Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Правильное подключение ds18b20

Tamburello

Рекомендовані повідомлення

А підкажіть будь ласка як ви ставили резістор в кінці шлейфу ?

є похожа проблема, все працює, але не стабільно і деякі дасчики можуть не считуватися, загальна довжина кабеля десь 15-20м

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 хвилини тому, Vikingua сказав:

А підкажіть будь ласка як ви ставили резістор в кінці шлейфу ?

є похожа проблема, все працює, але не стабільно і деякі дасчики можуть не считуватися, загальна довжина кабеля десь 15-20м

в мене кабель був метрів 50, резистор між +5в і шиною даних, наче 1,5кОм, але не точно. Подивився в інторнетах ставлять 5-10кОм, думаю не критично.

ardu.net/ru/datchiki-i-sensory/71-zasshisshennyj-ds18b20-datchik-temperatury-cifrovoj-1-wire-one-wire--190870069.html

Змінено користувачем yur43
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тобто не на кінці, а на початку (біля контролера), ну то стандартна схема, я думав шось інше

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Vikingua сказав:

тобто не на кінці, а на початку (біля контролера), ну то стандартна схема, я думав шось інше

я ставив на кінці, на останньому датчику

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Іноді глючило з підтяжкою від МК, відмовився від неї та використав резистор 4.7к, стало норм.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 часов назад, volomoto сказал:
Спойлер

image.thumb.png.e005e8ff642d46206374b07eb0262115.png

 

Дякую за інфо по фериту, зібрав зі старих кабелів всі ферити що знайшов, торів не було, але гільзи знайшлися. Деякі підійшли на діаметр кабелю шини.

Стало виразно краще. Тепер поріг коли починають пропадати деякі сенсори піднявся до 20А, та і на 30А повного відвалу шини не відбуваються і деякі сенсори час від часу видають показники.

 

Також помітив що деякі мої відгалуження (до 30-60см) від послідовної шини не мають екрану (робив зі старих юсб кабелів). Одне таке відгалуження екранував алюмінієвим скотчем, тепер він майже не відвалюється при роботі івертора на заряд, а раніше відвалювася першим.  

ferit.jpg

Змінено користувачем Dmode
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поясніть ще які варіанти по резисторам можна попробувувати?

В мене зараз на почату шини перед контроллером стоїть резистор на 3кОм.

З вищезгаданого зрозумів що можна поставити ще на кінець шини? Чи малося на увазі перенести з почату на кінець?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 хвилину тому, Dmode сказав:

Поясніть ще які варіанти по резисторам можна попробувувати?

В мене зараз на почату шини перед контроллером стоїть резистор на 3кОм.

З вищезгаданого зрозумів що можна поставити ще на кінець шини? Чи малося на увазі перенести з почату на кінець?

 

Біля контролера резистор зніміть і переставте на кінець шини.

Відгалужень не повинно бути, шина доходить до потрібного місця і на неї впаюється датчик. Від датчика шина поруч з попередньою іде далі.

Екран до п..и, головне щоб дроти були звиті в одному напрямку.

Ферит перед контролером - правильно.

Змінено користувачем yur43
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 11.01.2023 в 14:29, Dmode сказал:

по 2м мідного проводу 35мм2 для плюса і мінуса клем акумуляторів. Провід не екранований.

Ніби вирішилась проблема. Додав екран на дроти + та - до акумів. Екран заземлив на клему заземлення на корпусі інвертора. 30А заряду і поки жодної завади на шині не фіксується. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 8 місяців потому...

почитав, який я був гуру :) . Зараз сам не можу два датчики підключити на 6 метрах.

www.analog.com/en/technical-articles/guidelines-for-reliable-long-line-1wire-networks.html

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 14.10.2023 в 11:10, yur43 сказал:

Зараз сам не можу два датчики підключити на 6 метрах.

може справа в датчиках? ) десь читав розколупку китайських датчиків де провід підтяжки живлення був фактично не підключений і як не підключай виходила двопровідна схема. Хз нашо то китайцям може якась відбраковка чіпів 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я там посилався на класну статтю, так і зробив

image.thumb.png.f4b35a87b93ea57f03818a3392866096.png

вже два дні прекрасно працює, жодної помилки в логах

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...