Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Недострой из 90-х

AndryG

Рекомендовані повідомлення

10 минут назад, normal сказал:

...і холодне повітря від вікна поки спуститься по теплій стіні та підлозі до вашого тіла, то вже встигне нагрітися до кімнатної температури...

Це як? :shock:

Все життя пам'ятав, що все навпаки.

Постарів, не встигаю за новими законами фізики.

10 минут назад, normal сказал:

Конденсаційник у шафу на кухню

Практично, хоча за тип котла можна посперечатись, мене від нього відрадили. 

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 минуту назад, semengv сказал:

У вас песка 1 метр на подсіпке?

 

Тут же в теме и фото есть.

У меня тоже, кстати, обратная засыпка 70-100 см а местами и больше.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, Фрай сказав:

Все життя пам'ятав, що все навпаки

Що саме? Холодне повітря навпаки піднімається вгору чи навпаки ще більше охолоджується в будинку?

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, Dendnepr сказал:

Тут же в теме и фото есть.

У меня тоже, кстати, обратная засыпка 70-100 см а местами и больше.

Так я фото видела. Просто не понимаю как при такой подсыпке нельзя сделать утепление пола больше? Зачем привязываться к цоколю при расчете пирога пола? Человеку все равно придется цоколь снаружи откапывать и утеплять! И желательно гидроизолировать - он из кирпича. И я так поняла, что 65 мм это весь пол на 1 м песка? Черновой стяжки не будет?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 минуты назад, normal сказал:

Що саме? Холодне повітря навпаки піднімається вгору чи навпаки ще більше охолоджується в будинку?

Вибачаюсь, читав неуважно

Цитата

...і холодне повітря від вікна поки спуститься по теплій стіні та підлозі до вашого тіла

Ви мали на увазі, що воно буде йти від вікна, бо ж питання йшло про опалювальний будинок.

Не можно робити дві-три справи одночасно, жодна не буде зроблена так як треба. :oops:

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 28.07.2021 в 15:45, AndryG сказал:

Верхний уровень вровень с песком, чтобы при укладке ЭППС не было ступенек.

Это о чем? Я так понимаю на фундамент перегородок планируете ЭППС ложить, а потом перегородку опирать? Если нет - ступенька роли не  играет. Просто начинаете делать перегородку, а ЭППСом обходите стену и все.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 06.08.2021 в 09:03, AndryG сказал:

озаботились "а где у нас ноль" и тут выяснилось, что из-за дверного проема высотой 2100 от цоколя пирог пола не влазит.

У вас судя по всему дом стоит слишком высоко по отношению к остальному на улице.  Если так со всех сторон я бы часть грунта сняла вокруг дома - таким образом и с полом и с 0 и с дверным проемом вопрос решился бы. Снаружи все равно утеплять. И цоколь вам нужно тоже откопать и гидроизолировать снаружи (не внутри) и утеплить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До рівня землі залитий бетон, потім ряд фбс блоків, потім п'ят рядів червоної цегли. Зовні гідроізоляція в стіні 70 см, всередині - трохи більше метра (вийнято родючий грунт).

В середині засипано піском. Проливав, трамбував віброплитою шарами  по 10-15см. Зараз арматура під моїм центнером влазить на ті самі 10-15см. Тому від чорнової вирішив відмовитись.

Фундамент перегородок залитий в піску 30*30см в рівень з піском. Рік простояла частина перегородок з цегли, нікуди не сунулись. Тож, думаю, що трамбовка достатня, нікуди підлога не дінеться. 

Котел на кухні, якої нема як окремої кімнати, мені не подобається через шум і відсутність місця. Зробити великою ванну кімнату - вона виходить вузька і довга, занести до неї пралку, поставити бойлер - буде та сама ванна+котельня без перегородки. А так там ще буде місце для поличок - питання зберігання всього підряд актуальне :)

За теплу підлогу по всьому будинку я і думаю. Спочатку знайомі відмовили від спальних кімнат. Тепер думаю, що краще поставити і не вмикати, ніж навпаки )

За радіатори є дві причини: я не хочу плитку по всій хаті, а з ламінатом підлога не витягне потужність і, все ж таки, від вікна не хочу прохолоди. Тому і написав вище про радіатори типу 11. Чекаю від мурави вердикту варто так робити чи ні.

