Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Як не З`їхати з глузду під час війни?

ozor

Рекомендовані повідомлення

2 минуты назад, outdoor24 сказал:

вам же рецепт потрібен на продовження лікування, а не призначення нової схеми. і не потрібно знецінювати медустанови у державній власності. 

в приватних клініках дуже не рідко працюють ті ж самі лікарі, що і в державних.

Я не такий здоровий, щоб пользоваться державною медициною. Дякую за пораду.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в чому проблема купити ліки по рецепту, хай лікар виписує і несе за це відповідальність, а не список ліків на клаптику паперу без підпису і печаток, на авось може щось з цього допоможе або що преба торговим працівниками продати.

вже не раз і не один рік бачив ситуацію що в поліклініку приходять торгові представники і з лікарями обговорюють про продаж їхніх ліків, так само як і в аптеках.

тиждень тому якраз черговий раз так торговий з провізором розмовляли про те що їхні ліки стали мало продаватись і треба їх краще тулити ...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, outdoor24 сказал:

Ви тоді і ТО на авто не робіть, поки все працює. 

і до чого тут бандюки? Ви платите, бо хочете йти у приватну клініку, а не в державну за направленням сімейного. 

Сусід продув око, на риболовлі, воно запалилося, попросив купити, якись антибіотик. Я купив протизаральній засіб. Він закапав. Все ок. 

Як тепер буде виглядати, ця процедура? Через голову сімейного пробувати потрапити до окуліста, посилаючись, що це ургентно?! 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, AOZ1 сказал:

Заносите грошi, та будуть вам рецепти по смс. То не питання

Цю схему я знаю.)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Firetuf сказав:

Яка хер різниця, нащо мені потрібен зараз лікар - для рецепту чи консультації? Місць НЕМАЄ!!!

якщо вам потрібен рецепт ліки, що ви приймаєте, то ви ж зрозуміли, що вони закінчуються не сьогодні. потрібно планувати.

термінові потреби - тут так, є нюанси. але така ж ситуація була і до введення рецептурного відпуску.

4 хвилини тому, sergio сказав:

Сусід продув око, на риболовлі, воно запалилося, попросив купити, якись антибіотик. Я купив протизаральній засіб. Він закапав. Все ок. 

а тепер зворотня ситуація - у вашої дитини бактеріальне запалення ока, а краплі з антибіотиком не допомагають, бо у бактерій вже резистентість через те, що кожен сам собі купував без призначення лікаря - коли потрібно, коли не потрібно антибіотики. 

Змінено користувачем outdoor24
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, outdoor24 сказав:

і? вам продали фінлепсин чи німесил без рецепту - ні. ОТС група без рецепту. ну так і нас так.

фінлепсин  й в Україні лише по рецепту був і то ще купував навіть до ковіду якщо не встиг купитив Польщі.

німесил тут без рецепту купував.

я не проти що ліки по рецепту.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, sergio сказал:

Сусід продув око, на риболовлі, воно запалилося, попросив купити, якись антибіотик. Я купив протизаральній засіб. Він закапав. Все ок. 

Як тепер буде виглядати, ця процедура? Через голову сімейного пробувати потрапити до окуліста, посилаючись, що це ургентно?! 

Так. Головне, щоб працівники медзакладів були в "тємі". Все просто. Зараз ще постане питання зі збільшенням персоналу, правда вирішувати буде головлікар, но то таке.

Я, особисто, не проти, щоб було "як у них". І рецепти, і все інше. Але коли сьогодні лікарів не хватає навіть на першочергові задачі, можливо було би доцільно, якраз, сказати "НЕНАЧАСІ"!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, US7IGN сказав:

Я не вірю в безкоштовне.

навіть в державних поліклініках вона не безкоштовна. всі за неї вже заплатили, але не напряму.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, US7IGN сказав:

Я не вірю в безкоштовне. Чому медицина має бути виключенням?

Ви ж начебто юрист, чи де?

Цитата

Стаття 49.

У державних і комунальних закладах охорони здоров'я медична допомога надається безоплатно; існуюча мережа таких закладів не може бути скорочена. Держава сприяє розвиткові лікувальних закладів усіх форм власності.

