Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

інвертор LuxPower SNA5000, особливості, налаштування

yur43

Рекомендовані повідомлення

В 11.01.2023 в 16:13, yur43 сказал:

Британець написав інтеграцію в HomeAssistant для сімейства сонячних інверторів LuxPower. До інверторів інших виробників теж можливо щось колись хтось робив, треба шукати. Все в ваших руках.

добрий день, а хоумассіст чим саме керує? тобто, як ви контролюєте прилади, розумні розетки?

Буду ставити собі Люкса 5000+4квт панелей, пілонтек АКБ, ось думаю як зробити, щоб при достатньому сонці можна було щось потужне заживити в авторежимі

Змінено користувачем vadym petrov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

HA керує майже всим що продається по WiFi, ZigBee, блютуз. 

Інтеграція LuxPower передає в HA навіть більше параметрів ніж у штатному додатку, там є дані для отримання інформації HA і для налаштування інвертора.

Оптимально підключити генерацію в мережу, тоді і керувати вже особо немає чим.

Я зараз використовую HA тільки для аналізу наявності мережі, керування споживачами в залежності від наявності мережі і сонячної активності. Ну і рівнем заряду батареї теж керує HA, коли мережа стабільна - запас 80%, коли мережі немає - запас 100%.

Змінено користувачем yur43
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13.09.2023 в 12:38, yur43 сказав:

рівнем заряду батареї теж керує HA, коли мережа стабільна - запас 80%, коли мережі немає - запас 100%.

Цікаво - звідки НА знає наперед, що буде мережа та заряджає до 80%?! А тут непередбачувана ситуація, коли нестало мережі і дощовий день... :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, sanyas15 сказав:

Цікаво - звідки НА знає наперед, що буде мережа та заряджає до 80%?! А тут непередбачувана ситуація, коли нестало мережі і дощовий день... :(

Алгоритм.

Сьогодні о 9 ранку була злива. Мережа пропала на 40 хвилин. Сонце з'явилося за 25 хвилин. Тобто без мережі і сонця ми прожили 25 хвилин. Потім сонце зарядило батарею про всяк випадок. Після стабільності мережі протягом 2 годин HA нормалізував рівень заряду знову до 80%. Всі параметри можна міняти під себе. Так як БМС у мене немає, запас заряду дуже приблизний, підбирався індивідуально.

HA нічого наперед не знає. Є стабільна мережа без відключень - працюємо по варіанту 1. Немає мережі - запасаємо про всяк випадок.

Змінено користувачем yur43
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вибачте, що таке НА:)

ЗТ напевно вже з весни буду замовляти

Змінено користувачем vadym petrov
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 хвилини тому, vadym petrov сказав:

Вибачте, що таке НА:)

ЗТ напевно вже з весни буду замовляти

HA - Home Assistant.

ЗТ з Нового Року вже буде інший.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, yur43 сказал:

HA - Home Assistant.

ЗТ з Нового Року вже буде інший.

дякую

то краще зараз підключати ЗТ?

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, vadym petrov сказав:

то краще зараз підключати ЗТ?

так буде надійніше, якщо встигнете до кінця року

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Був я незадоволений рівнем шуму вентиляторів на максимальній потужності. Ще до 3кВт шуму майже не чути, а от під 5кВт воно шумить.

Виявилося що я налаштував діапазон 30-40С, а досягнути при високій потужності такої температури - вентилятору треба напрягтися.

По досвіду власників Deye, які вважають нормальною температуру 80С, переналаштував вентилятори і сталося чудо, їх знову не чути.

Якщо хто захоче повторювати мій досвід, стартова температура першого радіатора 30С, другого і МРРТ 35С, дельта першого 10С, другого і третього 20С.

Питання - міняти свій Люкс на Дею, яка по факту номінальну потужність не витягує, відпало.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, yur43 сказав:

яка по факту номінальну потужність не витягує

Висновок, який базується на припущеннях, а не на фактах.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, volomoto сказав:

Висновок, який базується на припущеннях, а не на фактах.

доведіть зворотнє.

Виробник LuxPower виявився чеснішим, вказавши параметри безшумної серії LXP реальні цифри. Інвертори цієї серії - аналог Deye, вихлоп буде абсолютно ідентичним.

До речі, у 5кВт і 6кВт LXP однакова начинка, там взагалі різниця незрозуміла.

Змінено користувачем yur43
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 хвилину тому, yur43 сказав:

доведіть зворотнє.

Це ви маєте спочатку довести своє твердження, а тоді я можу його спростувати. Ваше твердження не базується на фактах, тобто замірах, а всього лише на припущеннях, тобто це гіпотеза.

Змінено користувачем volomoto
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, yur43 сказал:

доведіть зворотнє.

Виробник LuxPower виявився чеснішим, вказавши параметри безшумної серії LXP реальні цифри. Інвертори цієї серії - аналог Deye, вихлоп буде абсолютно ідентичним.

До речі, у 5кВт і 6кВт LXP однакова начинка, там взагалі різниця незрозуміла.

пане, ви зплутали нагрів МРРТ на точках неоптимальної роботи і відповідно його охолодження в режимі з відносно вищою оптимальністю напруги входу сонця з дірейтингом, і носитеся з тим як бабця зі ступою. І шукаєте охочих з вами поноситися)))) Не є тут таких.

А за рекламу Люкса дякую. Скоро в наявності нові моделі з 17А МРРТ та ще і 6кВт потужності!!!)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Dalet сказав:

А за рекламу Люкса дякую. Скоро в наявності нові моделі з 17А МРРТ та ще і 6кВт потужності!!!)))