Доречі! Актуальне питання. Для ванни 1700 довжиною яку відстань між перегородками робити? Скільки на плитку з клеєм виділити і на зазор між ванною і стінами?

 

Змінено користувачем AndryG
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, AndryG сказал:

В середині засипано піском. Проливав, трамбував віброплитою шарами  по 10-15см. Зараз арматура під моїм центнером влазить на ті самі 10-15см. Тому від чорнової вирішив відмовитись.

Здесь я не готова сказать - проконсультируйтесь лучше с конструктором. Я бы армировала.

 

1 час назад, AndryG сказал:

Фундамент перегородок залитий в піску 30*30см в рівень з піском. Рік простояла частина перегородок з цегли, нікуди не сунулись. Тож, думаю, що трамбовка достатня, нікуди підлога не дінеться. 

На фото уже увидела. Просто не поняла чего вы к полу привязывались.

 

2 часа назад, AndryG сказал:

Котел на кухні, якої нема як окремої кімнати, мені не подобається через шум і відсутність місця.

У вас площадь дома меньше, чем у меня сейчас квартира. И комнаты маленькие. В квартире у меня котел газовый стоит - если нормальный - он не шумит. Его и не слышно. Купите турбированный просто - труба на улицу через стену и все. Ну Мурава вам лучше посоветует. 

 

2 часа назад, AndryG сказал:

За радіатори є дві причини: я не хочу плитку по всій хаті, а з ламінатом підлога не витягне потужність і, все ж таки, від вікна не хочу прохолоди. Тому і написав вище про радіатори типу 11. Чекаю від мурави вердикту варто так робити чи ні.

Сейчас очень много ламината идет со значком для ТП.  Но дети и ламинат - я не захотела. Просто сама система ТП+радиаторы - дорогая и сложнее чем просто ТП. Да и радиаторы стоят дофига. Я в квартиру как купила - прозрела. Стоимость радиаторов была выше стоимости котла. А так полы везде намотали и гребенка - все . Ну у вас газовый котел - надо выбрать по уму только.  

Вам по любому утеплять дом надо, иначе будет дорого топить. Если утеплитесь как советовали - 10 см и цоколь вниз ниже плиты пола - будет норм. У меня на доме 11 контуров. Все будет тянуть. Делаю сама.

 

2 часа назад, AndryG сказал:

Доречі! Актуальне питання. Для ванни 1700 довжиною яку відстань між перегородками робити? Скільки на плитку з клеєм виділити і на зазор між ванною і стінами?

Если стены поштукатурены ровно - даже идеально - мне кажется можно 5 см оставить. Т.е. толщина плитки+клей с двух сторон. Но смотрите как ее туда ставить будете. Я оставляла 180, но мне наемный работник поштукатурил кривовато трохи. В принципе хватает, но чугунку я туда не поставлю. Буду акрил брать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У вас неудобно спроектирован с/у. Он один и проходной .  Детей я так понимаю 2?   Я бы на месте кладовки между детскими сделала с/у с душем - там позволяет место. С/у с ванной немного увеличила, СМ переместила туда - это удобнее,  а вместо котельной сделала кладовку если уж так надо. 

У вас вообще много шкафов -вам не кажется? я насчитала  7 штук без кладовки.  В детских никто почти книжные шкафы не делает - над рабочим столом куча места для книг. Главное, чтобы книг столько было.

Не делайте проемы в с/у и кладовки 90 см - много. 80 более чем достаточно. 

