Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Як просвердлити прямі дірки в цегляній стіні?

Sap Green

Рекомендовані повідомлення

Вітаю.

Хтів був просвердлити декілька дірок в стіні, майже під стелею. Використовував перфоратор для цього. Під час процесу свердління ніби все нормально виглядало, але коли забив в дірку анкер, то помітив, що він відхиляється вправо, тобто, не є перпендикулярним до стіни.

Чи є якісь практичні поради по свердлінню прямих дірок?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нужно сверлить наоборот с максимально разными углами, тогда даже две забитых арматуры будут работать как анкер, препятствуя вырывающей силе (подсмотрел у этого товарища)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 годин тому, normal сказав:

Нужно сверлить наоборот с максимально разными углами, тогда даже две забитых арматуры будут работать как анкер, препятствуя вырывающей силе (подсмотрел у этого товарища)

Це ще що за кулєбяка? Ви з-за парєбріка до нас приїхали? То майте хоч банальну повагу до країни, в котрій живете, та вивчіть її мову.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я мову знаю краще, ніж Ви собі уявляєте. И, в отличие от Вас, имею уважение ко всем виртуальным собеседникам, общаясь на ближайшем world language. Не нужно в интернете создавать какие-то границы, оставайтесь свободными людьми.
 

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, normal сказав:

Я мову знаю краще, ніж Ви собі уявляєте. И, в отличие от Вас, имею уважение ко всем виртуальным собеседникам, общаясь на ближайшем world language. Не нужно в интернете создавать какие-то границы, оставайтесь свободными людьми.
 

Ну тоді розмовляйте нею, якщо знаєте. Навіщо ви мені, українцю в Україні, нав'язуєте свою іноземну мову. Якщо вам настільки огидна українська, що ви надаєте перевагу мові окупанта - то не мучайте себе, їдьте туди, вам там буде краще, і нам без вас тут буде краще.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ты думаешь, я с тобой тут одним общаюсь? Это форум! Мне каждому белорусу переводить на белорусский, грузину на грузинский и рассылать ответы по личкам? Для начала избався от своих комплексов, а потом посмотрим, может даже померяемся, кто лучше готовит борщ с пампушками

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Sap Green сказал:

Це ще що за кулєбяка? Ви з-за парєбріка до нас приїхали? То майте хоч банальну повагу до країни, в котрій живете, та вивчіть її мову.

А кто ты такой, чтобы кому то указывать как писать? Даже перфоратором пользоваться не научился, i багато тобi мова допомогла...:lol:

Блин, два дня на форуме, а уже "пальцы гнешь". Вали в свою криiвку, и там хоть волком вой, хоть петухом кукарекай.

P.S. Ничего, что я на 2-х мовах спiлкувався?pleasantry.gif.e76e5f3e0a3cd089101e2bf480d15b4b.gif

Змінено користувачем OlegArh
  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, normal сказав:

имею уважение ко всем виртуальным собеседникам

Чому ж ви тоді відповідаєте на питання задане українською  по кацапські ?

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чтобы больше читателей поняло ответ, я считаю этот форум международным, а не каким-то локальным.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 хвилини тому, normal сказав:

Чтобы больше читателей поняло ответ, я считаю этот форум международным, а не каким-то локальным.

Якщо це , в тому числі відповідь на моє питання , то я нічого не зрозумів.

Тільки в нас може таке бути , коли на українському форумі більшість спілкуються іноземною мовою , це в першу чергу не повага до самих себе.

ПС.. В інтернеті будь-який форум міжнародний , принаймі у всьому цивілізованому світі.

 

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 минут назад, andrey_ka сказал:

В інтернеті будь-який форум міжнародний

Так почему Вы пишите на украинском? Я помню в русскоязычном сегменте ответа вообще не мог найти и пришлось обращаться на крупный англоязычный форум, у меня и мысли не было спрашивать на украинском или русском, ждал бы ответа по сей день...

Змінено користувачем normal
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, andrey_ka сказал:

Якщо це , в тому числі відповідь на моє питання , то я нічого не зрозумів.

Тільки в нас може таке бути , коли на українському форумі більшість спілкуються іноземною мовою , це в першу чергу не повага до самих себе.

ПС.. В інтернеті будь-який форум міжнародний , принаймі у всьому цивілізованому світі.

 

Батенька, вы заблуждаетесь в самой основе "языкового вопроса" - читайте Конституцию, в части языков.

И так, для справки: "парочку" частей Украины, мы уже потеряли, как раз, благодаря попыткам насаждения "мови".

  • Лайк 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

55 хвилин тому, normal сказав:

Так почему Вы пишите на украинском?