 

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Firetuf сказав:

можливо було би доцільно, якраз, сказати "НЕНАЧАСІ"

завжди буде НЕНАЧАСІ, бо будь-яке нововведення, що вимагає дотримуватися правил викликає незручності і відповідно спротив. 

Змінено користувачем outdoor24
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перш за все я реаліст зі здоровим глуздом. Коли до мене приходить хтось з проблемою, я думаю людина очікує на вирішення проблеми і реальний результат, а не казки сивої кобили, де б вони не були написані...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Dr.Yura сказал:

в чому проблема купити ліки по рецепту, хай лікар виписує і несе за це відповідальність, а не список ліків на клаптику паперу без підпису і печаток, на авось може щось з цього допоможе або що преба торговим працівниками продати.

вже не раз і не один рік бачив ситуацію що в поліклініку приходять торгові представники і з лікарями обговорюють про продаж їхніх ліків, так само як і в аптеках.

тиждень тому якраз черговий раз так торговий з провізором розмовляли про те що їхні ліки стали мало продаватись і треба їх краще тулити ...

Щоб далеко не ходити. Сестра в вчилась на окуліста. Деякий час працювала в поліклініці на пів ставки за жебрацьку ЗП. Поки не вирішила переачитись на психолога. Так ось розповідала, що одна з фармкомпаній взяла в аренду Будинок вчених і влаштувала там фуршет для лікарів окулістів, щоб вони виписували певний препарат(там ще також були і інші види стимулювання,) , що в подальшому і відбувалось. Я теж періодично зауважую біля поліклінік авто брендовані лого фармкомпаній, в яких їздять їх торгпреди, тік само неодноразово бачив їх в кабінетах лікарів, легко впізнати, по так само брендованих сумка. Тепер лікарям навіть зручніше бути отримувати свій відкат, оскільки буде іменний рецепт від конкретного лікаря, а не ной нейм клаптик паперу. 

Пи. Си. До речі зауважили, як при здачі аналізів в приватних лабораторіях, лаборант допитуються прізвище лікаря, що направив. Я завжди кажу самозвернення... 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, US7IGN сказав:

людина очікує на вирішення проблеми і реальний результат

І що, така людина задає подібні питання?

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, US7IGN сказав:

Які питання?

"Я не вірю в безкоштовне. Чому медицина має бути виключенням?"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, sergio сказав:

Щоб далеко не ходити. Сестра в вчилась на окуліста. Деякий час працювала в поліклініці на пів ставки за жебрацьку ЗП. Поки не вирішила переачитись на психолога. Так ось розповідала, що одна з фармкомпаній взяла в аренду Будинок вчених і влаштувала там фуршет для лікарів окулістів, щоб вони виписували певний препарат(там ще також були і інші види стимулювання,) , що в подальшому і відбувалось. Я теж періодично зауважую біля поліклінік авто брендовані лого фармкомпаній, в яких їздять їх торгпреди, тік само неодноразово бачив їх в кабінетах лікарів, легко впізнати, по так само брендованих сумка. Тепер лікарям навіть зручніше бути отримувати свій відкат, оскільки буде іменний рецепт від конкретного лікаря, а не ной нейм клаптик паперу.

😀ваша сестра запам'ятала фуршет, але я на 90% впевнений, що там ще була лекція про переваги лікарського засобу саме цієї компанії, чи щодо схем лікування хвороб. медичні представники (не торгові) надають лікарям лише інформацію, але не відкати, якщо фармкомпанія зріла. звісно це не відміняє присутність на ринку дикунів, що пропонують виписки за відкати. але цю схему прикривають саме через рецепти, де зазначають діючу речовину, а не торгову назву. тому ваше останнє речення вже не відповідає дійсності. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, vadimv сказал:

"Я не вірю в безкоштовне. Чому медицина має бути виключенням?"

Буває по різному. Якщо задає, то йде далі шукати в дупі меду, але в іншому місці...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, sergio сказав:

Сусід продув око, на риболовлі, воно запалилося, попросив купити, якись антибіотик. Я купив протизаральній засіб. Він закапав. Все ок. 

Як тепер буде виглядати, ця процедура? Через голову сімейного пробувати потрапити до окуліста, посилаючись, що це ургентно?! 

