Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Послевоенное строительство

tansss

Рекомендовані повідомлення

3 минуты назад, tansss сказал:

Цукор!?

Це лише початок. Поки що в Европі не бачили смаженого вовка. Є дуже велика вірогідність що москалі їм яйця в двері ще засунуть зі своїм газом та сільгосппродукцією.

Поэтому таки сахар. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, US7IGN сказав:

що саме?

www.europarl.europa.eu/RegData/etudes/ATAG/2022/729294/EPRS_ATA(2022)729294_EN.pdf
але рівень впливу «considerable» не тягне на яйця в дверях

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

50 хвилин тому, мастерок сказав:

Я писал по дороге в аэропорт,уже 10 дней как нахожусь дома.Месяц поработал в Канаде,семья вся находится там.

Скажу более,вообще больше не планирую работать в Украине,гораздо интереснее отработать 600 часов в Канаде и потом сидеть на пособии дома.

Хех, був у Канаді - писав українською, приїхав в Україну - і пішло поїхало.

Правду кажуть справжні українці живуть не в Україні а в Канаді 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Дощ сказал:

Правду кажуть справжні українці живуть не в Україні а в Канаді 

А не подскажите, что то забылось...чья эта фраза..."Родина. Сегодня Родина там хде задница в тепле." (с) ??????????

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

От така в мене дурна культура,відповідаю людям на тій мові якою питають.До речі,я був в Манітобі,мені давали підручники з англійської мови 60-70 років ,до того часу практично вся провінція розмовляла українською мовою і тількі но починала вчити англійську.В тім регіоні де я був 90 відсотків фермерів мають українські прізвища,самий заможний має прізвище Герега.

  • Лайк 3
  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Humanite сказал:

Враховуючи падіння виробництва в ЕС, скорочення робочих місць, очікуваною гіперінфляцією Еврозони в першу чергу будуть звільняти і в останню чергу брати на роботу тих, хто не є місцевим. 

Чтоб они сели на социал. Вы, похоже, не отдаете себе отчет в том, чем ЕС отличается от Украины. Здесь в любом случае не будешь голодать или жить под мостом, если работы нет. 

Цитата

До того ж, почнуться пошуки винних в негараздах і з дуже великою вірогідністю призначать винними переселенців останньої хвилі. Тобто тих, хто приїхав з України.

Не надейтесь :) Даже Папа Римский констатировал, что к беженцам из Украины отношение значительно лучше. Просто потому, что менталитет значительно ближе, чем у мусульман. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, MaksymS сказал:

Навпаки. В першу чергу звільнятимуть місцевих, бо вони дорого обходяться роботодавцю. А нелегальний українець коштує значно дешевше, а працює краще. 

Там сейчас все украинцы легальные с правом на работу...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 хвилини тому, OlaR сказав:

Здесь в любом случае не будешь голодать или жить под мостом, если работы нет. 

Не все так однозначно. А хто буде за тебе сплачувати аренду, якщо твоя квартира в Маріку зрівняна з землею? 

43 хвилини тому, OlaR сказав:

Там сейчас все украинцы легальные с правом на работу...

Чудово. І вони більш мотивовані, тому що їм є що втрачати і вони розуміють навіщо їм там працювати. Тому залишити українця економічно вигідніше, ніж звільнити, бо від нього "вихлоп" більший. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, MaksymS сказал:

Не все так однозначно. А хто буде за тебе сплачувати аренду, якщо твоя квартира в Маріку зрівняна з землею? 

Еще раз. Там не Украина. Даже, если потерял работу, ты не будешь голодать или жить под мостом. Я понимаю, что в это трудно поверить. Но это так.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Аааааааа, я вас не правильно зрозумів. Я думав що ТУТ не дадуть жити під мостом. А ви про там - тоді погоджуюсь. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, OlaR сказал:

Еще раз. Там не Украина. Даже, если потерял работу, ты не будешь голодать или жить под мостом. Я понимаю, что в это трудно поверить. Но это так.

головна проблема пересічної людини, що вона чомусь впевнена в тому, що все завжди буде так як є...

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 годин тому, US7IGN сказав:

вкажіть мені хоч одну людину, яка закінчила гарно )

Христос Воскрес! )

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 годин тому, Дощ сказав:

Теоретично Україна буде передовою військовою базою країн НАТО

Це теоретично. А практично такою базою вже є Польща.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Kirill_Dnepr сказал:

И в Румынии.

