Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Генератори Konner&Sohnen

Фрай

Рекомендовані повідомлення

Пропоную в цій темі обговорювати експлуатацію генераторів Konner&Sohnen

Поїхали. )

Маю комбінований генератор (газ-бензин) Konner&Sohnen KS 9000 G

на той уїкенд нарешті дійшли руки залити оливу

A958ADB6-49F0-469D-959C-DE0ED727C7CA.thumb.jpeg.3fe0d89946fdee7f224081ba87c0e492.jpeg

та запустити його. Кілька разів протягнув вручну за мотузку, повернув ключик, смикнув і…

На диво, він одразу запустився. Звук такий, що мама не лякайся, кахельна підлога у гаражі дрижчить.

сам звук мені не сподобався, на відміну від Хендая звук не дуже приємний, ніби якесь залізячча гримить.

показує 54 герци

4EF1A4E3-2399-4CEC-B6F9-B8ED037B5E20.thumb.jpeg.3335df216bf05bde5bd583d860c440fb.jpeg

хтось тут підказав, поліз під бачок і побачив той гвинтик, відрегулював, але то фігня, даєш навантаження і показник пливе.

(Хендай її регулює сам)

 

Сьогодні мав час то спробував обкатати і був розчарований.

по рекомендації на форумі підключив навантаження, чайник на 2 квт, і…

Прийшлося кілька разів клацнути бо вибивав аварійний вимикач. Фігаж собі!!!
всеодно вмикнув, і він одразу просів натужно. 
Шо за хня? Нагадаю, він 6/6,5квт!!!
Нагрів, але ж мені треба довше навантаження. Влончив порохотяг, потім фен будівельний.

Все працює.

ну і підключив балончика та спробував на газу. 

8AA6581C-B8C4-42A6-8186-D45C1CBFF256.thumb.jpeg.9f533b9a6fa362647136ce3aa2ee76a8.jpeg


Без питань! Все працює і навіть приємніше звук і вихлоп чим на бензині.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тепер питання до фахівців, до тих хто знає що і як і кому не шкода своїх знань.

Попрацював хвилин з двадцять і бачу балончик вкрила паморозь.

3AEA2243-5B6E-48C0-A1E6-A474DF96DAB0.thumb.jpeg.32b10d4cbb719c7f2817a4b6dc8e666c.jpeg

1. Підкажіть будь ласка, чи потрібно пошити «кожушок-дублянку» для балона, чи допоможе воно йому?
Друге питання.

4F1568FB-9823-4A3C-A457-9905F051B7C6.thumb.jpeg.3950297e9c1f18d0e675e3b5efce321c.jpeg

У гени ось такий вихлопний патрубок

DE474D9F-6F4F-4F8D-853A-0F5A195CB5AA.thumb.jpeg.6312200e1c941d4a40e93861ff2c31d4.jpeg

2. як надійніше зробити адаптер аби в подальшому не паритись з його герметичністю і при потребі швидко відкинути гофру?

48775992-0666-4937-A251-BE55E0160321.thumb.jpeg.591eb8acd103b9767ca2ac4535d5f599.jpeg

маю таку гофру 54 мм

6228F217-1DF9-4E7B-A176-CA25F5BC4BE5.thumb.jpeg.ecd9d421fce8081867aeef7c8e5471ea.jpeg

От щось таке, але…

Регулярно дивлюсь програму Махінатори і бачив як можно поміняти підвісну опору кардану не знімаючи сам кардан. 
Виникла ідея зробити розрізну американку.

Є на форумі той хто може втілити мою ідею?
(діаметр завльцовки 25 мм, діаметр патрубка 22 мм)

далі, на генераторі ось така розетка

06911E51-153C-47C0-B368-B9B89017F748.thumb.jpeg.1d7efc2b7fb813446ceb9a9a329f7c85.jpeg

3. хтось може запропонувати «папу»? (А заодно вимикач гена/місто)

і останнє, прокинув на будинок кабель ВВГ 3Х2.5

чи достатньо його для цього агрегата?

Дякую

 

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Залил 10W30 (было под рукой), гофру проста накинул. Проработал часов 5. На 20 часах сменю масло. 

0-02-05-d30.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Сергей 31 сказал:

Проработал часов 5

Под какой нагрузкой?

И вижу вы прикрутили, но не видно как, через штатные резиновые подушки с комплекта?

Ой, слепой, он у вас просто так стоит на возвышении?
 

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кстати по замене масла.

