Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Видеоблогеры

normal

Рекомендовані повідомлення

Поделитесь своими любимыми каналами, на которые подписаны (без политики и музыки), надеюсь правилами этого не запрещено...

Руслан Верин - Большое путешествие

Марина Галкина

Simple Living Alaska

Змінено користувачем normal
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • normal змінив заголовок на Видеоблогеры
В 28.03.2022 в 02:09, normal сказал:

відписався, і вашим і нашим, мабуть подорожі по фсбшним церквам зробили свою справу. в останню подорож і прапор вже не взяв?

Марина Галкина - підозрюю ще гірше?

загалом прорідив список і всі "внєпалітікі" пішли лісом.

 

Змінено користувачем loader
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не понял о чем вы :( Руслан добрейшей души одессит, постоянно путешествует, откуда такая клевета на него? Марина хоть и россиянка, но чемпионка мира круче всякого Беара Гриллса по выживанию, ходить в одиночку по тундре с одним рюкзачком еды на три месяца - такого в ютубе точно не найдете. И никто из них не рекламирует никакие спонсорские ножи, палатки и т.д. Семья на Аляске тоже делится интересным опытом: вы ели когда-то консервированные вареные яйца от курей, которых кормят красной икрой? :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 29.03.2022 в 17:38, normal сказал:

Я не понял о чем вы :( Руслан добрейшей души одессит, постоянно путешествует, откуда такая клевета на него?

Личные наблюдения. Все адекватные блогеры высказали свое мнение по войне, сделали обращение к своей аудитории и т.п. Что сделал добрейшей души человек?

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 29.03.2022 в 17:38, normal сказал:

Марина хоть и россиянка

Снес к херам всех кроме тех кто явно за нас.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Остались в списке четверо: Майкл Наки, Марк Фейгин, Иван Яковина и Александр Невзоров.

У остальных аналитика сильно хромает.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Максим Кац, не аналитик, типа политолог, но взгляд на вещи приятный украинскому уху)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Vadim in the WILD - навыки выживания в нашей стране (постройка убежища)

deermeatfordinner - во Флориде готовят банош (в перерыве между приготовлением крокодилов и черепах)

У Жоржа - тоже хорошо нагоняет аппетит

Back 2 Basics Adventures - красивые места Австралии

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 29.03.2022 в 17:38, normal сказал:

Я не понял о чем вы :( Руслан добрейшей души одессит, постоянно путешествует, откуда такая клевета на него? Марина хоть и россиянка, но чемпионка мира круче всякого Беара Гриллса по выживанию, ходить в одиночку по тундре с одним рюкзачком еды на три месяца - такого в ютубе точно не найдете. И никто из них не рекламирует никакие спонсорские ножи, палатки и т.д. Семья на Аляске тоже делится интересным опытом: вы ели когда-то консервированные вареные яйца от курей, которых кормят красной икрой? :)

вот попалось, скажите свое мнение

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну что сказать, я отписался от него, видимо Руслан стал мутный тип и ввел вчера ещё платную подписку...

Капитан ГЕРМАН - жизнь на яхте

АванТуристы Маловы - канал позитива и добра (тоже яхтинг)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підписаний на кількох англомовних, що розбирають техніку, котра мені не доступна але цікава. На кілька наукових каналів. На двох по питаннях чорнобилю. На МШ урбантуризм підписаний (посадили :(. Толковий був. Саме він змінив моє ставлення до блогерів і зацікавив ). 

Ніпрощо свистящих не дивлюсь взагалі. А толкові рідко викладають щось нове.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, porterlv сказав:

Підписаний на кількох англомовних, що розбирають техніку, котра мені не доступна але цікава. На кілька наукових каналів. На двох по питаннях чорнобилю. На МШ урбантуризм підписаний (посадили :(. Толковий був. Саме він змінив моє ставлення до блогерів і зацікавив ). 

Ніпрощо свистящих не дивлюсь взагалі. А толкові рідко викладають щось нове.

Про Чорнобиль, які канали? Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

51 хвилину тому, ozor сказав:

Про Чорнобиль, які канали?

Купного "кофе со вкусом чернобіля" - він працівник і ліквідатор, треться в тому колі змалку (як і батько)

"Чернобыль и УрбанНаследие" - кубіта толкова, багато цікавих інтерв'ю з прямими учасниками подій. Прізвище не пригадую.

Ще є закинутий "Проект о Радиации - Радиоактивные материалы" - автор працівник номерного інституту, вроді як за яйка взяли і тому закинув. Але старі відео вартують уваги, їх не потерли. Він же активно вів пару років тему на дігерфорумі "то, что не стоит трогать руками". Про радіацію в побуті. Що може попасти нам в руки з небезпечно. Форум і тема гугляться. Величезна тема, правда.

Змінено користувачем porterlv
  • Лайк 1
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На Вєріна був підписаний, але відписався десь півроку тому - трішки задовбала велотематика. Чув, що він робить вигляд що війни немає і він в будиночку. Навіть Птушкін і той проснувся.

З укранських можу порекомендувати igtrip хоча автор занадто категоричний і іноді суперечить сам собі в питаннях урбаністики і технологій, "Одной Правой" - подрожі і сноубординг, Roman Bolharov  - фотообробка і відеомонтаж. Мінус всіх наших блогерів що більшість з них були заточені на аудиторію з рашки і тепер багато з них перевзуваються на льоту. Дехто це робить так що викликає повагу, а дехто лише посмішку.

Від російських практично всіх відписався, залишився "Я американец", але то не зовсім російський блогер, швидше блог тракера, який втік з рашки.

New Jersy TV - просто "відео ні про", як їх називає сам автор від чоловіка який студентом переїхав з Казахстану до США і живе там вже майже 20 років. З його відео цікаво чути про якісь дрібні ньюанси Америки, про які тревел блогери чи новоспечені емігранти не розкажуть.

З англомовних:

Demolition Ranch і OffThaRanch - про життя і хоббі одного техасця помішаного на зброї, який робить з цього шоу.

I Like To Make Stuff, ShopNation, The Fixer, Get Hands Dirty... - само-ремонтники-DIYщики зі США (останнє - дівчина з Португалії)

Загалом підписаний на більше ніж на 200 каналів..

Змінено користувачем Куркуль
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 місяців потому...
В 31.03.2022 в 17:09, vadimv сказал:

Остались в списке четверо: Майкл Наки, Марк Фейгин, Иван Яковина и Александр Невзоров.

У остальных аналитика сильно хромает.

Яковина слишком уж сладкий... 

Марка Солонина  в список не? 

Змінено користувачем tiozka1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, tiozka1 сказав:

Яковина слишком уж сладкий... 

ГРУ-шники - они такие...  

2 години тому, tiozka1 сказав:

Марка Солонина  в список не? 

Не, у него слишком много "договорняков".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...