Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Как принимать чистовой ремонт?

Zak

Рекомендовані повідомлення

21 час назад, andrey_ka сказал:

Та на данні поверхні (стяжка , ЦПС штукатурка) ,  взагалі непотрібно.

А как же инструкции к клеям для плитки? 

Змінено користувачем SergeyGM
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, SergeyGM сказав:

А как же инструкции к клеям для плитки? 

А ви спробуйте знайти в інструкції необхідність грунтувати звичайну стяжку чи штукатурку.

 

hhg.thumb.png.6f535c7829ac34de57775e4c59f8d9f3.png

Достатньо обеспилити та трохи зволожити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, andrey_ka сказал:

А ви спробуйте знайти в інструкції необхідність грунтувати звичайну стяжку чи штукатурку.

 

hhg.thumb.png.6f535c7829ac34de57775e4c59f8d9f3.png

Достатньо обеспилити та трохи зволожити.

Без обид, но инструкции вам лучше читать на понятном для вас языке. 

«Неміцні основи обробити ґрунтівкою Ceresit СТ 17 Супер методом «мокрий по мокрому» до повного насичення. Основи з високою поглинаючою здатністю попередньо обробити ґрунтівкою Ceresit СТ 17 у два шари методом «мокрий по сухому».

EDDEE911-4970-43F5-8D85-42DB0796C425.jpeg

Змінено користувачем Скромный прораб
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

3 часа назад, andrey_ka сказал:

Достатньо обеспилити та трохи зволожити.

Дни вредных советов на форуме 😂 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 хвилин тому, Скромный прораб сказав:

Без обид, но инструкции вам лучше читать на понятном для вас языке. 

«Неміцні основи обробити ґрунтівкою Ceresit СТ 17 Супер методом «мокрий по мокрому» до повного насичення. Основи з високою поглинаючою здатністю попередньо обробити ґрунтівкою Ceresit СТ 17 у два шари методом «мокрий по сухому».

Не намагайтесь оперувати словами з мови , яку Ви не розумієте. Слова 'неміцні' і 'висока поглинаюча здатніть' не мають ані найменшого відношення до стяжки чи штукатурки.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, andrey_ka сказал:

Не намагайтесь оперувати словами з мови , яку Ви не розумієте. Слова 'неміцні' і 'висока поглинаюча здатніть' не мають ані найменшого відношення до стяжки чи штукатурки.

Я думал время Джамшутов и Равшанов прошло, ан нет(((. :pozor:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, andrey_ka сказал:

Не намагайтесь оперувати словами з мови , яку Ви не розумієте. Слова 'неміцні' і 'висока поглинаюча здатніть' не мають ані найменшого відношення до стяжки чи штукатурки.

Здрасьте! Ещё и как имеют. Вылейте на стяжку в комнате ведро воды и расскажите нам, каки долго будет лужа стоять. И вообще - хватит ли ведра воды, чтоб смочить всю поверхность пола комнатки квадратов 12-15.

Тоже со штукатуркой 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Таки Андрійко загнув,міцним та непоглинаючим може бути хіба що бетон марки 250 і вище,саме його достатньо обеспилити та зволожити,звичайні штукатурка та стяжка таки слабі та водопоглинаючі,а якщо це машинна стяжка,то взагалі дуже слаба та дуже водопоглинаюча.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, мастерок сказав:

Таки Андрійко загнув,міцним та непоглинаючим може бути хіба що бетон марки 250

А як ви визначаєте степінь міцності (стяжки, штукатурки), наприклад для укладання плитки (стяжка, штукатурка) -це міцна основа чи ні ?

Для мене -це міцна основа як не потребує додаткового грунтування. І при правильному нанесенні клею на (стяжку штукатурку) , плитка яка укладена на не грунтовану поверхню не буде нічим відрізнятись від укладеної на грунтовану. Доведено практикою.

І я не писав , що (стяжка ,штукатурка) це водонепоглинаюча поверхня. Я вказував на те , що (стяжка, штукатурка) має не високу здатність водопоглинання. От гіпсова штукатурка має високу здатність , ГБ має надвисоку здатність , а звичайна (стяжка ,  штукатурка) навіть близько не стоять. Наприклад плитка для укладання на стіни має таке саме водопоглинання як і штукатурка , але чомусь нікому не спадає на думку її грунтувати.

Змінено користувачем andrey_ka
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Андрій,доведено практикою та ми завжди так робили це не є аргументами на будівельному форумі.Так само за водопоглинання плитки та визначення міцності.Інколи треба мати сміливість визнавати свої помилки,нічого в тому страшного нема,усі ми люди.Або просто більше нічого не пишіть,буде краще.

Особисто я більше не буду флудити,бо ця тема зовсім не про ґрунтування стін.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 хвилин тому, мастерок сказав:

Андрій,доведено практикою та ми завжди так робили це не є аргументами на будівельному форумі.

