Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Як не З`їхати з глузду під час війни?

ozor

Рекомендовані повідомлення

я коли собі страховку робив у нас для штатів, доплачував й за стоматолога... але там покриття було - 100 баксів )) 100 баксів - це тільки подивитись, не більше. Та ще може й доплатити прийдеться.

Хотя страхова штатів у принципі непогана.. хоча чомусь ніхто не пише, що їх там дві системі - medicare та medicaid. Для бідних та багатих. По назві здогадайтеся, яка для кого :)

 

Змінено користувачем sly
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, US7IGN сказал:

6

3. Наскільки розумію, 6 - то вже після народження дитина перебувала в неонатальному центрі. Мабуть у "боксі"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, sly сказал:

хоча чомусь ніхто не пише, що їх там дві системі - midicare та medicaid. Для бідних та багатих

так у нас теж дві системи. сусіду по палаті треба ставити кардіостимулятор. 200000 за апарат плюс 40000 за роботу. але він вирішив скористатися державною програмою для бідних. в минулому році записався, в цьому йому сказали що не було навіть грошей на закупівлю, не кажучи про наявність самих апаратів. зробив пару аналізів та пішов додому. може наступного року буде якщо доживе. а мені вже все зробили та в понеділок виписують. так я навіть не багатий :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, US7IGN сказал:

не було навіть грошей на закупівлю, не кажучи про наявність самих апаратів.

нажаль, я в курсі. 

Але ситуація трохи інша - обладнання/апарати та інше є... закупати ні з чого. Або навпаки "гроши прийшли на рахунок, потрібно сьогодні витратити, бо завтра заберуть".

Я таку хєрню довго не витримав, пішов спочатку з практичної медицини, потім з дистрибьюції обладнання...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, sly сказал:

Але ситуація трохи інша - обладнання/апарати та інше є... закупати ні з чого

ну може окремих позицій і немає, але мені просто виставили рахунок на матеріали та обладнання і наступного дня після оплати все привезли. довше довелося чекати коли у хірурга буде час. до правильних навіть через знайомих черга...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 01.04.2023 в 17:26, US7IGN сказал:

так у нас теж дві системи. сусіду по палаті треба ставити кардіостимулятор. 200000 за апарат плюс 40000 за роботу. але він вирішив скористатися державною програмою для бідних. в минулому році записався, в цьому йому сказали що не було навіть грошей на закупівлю, не кажучи про наявність самих апаратів. зробив пару аналізів та пішов додому. може наступного року буде якщо доживе. а мені вже все зробили та в понеділок виписують. так я навіть не багатий :lol:

Йде цілеспрямоване руйнування державної медицини:

 

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, sergio сказал:

Йде цілеспрямоване руйнування державної медицини:

 

Як вони боятся верховного гавнокомандующего зацепить за откаты. Кацапщина така.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 01.04.2023 в 16:32, ozor сказал:

Знову тему засрали.

Тобто знов хочемо як у них, але якщо шо, то щоб кум порішав. 

В них рецепти на лiки для страховой. Вiзит до лiкаря теж страхова оплачуе. Вам страхова багато лiкив оплачуе?

А мені для моїх ліків за 3К гривень додасться 1000 гривень на лікарку у Добробуті. Уроды.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 минут назад, ozor сказал:

Ну так і треба робити. і рецепти і страхову. 

Покажить менi страхову, щоб страховала хронiку? Або страхову, щоб страхувало хоч щось в 65+? Ви мабуть краiну перепутали. Банда зеленского просто вводить додатковий податок для хронично хворих. Чи то буде пiд час вiйни чи нi не мае значення.

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, AOZ1 сказав:

Покажить менi страхову, щоб страховала хронiку? Або страхову, щоб страхувало хоч щось в 65+? Ви мабуть краiну перепутали. Банда зеленского просто вводить додатковий податок для хронично хворих.

А сімейних лікарів вже скасували? Вони чудово виписують рецепти хронам. За деякими категоріями навіть на безкоштовні ліки (наприклад, астма).

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, outdoor24 сказал:

А сімейних лікарів вже скасували? Вони чудово виписують рецепти хронам. За деякими категоріями навіть на безкоштовні ліки (наприклад, астма).

Там знизу форуму плачить дядька. Це реальний ***ець. Сильно йому сімейний лікар допомiг? Це е його профiль. Я питав. В мене грошi на лiкування е. Але бажання платити ще додатковий податок бандитам у владi нема.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, AOZ1 сказав:

Там знизу форуму плачить дядька. Це реальний ***ець. Сильно йому сімейний лікар допомiг? Це е його профiль. Я питав. В мене грошi на лiкування е. Але бажання платити ще додатковий податок бандитам у владi нема.

як ситуація у того дядька пов'язана з відпуском за рецептом? там питання у коштах на необхідні ліки, а не кошти на відвідання лікаря. сімейник дає направлення до профільного лікаря, а профільний вже виписує рецепт. 