Купил в интертуле шприц пластиковый с двумя трубками и градацией, меняю масло с его помощью.

И высосет все и лишнего не зальёшь. Думаю докупить электроотсос

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Обычная лейка под масло. Отсос, думаю лишний, там болт есть для слива масла.

IMG_20221225_231531.jpg

IMG_20221225_231454.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если на баллон одет "кожух" то будет ещё хуже. Его греть нужно, чтоб давление газа было, а не сохранять холод, который возник вследствии испарения

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене є KS 7000E-G, обкатку ще не пройшов, бо вистачає батареї та інвертора.

На бензині навантажував чайником, індукціною плитою, мікрохвильовкою та інвертором в режимі заряжу (десь 2.5 кВт). Звичайно, не все одночасно працювало, але довший час більше 2 кВт точно було і не було ніяких натяків на перевантаження.

Обороти скрутив, щоб на холостих частота була 52 Гц. Під навантаженням частота стібілізується десь на 51 Гц

14 годин тому, Фрай сказав:

3. хтось може запропонувати «папу»? (А заодно вимикач гена/місто)

Я замовляв словацькі Sez і їх везли два тижні. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 часов назад, Фрай сказал:

далі, на генераторі ось така розетка

epicentrk.ua/shop/adapter-silovoy-s-zazemleniem-electraline-caravan-female-16a-male-cee-siniy-1608.html

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо, видел, не подходит.

Адаптер силовой с заземлением Electraline CARAVAN FEMALE 16A+MALE CEE синий 1608

а на нем розетка на 32 А

Цитата

Обычная лейка под масло. Отсос, думаю лишний, там болт есть для слива масла.

в том то и разница, через лейку не так удобно как шприцем, в него заранее набираешь дозу и наливаешь четко под срез, а не тыкаешь щупом.

image.png.0105b10c126f91324a159a4995e0fdd9.png

250 грн и чистые руки, чистый гена, чистый пол. )

если есть деньги то можно и подороже на бОльшую ёмкость. 

Под тут пробку у меня ничего не подлазит и заморачиваться не хочу с придумками, гена стоит практически стационарно, поднять/наклонить не получится.

Ну и об лейку или лоток пачкаться не приходится, салфеткой снаружи трубочку протер и поставил шприц в шкафчик. )

Бензин заливать пробовал через лейку, потом отказался, она в гараже воняет бензином, все время шлангом прозрачным прямо с канистры на тумбочке.

Мне так удобнее. )

За балон надо думать, это если сейчас такая изморозь то что будет в морозы? 

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вилку силову зняти і під'єднати кабель потрібного січення. 16А в цієї збірки бо там є розетка на 16А, яка вам не потрібна. 

Змінено користувачем Dmode
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 часов назад, Фрай сказал:

прокинув на будинок кабель ВВГ 3Х2.5

Я бы кинул большего сечения. Себе на 5.5 кВт к силовому разъёму 32А проложил 3*4мм.кв ПВС провод.

Вроде как 2.5 на 16А принято. Понятно что с запасом 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 минут назад, volomoto сказал:

В мене є KS 7000E-G

Такий самий, годин 10 напрацював. Поки тільки на газі. Бензин ще не лив.

Насос свердловини Водолій 2.5кВт тягне якщо навантаження до його включення було до ~ 1кВт. Якщо більше, то відбувається секундне пропадання напруги. І якось він дивно підвиває від мікрохвильовки на 1кВт, коли вона тактує, так ніби вона не на 1кВт а на 5. А так тепловий насос працює, кондюки на опалення працюють, холодильник теж. Середня нагрузка з якою працює десь 3 - 3.5кВт. Розхід близько 2л газу в годину.

При першому підключенні генератора згоріли мосфети в безперебійнику. Зараз в ньому 8 нових мосфетів, і намагаюсь його відключати коли працює генератор, але пару раз вже забув це зробити і за якісь 5-10хв ніби нічого страшного не сталося - другий раз не згорів.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, Фрай сказал:

як надійніше зробити адаптер аби в подальшому не паритись з його герметичністю і при потребі швидко відкинути гофру?

Или убрать развальцовку на выхлопе и сделать обычный переходник с фиксацией болтами, или приварить переходник, а гофру фиксировать болтом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вот тут и пятый вопрос вылазит, он же наверно и основной - как в таком случае быть с гарантией?

На Хендае не боялся приварить, настолько был уверен в нем, а это чудо?

