Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Генератори Konner&Sohnen

Фрай

Рекомендовані повідомлення

В 17.01.2023 в 15:35, shsm сказал:

Питання, можливо хтось знає вольтаж акума, який там вcтановлений?

12В

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Рятуйте бо я в кутку , знов при включенні навантаження від генератора напруга підстрибує до 264 в  та поступово зменшується до 226в та працює добре всі 4 години , та в мить підвищення спрацьовують бар ер ( встановив їх замість ups бо упси 5000 aps , в сервісі сказали заборонено ) 
Генератор k&s 10000 . Навантаження зараз 15А
Думав шоколадка , купив нову на 8-10квт , вона згоріла та дала напругу 380в , тоді ще на щастя стояли упс, та згоріло лише декілька подовжувачів з захистом . 

Люменісентні лампи можуть, давати викид реактивної енергії та вводить в оману АВР генератора ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, waterloo сказав:

знов при включенні навантаження від генератора напруга підстрибує до 264 в  та поступово зменшується до 226в

Якого типу навантаження?

Впродовж якого часу зменшується до 226?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 21.01.2023 в 22:37, volomoto сказал:

Якого типу навантаження?

Впродовж якого часу зменшується до 226?

Відключив люменісентні лампи , проклав лед лампи та зробив аварій не освітлення х них , напруга як годинник 226v тіки аґвключаю хот трохи люменісентні - росте 240-250-260 v може комусь стане в нагоді цей експеримент .

Ще хотів баръери поставить та мене відмовили , сказавши що згорить, та купив сонофф елит ( в них зробили функцію бартеру . Роблять поки що добре .На фото добавив як працюють .

По навантаженню в мене комп'ютери , блоки живлення 0,45а десь 50 шт до камер, відеореєстратори , телевізори , серваки все разом до 3 КВтів

Screenshot_2023-01-23-11-23-57-928-edit_com.coolkit.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, waterloo сказал:

сонофф елит ( в них зробили функцію бартеру . Роблять поки що добре .

А на екран самого девайса дані про вольтаж і потужність можна виводити?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, waterloo сказав:

Відключив люменісентні лампи , проклав лед лампи та зробив аварій не освітлення х них , напруга як годинник 226v тіки аґвключаю хот трохи люменісентні - росте 240-250-260 v може комусь стане в нагоді цей експеримент .

Люмінесцентні лампи трубного типу із зовнішнім стартером?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, volomoto сказал:

Люмінесцентні лампи трубного типу із зовнішнім стартером?

Так , будьте уважні щоб не встояти як я )))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Dmode сказал:

А на екран самого девайса дані про вольтаж і потужність можна виводити?

Так , все виводиться , чотири показника 

16744842657899082000633935030651.jpg

16744842914791098023809633457711.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

53 хвилини тому, waterloo сказав:

Так , будьте уважні щоб не встояти як я )))

Я підзрюю, що проблема в конденсаторах, які дають негативний коефіцієнто потужності і AVR генератора потребує трохи часу, щоб підлаштуватись. Але це якщо у вас тих ламп багато і коденсаторів там на десятки мікрофарад.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 часов назад, volomoto сказал:

Я підзрюю, що проблема в конденсаторах, які дають негативний коефіцієнто потужності і AVR генератора потребує трохи часу, щоб підлаштуватись. Але це якщо у вас тих ламп багато і коденсаторів там на десятки мікрофарад.

В мене блоків живлення багато в кожному 400в 22мф мабуть десь за 50 шт . Та з ними зараз працює добре , ось тіки підєдную хоча б пару люмінісентних - починаються дива((( з напругою .. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Официальный сервис дал полный ответ , и прислал статью для ознакомления ..

koenner-soehnen.com/de/house-backup-power-supply-list/generators-and-electronics

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я уже обрадовался, думал хоть кто-то связался с сервисным центром и на тебе. ((

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, waterloo сказал:

Официальный сервис дал полный ответ , и прислал статью для ознакомления ..

koenner-soehnen.com/de/house-backup-power-supply-list/generators-and-electronics

Шо и требовалось доказать. Виноват не генератор а нагрузка, и тот кто купил генератор 

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
В 25.01.2023 в 15:50, waterloo сказал:

Официальный сервис дал полный ответ , и прислал статью для ознакомления ..

koenner-soehnen.com/de/house-backup-power-supply-list/generators-and-electronics

Шпрехен зі дойч ? Я я іх ферштеє.

