Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Проект. Прошу пораду.

Нина Гончаренко

Рекомендовані повідомлення

1 година тому, loader сказав:

Замальовка с прошлого века. У меня выходы с дома фактически с каждой стороны, везде лепить тамбуры? Минимум 2 раза в день сейчас открыты двери с кухни на улицу, на минуту-две - ничего с человеком в трусах не происходит даже в метре от дверей.

Хозяин-барин, но нормы не высасываются из пальца. Замальовка - это больше пример "на прочувствовать", но энергоэффективность дома никто не отменял, и тамбур в этом крайне важен. У нас, конечно, не Якутск, но и не Майами. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Savcha сказал:

Хозяин-барин, но нормы не высасываются из пальца. Замальовка - это больше пример "на прочувствовать", но энергоэффективность дома никто не отменял, и тамбур в этом крайне важен. У нас, конечно, не Якутск, но и не Майами. 

А где в нормах про тамбур?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, tansss сказав:

В приведенных нормах тамбур упомянут в части инклюзивности!

В ДБН Житлові будинки прошлых выпусков текст был практически аналогичным (только менялась глубина) до выхода ДБН Інклюзивність будівель та споруд.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

наличие  тамбура согласно ДБН это рекомендация а не обязательное условие, опять же это в разрезе многоквартирных домов, что же касаеться  одноквартирных домов, кому кто запретит не делать тамбур.  так что все эти споры не очем. 

Savcha, вы рекомендуете как архитектор, но не пытайтесь навязывать :)

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Drosselbeere сказав:

наличие  тамбура согласно ДБН это рекомендация а не обязательное условие, опять же это в разрезе многоквартирных домов, что же касаеться  одноквартирных домов, кому кто запретит не делать тамбур.  так что все эти споры не очем. 

Savcha, вы рекомендуете как архитектор, но не пытайтесь навязывать :)

 

Если что-либо в нормах касается только многоквартирного или одноквартирного дома - так и пишут, это прекрасно видно по приведенным отрывкам. А "повинно бути" в отношении числа дверей до жилых комнат никак на рекомендацию не тянет, но позволяет решить проблему несколькими способами. 

Мое замечание в теме вообще не касалось отсутствия тамбура (он то как раз есть), я обратил внимание на неправильное понимание тамбура как прихожей, в связи с чем снижается  не энергоэффективность, а комфортность проживания. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, Savcha сказал:

Мое замечание в теме вообще не касалось отсутствия тамбура (он то как раз есть), я обратил внимание на неправильное понимание тамбура как прихожей, в связи с чем снижается  не энергоэффективность, а комфортность проживания. 

в данной планировке по фашей логике надо уменьшить тамбур, она же прихожая и увиличить по длине  коридор. и где же тут комфортность проживания. в таком исполнении как ус ТС лучше не придумать. все остальное покажет время как лучше и комфортней  в експлуатации, с закрытым тамбуром или же с наружным стеклянным например . сколько бы не было советчиков, время лучший 

 

ПС. по мне не лучшая планировка дома,  особенно с  посадкой на участок и орентацией по  сторонам света  

Змінено користувачем Drosselbeere
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Drosselbeere сказав:

в данной планировке по фашей логике надо уменьшить тамбур, она же прихожая и увиличить по длине  коридор. и где же тут комфортность проживания. в таком исполнении как ус ТС лучше не придумать. все остальное покажет время как лучше и комфортней  в експлуатации, с закрытым тамбуром или же с наружным стеклянным например . сколько бы не было советчиков, время лучший 

 

ПС. по мне не лучшая планировка дома,  особенно с  посадкой на участок и орентацией по  сторонам света  

Без конструктивной схемы и нормальных блоков вентканалов тут больше/меньше не поможет (там такое может повылазить %)),  но холл-прихожая должна быть холлом-прихожей, а тамбур - тамбуром, хотя и может включать какие-то элементы прихожей. Поэтому в этом месте планировка спорная. И лучше об этом подумать сразу, а не через три года после постройки, когда заказчик стеклит такую классную открытую террасу (какую хотел), но которая в эксплуатации оказалась не такой классной, как хотелось и требует много внимания. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 30.01.2022 в 20:56, MAESTRO DNEPR сказал:

Плиты длиной 7900мм делают только под заказ единичные заводы. Вы сначала прозондируйте свои возможности.

