Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

План на випадок тимчасового відключення електрики

belosnezka

Рекомендовані повідомлення

32 минуты назад, sly сказал:

ну да, генераторы вон стали лучше и дешевле

На ажіотажі? Подивимось влітку... Мені генератор не потрібен. А от 100-200A LiFePo4 візьму з нових поставок.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, allanek сказал:

Те, як ви формулюєте питання і яка відповідь вас влаштовує, не має змісту для мене, як власника СЕС. 

Те, що взимку генерація в умовах Київської області мизерна- об'ективна реальність. Я не знаю, чи знайдуться люди, в думках яких є віра в те, що зимовою генерацією можна покрити затрати на опалення.

Дивна поведінка. Питання було дуже просте скільки виробляє СЕС в день, а не тільки за годину як було зазначено з початку і ви на це питання вже відповіли. Дякую за відповідь. Але не розумію навіщо ви це зараз пишите? хотів би запитати про місячний виробіток, звичайно запитав би. У свою чергу ви могли б звичайно не відповідати взагалі, якщо питання для вас позбавлене сенсу, або не має змісту (щоб це не означало). І Ви мені чомусь приписуєте якісь міркування яких я не мав (навпаки я казав, що взимку СЕС не ефективна. До чого тут я не зрозуміло).

Змінено користувачем laritus
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 хвилини тому, laritus сказав:

І Ви мені чомусь приписуєте якісь міркування яких я не мав

Будь ласка, процитуйте те, де я приписую вам  якісь міркування? 

Хоча, ні. Не треба . Тому що цитати не існує, а я не маю бажання витрачати свій час на пусті сперечання.  

43 хвилини тому, laritus сказав:

Дивна поведінка. Питання було дуже просте скільки виробляє СЕС в день, а не тільки за годину як було зазначено з початку і ви на це питання вже відповіли. Дякую за відповідь. Але не розумію навіщо ви це зараз пишите? хотів би запитати про місячний виробіток, звичайно запитав би. У свою чергу ви могли б звичайно не відповідати взагалі, якщо питання для вас позбавлене сенсу, або не має змісту (щоб це не означало).

:pozor:

Змінено користувачем allanek
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, allanek сказал:

Ви свої не пробували звільнити від снігу? В нас вони розташовані так, що до них легко дістатись, але, звісно, в той час ніхто їх не чистив

Это нужно лезть как минимум на крышу спрая от туда я смогу достать щеткой от бассейна она метров 5 у меня, но пока нет такой острой необходимости, завожу изредка генератор но в основном аккумуляторов хватает, так что это уже на случай прям полной попы, надобыло под ними намотать немного греющего кабеля, можно юыло бы оттаивать в то время когда ээ в сети есть :-)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, mib сказал:

Это нужно лезть как минимум на крышу спрая от туда я смогу достать щеткой от бассейна она метров 5 у меня, но пока нет такой острой необходимости, завожу изредка генератор но в основном аккумуляторов хватает, так что это уже на случай прям полной попы, надобыло под ними намотать немного греющего кабеля, можно юыло бы оттаивать в то время когда ээ в сети есть :-)

так ми дізналися шо в @mib є і сарай і бассейн

  • Лайк 1
  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, standov сказал:

так ми дізналися шо в @mib є і сарай і бассейн

Щітка може бути краденою 🤣

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, allanek сказал:

Будь ласка, процитуйте те, де я приписую вам  якісь міркування? 

Дивна ви людина.

11 часов назад, allanek сказал:

Те, що взимку генерація в умовах Київської області мизерна- об'ективна реальність. Я не знаю, чи знайдуться люди, в думках яких є віра в те, що зимовою генерацією можна покрити затрати на опалення.

Це хто писав і кому?!? А головне навіщо?!? Я взагалі не зрозумію у вас до мене якийсь претензії? Я за щось перед вами повинен вибачитися (поставив просте запитання, але отримав здебільшого те, що не просив. Таке враження, що ви мене з кимось переплутали :))? Або щось ще?!? :) Вас хтось просить чи змушує про щось сперечатися?!? Нічого не розумію :)... але на всяк випадок вибачаюсь за все, за, що можна вибачитись разом... особливо за те, що поставив вам запитання (більше не буду :), я про це вже пошкодував :)).

