Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

інвертор LuxPower SNA5000, особливості, налаштування

yur43

Рекомендовані повідомлення

9 хвилин тому, yur43 сказав:

Шо не так з заводською прошивкою?

Та поки все так, ще не запустив в роботу систему. Почав налаштовувати інвертор і зрозумів що не маю змоги оновити прошивку, а хотілось мати актуальну версію.

Не знаю що там нового в оновленні, але ж воно виходить за для покращення роботи інвертора)

Змінено користувачем Сергей Стрельник
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Сергей Стрельник сказав:

Та поки все так, ще не запустив в роботу систему. Почав налаштовувати інвертор і зрозумів що не маю змоги оновити прошивку, а хотілось мати актуальну версію.

Незнаю що там нового в оновленні, але ж воно виходить за для покращення роботи інвертора)

більше задля виправлення можливих помилок

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Сергей Стрельник сказал:

Та поки все так, ще не запустив в роботу систему. Почав налаштовувати інвертор і зрозумів що не маю змоги оновити прошивку, а хотілось мати актуальну версію.

Незнаю що там нового в оновленні, але ж воно виходить за для покращення роботи інвертора)

за то Ви добре зекономили грошей, і це плюс

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 хвилин тому, yur43 сказав:

у інвертора немає датчика повітря, температуру він аналізує по датчику на радіаторі охолодження. І процес обмеження потужності починається з температури +45С саме радіатора, процес плавний, його задача не допустити перегрів електронних компонентів вище граничних +65С. Інколи електроніка не встигає за інтенсивністю розігріву і температура радіатора сягає +80С і більше.

Ви продовжуєте робити висновки на припущеннях, а не на фактах.

Якщо вказують температури навколишнього середовища, при якій можна експлуатувати вирід, то інженери туди закладають певну дельту між тою температурою та температурою компонентів. Зазвичайн для пасивного охолодження це не менше 30 градусів, а може бути 40 і навіть 50. Тобто якщо деградація починається з 45 градусів, то це значить, що радіатор тоді буде нагрітий десь до 80-85.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 хвилин тому, volomoto сказав:

Якщо вказують температури навколишнього середовища, при якій можна експлуатувати вирід, то інженери туди закладають певну дельту між тою температурою та температурою компонентів. Зазвичайн для пасивного охолодження це не менше 30 градусів, а може бути 40 і навіть 50. Тобто якщо деградація починається з 45 градусів, то це значить, що радіатор тоді буде нагрітий десь до 80-85.

у відео, яке я приводив в темі Deye, є таблиця алгоритму реакції на нагрів. Там при підвищенні температури з 45С до 60С продуктивність інвертора знижується зі 100% до 60%. Таблиця приведена від іменитішого виробника Solax, я думаю алгоритм однаковий і для Deye, який не такий іменитий і добре дешевший . Ця таблиця підтверджена графіком, який надав Dalet, там робоча температура знаходиться в межах до 60С, а потужність генерації 6 кВт інвертора не перевищувала 4 кВт, що вкладається в 60% з графіка.

Судячи з цього я зробив висновок, що не завжди електроніка встигає знизити потужність, або зниження до 60% недостатньо і інвертор виходить за межі 60С і я наводив кілька посилань, де власники приводили значення перегріву більше 80С. А це вже нештатні моменти . Те що масових скарг немає, не значить що вони не посипляться згодом. У багатьох випадках інвертори не загружені настільки щоб перегріватися. Є ще маса факторів, які вплинуть на довговічність, це місце встановлення, наявність там потоків повітря, павутиння, об'єм приміщення. 

А головний мій посил був про те що пасивні інвертори не можна використовуати на 100%, бо сонце і тепло йдуть у природі поруч. І власник безшумного інвертора може переконатися в цьому, порівнявши результати генерації від свого масиву і від аналогічного масиву з інвертором з активним охолодженням.

Чи я де писав, що Deye поганий виробник? Гарний виробник, трохи нечесний, але то таке. А от Solax і LuxPower цю інформацію надали.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, yur43 сказал:

Таблиця приведена від іменитішого виробника Solax, я думаю алгоритм однаковий і для Deye, який не такий іменитий і добре дешевший

їду я такий на Ланосі і ДУМАЮ що їду на Мерседесі)))

Є тут різниця? Та ніякої))))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Dalet сказав:

їду я такий на Ланосі 

Саме Ви порадили мені SNA5000 і я вдячний за це. Так, не Фроніус, але ж і ціна в три рази менша. Прекрасно відпрацював блекаут, зараз трудиться на ЗТ.

