Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

План на випадок тимчасового відключення електрики

belosnezka

Рекомендовані повідомлення

21 час назад, Фрай сказал:

Открыл закрыл вентиль, промазал мыльной пеной…

не травит?
пользуйся, выпалишь - вези на тестирование, а так с газом зачем?

хотя, куда везти то? :unknown:

Наче у нас тут э недалеко спеціалізована газова заправка де тестують балони ну і заправляють. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Romatr сказал:

тестують

почалися тестування в місті :lol:

 

зображення_viber_2022-09-17_18-23-01-622.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ах…ренеть!
каждый день, стоя перед светофором, смотрел на этот узбекский шалманчик, шо там могло загореться, тандыр?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Фрай сказал:

Ах…ренеть!
каждый день, стоя перед светофором, смотрел на этот узбекский шалманчик, шо там могло загореться, тандыр?

я взагалі не дуже коли до житлових будинків починають шалмани прибудовувати...

поруч з бидлотауном гаражі не так давно горіли. сезон підігріву розпочався )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Каждый раз задавался вопросом - чем топят тандыр возле дома, электро, газ или обрезки ДСП?
куда идет дым и запахи от него?
и вот есть печальная возможность узнать из новостей.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вчера увидел

C48402BB-20AA-42DC-BB21-891E9EDF7397.thumb.jpeg.93d041866da05b5b7c855ee154434f27.jpeg

Слава доблестных смотрящим за пожарами, разрешивших установку тандыра и эксплуатацию под жилым домом? Ж-) 

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так мешканці ж не проти. навіть в квартирах планують встановлювати тандири та буржуйки. що не так?

я теж вчора ближче подивився і квартира на першому повністю вигоріла. може це взагалі з неї на тандирню перекинулось?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

На днях снова стоял и лицезрел остатки

BDD9B6A2-08CC-425B-986B-9B1639FB2F0E.thumb.jpeg.b19771924d24b8b2b42100f01e053d88.jpeg

даже две женщины обратили внимание )

455714CB-9877-47B9-93ED-FF1C6923E5B2.thumb.jpeg.6ad4d5487360b1fe0d792687002f73d5.jpeg

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, Фрай сказал:

На днях снова стоял и лицезрел остатки

 

Спойлер

BDD9B6A2-08CC-425B-986B-9B1639FB2F0E.thumb.jpeg.b19771924d24b8b2b42100f01e053d88.jpeg

 

даже две женщины обратили внимание )

 

Спойлер

455714CB-9877-47B9-93ED-FF1C6923E5B2.thumb.jpeg.6ad4d5487360b1fe0d792687002f73d5.jpeg

Ви за білявкою на каблах спостерігали? 😉

 

 

  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До речі, якщо треба швидко та не має газу  -  їжу можна готувати у тому числі завдяки паяльній лампі, яка працює на бензині.

Треба лише шматок труби зварити під 90 градусів. 

Ми у армії таким чином картоплю готували. 😀 

 

3959952870_w640_h640_podstavka-trenoga-pod.thumb.webp.37e1b379d260044f4fcf45a4aa176bca.webp

 

 

Міркую, зараз цілком доречно   придбати літрів 20  98 бензину  - можна і для авто і для бензопили і їжу приготувати.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Privet сказал:

До речі, якщо треба швидко та не має газу  -  їжу можна готувати у тому числі завдяки паяльній лампі, яка працює на бензині.

Треба лише шматок труби зварити під 90 градусів. 

Ми у армії таким чином картоплю готували. 😀 

 

 

Спойлер

3959952870_w640_h640_podstavka-trenoga-pod.thumb.webp.37e1b379d260044f4fcf45a4aa176bca.webp

 

Спойлер

 

 

 

 

Міркую, зараз цілком доречно   придбати літрів 20  98 бензину  - можна і для авто і для бензопили і їжу приготувати.

Не, ну как для любителя повозиться со сваркой - нормальное решение.

Я бы б/у на ОЛХ купил (о, ужас - 500грн)...

 

image.png.0b1d4fcaf334a1bfdea15fb6147c5434.png

 

 

Змінено користувачем 90BCO
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, 90BCO сказал:
Цитата

Ви за білявкою на каблах спостерігали? 😉

Ух, ты! А я и не заметил. :oops:

Не, а шо, классные ж каблуки! :grin:

 

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Privet сказал:

їжу можна готувати у тому числі завдяки паяльній лампі

Вне помещения.

Тащить такое в дом/квартиру = пожар. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вчера и нас посетило отключение света на часов 12 приблизительно.

Отопление пока не нужно. но появился повод проверить генератор. Тем более я его проверял только на болгарке, а насосы отопления и холодильник - не проверял. 

Все заработало. И насосы и холодильник. Возможно чуть шум появился, но я не уверен - придирался к звукам.

Даже лобзиком поработал одновременно. 

Что очевидно - при нагрузке состоящей из холодильника и насосов циркуляции, плюс зарядка телефонов - генератор 2,5 кВт работает практически вхолостую. Соответственно расход топлива идет в основном на холостой ход, что невыгодно :)

Поэтому нужно нагружать его максимально с пользой дела - пока холодильник намораживает, да ТТ котел протапливает (надо хоть пару часов потопить) - аккумы заряжать для инвертора, посудомойку включить :)

Есть неудобство-подключал через удлинитель. В розетку пихать не стал - у меня три фазы. Надо объединять при работе на гене.

Кинулся купить перекидной переключатель резерва - нету их. Разобрали. 

Змінено користувачем Dendnepr
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ДрОва вже всі купили, чи "не на часі " ?

Отже, вирішив не зв'язуватись із сирим лісом і придбав тону (тонну) піні-кей.

Встиг по 4600грн за тону (Дніпро). Наразі, дорожчають з кожним тижнем + черги на виготовлення...

