Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Як не З`їхати з глузду під час війни?

ozor

Рекомендовані повідомлення

В 08.06.2022 в 16:24, ozor сказал:

Від новин з телевізора і ютуба волосся дибки…

Невелику втіху знайшов у роботі, яка слава Богу, ще є, і читанні…

Головне не читати новини від журнашлюх мудаків-недоумків

ось таке, наприклад:

A597DDB6-74B5-4F4F-803B-2D166B65705A.thumb.png.f104f7302a09fbd7ee1b796e92d4cdc6.png

 

і що ми бачимо?
Вояк ерефії, а сука грьобана виставляє український піксель.

Мало того, якась поза дуже знайома, зайшов і точно, мертвечуковськи граблі.

але ж пику не показали і хай кожен додумає все що захоче.

журнашлюх це діагноз

 

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

50 хвилин тому, Фрай сказав:

Головне не читати новини від журнашлюх мудаків-недоумків

ось таке, наприклад:

A597DDB6-74B5-4F4F-803B-2D166B65705A.thumb.png.f104f7302a09fbd7ee1b796e92d4cdc6.png

 

і що ми бачимо?
Вояк ерефії, а сука грьобана виставляє український піксель.

Мало того, якась поза дуже знайома, зайшов і точно, мертвечуковськи граблі.

але ж пику не показали і хай кожен додумає все що захоче.

журнашлюх це діагноз

 

Я так розумію, журналістом може бути нині любий неук) відкриваєш інет видання, яке в топі, мільйони відвідувачів, а в статті помилка на помилці. Ріже очі. Якщо вже набирають тупіц, то не вже нема корректора в таких виданнях?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Думається мені, що саме в цій темі треба розмістити перелік БЕЗРЕЦЕПТУРНИХ лікарських засобів...не хворійте !

poltava.to/news/70613/?fbclid=IwAR284T6UwE-z8T5SFs8vTaSFpuYhVZ2oQn65uihyl4CvUXbajs1em_KWsac

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ще одна корупційна схема? лікарям менше хабарів стали давати? фармацевти нас врятують )

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

додам, що по суті це все нововедення з 1 квітня не діє, згідно Постанові до закінчення військового стану

zakon.rada.gov.ua/laws/show/542-2022-п?fbclid=IwAR0CsSfNk9bs1lGO2nC-hy9H4Um3oQpLX1NhJkIkKXkrPmQC74lHVsceD4I#Text

 

 але,як воно буде насправді покаже тільки час

кАроче я заплуталась 😵і добре що заспокійлеве є в переліку безрецептурних🙃

Аптеки зможуть продавати рецептурні препарати без рецепта до кінця воєнного стану, – постанова

 mbiz.censor.net/news/3409365/apteky_zmojut_prodavaty_retsepturni_preparaty_bez_retsepta_do_kintsya_voyennogo_stanu_postanova?fbclid=IwAR24zepEbv2QZVbaasMjAW3mZZGXQvKppWzLAvUsTWTdk_tqAElwpaZWqOE

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як і все інше в цій країні. Законів багато, але виконувати їх не обов'язково 😂

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, US7IGN сказав:

 

ще одна корупційна схема? лікарям менше хабарів стали давати? фармацевти нас врятують )

 

Попросіть дружину купити закордоном рецептурні ліки без рецепту. 

Рішення правильне. Паніку люди створили самі, бо роздуплилися в останній день.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, outdoor24 сказав:

Попросіть дружину купити закордоном рецептурні ліки без рецепту. 

Рішення правильне. Паніку люди створили самі, бо роздуплилися в останній день.