Оборудование -котел разместила  на кухне в углу в  шкафу (труба через стену на улицу), и гребенку  - в шкафу в коридоре.  Когда гребенка располагается в центре дома - разводка труб ТП получается короче. Экономите на трубе.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Цитата

У вас неудобно спроектирован с/у. Он один и проходной

Коли вперше побачив "прохідниий санвузол" у родичів, був здивований. Та потім виявилось, що нічого страшного в цьому нема. Незвично - так. Не більше.
Зато пралки, це було давно, коли пралки були гучними, за двома дверима зовсім не чутно :) 
На 80 квадратів не дуже розгуляєшся. Пріоритет зроблено на окремі дитячі кімнати. Навіть кабінет, я працюю дома, відклався на десять років, поки не полетить з гнізда малеча :)

План частково було змінено, тож, шаф вже не так багато :) Дверні отвори теж зробив по 800 у доп. приміщення.

Колектору одне місце знайшлося: в стіні біля унітазу. І тут я згаяв купу часу. Довго чухався, поки купив шафу, бо без колектора незрозуміло, які розміри потрібні. Ніде не знайшов повних креслень колекторів, шаф. Тому довелось чекати доставок спочатку колектора, потім шафи. Коли притягнув шафу до місця її установки, оцінив важливість проекту - перестінок 930, а отвір під шафу 580. В додачу в кутку проходить труба каналізації і над нею нема фундаменту. На "стіну" по краях шафи залишається по 100мм для кладки. Відлив нішу для колектора із бетону. Тепер чекаю, поки підсохне, щоб на верх класти піноблоки.

А поки сохне бетон, висадив помідорчики і перці, посіяв огірочки і пекінку :) Купив шість бочок по 200 літрів і замовив всякого на крапельний полив.

Намагаюсь не повторити помилки з шафою і замовити опалення та водогін завчасно. Та це виявилось не так просто, як здавалося. Коли дивишся на роботу сантехніка, то думаєш "тю, хіба я так не зможу", а потім виявляється купа питань, які навіть не знаєш, як спитати :)

Про розводку води. В інтернетах всякого понаписали, поділіться, будь ласка, досвідом.
Які діаметри труб (трійникова схема) взяти на розводки води по хаті:
 гігієнічний душ,
 унітаз,
 душ,
 умивальник
 траса до кухні чотири метри,
 мийка,
 посудомийка.

Я розумію, що рахувати тут нема чого та все ж однозначної відповіді не знайшов. 


 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, AndryG сказав:

Зато пралки, це було давно, коли пралки були гучними, за двома дверима

За двома дверима - прихожа, неважливо. Хоч і новітня пралка, але за перегородкою від подушки - не дуже, як і санвузол... 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Згоден. Самого це хвилює. Та в готовій коробці не сильно розвернешся.  І цей етап вже пройдено - перестінки стоять.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19.05.2023 в 17:46, AndryG сказав:

Згоден. Самого це хвилює. Та в готовій коробці не сильно розвернешся.  І цей етап вже пройдено - перестінки стоять.

Звукоізоляція в спальні - перша необхідність. Можна спробувати перекомпанувати в існуючих стінах.

Розетки вже розведені? Родина забобонна?🙂

Куди виходить вікно? Приліжкові тумбочки не намальовані, їх і не буде? Глибина гардеробу в масштабі - 500? Яке опалення, вже виконано? Комод конче потрібний? 150 в узголів'ї - це поличка? 

Спальня.png

Змінено користувачем i.may
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зараз пусті кімнати. Саме завантажив машину сміття, буду класти пінопласт на підлогу. Тепла підлога + радіатор - нічого ще нема. Тумбочки будуть, це так намалювала пані мені "проект". Вікно на північ. 150 сам не знаю, що то :)

Пропонуєте перевернути ліжко? Був такий варіант, та двері тоді потрібно було на іншому кутку робити. Зупинились на цьому з розрахунку, що це не гуртожиток.

Змінено користувачем AndryG
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 хвилин тому, AndryG сказав:

Тепла підлога + радіатор - нічого ще нема.

якщо буде тепла підлога, наві що тоді радіатори? 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, AndryG сказав:

двері тоді потрібно було на іншому кутку робити.

Навіщо!? Тільки відкривати треба всередину.
Ліжко в кут - варіант цілком робочий. Радіатор вертикальний. Шафою (5 дверей) відгороджується с/в і технічка, де теж ставиться шафка в куті. І буде тиша :) До питання про теплу підлогу +1.