Була можливість помінятися на Deye 6 кВт безшумний з доплатою.

Але в мене ФЕМ 5,4 кВт, Deye, щоб їх переварити треба примусово охолоджувати. Купувати, доплачувати, доробляти ...

Тема з Deye дала трохи інформації про прийнятний температурний режим, я на 5-7 градусів підняв температуру в налаштуваннях SNA і все заспівало як треба.

Ще раз дякую за увагу до теми :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, yur43 сказал:

і я вдячний за це.

ок, я повішу оце на гвоздика. 

18 минут назад, yur43 сказал:

Була можливість помінятися на Deye 6 кВт безшумний з доплатою.

Але сусід вас зробив, розумію.... таке життя

19 минут назад, yur43 сказал:

Але в мене ФЕМ 5,4 кВт, Deye, щоб їх переварити треба примусово охолоджувати. Купувати, доплачувати, доробляти ...

жах. який жах.

  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поставили і мені sna5000, підкажіть як зробити заряд вдень від сонця, і без сонця юзати АКБ до x% а потім переходити на мережу? До якого % доречі безпечно саджати пілонтек кожендень?

Також намагався по інструкції обмежити заряд від АС до 90% - не вийшло, або воно дає 99%, або не заряджає взагалі:) мало інфи дуже в комплекті.

Змінено користувачем vadym petrov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, vadym petrov сказал:

Поставили і мені sna5000, підкажіть як зробити заряд вдень від сонця, і без сонця юзати АКБ до x% а потім переходити на мережу?

Також намагався по інструкції обмежити заряд від АС до 90% - не вийшло, або воно дає 99%, або не заряджає взагалі:) мало інфи дуже в комплекті.

а що каже той хто поставив?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Dalet сказал:

а що каже той хто поставив?

хочу сам в усьому розібратися)

+вони сказали перший раз люкс ставили, пораду не дадуть

Змінено користувачем vadym petrov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, vadym petrov сказал:

хочу сам в усьому розібратися)

а, а чого тоді питаєте?

Я от наприклад налаштовую, і навіть підказую клієнтам своїм де зміни внести, якщо щось хочеться змінити, або сам змінюю по бажанню замовника, це не довго, якщо не часто. Все робиться з застосунку, пару раз клацьнути.

До речі, в інеті повно інфи, і на буржуйських форумах є.  

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

50 минут назад, Dalet сказал:

а, а чого тоді питаєте?

Так это же форум, его идея в том и есть что задавать вопросы или на них отвечать

51 минуту назад, Dalet сказал:

До речі, в інеті повно інфи, і на буржуйських форумах є.

Наверно по той причине что буржуйские форумы не утратили свой смысл, а наши в первую очередь становяться площадкой для продаж, хотя я не понимаю что можно продать сотне тутошних обитателей

 

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, mib сказал:

Так это же форум, его идея в том и есть что задавать вопросы или на них отвечать

Ну то я і відповів, відповіді різні бувають на то і форум. Це ж не справочна служба))). Ну а чому так, дак а як відповідати у відповідь на серію виданих паном мені дизлайків, пан сам вибрав для себе цю відповідь. 

7 часов назад, mib сказал:

Наверно по той причине что буржуйские форумы не утратили свой смысл, а наши в первую очередь становяться площадкой для продаж, хотя я не понимаю что можно продать сотне тутошних обитателей

мабуть тому що в буржуазії за роботу прийнято платити кошти, і відноситися до того з повагою, ну а як хочеш сам, то не питання, коли в тебе то хоббі, то чому б і не допомогти. От у Вас це хоббі, і для вас то нічого не варте. І ви з радістю розберетеся і допоможете, а я на тому заробляю, в мене нема іншого заробітку окрім - розібратися, витратити на то час і продавати свої знання. Вибачте мені за це.

