Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Гибридный инвертор powMr 3.2 кВт — возможно кто то пользовался?

Buek

Рекомендовані повідомлення

Тільки що, Dalet сказав:

ну це звісно цікаво поівняти Чері із хуньяньдонгхуань з чимось Мерсом з Європи, це я про Віктрон. По Дейе, ну так на момент, вони ж різні, ну зовсім різні

малося на увазі, не бюджетні моделі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 годин тому, vfsdf v сказав:

Хтось пробував цими девайсами віддавати в мережу, можливо є якийсь досвід чи думки? 

деякий час користувався POW-HVM4.2M-24V із 6 kw панелями генерував і віддав в мережу до 4

image.thumb.png.d2160e549453d0c0af8b28f7d455e2e2.png

 

провали на графіку були подібні, як я розумію це mppt так працює на ньому

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, shusta сказав:

провали на графіку були подібні, як я розумію це mppt так працює на ньому

як так розумію різниця не критична в порівнянні наприклад з SBU?

А як себе веде Luxpower, є якісь косяки або навпаки можливо багато плюсів?

Цікава ваша думка

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не користувався sbu, тільки sub, важко сказати. В люкспавера нема проблем із mppt при слабкій освітлювангсті це основний плюс для мене, ну і явних косяків чи проблем із ним поки не було. Суб'єктивні враження як просунутого користувача він краще технологічно в плані налаштувань і підключення. З powmr були нюанси, описував в цій темі, але завдяки ньому всю минулу зиму був зі світлом.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, vfsdf v сказав:

як так розумію різниця не критична в порівнянні наприклад з SBU?

В режимі SBU неможлива віддача в мережу, тому таке порівняння недоречне.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, volomoto сказав:

В режимі SBU неможлива віддача в мережу, тому таке порівняння недоречне.

так, вірно. Але можливе порівняння роботи MPPT контроллера при однакових навантаженнях. В режимі SBU навантаження з панелей відбувається без стрибків. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 хвилин тому, shusta сказав:

Не користувався sbu, тільки sub, важко сказати. В люкспавера нема проблем із mppt при слабкій освітлювангсті це основний плюс для мене, ну і явних косяків чи проблем із ним поки не було. Суб'єктивні враження як просунутого користувача він краще технологічно в плані налаштувань і підключення. З powmr були нюанси, описував в цій темі, але завдяки ньому всю минулу зиму був зі світлом.

Зрозуміло, дякую за розгорнуту відповідь. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, vfsdf v сказав:

так, вірно. Але можливе порівняння роботи MPPT контроллера при однакових навантаженнях. В режимі SBU навантаження з панелей відбувається без стрибків. 

Якась дрібна різниця буде, але загалом один фіг. Просто в SBU вам важко буде створити такий самий хараткер навантаження, як випадку з експортом в мережу. Буде або замало сонця і використовується все що є плюс акум, або забагато і акумулятор вже заряджений, відповідно генерація обрізається до рівня навантаження.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 годин тому, vfsdf v сказав:

з 1 січня вже прийнятий закон наскільки відомо

Можливо, можете поділитися посиланням на такий закон? Дякую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

09.01.2024 в 22:11, vfsdf v сказав:

Всім Доброго вечора. Хотів поспілкуватись щодо віддачі енергії в мережу тобто так званий Нет білінг або нет метерінг в зв'язці з POW-HVM Pro 6.2M або POW-HVM6.2M-48V-N так як в них є така можливість і з 1 січня вже прийнятий закон наскільки відомо, надіюся можна буде підключити цей тариф без бюрократії.

Просто дивні речі відбуваються в режимі SUB(Підмішування), панелі видають образно 3 kW, навантаження будинку скажімо 1kw, заряд батареї 2 kW, з мережі відбирає 100-200W. Але чомусь виробітка на панелях падає конжі 15-20 секунд до скажімо 1800-2000, потім через 3-5 секунд знову повертається до 3 kW, в той самий час від мережі вже бере 1000-1200 W замість 100-200. Причому в режимі SBU, навантаження з панелей стабільно тримає 3kw, без таких стрибків періодичних. Теж саме відбувається в режимі SUB якщо пробувати віддавати в мережу, періодичні стрибки кожні приблизно 15-20 сек як на панелях так і в мережі на віддачу. 

Хтось пробував цими девайсами віддавати в мережу, можливо є якийсь досвід чи думки? 