Ви ж самі перший охрестили (стяжку , штукатурку) неміцьною поверхнею. Чим же це відрізняється від (ми завжди так робили)?

І в чому ж я помилився , поясніть будь-ласка?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 28.12.2021 в 13:58, MaksymS сказал:

Вопрос - а сообщают ли мастера, согласившиеся на свое ценовое предожение (вряд ли заказчик будет цену диктовать), уровень качества работ?

       Мастера то сообщают, что всё будет качественно, вопрос только в том, что качественно/некачественно это ни о чём. Работы либо соответвуют ДБНам/СНиПам, либо нет. Загвоздка лишь в том, что часто работы, выполненные в допусках этих стандартов, заказчиками могут восприниматься как некачественные. И нет там ничего в этих стандартах про пролезающие/непролезающие 100 баксов под правилом, уж поверьте на слово.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 хвилин тому, мастерок сказав:

це не є аргументами на будівельному форумі.

Так я і оперував інструкцією до клею , а все інше то вже по'яснення до неї.

В інструкції вказано , що для приклеювання плитки поверхня повинна бути суха, міцна , і згідно ДСТУ. Якщо (стяжка , штукатурка) відповідає цим вимогам , то на таку поверхню можна без усіляких грунтовок сміливо клеїти плитку і нічого не буде порушено. Якщо ж (стяжка ,  штукатурка) не є міцною , то ніяка грунтовка не зробить її міцною.

Так в чому ж я помиляюсь?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А как Вы определили, что стяжка , штукатурка выполнена и имеет характеристики согласно ДСТУ.

В ы проводили испытания, у Вас есть соответствующий документ.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Vitaliy67 сказав:

А как Вы определили, что стяжка , штукатурка выполнена и имеет характеристики согласно ДСТУ.

В ы проводили испытания, у Вас есть соответствующий документ.

Тут жеж не йдеться мова про конкретну (стяжку , штукатурку). Мається на увазі , що якщо (стяжка , штукатурка) відповідає всім вимогам ДСТУ , то можна клеїти  без усіляких грунтовок.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы, лично, Что будете делать.

Производитель клея себе зад прикрыл.

Есть соответствие ДСТУ, то есть есть акт, клейте без грунта.

Нет акта все на исполнители

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Vitaliy67 сказав:

Вы, лично, Что будете делать.

На жаль свій зад я можу прикрити тільки якомога якіснішим виконанням.Якщо я почну вимагати від замовника акт , мене можуть не зрозуміти , точно не зрозуміють А так , визначати степінь придатності (стяжки , штукатурки) згідно свого досвіду. У випадку рекламації , або ремонтувати , або відшкодовувати коштами.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поэтому Вас и попросили не давать вредных советов . Просто потому что Вы можете не всё знать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Vitaliy67 сказав:

Поэтому Вас и попросили не давать вредных советов . Просто потому что Вы можете не всё знать.

Коли я кажу  що порада шкідлива , то як мінімум можу по'яснити у чому її шкідливість. А так - це порото даремна витрата пікселів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 02.01.2022 в 15:19, andrey_ka сказал:

Та на данні поверхні (стяжка , ЦПС штукатурка) ,  взагалі непотрібно.

Это кто советовал?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Vitaliy67 сказав:

Это кто советовал?

Я!

Що за питання ,там же зверху є нік автора.

ПС.. А от у чому шкідливість данної поради так ніхто пояснити не може.

Змінено користувачем andrey_ka
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Непробиваемо.

Будь я заказчиком Вы бы вылетели с обьекта в первый же день.

Дабы избежать долгих обьяснений.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 часа назад, andrey_ka сказал:

Слова 'неміцні' і 'висока поглинаюча здатніть' не мають ані найменшого відношення до стяжки чи штукатурки.

О, очередной зашквар от народного "эксперта" ))) Записал )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По дбн и прочим нормам, что стяжка, что штукатурка имеет прочность около М50. Что никак не является "крепкой", особенно в срравнении с плиткой. 

Далее- такая прочность обусловлена составом. Соотношение песок/цемент осень низкое и никак не может обеспечить "невпитываемость" а очень даже наоборот: существует прямая зависимость "поглинаючої здібності" в обычных цементно-песчаных смесях- чем ниже соотношение цемнта/песка, тем ниже марочность и тем больше водовпитываемость. 

Да и с точки зрения технологичности работ- намнрго быстрее погрунтовать стяжку и не иметь проблем, чем смачивать кусочками перед укладкой каждой плитки, даже нескольких. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Vitaliy67 сказав:

Непробиваемо.

Будь я заказчиком Вы бы вылетели с обьекта в первый же день.

Дабы избежать долгих обьяснений.

Ну звичайно , якби були хоча б якісь аргументи ,  вже б давно по'яснили.

А так:

Непробиваемо , визнай свої помилки , більше не пиши, і в тому дусі.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...