От як приклад. Треба мені тут багацько світла зробити, і такого щоб в тєму вписалося, ну знайшов декількох майстрів - але все важко, то заняті, то ще щось. Ну став і зам почав робити. І нічого, мені подобається.....image.thumb.png.54924c80945d7193aa4fa129842d9d2b.pngimage.thumb.png.6f8242a1b436046288b91a048ffa8f48.png

але я тут не дав заробити тим хто даним ремеслом заробля собі на життя, і то не добре, хоча з іншого боку я і час їх не відбирав, одже пробачу собі.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, vadym petrov сказал:

+вони сказали перший раз люкс ставили, пораду не дадут

.... так і живем. 

Вище пан Сергій, шукав де дешевше, завітав до мене, місяць тому, ціна не підійшла. Знайшов на ОЛХ. Тепер є питання, прості на справді, але і ті прості питання вартують витрати часу. Звернувся до виробника, виробник перекинув на мене (як думаєте, чому??). В мене нема ніякого контракту з виробником, бо він просто не хоче його мати, бо за то треба платити. І я не відмовляюся вирішити питання. Але, я ставлю просту умов - мій інвертор  - не питання - підтверджуєм походження гарантійним талоном хочаб, і я роблю роботу. Нема підтвердження - 1500грн і я роблю роботу. 

Щось тут не чесно?.

а. звісно, а як же допомога людям, як же доброта............
а де ви були коли шукали дешевше, чи думали ви про то що на та різниця в ціні чийсь хліб. і що туди закладені знання і люди які ті знання здобувають. 
ні. бо - та шо там, баригам переплачувать...., одні продавани навколо.....

Все вирішиться, але пан Сергій витратить на то більше часу, свого часу. За то безкоштовно. А ми поки фонарики покрутимо. На нервову систему легше. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, vadym petrov сказав:

Поставили і мені sna5000, підкажіть як зробити заряд вдень від сонця, і без сонця юзати АКБ до x% а потім переходити на мережу? До якого % доречі безпечно саджати пілонтек кожендень?

Також намагався по інструкції обмежити заряд від АС до 90% - не вийшло, або воно дає 99%, або не заряджає взагалі:) мало інфи дуже в комплекті.

Зайти на сторінку керування eu.luxpowertek.com/WManage/web/maintain/remoteSetOffGrid зчитати свої налаштування.

Скріни викласти сюди, тоді буде видно шо не так.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Dalet сказав:

Вище пан Сергій, шукав де дешевше, завітав до мене, місяць тому, ціна не підійшла

Це я той Сергій, що шукав дешевше. Але було трохи не так. Я в першу чергу звернувся саме до Вас з приводу купівлі інвертора, бо вже майже рік в групі вайбер слідкую за тим хто що бере собі, і був у нас діалог, і ціна 800$ мені підходила, по тому курсу це приблизно 30000грн(я то й написав, що цілився до 30000грн взяти інвертор), за додаткову гарантію було не зовсім зрозуміло, єдине що поняв що олінклюзів на питання.

Ви написали що за кермом, пізніше, я ще написав декілька питань але відповиді не отримав.

Це був кінець серпня, коли пішли чутки про блекаут і пішла хвиля здорощення.

То не чекаючи подожчання, замовив на наступний день на ОЛХ за ті самі 29000грн (питання до Романа видалив, бо вже й не актуально)

Це мій вибір і я свідомо розумію що це за техніка. І в мене достатньо знань щоб розібратися з нєю.

Але є одне "але". Щоб отримати повний доступ та мати змогу оновлювати прошивку треба мати доступ інсталера. І я нікого не прошу це робити для мене, я лише розбираюся з цим нонсенсом, коли маючи прилад я не маю повного доступу до налаштувань (і це не піклування виробника про мою безпеку, це лише спекулятивна складова, яка залишається за ширмою ціни). Та то нічого, переживему цю несправедливість та замовимо у Романа доступ інсталера за необхідності. А поки що лежить в коробці.

2 години тому, Dalet сказав:

Звернувся до виробника, виробник перекинув на мене (як думаєте, чому??). В мене нема ніякого контракту з виробником, бо він просто не хоче його мати, бо за то треба платити. І я не відмовляюся вирішити питання. Але, я ставлю просту умов - мій інвертор  - не питання - підтверджуєм походження гарантійним талоном хочаб, і я роблю роботу. Нема підтвердження - 1500грн і я роблю роботу. 

тут я згоден

Вашу позицію та позицію китайців з цього питання я почув і зробив висновки для себе.

