Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Система безперебійного живлення до 3 кВт (інвертор, акумулятори, монтаж).

mazdacx5

Рекомендовані повідомлення

Доброго вечора, потрібно реалізувати систему  безперебійного живлення до 3 кВт (інвертор, акумулятори, монтаж), середнє споживання 300 вт на годину, робота до 6 годин, акумулятори гелеві. Знаходимось в с. Мила.

Змінено користувачем mazdacx5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є дві пробеми. 

1. Обладнання

2. Монтаж.

Так от, якщо по першій ще щось а певних умовах знайти можливо. То от по другій до 4х тижнів терміни очікування на майстра.

Змінено користувачем Dalet
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
В 27.10.2022 в 07:36, Dalet сказал:

Є дві пробеми. 

1. Обладнання

2. Монтаж.

Так от, якщо по першій ще щось а певних умовах знайти можливо. То от по другій до 4х тижнів терміни очікування на майстра.

Уявляю зараз який попит...

Шановний Dalet, а шоб б ви порадили в плані СЕС, зелений тариф я так розумію вже не дуже актуальний (коли мережі немає), якійсь гібридні варіанти?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, sidus сказал:

Уявляю зараз який попит...

Шановний Dalet, а шоб б ви порадили в плані СЕС, зелений тариф я так розумію вже не дуже актуальний (коли мережі немає), якійсь гібридні варіанти?

вам зараз?

те що знайдете те і брати(((

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго ранку. Зайшла щоб поділитися враженнями від системи  безперебійного живлення. Система реалізована 02.11.2022, гібридний інвертор 3,5 кВт+ поки 4 карбонові акумулятори (нам вистачає, працює весь будинок без холодильника). Всім хто вивчає тему і вагається я можу сказати з практики що данна система найкраще що я маю. В нас є генератор з 2010 року Honda 5500,  який живить все в нашому будинку, його залишили як резерв, якщо надовго зникне світло. Термін окупності системи до 6 місяців, світло вимикають сумарно на  12 годин за день. Ми навчаємося і працюємо вдома. Плануємо сонячні панелі. Є все і обладнання і майстри, обладнання забрали в понеділок 31.10, монтаж отримали у середу 02.11.

Змінено користувачем mazdacx5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 минут назад, Dalet сказал:

Класно. Фоточок системи накидайте

Да да да, конечно...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, mazdacx5 сказав:

Доброго ранку. Зайшла щоб поділитися враженнями від системи  безперебійного живлення. Система реалізована 02.11.2022, гібридний інвертор 3,5 кВт+ поки 4 карбонові акумулятори (нам вистачає, працює весь будинок без холодильника). Всім хто вивчає тему і вагається я можу сказати з практики що данна система найкраще що я маю. В нас є генератор з 2010 року Honda 5500,  який живить все в нашому будинку, його залишили як резерв, якщо надовго зникне світло. Термін окупності системи до 6 місяців, світло вимикають сумарно на  12 годин за день. Ми навчаємося і працюємо вдома. Плануємо сонячні панелі. Є все і обладнання і майстри, обладнання забрали в понеділок 31.10, монтаж отримали у середу 02.11.

І окрім фото - можна розрахунки окупности системи :)

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, k-master сказал:

І окрім фото - можна розрахунки окупности системи :)

Так. Прошу в чергу!

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 хвилин тому, Dalet сказав:

Так. Прошу в чергу!

Витрати на фото підуть в собівартість, а це збільшить час окупності :)

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, mazdacx5 сказал:

гібридний інвертор 3,5 кВт+ поки 4 карбонові акумулятори (нам вистачає, працює весь будинок без холодильника).

Цікавий висновок, але не розумію, що саме працює в будинку, лямпочки?
Яку потужність споживає «весь будинок» і як довго у часі працює ваше все?
 

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3,5кВт -це навіть конвентор в інвектор не нагрієся!

квадратна батарейка була мосчніша

Змінено користувачем yur43
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім адекватним людям систему рекомендую, мій відгук можливо комусь буде корисним. Шкода що набігають невідомі і вся корисна інформація тоне у смітті і негативі. Я теж цю систему відкидала поки не спробувала. Бажаю всім гарних постачальників і майстрів, вони є.

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, mazdacx5 сказал:

Всім адекватним людям систему рекомендую, мій відгук можливо комусь буде корисним. Шкода що набігають невідомі і вся корисна інформація тоне у смітті і негативі. Я теж цю систему відкидала поки не спробувала. Бажаю всім гарних постачальників і майстрів, вони є.

Покажіть, пліз, що саме у вашій відповіді на наші запитання можливо комусь буде корисним?

я шукаю варіанти і казки з доказами у вигляді «мамой клянусь» мені не проходять
 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

51 хвилину тому, mazdacx5 сказав:

Всім адекватним людям систему рекомендую, мій відгук можливо комусь буде корисним. Шкода що набігають невідомі і вся корисна інформація тоне у смітті і негативі. Я теж цю систему відкидала поки не спробувала. Бажаю всім гарних постачальників і майстрів, вони є.

Так от ми й бажаємо деталей - як ми це можемо повторити?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, mazdacx5 сказал:

гібридний інвертор 3,5 кВт+ поки 4 карбонові акумулятори

Модель інвертора, напруга і ємність акумуляторів - невже це така таємниця?
 

 

8 часов назад, k-master сказал:

Термін окупності системи до 6 місяців

З цього місця трішки докладніше, будь ласка! Скільки ж коштує вся система?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 06.11.2022 в 09:15, k-master сказал:

І окрім фото - можна розрахунки окупности системи :)

В даний час це питання сугубо індивідуальне. Воно не проектується на всіх.

Наприклад в мене робота віддалена з погодинною оплатою, і таких людей досить немало в моїй сфері. В разі відсутності електрики по 12 годин щодня як в автора з карбоновими акумуляторами (теж цікаво що за звір), в мене зарплата починає прямувати до нуля. І активні контракти теж згортаються (клієнти трохи терплять але недовго бо роботу треба робити) і треба шукати нових клієнтів. І в такому випадку окупність реально швидка :) 

Але хотілося б побільше конкретники від автора, з цифрами, моделями, а не "водички" як у проф. копірайтера ))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, vovarpd сказал:

В даний час це питання сугубо індивідуальне. Воно не проектується на всіх.

Згоден на 1000%. Тісто чекати на світло не буде, а втрата його то скандал і розвод без пособія вихідного. Тому про яку окупність можна балакати. Коли треба.....

20221107_213940.thumb.jpg.dc750176cb501f019d9a3aa05d7bfd38.jpg

світла не є, а воно працює!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может подразумевалось что акк. с наклейкой карбон, что-то типа этих, а срок окупаемости спланирован с учетом 12 часовой работы генератора, там киловатты, по таки взрослым деньгам выходят )

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так ті - вони стартерні. Ні, на них також буде працювати. Не так довго, але буде.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...