С план.png

С рендер.png

Змінено користувачем i.may
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Будинок на три спальні, а кухня холостяцька (45-а посудомийка і дві конфорки).
Це свідоме рішення, чи так "намалювала пані"?

К план.png

Змінено користувачем i.may
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, i.may сказав:

Будинок на три спальні, а кухня холостяцька (45-а посудомийка і дві конфорки).
Це свідоме рішення, чи так "намалювала пані"?

К план.png

Плита на 2 конфорки це взагалі достатне, якщо що. Пригадайте як часто ви одразу використовуєте 3? Майже ніколи. Але зручно ( якщо не газ)  в мене плита 75 см и я використовуваю поверхню для охолодження страв  плиту також , мені так зручно.
Але це не критично бо працюют одночасно не більше ніж 2 конфорки  . Взагалі кухня норм для готовкі в вашому варіанти, якщо не захоращівать поверхню . Але потрібно поміркувать де буде кавоварка, мікрохвильовка , тостер, комбайн, і  інши прилади , чім тішаться кухарі. Якщо це потрібно. А також 60-70 см вільної от всього поверхні достатне для готовкі але воні 100% мают бути.

Посудомойка 45 см чесно кажучі то взагали ни о чем, це в край неудобно. 60 см. Набагато зручніша. Також в більшості моделей можливо завантаживать на 1/2 але велики розміри ( наприклад протівень , таз , полочку з холодильника, ящик з морозиловкі ) в стандартний встают легко и прібірання на кухні роблят проще

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 хвилин тому, Сарочка сказав:

кавоварка, мікрохвильовка , тостер, комбайн, і  інши прилади

Про що і йдеться - нічого цього у "проєкті" немає... 

27 хвилин тому, Сарочка сказав:

Пригадайте як часто ви одразу використовуєте 3?

Я не кулінарю, але в родині таке буває. Справа навіть не у кількості точок нагріву, а у площі варильної поверхні. Дві великі пательні на доміно не стане. Під себе ставив би на три конфорки. А одному колезі треба 5, щоб було куди тимчасово щось відсунути... 

Усе це планується під сценарії конкретної родини і основного кулінара. 

Майже впевнений, що така компановка 4-х мешканців не задовільнить. 

Хоча... Може у них такі потреби... 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я виріс в будинку з холодним полом і живу у квартирі з холодними вікнами - я не хочу більше ні холодної підлоги, ні прохолоди з вікон :)
І підлога, особливо у спальні, не витягує по потужності.

Скільки я бачив посудомийки - їх використовують для зберігання круп, цукру і т.ін. :) Щоб чотири людини завантажили посудомийку, це потрібна повна сервіровка офіційного прийому. Я не бачу в ній сенсу взагалі, тим паче ще і здоровенній.

Плита дійсно доміношка маленька. Десь у вибраному збережена на три конфорки нормальних розмірів. Не хочу тягнути газ на кухню, думаю індукційну поставити. Не стикався з ними, чи не занадто вони шумні.

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, AndryG сказав:

Скільки я бачив посудомийки - їх використовують для зберігання круп, цукру і т.ін.

Вперше за таке чую, збочення якесь...

  • Лайк 2
  • Хаха 3
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 минуты назад, i.may сказал:

Вперше за таке чую, збочення якесь...

Та може їх людям ставлять і воду не підключають, то й думають що то така модна шафа для цукру 😂

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, AndryG сказал:

Щоб чотири людини завантажили посудомийку, це потрібна повна сервіровка офіційного прийому

Деякі люди їдять з тарілок, а не з підлоги. Чотири особи за день як раз на посудомийку невелику...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 годин тому, AndryG сказав:

Плита дійсно доміношка маленька.

Стандарт для кавалерки готельки/малосімейки. Добре змоделюйте усі ситуації, щоб потім не жалкувати.

 

13 годин тому, Сарочка сказав:

Пригадайте як часто ви одразу використовуєте 3?

Любий обід на 2-3 страви.
 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...