PS і не забувайте що це тема "інвертор LuxPower SNA5000, особливості, налаштування", тому тут і сидять люди які шукають відповіді та ті хто в міру своїх знать можуть/хочуть допомогти

Змінено користувачем Сергей Стрельник
ps
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Сергей Стрельник сказав:

Але є одне "але". Щоб отримати повний доступ та мати змогу оновлювати прошивку треба мати доступ інсталера. І я нікого не прошу це робити для мене, я лише розбираюся з цим нонсенсом, коли маючи прилад я не маю повного доступу до налаштувань (і це не піклування виробника про мою безпеку, це лише спекулятивна складова, яка залишається за ширмою ціни).

Це не так та не є "нонсенс".
В першу чергу то захист репутації виробника від позовів, коли споживач щось накрутив не розуміючи та отримав пожежу, або просто вироб вийшов із ладу - та споживач хоче заміни/ремонту по гарантії.

Зазвичай доступ до низькорівневих налаштувань отримують після курсів обо закупівлі великої партії виробів, коли виробник впевнений що інсталлятор на місці розуміє що робить, впорається з питаннями та відсіче дрібні скарги/питання.

так працює увесь світ.
Або ви проходите курси (бувають навіть безкоштовні) як приватний інсталлятор,
Або ви рітейлор-інсталлятор та запезбечуєте гарантією своїх кінцевих споживачів (що також не відміняє курсів). 

Деякі фірми навіть гарантію не визнають, якщо в талоні нема підпису офіційно зареєстрованого інсталлятора.

Тобто, резюмуємо - якщо ви хочете мати доступ інсталлятора, повинні підтвердити свої знання та навички, - курси;
якщо ви кінцевий споживач, якому то потрібно один раз налагодити - то кличите інсталлятора та платите йому за його час та знання. 
А самі використовуєте цей час на заробіток грошей в своїй сфері.
 

Змінено користувачем vbb
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, vbb сказав:

так працює увесь світ.

трохи не клеїться з нашими реаліями

у нас хочеш бути інсталятором - плати гроші і роби що хочеш

Зауважу що питання було про оновлення прошивки!

а якщо чи коли потрібно буде втручання спеціаліста/інсталера - то це інше питання

Змінено користувачем Сергей Стрельник
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Сергей Стрельник сказав:

трохи не клеїться з нашими реаліями

6 хвилин тому, Сергей Стрельник сказав:

Зауважу що питання було про оновлення прошивки!

Купуючи ТВ, ви з юзер мануалом відразу маєте код до сервіс меню, та можете прошити новий регіон, так? )))
на авто також запросто оновлюєте прошивку, ага? )))

8 хвилин тому, Сергей Стрельник сказав:

у нас хочеш бути інсталятором - плати гроші і роби що хочеш

Тому от так і живемо..... 

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я думав, коли купуєш SNA, код дає продавець. Мені дали два на вибір. Якщо кому треба, в особисті віддам безплатно. Єдина користь від них - можлива допомога в налаштуваннях. Але потрібний контакт того хто буде допомагати, а модель перевірена, там оновлювати особо немає чого.

Змінено користувачем yur43
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, yur43 сказал:

Я думав, коли купуєш SNA, код дає продавець. Мені дали два на вибір. Якщо кому треба, в особисті віддам безплатно. Єдина користь від них - можлива допомога в налаштуваннях. Але потрібний контакт того хто буде допомагати, а модель перевірена, там оновлювати особо немає чого.

Так і є. Код ОЛХ. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Самий верхній рівень доступу у офіційної служби підтримки. Вони можуть змінювати параметри, яких ми і не бачимо. А потім іде піраміда реалізаторів, нижче розміщені рівні інсталятора. Ще нижче знаходиться споживач, хоча рівень налаштувань у всіх крім підтримки однаковий. 

Мені реалізатор писав про помилки перегріву, коли я модернізовував систему охолодження. Писала і підтримка. Я попросив ігнорувати ці помилки, через перехід на власну модель охолодження. Але коли я задавав питання на підтримку , вони відповідали на протязі пару днів. 

Коротше зареєструвався інвертор і можна забути про це.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

59 хвилин тому, yur43 сказав:

З першим мегаватом

Мій експортний мегават певно буде вже наступного року :(

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...