Змінено користувачем laritus
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у зв'язку з відключеннями світла і небажанням щоразу включати генератор (особливо вночі), вирішив дозамовити до існуючого ДБЖ (100 ач гелевий АКБ з інвертором чиста синусоїда або як там правильно назва?) для газового котла більш потужніший варіант. Пошукав у Китаї і ось знайшов для себе варіант ДБЖ (теж вбудований інвертор на 600 Вт з чистою синусоїдою) на 1 кВтч ємності АКБ (китайці чомусь не ампера-години вказують, а саме квт-години або так у мене перекладач перекладає). Мій варіант як приклад того, що має попит зараз в Китаї, у нас є щось аналогічне EcoFlow, але по-перше на літій-іонному акумуляторі (у моєму випадку залізо-фосфат він краще тому, що більше циклів заряду 4000 до втрати 20 % ємності), а по-друге ціна вдесятеро дорожча (мій коштував 1288 юаней це / 7 приблизно = 184 у.е.) + вартість доставки за 6.847 кг. х 5,4 у.е. приблизно 38 у.е. Купив на pinduoduo (найдешевший варіант, без швидкої зарядки) шукається по фото (простіше за все), там багато аналогічних моделей з різною ємністю. Поки, що чекає на відправлення морем зі складу в Китаї, ось китайці фото надіслали (думаю комусь буде цікава заміна Екофлоу):

 

1.png

2.png

3.png

5.png

6.png

7.png

8.png

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 годин тому, laritus сказав:

Це хто писав і кому?

До чого тут ваша особистість? Це було написано про те,  що ті, в кого є думки про встановлення сонячних панелей, добре розуміють, або повинні це розуміти, на яку генерацію можна розраховувати взимку. Нема , як влітку, рівної шкали генерації, день-в-день. Якщо це не важливо для вас, то комусь може статись в нагоді. 

12 годин тому, laritus сказав:

я про це вже пошкодував

"Дивна людина"(с)

Я поясню. Коли ви отримали коротку відповідь, вона вас не задовільнила і ви тицьнули смайлика "конфуз". Коли дала вам розгорнуту відповідь , то вже другий день пояснюю, чому я відповіла  так, як відповіла і що в моїх словах нема всього того, що ви собі нафантузували, чи що то воно було в вас. 

 

 

Змінено користувачем allanek
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, allanek сказал:

Я поясню. Коли ви отримали коротку відповідь, вона вас не задовільнила і ви тицьнули смайлика "конфуз". Коли дала вам розгорнуту відповідь , то вже другий день пояснюю, чому я відповіла  так, як відповіла і що в моїх словах нема всього того, що ви собі нафантузували, чи що то воно було в вас. 

я зрозумів вас обурюють смайлики - вибачте (я навіть не уявляв, що людину можна якось образити звичайним смайликом)... дивовижно (як на мій погляд). Зрозумійте (будь ласка) я від вас НІЧОГО не вимагав (мене як раз задовільнила саме коротка відповідь про данні виробітки за добу, але щоб надати коротку відповідь вам, чомусь знадобилось написати ще дикілька зайвих (з точки зору інформативності) на мій погляд повідомлень на-кшталт як зараз "...що ті, в кого є думки про встановлення сонячних панелей, добре розуміють, або повинні це розуміти, на яку генерацію можна розраховувати взимку..." про які я особисто вас не просив. Мені потрібні були лише цифри і ви їх вже надали, але всерівно продовжуєте, щось постійно пояснювати додатково) :), а ви вже другий день (я сам дивуюсь) пишите мені про, щось, що торбує виключно вас (зрозумійте - шановна!, не мене, а саме вас :)), але звертаєтесь чомусь постійно до мене (я вибачаюсь, але я особисто нічого проти СЕС не маю :)).

2 часа назад, allanek сказал:

До чого тут ваша особистість? Це було написано про те,  що ті, в кого є думки про встановлення сонячних панелей, добре розуміють, або повинні це розуміти, на яку генерацію можна розраховувати взимку. Нема , як влітку, рівної шкали генерації, день-в-день. Якщо це не важливо для вас, то комусь може статись в нагоді. 

Тоді прохання не цитуйте мене, коли продовжуєте спілкуватися ще з кимось (як наприклад зараз при поясненні того, що я особисто у вас не просив. Ви, мабуть підсвідомо бажаєте з кимось посперечатися на цю тему :), я ж не маю бажання :), тому прошу сперечайтеся з кимось хто вважає, що сонячні панелі ефективно працюють взимку :), доводьте йому протилежне, а не мені).

