднорідний характер і була суттєво нижча ніж воздуховоди. Відпровідно натяжна стеля кріпиться по самій низькій точці де є рівна вся площина.

 

 

Спробую ще раз пояснити. Якби я поверх старої штукатурки почав би кріпити профіля +ГК - площа кімнати б зменшилася додатково на товщинку профіля. Да і прораховувати як би саме падав пласт штукатурки, як саме він дробився і чи не пошкодив би ГК - це трохи невдячна справа.

 

а так що вам профіля в стінку топили чи як?????

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

.... Он в чем -то неправ, кому-то должен? Может кто-то это определил, была экспертиза? Сергея обвинили без предоставления доказательств,это ВООБЩЕ КАК?!

гора штукатурки і відшаровуванням пластами - це ІМХО достатні докази, що там щось пішло не так з тою штукатуркою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Там была спорная ситуация в финансах.

там була спроба нагнути замовника, але нагнули виконавця, при чому обгрунтовано.

 

Тому безапеляційно заявляти, що замовник щось комусь винен не варто.

 

В даному випадку замовник нічого не хоче від Сергія, а висловив своє публічне невдоволення результатами роботи виконаної його бригадою.

 

І так, для загального розвитку:

"Сложно получить выдающийся клиентский опыт, когда вы делаете то, что обещали. Пусть даже это очень качественно сделанный продукт.

Клиенты к вам приходят за обещанным качественным сервисом или продуктом. И это не является выдающимся опытом. Это ожидаемый опыт.

Выдающийся опыт возникает в тех местах, где клиент не ожидает его получить или тогда, когда вы блестяще решаете неожиданную проблему клиента."

 

biz.liga.net/keysy/all/opinion/vydayuschiysya-klientskiy-opyt-slojnaya-materiya-no-za-nego-stoit-poborotsya

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

з. я напр не бачу там по тим фоткам.

 

Я особисто бачу і я б теж хотів виграти 2-3 см стелі.Комусь все одно, а комусь критично, ніколи не варто по собі судити. Але це вже вирішувати якось в домовленостях, а не по принципу: " погодився? В тебе є 2 дні, а ні то, я сам "

 

PS Є велика доля ймовірності, що потім би маляри за такі доштукатурки б теж нарахували, а є, що просто бонусом пішло б...

 

 

 

Мені кілька років тому штукатурили і спитали яка буде стеля, я сказав, що це не важливо, штукатурка має дійти до чорнової стелі, а не в 3,5,8 см від неї. А далі я вже якось сам вирішу на скільки опуститись без привязки до верху штукатурки.

Але я ще той задрот по відношенню до людей, які мені послуги надають і до своїх робітників, тому як аксіому це не варто сприймати.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...