Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Розкажіть за район Кагарлик-Миронівка?

AndreuS

Рекомендовані повідомлення

Вітання! Вирішили "подивитися" в напрямок Кагарлик-Миронівка, 25+ соток під забудову, скоріш за все зі старим будинком під снос. Чи є якість "однозначно не брати" села, та навпаки "якщо там є, то варто брати палюбе"? Цікавить собі на пенсію, цілорічне (або довгосезонне) проживання. Зручність та якість сел. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

К столице привязки нет как таковой. Далеко - єто да. По ОЛХ есть вариантов 10-15 куе за 25+ соток и дом "под снос/ремонт". Но тот район нам незнаком, левобережніе мі... Ставки, речушки и холмі - привлекают!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, AndreuS сказал:

К столице привязки нет как таковой. Далеко - єто да. По ОЛХ есть вариантов 10-15 куе за 25+ соток и дом "под снос/ремонт". Но тот район нам незнаком, левобережніе мі... Ставки, речушки и холмі - привлекают!

Ну так езжайте и смотрите.

Взорванных АЭС и разрушенных заводов по производству иприта там нет, выбирайте где нравится.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

все будет. Поедем обязательно. Но одно дело ехать навмання, а другое - в что-то определенное заранее. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наша самая удаленная точка в том направлении (где довелось буть) - Богуслав. Рассматриваем не дальше Богуслава, но в идеале - до Макарова. Все что до Обухова - дорого (по крайней мере так кажется без детального изучения предложений). Предполагается жить "автономно" и копаться на участке, дети отдельно, садики-школі-кружки не надо, на работу в идеале не надо, ну или раз-два в неделю в Киев. Закупі - машиной в больших супермаркетах. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

48 хвилин тому, AndreuS сказав:

Наша самая удаленная точка в том направлении (где довелось буть) - Богуслав. Рассматриваем не дальше Богуслава, но в идеале - до Макарова. Все что до Обухова - дорого (по крайней мере так кажется без детального изучения предложений). Предполагается жить "автономно" и копаться на участке, дети отдельно, садики-школі-кружки не надо, на работу в идеале не надо, ну или раз-два в неделю в Киев. Закупі - машиной в больших супермаркетах. 

Красне Перше подивіться, там багато озер і чудова природа.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

05.01.2023 в 11:25, AndreuS сказав:

К столице привязки нет как таковой. Далеко - єто да. По ОЛХ есть вариантов 10-15 куе за 25+ соток и дом "под снос/ремонт". Но тот район нам незнаком, левобережніе мі... Ставки, речушки и холмі - привлекают!

за пагорбами та широченним дніпром вам в трипілля, стайки, халеп я. якраз там були на зустрічі недавно.ґ

до супермаркетів теж недалеко там українка

https://www.google.com/search?q=дніпровські+кручі&newwindow=1&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjlxr3_irf8AhVrQvEDHdXEAtEQ_AUoAXoECAIQAw&biw=1680&bih=894&dpr=1

Змінено користувачем МаТраС
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Станом на зараз "прицілююсь" на три потенційні ділянки (суто по карті та олх): Розаліївка, Стави, Шубівка. 

Всюди старі хати (потенційне житло для будівельників), одне має вихід до води. При нагоді поїдемо дивитися. :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Два останніх села бачив, непогані місця, щоправда далеченько від цивілізації

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В Тернівці(зразу за кагарликом) живе теща та тесть. В Ставах друга батьки. Місця гарні, єдине що майте на увазі там сухіше, менше опадів. Більше сонця та вітрів. Тому непоганий виноград, кавуни. Ніяка капуста, необхідний обов’язковий полив. Села як села, ставки, рибалка. В самих селах магазину та іншої цивілізації нема. Багато використовували землі для сонячних панелей, дехто проводить старість, дехто евакуювався з Донецька/Луганська. Їхати годину з Києва, найближча цивілізація це кагарлик

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...
В 10.01.2023 в 21:20, yty1973 сказал:

В Ставах друга батьки. Місця гарні, єдине що майте на увазі там сухіше, менше опадів.

І також майте на увазі, що Стави не газифіковане село.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

О! Дякую що трошки підняли тему. Трохи відпишуся, най буде такий собі щоденичок.

Станом на зараз десь в глибині душі "тяжію" і час від часу проглядаю на олх ділянки у Запрудді.

Нещодавно "пробігла" ділянка у Гвоздові, але товарищ, який там жив - відмовив. Каже, що втік через звалище.

Ще є на примітку ділянка в Трипіллі (але трохи непокоїть ТЕЦ і звалище), але може поїдемо подивимося. Плюс по результатах "ретельного вивчення" форуму вирішили ще подивитися Халеп’я та Стайки. 

Всі ділянки чекають особистого огляду місцевостей. Трохи потеплішає і можливо почнемо рекогносцировку. 

P.S. Час, що ми маємо, то є гроші, яких ми маємо обмежено :) Так, ми оптимісти, віримо в краще і в те, що буде добре. Ділянка шукається не "на вчора", а на перспективу +5/+10 років, тобто ну зовсім непоспіхом. Радще "між іншим". 