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, laritus сказал:

у зв'язку з відключеннями світла і небажанням щоразу включати генератор (особливо вночі), вирішив дозамовити до існуючого ДБЖ (100 ач гелевий АКБ з інвертором чиста синусоїда або як там правильно назва?) для газового котла більш потужніший варіант. Пошукав у Китаї і ось знайшов для себе варіант ДБЖ (теж вбудований інвертор на 600 Вт з чистою синусоїдою) на 1 кВтч ємності АКБ (китайці чомусь не ампера-години вказують, а саме квт-години або так у мене перекладач перекладає). Мій варіант як приклад того, що має попит зараз в Китаї, у нас є щось аналогічне EcoFlow, але по-перше на літій-іонному акумуляторі (у моєму випадку залізо-фосфат він краще тому, що більше циклів заряду 4000 до втрати 20 % ємності), а по-друге ціна вдесятеро дорожча (мій коштував 1288 юаней це / 7 приблизно = 184 у.е.) + вартість доставки за 6.847 кг. х 5,4 у.е. приблизно 38 у.е. Купив на pinduoduo (найдешевший варіант, без швидкої зарядки) шукається по фото (простіше за все), там багато аналогічних моделей з різною ємністю. Поки, що чекає на відправлення морем зі складу в Китаї, ось китайці фото надіслали (думаю комусь буде цікава заміна Екофлоу):

 

1.png

2.png

3.png

5.png

6.png

7.png

8.png

Скиньте будь ласка посилання на товар, щось не виходить відшукати за картинкою. Як замовляли, через міст?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

59 минут назад, kbv83 сказал:

Скиньте будь ласка посилання на товар, щось не виходить відшукати за картинкою. Як замовляли, через міст?

Жартуєте (там найкраща система пошуку саме по картинці яку я колись зустрічав)? Де саме ви шукаєте (додаток офіційний в гугл маркіті та реєстрація за українським номером, після цього треба шукати інакше весь час видає вимогу авторизуватися)?!? Як це не знаходить (не може не знайти)? Я тільки що спробував у мене знайшло всіх продавців (там не один продавець, тому, що pinduoduo це торговий майданчик на кшталт нашого ОЛХ, тільки типа чомусь оптовим його вважають... цей майданчик прямий конкурент 1688). Я двічі замовляв цей пристрій, один раз продавець відмовив відправити (у них карантин у деяких областях і продавець написав, що не зможе відправити тому, що знаходиться в цьому регіоні де карантин) і я змушений був замовити в іншого продавця ось посилання (доставив за 2 дні на склад). 

Мист експрес - це перевізник (Ви маєте можливість замовити у нього викуп товару з комісією 10 % від вартості, але я вважаю, що не потрібно замовляти через нього... купуйте самі, а міст використовуйте лише як перевізника для транспортування в Україну. В будь якому випадку у вас буде 2 платежа. Окремо за ціну товару... без 10 % посередництва Миста за викуп того, що ви самі здатні замовити... і окремо за перевезення цього товару з Китаю в Україну. Доставки по Китаю входить у вартість товару. Взагалі це має перевагу оскільки митне оподаткування товарів відбувається від 150 Евро, а як базу оподаткування беруть лише ціну товару, але не перевезення і тому у випадку коли ви відокремлюєте вартість перевезення з ціни товару ви цілком в законний засіб мінімізуєте сплату податків. До того ж при відправленні вантажу з Китаю ви самі зазначаєте вартість того, що купуєете (😉).

Для того, щоб купити в Китаї треба зареєструвати поштову адресу складу на торговому майданчику, де купуватимете товар (у нашому випадку pinduoduo в ютубі богато інструкцій ось наприклад, я використовував шаблон по інструкції Миста при реєстрації на Таобао і замовив якусь дрібницю, що б перевірити як працює і чи правильно зазначена адреса). Від себе додам, що зараз там знову вводять карантин (не зрозуміло де і як. Мист пише, що карантин послаблений, але деякі товари які я замовив, ще 11.11.2022 р. мені досі не доставили на склад), тому перед покупкою у чаті уточнюйте у свого продавця можливість доставки. У телеграмі Міст експрес вказує компанії, які доставляють товар на склад Міста в Китаї (тупо копіюйте і за допомогою перекладача китайською запитайте продавця, чи може він відправити вам товар. Мені довелося кілька разів робити повернення грошей, не дуже зручно вивчати китайську :)).