Чудова нагода підтянути німецьку 😉

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 03.03.2023 в 09:53, dneprstab сказал:

Чудова нагода підтянути німецьку

Та й не тільки. Там є кілька моментів, усвідомлення яких дає відповідь на цікаве питання, а саме, чому не варто купляти малопотужний (до 3 кВА) більш дешевий синхронний генератор, а краще витратитись на більш дорогий інверторний. Або, у випадку пошуку можливого альтернативного рішення, одразу розглядати варіант з повним покриттям всієї потрібної потужності з необхідним запасом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 місяці потому...

Спрошу в этой теме, так как имею генератор KS Basic 2800A. Покупал осенью прошлого года, но в целом он проработал очень немного, поэтому сказать о его негативном влиянии на какие-то приборы не могу. Теперь готовлюсь к следующей зиме и хз какая она будет и может быть так, что придётся пользоваться генератором много, а если и обновить (дополнить) чем-то, что зимой может потребоваться, то сейчас самое время.

Генератор прежде всего необходим для: 

1. Компа (работающего через UPS)

2. Холодильника (Атлант)

3. Станции (скважина, вроде Оптима)

4. Лампочек.

 

Теперь вопрос, не вредно ли указанным выше приборам долго работать от этого гены? Честно сказать, я не особо понимаю влияния физических процессов правильности синусоиды переменного тока на электроприборы, поэтому спрошу вот так, как аматор :) Гугл говорит, что у этого гены форма сигнала: чистая синусоида. Насколько это, во-первых, правда (осциллографа у меня нет проверить)? Во-вторых, если не чистая синусоида, то насколько вышеуказанным приборам она вредна?. Ну и, в третьих, есть инверторные модели, они дороже. В чём их преимущества и нужны ли они мне для моих задач?

 

Спасибо большое!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, roverspam сказал:

не вредно ли указанным выше приборам долго работать от этого гены?

Нет, если гена исправен и выдает заявленные параметры.

 

28 минут назад, roverspam сказал:

В чём их преимущества и нужны ли они мне для моих задач?

Если нет приборов требующих инвертора, то и не нужно (обычно это газовые котлы, стиралки отдельных марок и пр.)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
В 09.07.2023 в 16:47, DimaF сказал:

Нет, если гена исправен и выдает заявленные параметры.

Заметил, что от гены лампочка в холодильнике мерцает (от электросети - нет). Это нормально для гены или всё же не очень? Если не очень, то в какую сторону копать?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В батьків таке було коли тен відтаювання вийшов з ладу. Лікувалось заміною тену. Припускаю що гена не має до цієї поломки відношення.

Пошукайте відео саме по вашій моделі холодильника, тоді зможете самі розібрати і перевірити.

Ось про подібну поломку.

 

Змінено користувачем Dmode
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Dmode сказал:

В батьків таке було коли тен відтаювання вийшов з ладу. Лікувалось заміною тену. Припускаю що гена не має до цієї поломки відношення.

Пошукайте відео саме по вашій моделі холодильника, тоді зможете самі розібрати і перевірити.

Ось про подібну поломку.

 

Він ще на гарантії, правда це Атлант, хз як там зараз з ними і гарантійними випадками. Завтра буду телефонувати

Звичайно, може все співпасти, але я якось і побоювався використовувати гену с холодильником, але тут був вже мушений. І за ці 10 годин користування з'явилися проблеми. До цього більше ніж 2 роки постійного користування і не було проблем...

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Всім доброго дня. Став власником моделі KSB 21i. Зараз проводжу обкатку. Виявив технологічний недолік китайського литва - не прочищені отвори під обдув блока з сторони масляного датчика. Рішення: пробити підручним інстументом.IMG_20230821_110102.thumb.jpg.bccf912145bfcda945491c20dec8797f.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хто підскаже ,ось такий нормальний ? Генератор інверторний Konner&Sohnen KS 3100i S

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, Asot сказал:

Хто підскаже ,ось такий нормальний ? Генератор інверторний Konner&Sohnen KS 3100i S

Да, нормальный агрегат. Но если рассчитываете подключить к нему глубинный насос больше 1 кВт - лучше этого не делать. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...