Пажалуста, норм апарати.

https://www.google.com/search?q=дірейтинг&oq=дірейтинг&gs_lcrp=EgZjaHJvbWUyBggAEEUYOTIMCAEQABgNGLEDGIAEMgkIAhAAGA0YgAQyCQgDEAAYDRiABDIPCAQQABgNGIMBGLEDGIAEMgkIBRAAGA0YgAQyCQgGEAAYDRiABDIJCAcQABgNGIAEMgkICBAAGA0YgAQyCQgJEAAYDRiABNIBCDc5NTRqMGo3qAIAsAIA&sourceid=chrome&ie=UTF-8

what is that ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

52 хвилини тому, volomoto сказав:

тоді я можу його спростувати. Ваше твердження не базується на фактах, тобто замірах, а всього лише на припущеннях, тобто це гіпотеза.

Ви не можете, може власник пасивного Deye , або інсталятор, наприклад Dalet. Нехай покаже тривалу роботу пасивного Deye в літній період на номінальній потужності. Я стверджую, що номінал воно не витягне, перегрів скине PV , хоча в інструкції аж 7800Вт для 6кВт інвертора. Реально їх видно тільки при температурі повітря нижче +10С.

А Люкс з активним охолодженням все тягне. А з розумним керуванням вентиляторами ще і не шумить. Підрегулював діапазон 30-60С, так його й не чути.

Змінено користувачем yur43
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, yur43 сказал:

Я стверджую

та будьласка, хто ж вам забороняє)))) в нас є свобода слова. патякайте далі))) А фізика роботи МРРТ, то не про вас. Добре що хоч той Дейе не ламповий)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, Dalet сказав:

та будьласка, хто ж вам забороняє)))) в нас є свобода слова. патякайте далі))) А фізика роботи МРРТ, то не про вас. Добре що хоч той Дейе не ламповий)))

про знання фізики роботи нічого нового ви мені не зможете сказати, за аватарку так і не подякували :)

МРРТ працює відповідно потребам навантаження, навантаження відпускається згідно лімітів, ліміти (обмеження) у пасивних інверторів "плаваючі", до +45С вони одні, а при перегріві - їх зменшує ПО.

Світові лідери по інверторам Fronius принципово не роблять пасивне охолодження, в них дуже гарне активне.

Якщо в нових SNA дороблене управління вентиляторами, успіх гарантований.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, yur43 сказал:

 до +45С вони одні, а при перегріві - їх зменшує ПО.

Як часто у вас температура оточующего серведовища підіймається вище 45градусів ?
то не температура пристрою... ви ж самі давали скрін з мануала, де це можна бачити

Змінено користувачем Vikingua
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 хвилини тому, Vikingua сказав:

Як часто у вас температура оточующего серведовища підіймається вище 45градусів ?
то не температура пристрою... ви ж самі давали скрін з мануала, де це можна бачити

у інвертора немає датчика повітря, температуру він аналізує по датчику на радіаторі охолодження. І процес обмеження потужності починається з температури +45С саме радіатора, процес плавний, його задача не допустити перегрів електронних компонентів вище граничних +65С. Інколи електроніка не встигає за інтенсивністю розігріву і температура радіатора сягає +80С і більше.

Системи з активним охолодженням мають механізм регулювання охолодженням і механізм аварійного вимкнення. При цьому ліміти потужності не змінюються.

Я не кажу, що пасивне охолодження погане, просто споживач не завжди отримає паспортну потужність. В активних інверторах зношується вентилятор, в пасивних - можливі перегріви і недобір сонячної генерації як наслідок. Все не вічно і не ідеально.

Змінено користувачем yur43
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 минут назад, yur43 сказал:

про знання фізики роботи нічого нового ви мені не зможете сказати, за аватарку так і не подякували :)

МРРТ працює відповідно потребам навантаження, навантаження відпускається згідно лімітів, ліміти (обмеження) у пасивних інверторів "плаваючі", до +45С вони одні, а при перегріві - їх зменшує ПО.

Світові лідери по інверторам Fronius принципово не роблять пасивне охолодження, в них дуже гарне активне.

Якщо в нових SNA дороблене управління вентиляторами, успіх гарантований.

Все вірно. Люкс найкращий. Особливо нові моделі на жовтень

  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підкадіть як отримати доступ до оновлення прошивки, купив на ОЛХ, продавець не домопоже, писав на пошту info@luxpowertek.com - без відповіді, знайшов номер WhatsApp - там пишуть щоб звертався до продавця. 

Виходить замкнуте коло

 

Змінено користувачем Сергей Стрельник
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Сергей Стрельник сказал:

Підкадіть як отримати доступ до оновлення прошивки, купив на ОЛХ, продавець не домопоже, писав на пошту info@luxpowertek.com - без відповіді, знайшов номер WhatsApp - там пишуть щоб звертався до продавця. 

Виходить замкнуте коло

 

пишіть в ОЛХ)))

  • Сумно 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, Сергей Стрельник сказав:

Підкадіть як отримати доступ до оновлення прошивки, купив на ОЛХ, продавець не домопоже, писав на пошту info@luxpowertek.com - без відповіді, знайшов номер WhatsApp - там пишуть щоб звертався до продавця. 

Виходить замкнуте коло

 

пишіть на підтримку що шумлять вентилятори, номер інвертора і т.д. Мені написали шо прошивку оновили. Крім того що інвертор перезагрузився, я змін не побачив. Версія зараз у мене cBaa-127A7F модель ынвертора 66944

Шо не так з заводською прошивкою?

Змінено користувачем yur43
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...