Змінено користувачем laritus
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дуже дякую за пояснення. Буду розбиратися, раніше з Китаю замовляв щось максимум з алі

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, laritus сказал:

у зв'язку з відключеннями світла і небажанням щоразу включати генератор (особливо вночі), вирішив дозамовити до існуючого ДБЖ (100 ач гелевий АКБ з інвертором чиста синусоїда або як там правильно назва?) для газового котла більш потужніший варіант. Пошукав у Китаї і ось знайшов для себе варіант ДБЖ (теж вбудований інвертор на 600 Вт з чистою синусоїдою) на 1 кВтч ємності АКБ (китайці чомусь не ампера-години вказують, а саме квт-години або так у мене перекладач перекладає). Мій варіант як приклад того, що має попит зараз в Китаї, у нас є щось аналогічне EcoFlow, але по-перше на літій-іонному акумуляторі (у моєму випадку залізо-фосфат він краще тому, що більше циклів заряду 4000 до втрати 20 % ємності), а по-друге ціна вдесятеро дорожча (мій коштував 1288 юаней це / 7 приблизно = 184 у.е.) + вартість доставки за 6.847 кг. х 5,4 у.е. приблизно 38 у.е. Купив на pinduoduo (найдешевший варіант, без швидкої зарядки) шукається по фото (простіше за все), там багато аналогічних моделей з різною ємністю. Поки, що чекає на відправлення морем зі складу в Китаї, ось китайці фото надіслали (думаю комусь буде цікава заміна Екофлоу):

 

1.png

2.png

3.png

5.png

6.png

7.png

8.png

Я так розумію, це тільки інвертор, без батареї? Плюс є великі питання до макс потужності, отвори вентиляції натякають на 100-200 вт

P.S. на фото бп для заряджання  до 100вт, по факту буде заряджати 1кВт більше 12 годин

 

Змінено користувачем -Xeon-
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, kbv83 сказал:

Дуже дякую за пояснення. Буду розбиратися, раніше з Китаю замовляв щось максимум з алі

Порада, якщо важко (так було у мене) дивіться інструкції в ютубі (там є інструкції і з реєстрації міст експресу та з покупок на всіх торгових майданчиках Китаю. Відео дивитися простіше, АЛЕ обов'язково перевіряйте актуальну адресу складу Міста в Китаї, вони в серпні його змінювали... до цього був інший склад тому деякі відео Інструкції в ютубі можуть бути старі). Головне не лякатися китайської мови та десяток дрібних кроків (які всім доступні :))... новий досвід дає переваги (в даному випадку навіть не тільки фінансову, ви насамперед отримуєте доступ до якісних товарів, яких на Алі просто немає і ніколи не буде :)) та свободу :)

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, -Xeon- сказал:

Я так розумію, це тільки інвертор, без батареї? Плюс є великі питання до макс потужності, отвори вентиляції натякають на 100-200 вт

P.S. на фото бп для заряджання  до 100вт, по факту буде заряджати 1кВт більше 12 годин

Ні це саме інвертор + акб (повербанк за правійльним сінусом :), я ж писав) там АКБ від Катл А+ класу (якщо ви в цьому розумієтесь). Дякую за думку про час заряду (я як раз гадав, скільки це буде), надо було мені доплатити, ще +27 у.е. за швидку зарядку (але швидка версія важить від 9 кг., а це додаткова плата за перевезення, тому взяв те, що важить біля 6 кг.) :), але з іншого боку я його для газового котла беру і там вже є ДБЖ, хай заряджається 12 годин мені не прінципово (до того ж, існує думка, що заряджання малими струмами дозволяє подовжити батареї строк) :)... не думаю, що китайці завищують значення потужності, оскільки цей товар для внутрішнього ринку Китаю :), якщо буде рекламації вони змушені будуть замінювати за свій рахунок (який сенс в цьому випадку зазначати недостовірні данні?

Змінено користувачем laritus
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На Троєщині в багатоповерхівці вибухнув газовий балон – у ДСНС повідомили подробиці інциденту www.5.ua/kyiv/na-troieshchyni-v-bahatopoverkhivtsi-vybukhnuv-hazovyi-balon-u-dsns-povidomyly-podrobytsi-intsydentu-294107.html

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И шо ви там узнали на этой помойке?
взорвался балон? Как, почему?
И вообще, вчера это был генератор

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 часов назад, laritus сказал:

 Пошукав у Китаї і ось знайшов для себе варіант ДБЖ (теж вбудований інвертор на 600 Вт з чистою синусоїдою) на 1 кВтч ємності АКБ (китайці чомусь не ампера-години вказують, а саме квт-години або так у мене перекладач перекладає). Мій варіант як приклад того, що має попит зараз в Китаї, у нас є щось аналогічне EcoFlow, але по-перше на літій-іонному акумуляторі (у моєму випадку залізо-фосфат він краще тому, що більше циклів заряду 4000 до втрати 20 % ємності), а по-друге ціна вдесятеро дорожча (мій коштував 1288 юаней це / 7 приблизно = 184 у.е.) + вартість доставки за 6.847 кг. (думаю комусь буде цікава заміна Екофлоу😞

 

 

Спойлер

1.png

 

 

 

 

 

 

 

 

Одразу ж бачу, що барахло, 300W в кращому випадку.