Ну так логічно же , в Україні на українському форумі писати українською. Якщо мене запитують (не важливо якою мовою)якщо я її розумію я відповідаю , але за замовчуванням я відповідаю українською. Якщо б мене не зрозуміли , і попросили відповісти, наприклад російською , жодних проблем , але за замовчуванням вести усі далоги іноземною , це не правильно.

55 хвилин тому, normal сказав:

и пришлось обращаться на крупный англоязычный форум

Ну  правильно , Ви ж не очікували що Вам будуть відповідати російською, вони її там просто не знають (в більшості) Але ж у нас зовсім інша ситуація , у нас українську знає переважна більшість , і може нею відповідати , але чомусь відповідають російчькою , і це прикро.

Змінено користувачем andrey_ka
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, andrey_ka сказал:

в Україні на українському форумі

Вы определитесь: форум украинский или международный?

51 минуту назад, andrey_ka сказал:

за замовчуванням вести усі далоги іноземною , це не правильно

Если форум международный, то общение возможно только на интернациональном языке (в странах бывшего СССР это русский) и ТС не ведет диалог, а задает вопрос. Если он задает на украинском, то просто забирает драгоценное время у всех иностранных читателей форума. Я же отвечаю на русском, чтобы донести свою мысль абсолютно всем. Во многих странах нет своих строительных форумов, как и в Украине к примеру палеонтологического, но люди приходят с гугла и читают, много людей...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

48 хвилин тому, normal сказав:

Если форум международный, то общение возможно только на интернациональном языке (в странах бывшего СССР это русский) и ТС не ведет диалог, а задает вопрос. Если он задает на украинском, то просто забирает драгоценное время у всех иностранных читателей форума. Я же отвечаю на русском, чтобы донести свою мысль абсолютно всем. Во многих странах нет своих строительных форумов, как и в Украине к примеру палеонтологического, но люди приходят с гугла и читают, много людей...

Я зрозумів Вашу позицію. Ви переймаєтесь тільки жителями СНГ , а на всіх інших жителів планети Вам байдуже , інакше Ви як мінімум дублювали б свої пости англійською. Я б зрозумів , якби це написав власник форуму. Насправді все простіше , Ви просто так звикли. Припускаю , що Ви  все життя розмовляли російською. В побуті Ви також заради жителів СНГ розмоляєте російською ?

 

ПС.. Чомусь в Германіїї (да і  будь-якій іншй країні) на будівельному форумі нікому не спадає на думку спілкуватись англійською.

1 година тому, normal сказав:

Вы определитесь: форум украинский или международный?

В першу чергу цей форум позиціонується як український, і я вважаю його українським.

Під словом міжнародний я мав на увазі  що в інтернеті немає кордонів, і будь-хто може зайти на форум, але це не означає що на догоду якимось ефемерним жителям СНГ Ви повинні пересилювати себе . Адже пишучи російською Ви пересилюєте себе?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, andrey_ka сказал:

Припускаю , що Ви  все життя розмовляли російською. В побуті Ви також заради жителів СНГ розмоляєте російською ?

Ошибаетесь, разговариваю я на родном, а на русском очень плохо, т.к. в быту последний раз его использовал лет 30 назад. Вообще разговаривать и писать это разные вещи: к примеру моя бабушка говорила на украинском, а писать умела только на русском (научили в эпоху ликбеза). Писать же на бумаге и печатать на клавиатуре тоже разные вещи. Множество людей говорят на одном, а печатают совершенно на других языках, т.к. на родном, кроме бытовых тем, просто общаться и не с кем. Вы говорите и печатаете на одном языке потому, как либо кроме стройки ничем не интересуетесь, либо вышли в интернет недавно, либо на других языках не умеете. Это сейчас интернет в каждом доме и на украинском можно найти немного собеседников, а раньше приходилось либо читать английские форумы, либо искать каких-то единомышленников с компьютерами со всего СНГ и я не собираюсь сужать свой круг интернет-общения до украинского, а наоборот расширять до английского.

Вы же пытаетесь загнать все международные форумы в рамки каких-то узких локальных, а нахрена мне такой форум где нет обмена опыта между специалистами из разных стран?