На фото якраз процес віддачі в мережу зображений

Буду вдячний за розумну дискусію)

Дякую

IMG_6674.PNG

Якщо хтось має таку саму проблему, я перевірив залежність фотоелектричної потужності та напруги фотоелектричної системи, коли відбуваються значні падіння, і ви можете чітко перевірити на скріншотах, що падіння потужності відбуваються в той самий час, коли напруга фотоелектричної мережі стає меншою за 240 В, у моєму випадку це 237,5. Отже, якщо ми перевіримо етикетку інвертора, там чітко вказано, що «діапазон MPPT повного навантаження становить 240-450 В». Отже, головна проблема, ймовірно, полягає в тому, що контролер MPPT не може впоратися з такими навантаженнями, коли діапазон повного навантаження MPPT падає нижче 240 В.

Пізніше я спробую додати ще 2 панелі 545 Вт, і я вважаю, що це вирішить часті падіння фото електричної енергії.

Наразі використовую 6х545 ватт панелі.

power1.thumb.jpg.d4fd75a0fac92da52131fb67a043ec7b.jpgvolt2.thumb.jpg.e17d0bfafb5577488a172d331132a294.jpgpower2.thumb.jpg.5ce5021c65f5107d612ec7932781d4e6.jpgvolt1.thumb.jpg.146fe9a0ee2b484dc23e711ec2fd9678.jpgIMG_6689.thumb.jpg.1ec1b8b102126060e09d2894308e87bd.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10.01.2024 в 17:57, volomoto сказав:

Якась дрібна різниця буде, але загалом один фіг. Просто в SBU вам важко буде створити такий самий хараткер навантаження, як випадку з експортом в мережу. Буде або замало сонця і використовується все що є плюс акум, або забагато і акумулятор вже заряджений, відповідно генерація обрізається до рівня навантаження.

Ну, якщо ви уважно глянете на графік згенерованої потужності за 1 годину то чітко видно, що далеко не "один фіг", а різниця буде щонайменше 20-30%. Тобто 20-30% не генерованої потужності воно добирає з мережі, тобто якщо скажімо поле генерує 15 кВатт за день, то добиратеме 3-4.5 кВатт в день, або якщо повертати в мережу то не додаватиме стільки ж.

power3.jpg

 

На цьому графіку, віддача в мережу(лічильник двонаправлений Eastron sdm220)

power4.thumb.jpg.e3a3f8f8c9b9142ab9ecd563029fa630.jpg

Змінено користувачем vfsdf v
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
  • 2 місяці потому...

Доброго дня, шановне товариство.

Не підкажете скільки 24-вольтових сонячних панельок мінімально можна підключити до Powmr 3.2KVa ? А то щось інструкція мене трішки заплутала.
В інструкції вказано, що напруга холостого ходу масиву панелей повинна бути в діапазону 30-400В. Там же розглядається приклад з панеллю 250W і напругою холостого ходу 37.7В і чомусь вказана мінімальна кількість 4шт. Хоча і 2шт прекрасно вписується в діапазон 30-400В.

І ще питання, чи обов'язково потрібна парна кількість панелей?

photo_2024-04-12_18-16-05.jpg

Змінено користувачем masterprof
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цитата

Не підкажете скільки 24-вольтових сонячних панельок мінімально можна підключити до Powmr 3.2KVa ? А то щось інструкція мене трішки заплутала.

Підєднуйте кілька послідовно - чім більша напруга тім раніше почне вранці працювати і в похмуру погоду, головне напругу холостого ходу не перевищувати, а 30 В в паспорті це опечатка буває 120 або 90 не бачив щоб 30 було, так і виходить 30.1х4=120в, але це все одно замало в похмуру погоду не вистачить напруги щоб запустити я гадаю мін 8 треба
 

Цитата

І ще питання, чи обов'язково потрібна парна кількість панелей?

як що підєднуєте паралельно то повинна бути (бажано) однакова кількість в паралельно під'єднаних ланцюгах 
наприклад ви з'єднали 2 послідовно то до них паралельно теж 2 послідовно потрібно, а послідовно можна любу кількість головне напругу холостого ходу не перевищувати
 

Змінено користувачем Star1111
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, Star1111 сказал:

Підєднуйте кілька послідовно - чім більша напруга тім раніше почне вранці працювати і в похмуру погоду, головне напругу холостого ходу не перевищувати, а 30 В в паспорті це опечатка буває 120 або 90 не бачив щоб 30 було, так і виходить 30.1х4=120в, але це все одно замало в похмуру погоду не вистачить напруги щоб запустити я гадаю мін 8 треба
 

як що підєднуєте паралельно то повинна бути (бажано) однакова кількість в паралельно під'єднаних ланцюгах 
наприклад ви з'єднали 2 послідовно то до них паралельно теж 2 послідовно потрібно, а послідовно можна любу кількість головне напругу холостого ходу не перевищувати
 

Дякую вам за відповідь. Тепер зрозуміло стало )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 години тому, poet сказав:

а можна приклад - які хто панелі використовує

Прикладів на просторах інтернету купа! Вам потрібно підбирати під свої потреби. Вірніше, під можливості Вашого інвертора.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...