Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Генератори Konner&Sohnen

Фрай

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, Серьожа сказал:

Первое что можете сделать для прогрева баллона это поставить его под выхлоп генератора

Пробував ставити не прямо під вихлоп (там понад 100С), а трохи далі, так щоб навколо балону було десь +20С (клав термометр). Це ситуацію покращувало але не спасало повністю. Все одно по мірі використання низ балону обмерзає, площа контакту частини балону в якій залишається газ постійно зменьшується і теплопередачі від навколишнього повітря починає бракувати. Беручи до уваги що потужність обігріву для балону ємністю в 11кг газу це приблизно 240Вт (якщо вірити даним китайців), і то які потрібні тільки в кінці і внизу балону, який вмикається сам коли він потрібен без участі користувача - то для мене це виглядає як найбільш оптимальне вирішення проблеми. 

Змінено користувачем Dmode
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене стоїть в металевому гаражі. Якщо температура зовнішня вище нуля, то вихлопа генератора вистачає, щоб балон не обмерзав. Звичайно треба дати кілька хвилин прогрітися на бензині.
Але готуючись до мінусів вирішив зробити термос зі старого каремату, еппс, поролону, ще якогось утеплювача фольгованого. Всередині гріючий кабель десь ватт на 300. Термостат з олх за 250грн.
Тепер температура завжди в межах 5-10 градусів.

П.с. Не вихлопа, вихлоп на вулицю, а теплого повітря яким дує генератор.

image.thumb.png.360a663ac716ecffdbfff3652fe5c9a8.png

image.thumb.png.42a7c71700f980d717b6bea4964c13d8.png

Змінено користувачем razzil
  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, razzil сказав:

Термостат з олх за 250грн.

Я б ще поставив аварійний термостат із ручним поверненням в робоче положення, бо вся та китайська електроніка не є надійною і може не відключити кабель при досягненні температури.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, volomoto сказал:

Я б ще поставив аварійний термостат із ручним поверненням в робоче положення,

можна посилання на приклад?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, razzil сказал:

У мене стоїть в металевому гаражі. Якщо температура зовнішня вище нуля, то вихлопа генератора вистачає, щоб балон не обмерзав. Звичайно треба дати кілька хвилин прогрітися на бензині.
Але готуючись до мінусів вирішив зробити термос зі старого каремату, еппс, поролону, ще якогось утеплювача фольгованого. Всередині гріючий кабель десь ватт на 300. Термостат з олх за 250грн.
Тепер температура завжди в межах 5-10 градусів.

П.с. Не вихлопа, вихлоп на вулицю, а теплого повітря яким дує генератор.

image.thumb.png.360a663ac716ecffdbfff3652fe5c9a8.png

image.thumb.png.42a7c71700f980d717b6bea4964c13d8.png

О. У тебя же вроде rztk генератор был. А на фото другрй

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Dendnepr сказал:

О. У тебя же вроде rztk генератор был. А на фото другрй

rztk ще літом поїхав кудись в польовий госпіталь працювати. Та і боявся що 2.5кВт не вистачить.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Dmode сказав:

можна посилання на приклад?

Тут багато - prom.ua/ua/Termostat-avarijnyj.html

Треба тільки знайти на потрібну температуру.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 минут назад, volomoto сказал:

Я б ще поставив аварійний термостат із ручним поверненням в робоче положення, бо вся та китайська електроніка не є надійною і може не відключити кабель при досягненні температури.

По этому лучше,безопасней греть водой.А электрический тэн может прогореть на корус баллона и шваркнуть и без перегрева.Кстати такие случаи бывают когда прислоняют и не только баллоны к трубам центрального отопления.

Змінено користувачем Серьожа
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тоже присматриваюсь к этой серии генераторов. 

Вопрос: а сколько сейчас стоит 1 литр газа на заправках и как с его наличием дела обстоят?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, Саймоныч сказал:

а сколько сейчас стоит 1 литр газа на заправках и как с его наличием дела обстоят?

останній раз по 28 десь був. Газ був завжди, навіть весною.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А зачем термос ?
ведь обмерзает же, температура ниже текущей
и вы наоборот не даете возможности нагрется от окрущающей среды

А чтоб не обмерзало - ставят несколько балонов в паралель, стандартная схема при отоплении....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Vikingua сказал:

А зачем термос ?

якщо балон в теплому приміщенні, то не потрібен

Змінено користувачем razzil
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, Vikingua сказал:

не даете возможности нагрется от окрущающей среды

існує межа після якої зовнішнє середовище не в стані компенсувати тепловтрати від випаровування газу. В інструкції до речі вказано що робота від газу вимагає температури +10С. Тому можна припустити що при температурі меньше +10С зовнішнє середовище мало того що не здатне компенсувати тепловтрати від випаровування газу, та ще й буде забирати частину тепла від обігрівача. Тому термос з підігрівом як раз є оптимальним рішенням для умов коли зовнішнє середовище вже не може допомогти з утриманням прийнятного тиску в балоні. В мене гена з балоном знаходиться на вулиці без опалення.

