Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Як не З`їхати з глузду під час війни?

ozor

Рекомендовані повідомлення

18 минут назад, US7IGN сказал:

Будь-яка система має бути збалансованою, або нахіба така система...

Ага, точно, бо щось, останнім часом, МОЗ обділили) Всім дають, а їм хрєн. Ковід вже забули, треба щось новеньке.

Якби тут не захищали це рішення, але на протязі одного дня вводити постанову в дію, і тут же її припиняти - це в стилі ЗЄкомандос. Прощупалі, так би мовити. А значимість фармацевтичного крила Єрмака, не треба недооцінювати. Це одне із найпотужніших угрупувань.

Писи: знайомий лікар сказав таке: я тепер що, буду замість лікування хворих, виписувати рецепти під особисту відповідальність?

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Знаєте в чому я бачу головний найоб? В тому що ти не можеш відмовитися від "безкоштовної" медицини та так званої пенсії в обмін на те, щоб гроші, які на це вираховується із заробітної плати, залишалися тобі.

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, outdoor24 сказал:

Ви тоді і ТО на авто не робіть, поки все працює. 

і до чого тут бандюки? Ви платите, бо хочете йти у приватну клініку, а не в державну за направленням сімейного. 

що я маю прокоментувати, якщо не знаю, чому вам потрібен лікар? якщо сімейник - міняйте. 

Ви будете, здивовані, але декілька разів поїхавши на ТО (бо інакше з гарантії зняли би), і подивився яку виставу виконують майстри, щоб мені показати, що вони щось роблять🤦‍♂️(спеціально попросився в прийомщика щоб пустили в ремзону, головне в попередньому році не пустили бо Ковід) Короче, масло і колодки я сам в стані собі замінити, на платячи при тому шалені гроші, невідомо за, що. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, sergio сказал:

Ви будете, здивовані, але декілька разів поїхавши на ТО (бо інакше з гарантії зняли би), і подивився яку виставу виконують майстри, щоб мені показати, що вони щось роблять🤦‍♂️(спеціально попросився в прийомщика щоб пустили в ремзону, головне в попередньому році не пустили бо Ковід) Короче, масло і колодки я сам в стані собі замінити, на платячи при тому шалені гроші, невідомо за, що. 

Як виробнику бути впевненим що ваші золоті руки не ростуть із звичайної дупи? Спробуйте думати як виробник.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 минут назад, outdoor24 сказал:

😀ваша сестра запам'ятала фуршет, але я на 90% впевнений, що там ще була лекція про переваги лікарського засобу саме цієї компанії, чи щодо схем лікування хвороб. медичні представники (не торгові) надають лікарям лише інформацію, але не відкати, якщо фармкомпанія зріла. звісно це не відміняє присутність на ринку дикунів, що пропонують виписки за відкати. але цю схему прикривають саме через рецепти, де зазначають діючу речовину, а не торгову назву. тому ваше останнє речення вже не відповідає дійсності. 

Особливо коли рецепт виписується, на бланку з лого певної фармкомпанії🤦‍♂️

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, sergio сказал:

Особливо коли рецепт виписується, на бланку з лого певної фармкомпанії🤦‍♂️

Яка вам різниця з яким фармацевтом дружить ваш лікар? Він відповідає за результат. Не довіряєте лікарю - йдіть до іншого.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, US7IGN сказал:

Як виробнику бути впевненим що ваші золоті руки не ростуть із звичайної дупи? Спробуйте думати як виробник.

Особливо був здивований, коли салонний фільтр майстер зашвидко замінив (дивився декілька відосів на Ютубі на ту тему) і він був в такому стані, якби тисяч сто на ньому проїдзали не говорячи, про їнші не стиковки. Типа заміна гальмівної рідини, без прокачки системи. Стояв в метрах в 10, тож не міг добре все розгледіти. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, US7IGN сказал:

Яка вам різниця з яким фармацевтом дружить ваш лікар? Він відповідає за результат. Не довіряєте лікарю - йдіть до іншого.

Як, ще при союзі казала, знайома тарапевт:"Випишу анальгін-краще не буде, але гірше теж." (власне вся суть відповідальності лікаря) 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо ви що на сервісах що в лікарнях постійно обираєте рукодупів, то або з кармою проблеми, або щось треба починати робити інакше...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, US7IGN сказал:

Яка вам різниця з яким фармацевтом дружить ваш лікар? Він відповідає за результат. Не довіряєте лікарю - йдіть до іншого.