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 минут назад, normal сказал:

Ошибаетесь, разговариваю я на родном, а на русском очень плохо, т.к. в быту последний раз его использовал лет 30 назад. Вообще разговаривать и писать это разные вещи: к примеру моя бабушка говорила на украинском, а писать умела только на русском (научили в эпоху ликбеза). Писать же на бумаге и печатать на клавиатуре тоже разные вещи. Множество людей говорят на одном, а печатают совершенно на других языках, т.к. на родном, кроме бытовых тем, просто общаться и не с кем. Вы говорите и печатаете на одном языке потому, как либо кроме стройки ничем не интересуетесь, либо вышли в интернет недавно, либо на других языках не умеете. Это сейчас интернет в каждом доме и на украинском можно найти немного собеседников, а раньше приходилось либо читать английские форумы, либо искать каких-то единомышленников с компьютерами со всего СНГ и я не собираюсь сужать свой круг интернет-общения до украинского, а наоборот расширять до английского.

Вы же пытаетесь загнать все международные форумы в рамки каких-то узких локальных, а нахрена мне такой форум где нет обмена опыта между специалистами из разных стран?

 

Есть такая интересная фраза :

«Патриотизм -это способ с помощью которого подлецы управляют идиотами»

есть люди которые хотят сохранить этническое происхождение, изучают историю, разговаривают на  родном языке, ходят в национальных костюмах и т.п.

А есть люди выискивающие «неверных» и наставляющие их на путь истинный -миссионеры.

бороться со вторыми не стоит, идиота вы не победите, у них уже пена изо рта идет. Самый простой способ игнорировать, они как тролли только агрессивные.

  • Лайк 4
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Забанить всех участников темы. Нафиг

Особливо нацистів.

А по суті - дійсно важко свердлити отвори в пустотній цеглі. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 годин тому, Sap Green сказав:

Чи є якісь практичні поради по свердлінню прямих дірок?

Sap Green, дивіться, там є такі важливі речі, як матеріал, з якого складено стіну. Якщо стіна моноліт - то тут тільки Ваші міцні руки і Ваше вірне око. А якщо червона пустотіла цеглина, і бур попадає в перемичку між порожнинами - то тут куди його "поведе" - мабуть ніхто не скаже.

Або, якщо з сілікатної цегли викладена стіна, то попадаючи в цеглину, або в цементний розчин - виходе добре. Якщо попали на межу між цеглиною і розчином - бур "уведе" в бік менш щільної речовини.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, normal сказав:

Ошибаетесь, разговариваю я на родном,

Можливо , просто приміряю ситуацію на себе.

До 2014р. я був абсолютно аполітичною людиною , але як кажуть: якщо ви не цікавитель політикою , то політика починає цікавистись вами.

До 2014р. я навіть на цьому форумі , хоч і дуже рідко але писав російчькою , але потім все швидко та кардинально змінилось

2 години тому, normal сказав:

Вы говорите и печатаете на одном языке потому, как либо кроме стройки ничем не интересуетесь, либо вышли в интернет недавно, либо на других языках не умеете.

Ні , це просто мій особистий вибір Колись давно я задався цілью навчитись печатати сліпим методом , і за допомогою програми «СОЛО на клавиатуре». я це зробив . Тоді звичайно я вибрав мову вивчення російчьку , але зараз мені не складає жодних проблем печатати українською .В решті-решт , як печатати так і розмовляти українською , це красиво, і додає гідності та самоповаги , а то як виявильсь , до того я розмовляв диким суржиком. Але все таки позитивні зміни є , адже більшість чомусь почала вставляти в свої пости українські фрази , чого раніше не помічав.

 

ПС... На цьому пропоную завершити , а то іншим учасникам вже стає (не удобненько) не комфортно.

Змінено користувачем andrey_ka
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18.08.2021 в 15:10, Sap Green сказав:

Чи є якісь практичні поради по свердлінню прямих дірок?

По суті: візьміть дерев`яний кубик 50х50мм. з рівними сторонами , в одній зі сторін зробіть виямку (канавку) під свердло. Такий кубик прикладений до стіни дасть Вам вірне направлення для свердла , якщо Вам важко тримати перфоратор однією рукою , то кубик можна приклєїти до стіни , або малярним скотчем , або двохстороннім.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, andrey_ka сказав:

По суті: візьміть дерев`яний кубик 50х50мм. з рівними сторонами , в одній зі сторін зробіть виямку (канавку) під свердло. Такий кубик прикладений до стіни дасть Вам вірне направлення для свердла , якщо Вам важко тримати перфоратор однією рукою , то кубик можна приклєїти до стіни , або малярним скотчем , або двохстороннім.

Оце я таке бачив на ютубі. Спробую так і зробити, дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Dr.Yura сказав:

прошу не підіймати питання мови, це політика, будуть бани п6 правил форуму!

Вибачте, але правила написані іноземною мовою, тому складаєтся враження, що вони саме для іноземців і були написані.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...