Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Деревянные перекрытия, электрика и грызуны

roverspam

Рекомендовані повідомлення

Миши у приватному будинку полюбому будуть, як холодшає, вони від усюди сбігаються у тепло і як залізти у будинок обов'язково знайдуть. Теж бачив як по фасаду на горище залазила.

Можна самому з кувалдою бігати за мишами по двору, а можна завести котиків. Коли миші з'являються коти їх швидко виловлюють, можна ще на горище їх періодично закидати ночувати з лотком та водою. За зиму пів ведра у дворі наловили, у хаті 2 шт.

По темі, усю проводку на горищі у металлевій гофрі робив.

Змінено користувачем Enot123h
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 29.12.2022 в 22:25, мастерок сказал:

він ні на чому не економив,не багато на форумі було будинків по 400 м2.

 

дуговий захист AFDD не відрубив би напругу при мишачому навантаженні?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 А де там згадували про захист? Казали шо хата 400м2 і грошей електрикам не жаліли, а судячи з цього допису

29.12.2022 в 09:36, мастерок сказав:

він мені показував пучок спеченних дротів та мишаче гніздо зі скловати прямо на ньому

То там не тільки УЗО на освітленні не було, а навіть ВВГнг в окремих металлорукавах не пахло

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 31.12.2022 в 02:09, Firetuf сказал:

Так Нормы писали совсем не об этом))))))

А лутсче, всю электрику, засуньте в металл 2мм, залейте бетоном 10см, и засыпать песком 1м. Думаете поможет?

я знаю, что не об этом. Но здесь я убиваю 2-х зайцев - соблюдаю нормы и защищаю проводку от залётных грызунов. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 31.12.2022 в 10:44, Фрай сказал:

А як ви їх за ГК засунули? :shock:

в мене гризли ппс-утеплювач, акустика ще та.

у мене недороблений вихід на другий поверх і там є можливість для миші туди заскочить

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А я за котиків. 
миша пролізе де завгодно, але як кіт може витягти всіх мишей з ппс чи ГК не розумію? :unknown:

у нас на фудкортах миші погризли кручену пару, а потім перегризли ще й пластик на воді, спричинивши затікання.

компанія Спецспектор вивела паскуд краще за котів. )

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 25.12.2022 в 23:54, roverspam сказал:

Хз що буде, якщо проб'є фазу на плафон і будуть мокрі стіни...

вибирайте плафони із захистом IP 68, або слаботочне освітлення (світлодіодну стрічку) як в лазнях роблять або розташовуйте там, де випадково неможливо зачепити (на стелі). У мене самого заземлення на світло і я не розумію навіщо воно там потрібне. У квартирі теж немає заземлення та затоплювали 2 рази без наслідків.

В 30.12.2022 в 18:57, Energon сказал:

Знаєте, в мене одне питання. Що в житловому будинку роблять гризуни? Наче,  це не будинок, а хлів якийсь)

у мене в квартирі на 7 поверсі миша оселилася декілька років тому. Запитайте у будь-кого хто живе у приватному будинку, вони вам покажуть як дрібні гризуни прогризають дірки між стіною та вікном (відстань заповнена монтажною піною для них не поміха, або через дах який у більшості дерев'яний), у миші череп складається і вона може пролізти навіть в отвір завтовшки з олівець.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...