в чому додатковий податок? тут всі рекомендують звертатися до професіональних будівельників, електриків, сантехніків і т.д., при цьому самолікування чомусь раптом стало нормою. :pozor:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, outdoor24 сказал:

в чому додатковий податок? тут всі рекомендують звертатися до професіональних будівельників, електриків, сантехніків і т.д., при цьому самолікування чомусь раптом стало нормою. :pozor:

В тому що менi не потрiбно ходити до коштовного лiкаря, доки схема лiкуваня працюе. Закупати на опт коштовнi лiки теж нема сенсу. Да i нема iх на опт. Зазвичай треба пiв мiста об'iхати. А цi бандюки вважають що треба, бо ненажерлись. Все закрили питання. Здоровий не зрозумiе хворого.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 минут назад, outdoor24 сказал:

А сімейних лікарів вже скасували? Вони чудово виписують рецепти хронам. За деякими категоріями навіть на безкоштовні ліки (наприклад, астма).

Прокоментуйте, добродію!Screenshot_2023-04-03-10-21-20-274_helsi_me.thumb.jpg.bdc798eb13f250b53ab89d3a0b4fce13.jpg

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, AOZ1 сказал:

В них рецепти на лiки для страховой. Вiзит до лiкаря теж страхова оплачуе. Вам страхова багато лiкив оплачуе?

А мені для моїх ліків за 3К гривень додасться 1000 гривень на лікарку у Добробуті. Уроды.

Якщо щось, сімейній задзвоню, вона мені онлайн випише. А загалом зайвий гемор на сраку. 😾

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, AOZ1 сказав:

В тому що менi не потрiбно ходити до коштовного лiкаря, доки схема лiкуваня працюе.

Ви тоді і ТО на авто не робіть, поки все працює. 

і до чого тут бандюки? Ви платите, бо хочете йти у приватну клініку, а не в державну за направленням сімейного. 

1 хвилину тому, Firetuf сказав:

Прокоментуйте, добродію!

що я маю прокоментувати, якщо не знаю, чому вам потрібен лікар? якщо сімейник - міняйте. 

Змінено користувачем outdoor24
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Firetuf сказал:

Прокоментуйте, добродію!Screenshot_2023-04-03-10-21-20-274_helsi_me.thumb.jpg.bdc798eb13f250b53ab89d3a0b4fce13.jpg

До моєї сімейної такаж картина була, але можна було протиснутись без запису. Але тепер взагалі фіг потрапиш.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, outdoor24 сказал:

Ви тоді і ТО на авто не робіть, поки все працює. 

і до чого тут бандюки? Ви платите, бо хочете йти у приватну клініку, а не в державну за направленням сімейного. 

Псорiаз в державнiй. Краще до бабки або в церкву.

Змінено користувачем AOZ1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Firetuf сказал:

Прокоментуйте, добродію!Screenshot_2023-04-03-10-21-20-274_helsi_me.thumb.jpg.bdc798eb13f250b53ab89d3a0b4fce13.jpg

Заносите грошi, та будуть вам рецепти по смс. То не питання

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, AOZ1 сказав:

Псорiаз в державнiй. Краще до бабки.

вам же рецепт потрібен на продовження лікування, а не призначення нової схеми. і не потрібно знецінювати медустанови у державній власності. 

в приватних клініках дуже не рідко працюють ті ж самі лікарі, що і в державних.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

01.04.2023 в 10:27, outdoor24 сказав:

Попросіть дружину купити закордоном рецептурні ліки без рецепту. 

Рішення правильне. Паніку люди створили самі, бо роздуплилися в останній день.

купував в Варшаві ліки сину, по рецепту з України

Фінлепсин Ретард 400 (50табл) приблизно ціна 25-28 злотих

в Україні ціни в Львові від 809.40 до 1131.00 грн

пробував купити типу Німесилу, він лише по рецепту, але був аналог без рецепту.

різні вітаміни, омега 3 то без рецету.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, outdoor24 сказал:

що я маю прокоментувати, якщо не знаю, чому вам потрібен лікар? якщо сімейник - міняйте. 

Яка хер різниця, нащо мені потрібен зараз лікар - для рецепту чи консультації? Місць НЕМАЄ!!!

А чому питання до вас - це ж ви порекомендували звертатися до лікаря за рецептами і вирішити проблему на раз-два.

А щодо заміни сімейника - в нашій поліклініці (і поруч) лікарів на декларацію просто немає. Їздити з Києва в Житомир? Чи як???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Dr.Yura сказав:

купував в Варшаві ліки сину, по рецепту з України

Фінлепсин Ретард 400 (50табл) приблизно ціна 25-28 злотих

в Україні ціни в Львові від 809.40 до 1131.00 грн

пробував купити типу Німесилу, він лише по рецепту, але був аналог без рецепту.

різні вітаміни, омега 3 то без рецету.

і? вам продали фінлепсин чи німесил без рецепту - ні. ОТС група без рецепту. ну так і нас так.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...