То ще до посад не добралися, жертви онлайн навчання та НМТ. 🤦‍♂️

Там вже гарантовано, за наявності аналізів і Гугла, я собі краще поставлю діагноз і випишу ліки ніж лікар. 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, US7IGN сказал:

Якщо ви що на сервісах що в лікарнях постійно обираєте рукодупів, то або з кармою проблеми, або щось треба починати робити інакше...

Ок. Якщо є офіційний ділер авто, в якому куплено авто, мені, що до Києва їхати на ТО (без гарантії, що там не такіж найопщики)?! 

Пи. Си. До серйозних робіт, в мене є, що перевірені автрмеханіки, що лікарі, до  яких звертаюсь в разі потреби. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, US7IGN сказал:

Цікаво що за марка з таким сервісом? Ніколи проблем не було...

Така, як в Вадима з Сум. 😉

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, US7IGN сказав:

Цікаво що за марка з таким сервісом? Ніколи проблем не було...

сесксиника баклажан

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, US7IGN сказав:

Якщо задає, то йде далі шукати в дупі меду, але в іншому місці...

Чомусь тут такі питання більше ні в кого не виникають )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, sergio сказав:

Така, як в Вадима з Сум. 😉

Влітку робив ТО в Тернополі. При мені зняли салонний фільтр і замінили. Власне можна було і без мене - на запах було чутно різницю до і після )

2 години тому, sergio сказав:

Короче, масло і колодки я сам в стані собі замінити, на платячи при тому шалені гроші, невідомо за, що. 

Я якось чисто заради приколу заїхав на перше-ліпше СТО в Сумах і запитав скільки буде зробити ТО. Нарахували копійка в копійку як в Харкові )

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, vadimv сказал:

Чомусь тут такі питання більше ні в кого не виникають )

де тут і у кого ні в кого? :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, vadimv сказал:

Влітку робив ТО в Тернополі. При мені зняли салонний фільтр і замінили. Власне можна було і без мене - на запах було чутно різницю до і після )

Я якось чисто заради приколу заїхав на перше-ліпше СТО в Сумах і запитав скільки буде зробити ТО. Нарахували копійка в копійку як в Харкові )

З мене в позаминулому році, біля 6 кг взяли. 

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Dr.Yura сказал:

фінлепсин  й в Україні лише по рецепту був і то ще купував навіть до ковіду якщо не встиг купитив Польщі.

німесил тут без рецепту купував.

я не проти що ліки по рецепту.

Так, за рецептом, ага. Купувала в січні (запаленя нерва). Але є одне але.  Купила один блістер, але рецепт в мене не забрали, нічого на рецепті не написали... Потім купила другий блістер.... Тобто, я так зрозуміла, за цим рецептом я могла купити в різних аптеках 100 мільйонів тих фінлепсинів?!

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, voglya сказав:

Так, за рецептом, ага. Купувала в січні (запаленя нерва). Але є одне але.  Купила один блістер, але рецепт в мене не забрали, нічого на рецепті не написали... Потім купила другий блістер.... Тобто, я так зрозуміла, за цим рецептом я могла купити в різних аптеках 100 мільйонів тих фінлепсинів?!

 

 

теж таке було, але це від аптеки залежало, незнаю як це в них тоді облікується :-)

в той же час можна купити той же фінлепсин по оголошеннях який привезений з за кордону і інші ліки теж.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Dr.Yura сказал:

теж таке було, але це від аптеки залежало, незнаю як це в них тоді облікується :-)

в той же час можна купити той же фінлепсин по оголошеннях який привезений з за кордону і інші ліки теж.

де такі оголошення?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 минут назад, Dr.Yura сказал:

теж таке було, але це від аптеки залежало, незнаю як це в них тоді облікується :-)

Не полінувався, переглянув минулий електронний рецепт. Шара нє катіт)))IMG_20230403_154849.thumb.jpg.50107cb6226410c4746a6607afb9b513.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 хвилини тому, Firetuf сказав:

Не полінувався, переглянув минулий електронний рецепт. Шара нє катіт)))IMG_20230403_154849.thumb.jpg.50107cb6226410c4746a6607afb9b513.jpg

я паперовий мав рецепт :-) то такий варіант отримати ліки і вертали рецепт проходив в деяких аптеках але то ще до ковіду було.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...