Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Недострой из 90-х

AndryG

Рекомендовані повідомлення

4 минуты назад, AndryG сказал:

Відчуваю, що доведеться вивозити з доплатою 

"похороните" в подъездную дорогу или еще где. Ям у нас всегда достаточно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Керамзит продавця через олх за тиждень із самовинлслм за символічні 10 грн мішок. 20% від інших об'яв. Був смішний момент. Дядько "оптовик" згрузив весь керамзит з горища у мішки і залишив у дворі щоб забрати наступного дня. А зранку подзвонив попередній покупець "мені ще з десяток мішків треба". Віддав йому мішки, що вантажив я з дружиною на випробуваннях труби для погрузки. Оптовикиїх не бачив і про них не знав.

Під'їхав оптовик, за правилами жанру, саме в момент погрузки цих мішків у легковик. Вираз його обличчя був ще той :) Він особисто завантажив весь керамзит у мішки, а тут така картина. 

Кладу проводку, чи прокладаю, чи вішаю - хз, як воно називається, та вже трохи страшно, що я нагородив у своїх планах. Заспокоює, трохи, що минулого ремонту у квартирі мені теж казали "як ти все це туди всунеш", а воно таки влізло і доволі комфортно.

Аналізуючи патології, я виділив дві основні форми: у перерізі та у метражі. Ну, і комбінована :) Себе відношу до другої. До перерізу дротів я зовсім нейтральний. Два з половиною квадрати на розетки не розумію, чотири квадрати на духовку не тягну. Все протягнув півторашкою. І навіть три жили дотягнув тільки до місць, де очікуються такі приймачі енергії: кухня, крупна битова техніка і комп'ютери. Навіть у ванній кімнаті - страшному мокрому приміщенні, де страшний струм чекає неуважну жертву - нема сенсу у захисному провіднику: фен, бритва та плойка їм не оснащенні.

Чув якось приказку, що ціна дроту, закладеного у стіну, збільшується в рази. Що сказати... гарно я інвестував у дріт :)))

"Хай він краще не знадобиться, ніж навпаки". Наприклад, кондиціонер, який, за словами дружини, ми ставити не будемо. Або індукційна плита, де зараз бачиться газова. Ще протягнув 2*1.5 і 2*2*0.5 по периметру хати з підрозетниками під радіаторами. Як дасть здоров'я, то хочу спробувати погратись з керуванням опаленням.

Світло розвів зіркою: всі дроти йдуть до шафи. На вимикачі вита пара, на світло 3*1.5 не захисту заради, а для двох груп. Зі школи мрію, щоб будинок мене зустрічав не темною пасткою, а затишним світлом бра в кутку. Закриваємо, слово яке розумне, "гештальт". Може я його і не зроблю, тільки більше намаюся з купою дротів, та відмазка "нема можливості" вже не прокатить.

Як гарно бути дорослим хлопчиком: що ти робиш дурню і воно тобі не треба все ще говорять, але заборонити вже не можуть :)

IMG_20240428_121323.jpg

Змінено користувачем AndryG
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...