Змінено користувачем Dmode
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене 10000 EG. Балон замерзає десь за 40 хвилин. І балон у мене композитний, з його догрівом складно. Єдине надійне рішення - це декілька балонів у паралель, і ше великого обєму. Але я перейшов на батареї і геною майже не користуюся. Вистачає вуличної електрики. Але вже і жив з ним 7 днів без електрики з мережі.
По гофрі. У мене так. Замовляв на ОЛХ. Кожух просто зняв. Посадив на термо пасту і термо шнур для камінів.

www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/perehodnik-s-vyhlopnoy-truby-generatora-na-gofru-IDQ3NPJ.html?reason=seller_profile

rozetka.com.ua/ua/kamino_flam_333206/p31075207/

einhell-online.kiev.ua/prinadlezhnosti-einhell/dlyasadovyh-instrumentov-einhell/nasos-vsasyvayushchij-ruchnoj-dlya-benzina-i-masla-einhell-pump-1-6-l-detail

image.png

Змінено користувачем LAT
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, LAT сказал:

Балон замерзає десь за 40 хвилин. І балон у мене композитний, з його догрівом складно.

  • Який об'єм балону?
  • Яке навантаження на генераторі за ці 40хв?
  • В чому складність його підігріву?

Як на мене "термос" з кабелем легко впорається з підігрівом як металевого так і композитного балону. Головне щоб потужність кабелю була підібрана так щоб компенсувати поглинання енергії випаровуванням газу.

Змінено користувачем Dmode
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Dmode сказал:
  • Який об'єм балону?
  • Яке навантаження на генераторі за ці 40хв?
  • В чому складність його підігріву?

Як на мене "термос" з кабелем легко впорається з підігрівом як металевого так і композитного балону. 

22.4 л.

2-3 квт.

У тому, що сам балон всередині захисного пластикового кожуху, і до нього нема прямого доступу. Китайська "грілка", як на малюнку у мене є. Іі нюанс в тому, що вона одразу гріє до 70-80 градусів, поки не спрацює термостат. Для пластику - не дуже.
Думаю, що варіант з термосом може спрацювати. Але я вирішив не гратися. Купив ще один балон на 33л на підміну. І поки користуюся бензином, дуже рідко. Хвала ДТЕК, що поки є графік. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 25.12.2022 в 22:37, Фрай сказал:

на генераторі ось така розетка

06911E51-153C-47C0-B368-B9B89017F748.thumb.jpeg.1d7efc2b7fb813446ceb9a9a329f7c85.jpeg

3. хтось може запропонувати «папу»? (А заодно вимикач гена/місто

Дякую, вже не треба.

сьогодня випадково заскочив у якийсь магазин на Подолі, замовив, проплатив і завтра/післязавтра заберу на НП.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Штепсель как надо, а вот переключатель оказался не совсем Хагером

A33C2BE0-364D-48CA-9B3B-6ECFE232F5AB.thumb.jpeg.ca0dddbbf3e81c8c029ce15c7eefe7b6.jpeg

какой-то ЕТІ, не знаю что это и стоит ли внимания?

вернее сказать совсем не Хагер.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В поисках колесиков для КС звонил по разным тел.

kolesa1.756x585.434x434.png.webp.6a829ff4bf2c639a048916d25147412a.webp

(Konner&Sohnen KS 7 КІТ)

Одинаковая хрень, что написано есть в наличии, что нет, это все одни и те же барыги-перекупы или как их назвать.

К примеру, в Сторгом нема в наявности, а в ks-ukraine.com.uа есть в наличии, но при перезвоне фиг.

Все как при поиске самого генератора.

В разговоре выясняется, что это одна и та же лавочка с плохой хриплой связью. Ж-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я купив на базарі універсальні поворотні колеса, в яких монтажні отвори співпадали з отворами на рамі генератоа. Ціна питання десь 600 грн за чотири штуки.

І ці колеса металеві і на підшипниках, а не якесь пластикове гіменце.

Змінено користувачем volomoto
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

отакі?  Транспортувальний Набір Konner&Sohnen KS 6-9D KIT

BB0C3216-3EBE-4413-8241-4B4F38A0C4C0.webp.255eee915af9eaa99e65fdfd29d76540.webp

Ці коштують 1666грн, але їх добре тягать по рівненькому, а якщо треба по ттраві чи по грунту? 
Бо я вирішив не ставити стаціонарно в гараж, а витягувати при потребі і ставити там де найменше буде заваджати сусідам.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, Фрай сказал:

Бо я вирішив не ставити стаціонарно в гараж, а витягувати при потребі і ставити там де найменше буде заваджати сусідам

Так в гараже вiн и буде меньш всего заважать.

Я вчора завiв свiй, с нормально зробленим переходником, то як наче часiки десь тiкают.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Там з самого початку «оселився» на 2,7/3квт, не знаю точно скільки ж він видає, але в принципі на споживання вистачає, тому нєх бендє. )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Доброго дня! 

Є генератор KS4000ies, придбаний в Німеччині. I є проблема - там управління повітряною заслонкою і подачею палива зроблені через сервоприводи. Як виявилось, один з приводів не працює (повітряна заслонка). В процесі зате встиг посадити аккумулятор, який там є. Після закриття заслонки руками гена завівся і десь пару годин працював, але підзарядити акум не зміг, можливо завадив мороз, було -14 десь. Питання, можливо хтось знає вольтаж акума, який там вcтановлений? Виробник ніде не пише, відомо тільки що там літій-іон на 1.6 Ah. Буду їхати в те місце, де він встановлений, треба взяти зарядку, поки невідомо яку. Нажаль, тоді коли розбирався, не подивився на акум, думав гляну в документації.

Змінено користувачем shsm
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...