Кто-то из владельцев Konner&Sohnen уже обращался в сервисный центр?

Они реально есть или надежда на самого себя?

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, volomoto сказал:

В мене є KS 7000E-G

Такий самий, годин 10 напрацював. Поки тільки на газі. Бензин ще не лив.

Насос свердловини Водолій 2.5кВт тягне якщо навантаження до його включення було до ~ 1кВт. Якщо більше, то відбувається секундне пропадання напруги. І якось він дивно підвиває від мікрохвильовки на 1кВт, коли вона тактує, так ніби вона не на 1кВт а на 5. А так тепловий насос працює, кондюки на опалення працюють, холодильник теж. Середня нагрузка з якою працює десь 3 - 3.5кВт. Розхід близько 2л газу в годину.

Буду замовляти чи робити підігрів балонів, бо чим холодніше тим раніше настає момент коли газ в балоні перестає випаровуватись на прийнятному рівні. Без підігріву коли залишається десь 25% в балоні, вміст охолождується настільки що тиск падає і гена глохне. Якщо його потім відігріти в теплі, то все продовжується поки вміст знову не заморозиться.

При першому підключенні генератора згоріли мосфети в безперебійнику. Зараз в ньому 8 нових мосфетів, і намагаюсь його відключати коли працює генератор, але пару раз вже забув це зробити і за якісь 5-10хв ніби нічого страшного не сталося - другий раз не згорів.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Dmode сказал:

Без підігріву коли залишається десь 25% в балоні, вміст охолождується настільки що тиск падає і гена глохне. Якщо його потім відігріти в теплі, то все продовжується поки вміст знову не заморозиться.

Це для тих, хто не бачить різниці у автомобільному газі та побутовому, вже при нолі замерзає бутан. (

Як зробите підігрів поділіться, будь ласка, теж хочу щось придумати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Фрай сказал:

Це для тих, хто не бачить різниці у автомобільному газі та побутовому, вже при нолі замерзає бутан. (

Там суміш, не тільки бутан, і зимою пропорція газів з низькою температурою кипіння має збільшуватись. При -7 балон дає нормальний тиск на старті, але момент коли тиск падає настає вже десь на половині балону.

 

Змінено користувачем Dmode
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, Фрай сказал:

Кстати по замене масла.

Купил в интертуле шприц пластиковый с двумя трубками и градацией, меняю масло с его помощью.

И высосет все и лишнего не зальёшь. Думаю докупить электроотсос

Можно ссылку или название инструмента? У меня болт для слива масла не откручивается никак, приходится сливать через отверстие для залива масла, наклоняя генератор, что крайне неудобно.

Змінено користувачем Azgort
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, Фрай сказал:

Як зробите підігрів поділіться, будь ласка, теж хочу щось придумати.

Є готові. Але треба чекати, такий або такий.

Можна самому щось таке зробити.

Спойлер


Sd03eb31d890d49cfb31271c6446af997V[1].jpg

H6a7ac677aa8b47bfbd52a3ddd6962e06m[1].jpg

 

Змінено користувачем Dmode
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, Фрай сказал:

Кто-то из владельцев Konner&Sohnen уже обращался в сервисный центр?

Они реально есть или надежда на самого себя?

Я звертався, письмові звернення проігнорували, телефони в мережі але їх ніхто не піднімає.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

50 минут назад, DimaF сказал:

Или убрать развальцовку на выхлопе и сделать обычный переходник с фиксацией болтами, или приварить переходник, а гофру фиксировать болтом.

Все нормально стало на розвальцовку (ф25мм) а за нею зафіксувалось болтами. Прийшлося трохи збільшити діаметр отвору в захисній решітці конусним сверлом щоб надівся потім на адаптер. Адаптер з 25мм на 32мм трубу.

f1.jpg

f2.jpg

Змінено користувачем Dmode
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нормально, тільки я б все ж таки промазав герметиком.

Цитата
Цитата

 

  49 минут назад, Фрай сказал:

Кто-то из владельцев Konner&Sohnen уже обращался в сервисный центр?

Они реально есть или надежда на самого себя?

 

Я звертався, письмові звернення проігнорували, телефони в мережі але їх ніхто не піднімає.

Та ж сама фігня. :(

мабуть таки фірма ліва, будемо самі виживати.

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Первое что можете сделать для прогрева баллона это поставить его под выхлоп генератора.Второе это тазик с горячей водой.Воду греть можно той же гофрой выхлопа,раз Вы уже её туда мастырете.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...