Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Дешевий одноповерховий будинок без коридорів. Ваші думки?

Amorik

Рекомендовані повідомлення

9 хвилин тому, Drosselbeere сказав:

у всіх різний рівень доходів і відповідно витрати

Ще раз: 28% житлової площі - це об'єктивно дуже мало.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 хвилин тому, vadimv сказав:

 Не отримаєте ви ту саму площу. 

І площу шафа займає не ту саму і ціна її не буде дорожчою за ціну приміщення гардеробної. 

Якщо хочете знати, що таке дешевий будинок - можу розказати. Мій знайомий купив такий у 2003 р, його площа складала 25 кв.м. Після добудови тамбуру, санвузла і столової стало аж 40 кв.м. Оце називається дешевий будинок.

Сядьте і пораху йте, скільки ви витратите на оздоблення площі на кухні і в туалеті, а скільки в приміщенні котельної, де можна залишити голий матеріал стін, нехай той же газоблок. На рахунок шафи, то якщо її купувати с тирси - може і дешево буде, але то лише з початку.

А на рахунок Вашого знайомого, який купив будинок на 25кв.м., то я Вам скажу, то не будинок - то сарай, або битовка, літня кухня/дача, або щось на те схоже. Але не будинок.

І ніколи реконструкція не буває дешевою. Хоча, якщо то сарай і туди добавили ще декілька дощок, то може і дешево, але будинком від того воно не стане.

Змінено користувачем anabioz
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, anabioz сказав:

Сядьте і пора***те, скільки ви витратите на оздоблення площі на кухні і в туалеті, а с кільки в приміщенні котельної, де можна залишити голий матеріал стін, нехай той же газоблок.

Залишу вам цю роботу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, anabioz сказав:

А може треба думати краще?

А де було щось сказано про зимові шини чи колону для води? Може в людини повний привід з всесезонкою та центральний водогін з одним фільтром...

1 хвилину тому, anabioz сказав:

скільки ви витратите на оздоблення площі на кухні і в туалеті, а с кільки в приміщенні котельної, де можна залишити голий матеріал стін, нехай той же газоблок

На кухні газ.котел займає 1м2 на стіні в шкафчику, а щоб його перенести газовщики затребують окрему котельню з вікном, дверями та вентиляцією, а якщо котел твердопаливний, то ще й окремий вхід з вулиці. У тій же кухні камін займає 2м2, от поясніть нахіба мені камін у котельній, коли я хочу на нього дивитися з кухні, або нахіба твердопаливний коли є камін, навішо мені купа лишніх вікон, труб, дверей та опалювальної площі тої котельної, заради одного газ.котла? Стіралка, заміна фільтра на воду, бойлер - це все мокрі процедури і приміщення повинно бути оздоблене плиткою яким вже являється санвузол, зайшов до нього, закинув одяг до стіралки, поліз в душ і зразу маєш гарячу воду, а не бігти через всю хату з голим задом від котельної, а потім ще 5хв чекати теплу воду, бо до бойлера 15м труб (всі ж план ТС бачили в першому пості?) В мене 6 кімнат та 3 міжкомнатних дверей, а тут 12 кімнат та 6 дверей, при однаковій площі...

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це той випадок, коли задум непоганий але реалізація так собі. Замість відчуття простору можна отримати відчуття великого коридору з диванчиком збоку. Тут дійсно надто велика прохідна зона. В спальнях буде чути увімкнений телевізор, одні міжкімнатні двері не ізолюють. Робоча площа кухні дуже мала, а зона вітальні лише для обіднього столу ніби й завелика, тут варто робити одне спільне приміщення без закапелків. 

Про дорого-дешево все відносно, але вам правильно написали, одноповерховий будинок на понад 100м.кв. аж ніяк дешевим не буде. Фундамент і дах - це найдорожчі частини коробки, а вони по площі будуть великі.Якщо говорити про дешевий будинок, то це щось максимум на квадратів 80 в один поверх.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви праві. Доречніше було назвати тему "Одноповерховий будинок без коридорів. Ваші думки? І на чому можна зекономити?"

З ваших підказок зрозумів:
- потрібно постаратись, щоб менше було врізаних елементів в кутки (прямокутна коробка буде дешевше)
- якщо одноповерховий будинок, постаратись не вилазити за 100кв.м.
- від коридорів мені напевне нікуди не дітись
- напевне буде доцільніше зробити скатний дах, кращий зовнішній вигляд + можна використати додаткову площу даху в майбутньому


А в загальному хочу отримати проєкт, який буде близький до реальності. Щоб можна було з забудовниками поспілкуватись і приблизно оцінити вартість цього щастя. Треба розглянути більше проєктів готових, можливо ще щось сподобається. Якби ж біля них одразу цінник стояв (хоча б приблизно) 😀

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Amorik сказав:

Якби ж біля них одразу цінник стояв (хоча б приблизно) 😀

та є таке у компаній забудовників. Спитайте у гугла: "проекти будинків з вартістю будівництва" :)

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...