Знайомий за 60 поїхав до Німеччини, родину провідати. Перемерз, запалилося око. Запросив допомоги дистанційно. Я намагався пояснити, що то марна справа, так як без лікаря і рецепта схема там не спрацює. Так і вийшло. Око було детально сфотографовано, окуліст призначив чудові німецькі краплі, які хворий не зміг купити там без рецепту. Там система дбає, щоб окуліст голодний не лишився, інакше окулістів не буде, а будуть одні провізори і лікування по інтернету.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, ozor сказав:

Знайомий за 60 поїхав до Німеччини, родину провідати. Перемерз, запалилося око. Запросив допомоги дистанційно.

а хіба у нього не було страховки для подорожуючих? люди самі створюють собі проблеми, а потім звинувачують систему. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

2 хвилини тому, US7IGN сказав:

Будь-яка система має бути збалансованою, або нахіба така система...

Угу, у нас як завжди, головне питання-хто буде балансувати систему. 

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 минуты назад, outdoor24 сказал:

Ви тоді і ТО на авто не робіть, поки все працює. 

і до чого тут бандюки? Ви платите, бо хочете йти у приватну клініку, а не в державну за направленням сімейного. 

Лiкар приватной написав що ТО через пiв року, якщо буде працювати. Ранiше якщо працювати не буде. НавIщо менi додатковi ТО? Чи зеленський з ляшком розумiють краще?

Извините что по русски.

Мой предпоследний визит в государственную клинику. Привез супругу после тяжелой операции в частной клинике. И тут нас находит участковый невропатолог, говорит надо на учет встать. Зайдите завтра в 6 часов вечера без очереди. Поехали как приличные четко к 6. Очередь человек 20. Супруга прошмыгнула без очереди, я остался. Ну тут началось. Мажор, блатной. Я к куртке каламбия и катовских ботинках реальный мажор. Ответил люпменам, что имеем право. Ну дальше весело. Эти люди, все со справками, кинулись меня проклятого буржуина со всем пролетарским гневом бить. Еле доктор спас от своих неврологических поциентов.

Последний визит на вакцинацию летом. Нас отказались вакцинировать без направлення сiмейного лiкаря. Она в эммигации тогда была. Пожаловался на горячую линию НСЗУ. Сказали надо было записаться на прием к главврачу и жаловаться ему. А они на такие мелочи не размениваются.

Как то так.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 минут назад, outdoor24 сказал:

якщо вам потрібен рецепт ліки, що ви приймаєте, то ви ж зрозуміли, що вони закінчуються не сьогодні. потрібно планувати.

термінові потреби - тут так, є нюанси. але така ж ситуація була і до введення рецептурного відпуску.

а тепер зворотня ситуація - у вашої дитини бактеріальне запалення ока, а краплі з антибіотиком не допомагають, бо у бактерій вже резистентість через те, що кожен сам собі купував без призначення лікаря - коли потрібно, коли не потрібно антибіотики. 

А, як лікар може визначити на око резистентність, до тих чи інших антибіотиків. Я у вже з тим стикався, коли робив бакпосів в двох різних лабораторіях, і він показав резистентність до двох, зовсім різних антибіотиків. На моє, що за нах?! Там почали показувати один на одного пальцем, в казати, що в конкурентів не свіжі пробникі антибіотиків. 

Змінено користувачем sergio
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, AOZ1 сказав:

Лiкар приватной написав що ТО через пiв року, якщо буде працювати. Ранiше якщо працювати не буде. НавIщо менi додатковi ТО?

Якщо у вас огляд раз на 6 місяців, то лікар мав забезпечити вас рецептами на цей період.

А щодо вашого негативного досвіду - реакція типова, коли ти в черзі, а хтось лізе повз. Тут більше про*об лікаря, що вам призначив час. Але ж ви, якщо не хочете ніякого негативу, маєте альтернативу - приватні клініки. Правда є недолік, потрібно платити. 

2 хвилини тому, sergio сказав:

А, як лікар може визначити на око резистентність, до тих чи інших антибіотиків. Я у вже з тим стикався, коли робив бакпосів в двох різних лабораторіях, і він показав резистентність до двох, зовсім різних антибіотиків. На моє, що за нах?! Там почали показувати один на одного пальцем, в казати, що в конкурентів не свіжі пробникі антибіотиків.

лікар "на око" може визначити чи потрібен там антибіотик взагалі. а по результатам лабораторій таки бувають питання.

Змінено користувачем outdoor24
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...