Загалом - рекомендую, сухі, тверді, в мішках, як то кажуть - "під ключ".

Скоро пічь змонтую -відпишусь, як горять.

 

 

photo_2022-10-03_19-49-32.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На выходных проведали друзей.

Обратил внимание на обогрев

4499BCD4-1DC5-4B11-B1FC-3EC0A3066FCD.thumb.jpeg.8493080755d89560dff02fc23e585d38.jpeg

на мой вопрос ответ был шутливый, но в точку - ты знаешь по чем нынче дрова??
Отож!  :grin:

  • Лайк 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

52 минуты назад, Фрай сказал:

На выходных проведали друзей.

Обратил внимание на обогрев

 

Спойлер

4499BCD4-1DC5-4B11-B1FC-3EC0A3066FCD.thumb.jpeg.8493080755d89560dff02fc23e585d38.jpeg

 

на мой вопрос ответ был шутливый, но в точку - ты знаешь по чем нынче дрова??
Отож!  :grin:

Шикарно!

Это бы в раздел "Улыбнуло" добавить...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Фрай сказав:

На выходных проведали друзей.

Обратил внимание на обогрев

4499BCD4-1DC5-4B11-B1FC-3EC0A3066FCD.thumb.jpeg.8493080755d89560dff02fc23e585d38.jpeg

на мой вопрос ответ был шутливый, но в точку - ты знаешь по чем нынче дрова??
Отож!  :grin:

image.thumb.png.36d4686f40249124f346265ebf8a103f.pngПрикольно

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

це ще раз доводить, що відкриті каміни на обігрів то фуфел (( мої друзі забили камін дровами і поставили буржуйку

 

Screenshot_55.png

  • Лайк 5
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 годин тому, irina1969 сказав:

мої друзі забили камін дровами і поставили буржуйку

Завжди цікавило, які думки бродять в головах людей, коли вони вирішують таке нагородити в будинку. Для об'єктивності, за 20 років відкритий камін бачу вчетверте, включаючи твоє фото та Фрая.

Чому твоїм знайомим ніхто не підказав розібрати портал до полу і поставити цю буржуйку в сам портал? Виглядало б природно, вже не кажу за чорну трубу. Цікаво, як вони їі встромили до димаря?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ти знаєшь я думаю не розібрали бо сподіваються на краще  та сильно вірять в ЗСУ ))

Я багато бачила відкритих і їх раніше робили виключно для душі, да і на форумі були баталії щодо того що  камінофени, буржуйки, закриті топки це сурогати, а от відкриті то для поціновувачів -естетів )) зараз я думаю таких стало набагато менше

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 хвилини тому, irina1969 сказав:

ти знаєшь я думаю не розібрали бо сподіваються на краще  та сильно вірять в ЗСУ ))

Ми всі віримо. Слава ЗСУ та смерть ворогам! То буржуйка тимчасове рішення? Колись був англійський цікл про будівництво, від нових проектів до перероблених амбарів і церков. Рішення, коли в відкриті портали старих камінов ставились буржуйки, запозичено звідти.

43 хвилини тому, irina1969 сказав:

їх раніше робили виключно для душі, да і на форумі були баталії щодо камінофени, буржуйки, закриті топки це сурогати, а от відкриті то для поціновувачів єстетів ))

Не хотіла про це. Але ти вже озвучила. Якщо про відкритий, то воно все якесь карікатурне, прости Господи. Той, від якого була в захваті, був великого розміру, мав  гарну форму і обліцован малахітом. Там все було дуже гармонійно. Все інше якесь недолуге і завжди нагадує мені надгробки. Форумні суперечки читала, мені то смішно виглядало.

Коли робили проект будинку, то закладали місце під двосторонній закритий камін. І добре, що відмовились від цього. Вже на етапі внутрішніх робіт, експромтом поставили шидель і камінопіч. Життя дуже швидкопливне і непередбачуване ( як бачим зараз). Я за прості рішення з максимальною віддачею. Прості не означають примитивні,  зараз таке різноманіття "буржуйок", на любий смак і гаманець, що можна не обмежувати себе в бажаннях вибору і втілення.

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

53 минуты назад, irina1969 сказал:

Я багато бачила відкритих і їх раніше робили виключно для душі...

Саме так, відкритий камін це виключно для душі, а не для опалення, цей у друзів на дачі, колись на Новий рік сказав, що не вистачає каміну от і зробили.

у себе спорудив у ..., не знаю як правильно назвати місце для посиденьок за столом, така собі альтанка чи що.

Все по правилам спорудження каміну, але топлю чим завгодно, не переймаюся, головне щоб давало приємно полум'я та тепло.

От дубом не зловживаю, якщо попадає то колю на чим тонкіші патики, дуже багато бачив репнутих граток, колосників та елементів каміну.

так само не переймаюся оздобленням, не доробив, бо друзі сказали, що так брутальніше виглядає.

Цитата

Якщо про відкритий, то воно все якесь карікатурне, прости Господи

На вкус и цвет... )

Я стільки їх перебачив за різні гроші, навіть смішно від циганятини, вкритих справжньою позолотою.

У ... закрита топка, дорогий і сам і оздоблення, а за стільки років ми лише раз на НГ посиділи біля нього, нецікаво.

Краще вже у електричного з "живим" полум'ям 4К якості. )) 

 

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Фрай сказав:

От дубом не зловживаю, якщо попадає то колю на чим тонкіші патики, дуже багато бачив репнутих граток, колосників та елементів каміну.

 

5 років. Завжди дубові дрова, розмір стандартний. Щось нове для мене. До нас прибило дубову чурку, невелику, на днях цілою поклали в камінопіч, горіла кілька годин. Камера печі в шамоті.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...