Ковальская лупит аж бегом, с шагом 100мм, и не под заказ - это их стандартная номенклатура.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, Нина Гончаренко сказал:

Будет электроотопление. Напишите, буду ждать.

Дуже раджу подумати

1) про теплу підлогу (водяну)

2) одноповерховий будинок - вам буде простіше вирішити питання з санвузлами (буде доступно обидва)

3) замість електрокотла можна встановити бюджетний тепловий насос  повітря-вода з кондиціонера. Окупиться за 2-3 роки.

4) на підлозі можна зекономити заливши її на стадії фундаменту. Викликати бригаду яка робить шліфовані промпідлоги на великих об'єктах. Вони зроблять (майже) ідеальну поверхню. По ціні мені вийшло 165 грн/м2 робота. Це трохи дорожче за 100-120 грм/м2 за стяжку. На стадію будівництва це покривається картоном/плівкою/OSB чи дошками. Після штукатурних робіть залиишться знати все і покрити поліуритановим лаком. Для теплового насоса - це ідеальний варіант + це дешевше якісної плитки по суммі з стяжкою. Естетика, як на мене - ідеально впишеться в мінімалістичний сучасний дизайн.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, ontoshko сказав:

Дуже раджу подумати

1) про теплу підлогу (водяну)

2) одноповерховий будинок - вам буде простіше вирішити питання з санвузлами (буде доступно обидва)

3) замість електрокотла можна встановити бюджетний тепловий насос  повітря-вода з кондиціонера. Окупиться за 2-3 роки.

4) на підлозі можна зекономити заливши її на стадії фундаменту. Викликати бригаду яка робить шліфовані промпідлоги на великих об'єктах. Вони зроблять (майже) ідеальну поверхню. По ціні мені вийшло 165 грн/м2 робота. Це трохи дорожче за 100-120 грм/м2 за стяжку. На стадію будівництва це покривається картоном/плівкою/OSB чи дошками. Після штукатурних робіть залиишться знати все і покрити поліуритановим лаком. Для теплового насоса - це ідеальний варіант + це дешевше якісної плитки по суммі з стяжкою. Естетика, як на мене - ідеально впишеться в мінімалістичний сучасний дизайн.

Дякую за відповідь. Теж є в планах на роздум  підлога тепла і тепловий насос. Напишіть, чи ви вже визначилися з моделлю насоса? Скільки квадратів у вас будинок? З приводу поверховості - чоловіку подобаються 2 поверхові будинки, каже, що гарний краєвид з земельної ділянки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня есть тамбур. В нем шкаф для одежды и обувь. Размер прим 1,8*1,8. Нравится.

Температура ниже прим на 2-3 град чем в доме. 

Тепловой насос лучше сразу делать грунт-вода.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Drosselbeere сказав:

в данной планировке по фашей логике надо уменьшить тамбур, она же прихожая и увиличить по длине  коридор. и где же тут комфортность проживания. в таком исполнении как ус ТС лучше не придумать. все остальное покажет время как лучше и комфортней  в експлуатации, с закрытым тамбуром или же с наружным стеклянным например . сколько бы не было советчиков, время лучший 

 

ПС. по мне не лучшая планировка дома,  особенно с  посадкой на участок и орентацией по  сторонам света  

Что не так с посадкой на участок ? И ориентацией по сторонам света?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, Gitan сказал:

Тепловой насос лучше сразу делать грунт-вода.

dx можна зробити самому дешевше

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, Нина Гончаренко сказал:

Что не так с посадкой на участок ? И ориентацией по сторонам света?