З EcoFlow і поруч не стояв.

Без образ, просто досвід.

 

Сподіваюсь, коли отримаєте - покажете що у середині ?

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, 90BCO сказал:

 

Одразу ж бачу, що барахло, 300W в кращому випадку.

З EcoFlow і поруч не стояв.

Без образ, просто досвід.

 

Сподіваюсь, коли отримаєте - покажете що у середині ?

ну що ж ви так одразу. ще скажіть що японські чи німецькі авто в салоні тільки лохи купляють, а чьоткіе наєбателі долі цілком задоволені американськими битками, бляхами та китайцями :lol:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, US7IGN сказал:

ну що ж ви так одразу. ще скажіть що японські чи німецькі авто в салоні тільки лохи купляють, а чьоткіе наєбателі долі цілком задоволені американськими битками, бляхами та китайцями :lol:

Ваша іронія зрозуміла.

Як, наприклад, порівняти биток BMW з Cherry-QQ з салону ?

Так отож, і я про це ж !:lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 минуты назад, 90BCO сказал:

Як, наприклад, порівняти биток BMW з Cherry-QQ з салону ?

1 зірка безпеки та ті ж 2000 км до першого ремонту з моменту купівлі. що ще там можна рівняти? :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, 90BCO сказал:

Сподіваюсь, коли отримаєте - покажете що у середині ?

а без розбирання ніяк (я гуманітарій, а не технар :))? :) Я і без розбирання зможу визначити приблизну ємність та навантаження :). Ну гаразд, якщо буде бажання розберу (там здається не важко відкрутити декілька болтів, що б подивитися на АКБ і дату його вироблення, хоча ємність як я розумію треба по опору визначити за допомогою приладів яких у мене не має :)).

7 часов назад, 90BCO сказал:

Одразу ж бачу, що барахло, 300W в кращому випадку.

енергоспоживання мого котла лімітується роботою турбіни, електроніки та циркуляційного насоса який споживає не більше 100 Вт на годину :), тобто в моєму випадку навіть 200 Вт інвертора із запасом (головне що б був чистий сінус). Але в мене зустрічне запитання, за якими ознаками ви визначили, що це саме барахло (у вас не має бажання допомогти іншим користувачам не наступати на мої граблі?!?)? Я наприклад при порівнянні з екофлів тупо орієнтувався на вагу пристрою (бо звичайно не маю можливості зазирнути всередину екофлів і поки що цього пристрою). Як гадаєте, скільки важить Екофлов 600 Вт? :) Вага цього приладу (без зарядних та коробки) начебто - 5 кг. EcoFlow River, 600 Вт, (але чомусь 288 Вт * годин) так само 5 кг.

7 часов назад, 90BCO сказал:

Без образ, просто досвід.

Досвід чого (купівлі, продажу, використання чи ремонту?!?)? :) Але якщо ви праві і там буде потужність (потужність до речі мені не цікава) на 300 Вт та ємність (для мене особисто важлива ємність) на 288 Вт на годину як у Екофлов мої витрати обмежуються сумою приблизно (податки не рахую тому, що їх зняли) 184 у.е. + 38 у.е. = 222 у.е. х 40 (курс) грн. = 8880 грн. Ціна за посиланням на розетку Екофлов 34 990 грн. То я особисто нічого не втрачаю :). Якщо ви мали на увазі ні потужність, а саме ємність на 300 Вт*г тоді я на цю суму ще 3 таких докуплю (і таким чином точно ємність отримаю навіть більше ніж на 1 кВтг 😂 + додаткові зарядні пристрої залишаться). Головне, що б там дійсно був lifepo4 (і новий, бо увесь ризик може бути в тому, що встановлять АКБ навіть заявленої потужності та типу, але вже такий який був у вжитку... знімуть з якогось електротранспорту, наприклад).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

хтось використовує таке обладнання для обігріву? Цікавить досвід (наскільки достовірний тест). Ось схожий пристрій. Ось приклад використання.

us_ZCJRQYTJ8KWDFKLYJV0_original_img-v12_diesel-heater-m100-1.2.jpg

Змінено користувачем laritus
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...