У Польши и Румынии выход к морю есть.

А у нас где они базу построят, опять из сип панелей в оккупированном Очакове?

я думаю в Криму

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Kirill_Dnepr сказал:

Оптимистично 👏

я реаліст. коли вони ще зможуть таке робити? та ще й чужими руками?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, US7IGN сказал:

головна проблема пересічної людини, що вона чомусь впевнена в тому, що все завжди буде так як є...

Більше того, вона вірить, що буде краще ... Я розумію, що більшись організаторів бізнесу у рожевих мріях бачать купу людей, які вимушені працювати за тарілку супа. Причому працювати кваліфіковано, відповідатьно та по 12 годин на добу ... Ці пророцтва йдуть періодично з 2008 року. Все не можуть забути 90-ті ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

краще? як може бути краще, коли кожний день ти наближаєшся до смерті? буде по-іншому.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, US7IGN сказал:

краще? як може бути краще, коли кожний день ти наближаєшся до смерті? буде по-іншому.

Зазвичай людину цікавить не кінцевий пункт, а комфортність шляху до нього :)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Kirill_Dnepr сказал:

Фантастическа, но позитивная 😉 

Мне нравится. Если бы кто то смог попросить русских мирно без уничтожения вернуть Крым, я бы и не уезжал никуда. Мой идеальный мир, разрушенный в 2014м был бы восстановлен :) 

колись ти не міг уявити та повірити що кацапи зроблять те, що вони зробили у 2014. потім у 2022. так само ти не віриш, що вони втратять більше, ніж загарбали у 2014 та зараз. це нормально. не вірити. атеїзм був гарною довготривалою отрутою, але всі мають шанс одужати. кожному віддасться по вірі його. і ти сам обираєш у що тобі вірити і що ти хочеш отримати. може я старий дурень, але до сіх пір працювало )

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Поки до "строительства", звертається громада села Колонщина та навколишніх:

Для запуска комиссии по оценке разрушений очень нужен человек, с дипломом и сертификатом (что бы сделать заключение) по одному из 4х вариантов: 

- експерт з обстеження будівель і споруд;

- інженер-проєктувальник із кваліфікаційним рівнем “провідний” або “I категорія”, який має кваліфікаційний сертифікат за спеціалізацією “інженерно-будівельне проєктування у частині забезпечення механічного опору та стійкості”;

- експерт будівельний із кваліфікаційним рівнем “провідний” або “I категорія”, який має кваліфікаційний сертифікат за спеціалізацією “експертиза проєктної документації у частині забезпечення механічного опору та стійкості”;

- інженер-консультант (будівництво) із кваліфікаційним рівнем “провідний” або “I категорія.


Готовы обсудить платную основу этих услуг.

 

Пишите в личку.

Змінено користувачем Ирида
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24.04.2022 в 00:36, OlaR сказав:

Еще раз. Там не Украина. Даже, если потерял работу, ты не будешь голодать или жить под мостом. Я понимаю, что в это трудно поверить. Но это так.

Звісно що там не Україна, і тому в першу чергу влада дбає про тих, хто сплачує податки, розбудовує СВОЮ країну, а не українці, які приїхали виключно сісти на соціал та вимагати для себе "гідного відношення", бо вони біженці з України на бентлі та ренжах.

Я часто спілкуюсь з німцями, італійцями, британцями, фіннами... Більшість вже не в захваті від біженців з України. Пройшла ейфорія. Кажуть що сирійці та афганці більш благодарні за те, що їм надають прихисток в розвинених країнах.

  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, Humanite сказав:

Звісно що там не Україна, і тому в першу чергу влада дбає про тих, хто сплачує податки, розбудовує СВОЮ країну, а не українці, які приїхали виключно сісти на соціал та вимагати для себе "гідного відношення", бо вони біженці з України на бентлі та ренжах.

Я часто спілкуюсь з німцями, італійцями, британцями, фіннами... Більшість вже не в захваті від біженців з України. Пройшла ейфорія. Кажуть що сирійці та афганці більш благодарні за те, що їм надають прихисток в розвинених країнах.

То Вас скоро поженуть сцяними тряпками на родіну?

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Просто хтось хто виїхав раніше не може пережити, що хтось ще приїхав пізніше. Не треба перейматися. І це пройде. 

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...