у вас участок с уклоном, и судя по схеме довольно крутой. исходя из этого не садил бы дом по длине в направлении уклона, или по ширине орентировал или же приводил бы больше к квадрату, и это все связано с фундаментами... не делал бы терасу на запад, тем более на две стороны как у вас. кухню уж лучше бы дедла на восток(юго восток ) и тд. а за этими изменениями уже посыпиться вся концепция вашего дома.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нормальний у вас тамбур, якщо діти ще малі і їх треба вдягати взувати то малий тамбур незручний. У нас менший, бачимо що треба було більший робити.Для мене великий мінус це сумісний санвузол на 2 поверсі. Вам площа дозволяє їх розділити. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Yull сказав:

Нормальний у вас тамбур, якщо діти ще малі і їх треба вдягати взувати то малий тамбур незручний. У нас менший, бачимо що треба було більший робити.Для мене великий мінус це сумісний санвузол на 2 поверсі. Вам площа дозволяє їх розділити. 

У вас 2-поверховий будинок? І я так розумію, що декілька дітей? Поясніть, навіщо 2 санвузли? Мені здається, що хтось, якщо дуже треба, може і на перший поверх спуститися. Можливо, я чогось не розумію з цими санвузлами, бо поки складно уявити як воно на практиці в житті. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, Нина Гончаренко сказал:

У вас 2-поверховий будинок? І я так розумію, що декілька дітей? Поясніть, навіщо 2 санвузли? Мені здається, що хтось, якщо дуже треба, може і на перший поверх спуститися. Можливо, я чогось не розумію з цими санвузлами, бо поки складно уявити як воно на практиці в житті. 

Я не про 2 санвузли, я про розділення одного на окремі кімнати туалет ванна. Для того, щоб одночасно на другому поверсі одна людина могла бути в туалеті, не заважаючи іншій чистити зуби, приймати душ і т.д., ну і навпаки.  Не зручно тримати у двох сан.вузлах на різних поверхах повні комплекти зубних щіток, шампунів, рушників і т.д. зазвичай по ранкам всім треба саме санвузол на другому поверсі.

 

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, kovalenko сказал:

Ковальская лупит аж бегом, с шагом 100мм, и не под заказ - это их стандартная номенклатура.

Я рад за Ковальскую, но не все живут в Киевской области.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Yull сказав:

Я не про 2 санвузли, я про розділення одного на окремі кімнати туалет ванна. Для того, щоб одночасно на другому поверсі одна людина могла бути в туалеті, не заважаючи іншій чистити зуби, приймати душ і т.д., ну і навпаки.  Не зручно тримати у двох сан.вузлах на різних поверхах повні комплекти зубних щіток, шампунів, рушників і т.д. зазвичай по ранкам всім треба саме санвузол на другому поверсі.

 

 

Дякую, подумаємо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, MAESTRO DNEPR сказал:

Я рад за Ковальскую, но не все живут в Киевской области.

Ну пока мы не можем это ни утверждать, ни отрицать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Досить компактно і раціонально сплановано, але:

1) не вдалою  вийшла ванна на другому поверсі:

- входимо на глуху стіну з одиноким унітазом, а елегантний умивальник із сяючим дзеркалом  - за рогом;

- туалет, як уже було запропоновано, доцільно зробити відокремленим;

2) не оправдано такі дрібні планування перекривати повністю великопрогінними перекриттями;

3) при подальшій розробці конструкцій перекриття  та вентканалів планувння доведеться  скорегувати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 години тому, gid_8462 сказав:

Досить компактно і раціонально сплановано, але:

1) не вдалою  вийшла ванна на другому поверсі:

- входимо на глуху стіну з одиноким унітазом, а елегантний умивальник із сяючим дзеркалом  - за рогом;

- туалет, як уже було запропоновано, доцільно зробити відокремленим;

2) не оправдано такі дрібні планування перекривати повністю великопрогінними перекриттями;

3) при подальшій розробці конструкцій перекриття  та вентканалів планувння доведеться  скорегувати.

Дякую за відповідь. Прийняли пораду про ванну з відокремленим унітазом, архітектор буде змінювати. Можете більш детально розповісти про пункт 2, а особливо 3. В чому будуть зміни і чому.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...