за кордоном також війна, за кордоном також волонтери самі купують ліки  ? мій сімейний вже рік тому поїхав, недокомлект в нашій АМБУЛАТОРІЇ 30 %, наразі вони не можуть дати нового сімейного ((

 Ніхто не каже, що це рішення хибне, але зроблено тими у яких вже давно є почесний шеврон

 

338381888_6054589497939529_1055372313484748062_n.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а які там суперзаспокійливі писав хтось в темі про війну? від яких пофіг все сатє)

не можу знайти

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, irina1969 сказал:

Ніхто не каже, що це рішення хибне, але зроблено тими у яких вже давно є почесний шеврон

Іра, які нафіг рукожопи? Вчора за день продали місячні запаси по космічним цінам. Невже вони не знали про постанову кабміну? Я тебе умоляю. "Ми продолжаєм КВН!)))"

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

паливо, генератори, ліки та навіть сіль вже були. на що буде ажіотаж завтра? :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, US7IGN сказал:

паливо, генератори, ліки та навіть сіль вже були. на що буде ажіотаж завтра? :lol:

Хто що своє пропихне - те і буде 😡, в порядку черги. Це вам не барігі))))

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Firetuf сказал:

Хто що своє пропихне - те і буде 😡, в порядку черги. Це вам не барігі))))

можна ще щось обмежити і видавати дозволи :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 хвилину тому, US7IGN сказав:

а де за кордоном ліки без рецепту продаються? :lol:

За яким кордоном. Я тут)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, Firetuf сказав:

Іра, які нафіг рукожопи? Вчора за день продали місячні запаси по космічним цінам. Невже вони не знали про постанову кабміну? Я тебе умоляю. "Ми продолжаєм КВН!)))"

Саша, справа не в тому дурдомі по закладанню стратегічних запасів, вже було багато дурні від солі до генераторів, а в тому що у нас в сім"ї 2 пенсов дуууже похилого віку і ще меншої мобільності, які до аптеки просто не дійдуть ( батько чоловіка взагалі зараз однією ногою в кращему світі) між нами 150 км.... раніше, всі ліки що їм потрібні ми завозили по списку, а зараз ми не можемо купити бо е...й рецепт тільки у них телефонах і відпустять ім тільки особисто...я взагалі дуже стресостійка, але зараз у мене тільки матперемат .... в інеті вчора вже купа реклами " вам потрібні антибіотики? Наші лікарі з вами 24/7-звертайтесь"😈

 Сподіваюсь що цю дурість врегулюють, бо мені не до сме***очків

  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, ozor сказал:

Знову тему засрали.

Тобто знов хочемо як у них, але якщо шо, то щоб кум порішав. 

знаєш як у них? у знайомого в штатах дружина важкі пологи. під 100000 справжніх грошей нарахували. страхова все оплатила. в аптеку не було необхідності взагалі ходити.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, US7IGN сказал:

знаєш як у них? у знайомого в штатах дружина важкі пологи. під 100000 справжніх грошей нарахували. страхова все оплатила. в аптеку не було необхідності взагалі ходити.

якось небагато нарахували...

примітивна апендектомія 40 тис коштує (штат Пенсільванія) - був випадок у групі від нашого універу... типова страховка не покрила, людина серйозно "влетіла"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, sly сказал:

якось небагато нарахували...

примітивна апендектомія 40 тис коштує (штат Пенсільванія) - був випадок у групі від нашого універу... типова страховка не покрила, людина серйозно "влетіла"

мабуть з чимось переплутав. переглянув листування

My girls are twins and they were born at 31 weeks--quite early. We were in the hospital for three weeks (in total) before they were born because they first threatened to come out at 24 weeks. They spent 6 weeks in an amazing Neonatal ICU here in Asheville and were outstanding. The care was simply amazing. 

 

All total, our bills were over $750,000. Healthcare insurance paid for almost all of it. It took months to sort out the odd $18,000-23,000 bill we'd receive from one of the hospital services (the US system, each service in the hospital is like an independent organization/company with their own billing--in one day, we might interact with seven different providers under the same roof). 

Змінено користувачем US7IGN
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, US7IGN сказал:

6 weeks in an amazing Neonatal ICU here in Asheville and were outstanding. The care was simply amazing. 

3 тижні, бляха... дійсно, що рахунок був outstanding и amazing. 

Змінено користувачем sly
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...