Змінено користувачем AndreuS
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 06.04.2024 в 12:24, AndreuS сказал:

Всі ділянки чекають особистого огляду місцевостей. Трохи потеплішає і можливо почнемо рекогносцировку. 

Так уже больше +20. Куда же теплее? Ехать смотреть надо было пока все таяло чтобы реально оценить уровень воды, возможные паводки,  возможность проезда и пр. А с такой весной как сейчас там уже все подсохло наверняка а через время так вообще все будет как летом

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, eam сказал:

чтобы реально оценить уровень воды

Как раз сейчас он максимальный, посмотрите хотя бы на Днепр в Киеве.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Батьки по такому ж принципу купили ділянку в Телешівці, це настпуне за Запруддям село. З усіх сіл, які я проїжджаю з Києва до Телешівки, Запруддя мені подобається на рівні з батьківським - охайне, багато доглянутих будинків, нехай не новобудов, але видно, що люди живуть і займаються господарством. До речі, це ледь не едине село, де в сезон по дорозі завжди можна купити городину. Земля для городу і садівництва як раз родюча. Є магазинчики, навіть окремий магазин Кулиничі зі свіжим хлібом і смаколиками, багато ставків для рибалки і, по аналогії як у батьків, на цих ставках розводять коропів/товстолобів, тому в магазинах завжди є свіжа риба, є свій невеликий ринок, але наче тільки по деяким дням. Батькам більше подобається на закупи їздити в Рокитне (приблизно така сама відстань як і до Кагарлика) - є маркети, ринок, фірмові магазинчики з м'ясом/курятиною. 
Не знаю актуальних пропозицій, але минулого року у батьків старі хати, але не розвалюхи, хіба що зі зручностей лише газ, а вода з колодязя і санвузлів нема, пропонували за 6-10 тис. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 хвилин тому, Zuzibaka сказав:

є свій невеликий ринок, але наче тільки по деяким дням.

В селах навколо мене ринок пересувний. По графіку. Вівторок- одне село, середа-друге, в моєму селі ринок завжди по п'ятницях. Тож і там так може бути з ринком, бо до нас з Кагарлика приїжджав молочник кожної п'ятниці, привозив замовлення та забирав порожній  посуд.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 годин тому, Zuzibaka сказав:

Батьки по такому ж принципу купили ділянку в Телешівці, це настпуне за Запруддям село. З усіх сіл, які я проїжджаю з Києва до Телешівки, Запруддя мені подобається на рівні з батьківським - охайне, багато доглянутих будинків, нехай не новобудов, але видно, що люди живуть і займаються господарством. До речі, це ледь не едине село, де в сезон по дорозі завжди можна купити городину. Земля для городу і садівництва як раз родюча. Є магазинчики, навіть окремий магазин Кулиничі зі свіжим хлібом і смаколиками, багато ставків для рибалки і, по аналогії як у батьків, на цих ставках розводять коропів/товстолобів, тому в магазинах завжди є свіжа риба, є свій невеликий ринок, але наче тільки по деяким дням. Батькам більше подобається на закупи їздити в Рокитне (приблизно така сама відстань як і до Кагарлика) - є маркети, ринок, фірмові магазинчики з м'ясом/курятиною. 
Не знаю актуальних пропозицій, але минулого року у батьків старі хати, але не розвалюхи, хіба що зі зручностей лише газ, а вода з колодязя і санвузлів нема, пропонували за 6-10 тис. 

був там недавно. мабуть ,з пів села живуть в минулому- грунтівка ,ями і калюжі...якось не по собі стало, бо побачити грунтівку в наш час-це рідко

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 07.04.2024 в 19:22, eam сказал:

Так уже больше +20. Куда же теплее? Ехать смотреть надо было пока все таяло чтобы реально оценить уровень воды, возможные паводки,  возможность проезда и пр. А с такой весной как сейчас там уже все подсохло наверняка а через время так вообще все будет как летом

В минулому році було значно більше води

Змінено користувачем unreal1975
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 09.04.2024 в 21:39, МаТраС сказал:

був там недавно. мабуть ,з пів села живуть в минулому- грунтівка ,ями і калюжі...якось не по собі стало, бо побачити грунтівку в наш час-це рідко

Не можу заперечити, оскільки проїздом лише по центральній вулиці, по якій проходить дорога з траси, але вона справила враження позитивне - асфальт, магазини, сільрада, церква, школа. Але що за нею справді не з наю

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, Zuzibaka сказав:

Не можу заперечити, оскільки проїздом лише по центральній вулиці, по якій проходить дорога з траси, але вона справила враження позитивне - асфальт, магазини, сільрада, церква, школа. Але що за нею справді не з наю

Мариночка,мої вподобайки. давай разом покаємось там?)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, МаТраС сказал:

Мариночка,мої вподобайки. давай разом покаємось там?)

Та вже ж давайте тоді десь в іншому місці, де не грунтівка і ями )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...